Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 546 524

    Wysłany: 21 kwietnia, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojaaa, byłam pewna, że 20min nam wystarczy, bo tak się z pracy urywamy 😖 a jakie to są aktualne badania nasienia? Moj robił gdzieś w tamtym roku

    Serio takie ankiety? A po co to?

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1568

    Wysłany: 21 kwietnia, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:
    Ojaaa, byłam pewna, że 20min nam wystarczy, bo tak się z pracy urywamy 😖 a jakie to są aktualne badania nasienia? Moj robił gdzieś w tamtym roku
    Serio takie ankiety? A po co to?

    Dane fenotypowe są wymagane na wypadek korzystania z adopcji komórek/zarodka, żeby dopasować cechy wyglądu plus nasze zarodki też mogą pójść do adopcji kiedyś. Z tymi badaniami nasienia to chyba lekarz decyduje czy są potrzebne nowe, czy nie.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 21 kwietnia, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:
    Nam przełożyła na 14 maja. Długo trwa ta pierwsza wizyta?
    To zaciskam kciuki na ten ostatni cykl! 🤞

    U nas wszystko zajęło okolo 30min. Ankietę wypełniałam wczesniej online, wiec na miejscu tak naprawde podpisanie regulaminu i oswiadczen. Potem pobranie krwi i wymaz. Najdłużej czekałam na meza, ktory byl zestresowany i troche mu zeszło w tym pokoju.

    A czuje sie dziwnie. Z jednej strony sie cieszę i widze nadzieje na przyszłość, ale gdzies wewnętrznie mi przykro, ze sie nie udalo naturalnie. I poprostu sie boje co bedzie dalej

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 22 kwietnia, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wizyta kwalifikacyjna trwała może 15 min, ale była z lekarzem, do którego chodziliśmy wcześniej więc w sumie to nie było przeglądania dokumentów 🫣 A jeśli chodzi o dokumenty to my je dostaliśmy do domu żeby wypełnić i później przywieźliśmy na kolejną wizytę.

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 22 kwietnia, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daję znać że 1/3 amp wczoraj zaczęta :)
    Trochę mi było ciepło i kręciłam się w nocy.
    Po wstaniu czułam się lekko obolała jakbym miała zakwasy po treningu i lekki ból głowy 🏋️‍♂️ Mam nadzieję że byle nie gorzej będzie ;)

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 22 kwietnia, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam powiedzieli, że mamy zarezerwować sobie około godziny. Najpierw mamy mieć spotkanie z koordynatorka a później z lekarzem. Ankiety dosyajam na maila, tylko jak jesteśmy ich pacjentami to nie musimy wypełniać bo już je mają. Wysłali też regulamin do zapoznania się a podpisać mamy już w klinice.

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 546 524

    Wysłany: 22 kwietnia, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    U nas wizyta kwalifikacyjna trwała może 15 min, ale była z lekarzem, do którego chodziliśmy wcześniej więc w sumie to nie było przeglądania dokumentów 🫣 A jeśli chodzi o dokumenty to my je dostaliśmy do domu żeby wypełnić i później przywieźliśmy na kolejną wizytę.

    O to tak bym bardzo chciała. U nas też będzie lekarz, który mnie prowadzi od dwóch lat, więc mam nadzieję, że jakoś to sprawnie pójdzie.
    Twój też oddawał nasienie?

    O kurczę, to jednak jakieś objawy są. Ja będę musiała całą ampułkę wstrzyknąć 🫣

    Stokroteczko to normalne, że się boisz. Nie traktuj też tego jako porażkę, tylko jako kolejny element diagnostyki. Na pewno lepiej w tę stronę niż stać w miejscu. Ja się mega jaram, bo przynajmniej w końcu coś ruszy, cokolwiek, nawet jak się nie uda, to człowiek przynajmniej będzie miał poczucie, że spróbował 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 09:27

    Morgo, Jupiter lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 22 kwietnia, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolko nie, bo mieliśmy wyniki nasienia z maja i lipca łącznie z tymi dokładniejszymi, a kwalifikacje początkiem października ☺️ Ale mój mąż ma dobre wyniki nasienia prócz morfo.

    Imazolka, Morgo lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 22 kwietnia, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Daję znać że 1/3 amp wczoraj zaczęta :)
    Trochę mi było ciepło i kręciłam się w nocy.
    Po wstaniu czułam się lekko obolała jakbym miała zakwasy po treningu i lekki ból głowy 🏋️‍♂️ Mam nadzieję że byle nie gorzej będzie ;)


    O matko jestem przerażona tą swoją całą ampułką, czeka mnie to jutro 🫣

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 22 kwietnia, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trea, pocieszę cię że na pewno aplikacja będzie łatwiejsza niż 1/3 mojej :p dawaj znaka i trzymam kciuki! Najtrudniejszy pierwszy krok 💉💪
    Najprawdopodobniej była wczoraj owulka więc fajne się złożyło. Jutro rano mam USG to wszystko będzie jasne 👀 lewy jajnik dał czadu i przez pół dnia wczoraj wrócił na grubo 😩

