Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
-
WIADOMOŚĆ
-
Aszin - czytam teraz "Wszystkie moje straty" Katarzyny Kachel. Ogólnie jestem zmęczona, chyba najbardziej myśleniem 🫣. Mam strategiczny umysł i silną, czasem zbyt silną potrzebę intelektualizacji.
Powiedz mi, jak Ty się miewasz? Podziwiam Twój spokój i wyważone wypowiedzi na forum.
Claudii - ja dostałam Acard z automatu do 2 transferu jako wsparcie implantacji. Ale to zalecenie z gatunku "mój lekarz tak robi", a nie jakieś standardy.Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 08:34
aszin lubi tę wiadomość
👩❤️👨 30+
💃 AMH - 2,2
👦
🔬seminogram:
1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple
18cs
Marzec 26' - I cykl IVF
10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
02.04 - I transfer - beta 0.
04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
08.06 - III transfer - beta 0.
nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu -
Morgo, dziękuję, całkiem dobrze. Oczywiście jest we mnie dużo strachu przed kolejną próbą, ale jednocześnie bardzo tego chce 🙂 A co do spokoju… tylko spokój nas uratuje 😂 Staram się wychodzić z takiego założenia od niedawna.
Morgo lubi tę wiadomość
Starania od 08.2023
Trombofilia, Hashimoto, OAT
♀ 33 ♂ 38
03.2024 💔💔 8tc (6+4)
2026:
ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
→ I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
→ II FET 20.06 🙏✨ -
Moje cykle to żart 🎪
Chyba mamy powtórkę z rozrywki z poprzedniego miesiąca. W poniedziałek na USG 1 pęcherzyk w jajniku prawym i 1 w lewym (bardzo schowany, lekarz go na początku nie widział). W środę Ovitrelle i dostałam od tego cyklu dodatkowo Gonapeptyl. Dziś kolejny monitoring i co? Pęcherzyki dalej widoczne na USG 🙃
Lekarz trochę się załamał, a trochę ze mną śmiał że jestem wybrykiem medycznym. W ciągu naszych starań miałam tylko raz LUF na samym początku, jak męża wyniki były tragiczne przed operacją to stymulacje wychodziły u mnie super a teraz jak u niego jest okej to u mnie taki cyrk 🤡
Co prawda było widać płyn w zatoce Douglasa, więc stwierdził że jeszcze jest opcja że pęcherzyk pękł ale zaszedł krwią i dlatego tak wygląda na USG. No ale nie daje na to wielkich szans, sam nie do końca umie wytłumaczyć co się mogło zadziać. Ja się czuję od wczoraj jak po owulce, po cichu liczę że moze faktycznie to zostało ciałko krwotoczne albo był jeszcze jakiś jeden pęcherzyk schowany. Kto to wie 🤷🏻♀️ po ostatnim cyklu gdy rzekomo też nie pękły a potem była chwilę ciąża już nic nie jest dla mnie pewne 🙃
Jedno wiemy - że przy takich problemach z pękaniem IUI jednak nie miałoby sensu, musimy wtedy iść od razu w IVF.
Morgo lubi tę wiadomość
👫 31 & 31
starania naturalne od 01.2024
z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)
👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
💊 Euthyrox + Glucophage
▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
▪️KIR AA
▪️cd138 ok ✔️
▪️ANA ok ✔️
▪️AMH 4,6
🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
▪️seminogram 01.'26:
Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
DFI 15,06 ➡️ 6,96
Morfologia 0🔻
__________________
▪️powrót do stymulacji:
marzec 👎🏻
kwiecień - cb💔
maj 🌈
1.06 - beta 64
3.06 - beta 182
5.06 - beta 370
8.06 - beta 1555
23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
cudzie trwaj 🥹

-
Cysterko, myślę że tak, tylko skąd te LUFy. Lekarz nie szuka przyczyny?