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 13:00

    Treaclynat lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1568

    Wysłany: 22 kwietnia, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wyznaje zasadę że lepiej podjąć wyzwanie, zaryzykować, zaangażować się w coś niż nie. Nawet jeśli będą koszty i straty. Dla mnie ruch to życie.
    Ale rozumiem totalnie te ambiwalentne emocje. Ja ostatnio jak byłam w klinice po nieudanym transferze to jakieś takie dość silne napięcie w ciele czułam, na zasadzie "znowu to samo i znowu może być rozczarowanie, którego nie chce". Dla niektórych osób proces leczenia IVF jest wręcz traumatyczny w przeżywaniu. Także im więcej się opiekujemy trudnymi emocjami, tym mniejsza szansa że to na nas trwałe wpłynie. Bo jakoś doświadczenie niepłodności i jej leczenia wpływa zawsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 13:34

    Dudu13, Choinka123, PA, Jupiter lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 22 kwietnia, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Trea, pocieszę cię że na pewno aplikacja będzie łatwiejsza niż 1/3 mojej :p dawaj znaka i trzymam kciuki! Najtrudniejszy pierwszy krok 💉💪
    Najprawdopodobniej była wczoraj owulka więc fajne się złożyło. Jutro rano mam USG to wszystko będzie jasne 👀 lewy jajnik dał czadu i przez pół dnia wczoraj wrócił na grubo 😩

    Na szczęście mąż mi zrobi zastrzyk, więc zamknę oczy 😂
    Ja już drugi raz nie idę na monitoring, w poniedziałek był pęcherzyk 15mm, endometrium 8mm. Także jutro jadę z accofilem i wlewem.
    Mam testy owulacyjne, wczoraj był raczej bladzioch, zobaczę dziś wieczorem. No ale obstawiam że jutro będzie owulacja, max w piątek, więc raczej dobry timing🙏

    Dudu13, Jupiter lubią tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 22 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po całej ampułce miałam ból głowy i mięśni. Plecy mnie bardzo bolały, krzyże/ lędźwie 🙈 ale już później żadnych objawów gdy podawałam po pół ampułki, gdyby nie badanie morfologii i leukocyty wywalone w kosmos, to bym pomyślała, ze accofil na mnie nie działa 😀

    Treaclynat, Dudu13 lubią tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Ja po całej ampułce miałam ból głowy i mięśni. Plecy mnie bardzo bolały, krzyże/ lędźwie 🙈 ale już później żadnych objawów gdy podawałam po pół ampułki, gdyby nie badanie morfologii i leukocyty wywalone w kosmos, to bym pomyślała, ze accofil na mnie nie działa 😀
    Aga, to byl Twoj pierwszy czy drugi cykl z Encortonem i accofilem?

    Ehh malduje biel 14 dni po IUI.
    Odstawiam proga.
    Czekam na nowy cykl.

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter 🫂 jaki macie plan na kolejne cykle? Jeszcze kilka IUI wg tego samego schematu czy jakieś zmiany?

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które badały KIRy - czy jest coś o co trzeba przed badaniem zadbać, na coś zwrócić uwagę? Chcemy zrobić w piątek przy okazji innych badań, ja KIRy i mąż HLA-C. Wszedzie jest info, że przygotowanie nie jest wymagane itp., ale bardziej ufam informacjom od was ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 19:49

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Jupiter 🫂 jaki macie plan na kolejne cykle? Jeszcze kilka IUI wg tego samego schematu czy jakieś zmiany?
    Nastepne IUI z Accofilem.
    Jak sie nie uda to kolejne Accofil + Encorton.
    Mam badania wazne do poczatku sierpnia, wiec zamierzam na maksa je wykorzystac na IUI bo presja na starania w owulacje mojego meza blokuje. Potrzebujemy tych kilka cykli z poczuciem, ze jak nie ogarniamy sami to zrobi to za nas klinika :D


    Co do kirow - to bardanie genetryczne wiec nie ma przygotowania.
    Ja mialam wymaz z policzka chyba , ale mozna tez z krwi.




    cysterka95 lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Aga, to byl Twoj pierwszy czy drugi cykl z Encortonem i accofilem?

    Ehh malduje biel 14 dni po IUI.
    Odstawiam proga.
    Czekam na nowy cykl.

    Bardzo mi przykro :(
    Mój drugi udany. W pierwszym „na ślepo” wzięłam accofil, nie wiedząc kiedy była owu i wzięłam go w 16dc. Na kolejny cykl poszłam już na monitoring i prawdopodobnie wzięłam accofil w dzień owulacji 15dc. W niedzielę (14dc) byłam na monitoringu i miałam chyba 20mm komórkę, we wtorek (16dc) rano już miałam potwierdzone, że owulacja była, a zastrzyk w poniedziałek (15dc) na wieczór wzięłam. Encorton w obydwu przypadkach od 10dc. Encorton w ogóle brałam jeszcze jeden cykl wcześniej, ale bez accofilu wtedy bo jechaliśmy na wakacje.
    A co do KIR to nie przygotowywaliśmy się w żaden sposób do badania. U nas jedynie nie w każde dni labo robiło, więc tylko się dowiedzieliśmy kiedy :)

    Jupiter, cysterka95 lubią tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter, mega mi przykro :((
    Nie badaliśmy HLA C - w naszym kontekście i tak wleciał accofil w pierwszej połowie wizyty to było jasne

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 546 524

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nie badaliśmy HLA C, tutaj jak się radziłam dziewczyn to odradzały to badać, bo jak są kiepskie kiry to i tak accofil przepisują.
    U nas wyniki cross match 10,7%, to chyba dobrze, chat mówi, że mój organizm akceptuje mojego męża 😂

    Jupiter, Dudu13, aszin lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