Wracam na chwilkę bo podczytywałam was na dniach i… sama nawet nie wiem co napisać ale dziś wzięłam ostatnią dawkę antybiotyków na HP. Nie było tak źle, a teraz czas na odbudowę jelit i flory 🫣 Przyszły wyniki metali ciężkich i ciekawe jak to zostanie zinterpretowane. Poza posuplementacyjnym cynkiem i selenem (odstawiłam już) mam lekko podwyższony kadm ale zamierzam z tym robić NIC.
Myślę że to środowiskowe, ryż, kakao itd 🤪
Natomiast wciąż czekam na wyniki p/ciał nadnerczowych oraz żeby zakończyć ten cykl i wejść w nowy, staraniowy. 🤪 Ile mogę to się dystansuje, stąd mnie tu mniej, i mam z jednej strony wywalone na badania krwi czy inne większe badania. Jakoś czarę goryczy przelało to USG pod Endo bardzo drogie. Mam rozpisane przez dietek kliniczna suple na miesiąc po 💊 i na 2-3 miesiące kolejne staraniowe.
Czyszczę głowę, czyszczę szafkę z supli 😅
Zrobię bare minimum przed wizytą w lipcu u dr J i sprawdzę na pewno TSH po nowej dawce i HP za miesiąc po leczeniu 😅 Z drugiej strony kusi mnie zrobić cross by się dowiedzieć czy to to, ale na razie nie mieliśmy pełnego cyklu z Accofilem by się dowiedzieć czy to kir AA mieszał 😅😅 Moja zadaniowość ma się aż za dobrze 😅
Moja głowa wybiega szybciej o 2-3 cykle
Chce się skupić na swojej głowie, lecie, regularnych treningach, czytaniu dobrych książek i ŻYCIU i doświadczaniu TU I TERAZ 📍
Muszę dać mniej przestrzeni na starania, zmienić proporcje, bo ucieka mi takie piękne życie✨
Życzę sobie i Wam chwili oddechu i zatrzymania się - nie jesteśmy stworzone tylko by okopać się w N97 ale żeby doświadczać, kochać, czuć. 😍 Kibicuję 🤞🎀
Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja, 20:15
Morgo, Jupiter, cysterka95 lubią tę wiadomość
👩❤️💋👨 29 starania od końca 24
08.24 histeroskopia✅
1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB
💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1
PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
B12, ferrytyna 🔜🆙
MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
CD138 ✨✅
💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard
🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
hormony - dolna granica, D3 🔜🆙
06.26 🩸📋
07.26 wizyta 🪂 -
Dudu13 wrote:Chce się skupić na swojej głowie, lecie, regularnych treningach, czytaniu dobrych książek i ŻYCIU i doświadczaniu TU I TERAZ 📍
Muszę dać mniej przestrzeni na starania, zmienić proporcje, bo ucieka mi takie piękne życie✨
Życzę sobie i Wam chwili oddechu i zatrzymania się - nie jesteśmy stworzone tylko by okopać się w N97 ale żeby doświadczać, kochać, czuć. 😍 Kibicuję 🤞🎀
Dokładnie tak 🌷Ogólnie lato to taki czas, który mam sprzyja zatrzymaniu się i beztrosce.👩❤️👨 30+
💃 AMH - 2,2
👦
🔬seminogram:
1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple
18cs
Marzec 26' - I cykl IVF
10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
02.04 - I transfer - beta 0.
04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
08.06 - III transfer - beta 0.
nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu -
Oj Cysterko co to za dziwna sytuacja 😔 Może doktor zmieni ovi na jakiś inny zastrzyk? Na pewno coś wymyśli 🤞🏼
A ja też byłam wczoraj w klinice. U mnie też znowu nieciekawa sytuacja, kolejny raz pęcherzyk 20 mm w 10 dc i niski estradiol 116. Jutro mam powtórzyć badania i we wtorek na usg, ale czuję, że znowu nici z transferu. Doktor powiedział, że rozumie, że może to być frustrujące, ale nie chce zrobić transferu tak o, ale jego celem jest żebym była w ciąży więc to rozumiem. Jak teraz odwołamy to kolejny cykl próbujemy na lamettcie, a jeszcze kolejny sztuczny. Ciężkie to, bo czekam na transfer, który nawet nie wiem czy się uda 🫠30l. starania od: styczeń 25’
❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10
01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
ET 4BC 07.04 - beta 0
FET 5CB - ⏳ -
Dudu, propsuję czyszczenie głowy i życie tu i teraz 🙌🏻 to prawda, że latem łatwiej to przychodzi, też to odczuwam obecnie. A u Ciebie jednak było bardzo dużo działania, badań, wizyt, należy Ci się chwila oddechu
☀️
Co do przyczyny LUFów - na razie lekarz nie szukał przyczyny, bo w poprzednim cyklu ostatecznie pęcherzyki musiały pęknąć. Wczoraj go pytałam jaka może być przyczyna i powiedział tylko że po prostu nieprawidłowa reakcja jajników ale nic więcej 🤷🏻♀️ samej ciężko mi uwierzyć w LUF, bo czuję się bardzo poowulacyjnie.
Claudii - jak z tego cyklu nic nie wyjdzie to będę dopytywać o inne opcje, chociaż sam wczoraj stwierdził że Ovi + 2x Gonapeptyl to już konkret połączenie i w takim przypadku kolejne stymulacje to trochę loteria.
Kurczę, przykro mi że u Ciebie znów pod górę 😔 widać, że doktor podchodzi bardzo rozsądnie, ale od Was to wymaga jakichś giga pokładów cierpliwości 🫣 a staracie się mimo wszystko w międzyczasie naturalnie? On często mówi, że lubi wymagające przypadki, to sam sobie wykrakał te rewelacje u pacjentek 🙃
Dudu13 lubi tę wiadomość
👫 31 & 31
starania naturalne od 01.2024
z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)
👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
💊 Euthyrox + Glucophage
▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
▪️KIR AA
▪️cd138 ok ✔️
▪️ANA ok ✔️
▪️AMH 4,6
🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
▪️seminogram 01.'26:
Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
DFI 15,06 ➡️ 6,96
Morfologia 0🔻
__________________
▪️powrót do stymulacji:
marzec 👎🏻
kwiecień - cb💔
maj 🌈
1.06 - beta 64
3.06 - beta 182
5.06 - beta 370
8.06 - beta 1555
23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
cudzie trwaj 🥹

-
Cysterko staramy się naturalnie, ale bez wsparcia proga nawet. Zobaczymy jakie jutro wyniki wyjdą. Coś ten mój organizm robi mi też bardzo pod górę 🥴30l. starania od: styczeń 25’
❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10
01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
ET 4BC 07.04 - beta 0
FET 5CB - ⏳ -
Claudii ja dostałam acard i do tego clexane, ale to pewnie dlatego że był to ostatni cykl z inseminacją i lekarka chciała obstawić mnie lekami w nadziei, że się uda.
Przykro mi, że Twój cykl płata Ci takie figle. Mój też potrafi być ładny książkowy a jak coś jest zaplanowane to nagle się przestawia.
Cysterka faktycznie dziwna sytuacja. Niestety nie pamiętam nicku, ale ktoś na forum też miał problem, że pęcherzyki mimo podania leków nie chciały pęknąć, albo pękały później.
Dudu dobrze, że udaje Ci się oczyścić głowę od tematów starań i jak zawsze masz plan na kolejne miesiące 🙂
Dudu13 lubi tę wiadomość
👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
Jajowody ✅️
Cd138 ✅️
Kariotypy✅️
🧔♂️✅️
01/24 rozpoczęcie starań
04/2025 klinika
4 cyke stymulowane
3 IUI
Acard, clexane
05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
IVF II 08-09.26 -
Claudii i jak tam wyniki? 🤞🏻👫 31 & 31
starania naturalne od 01.2024
z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)
👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
💊 Euthyrox + Glucophage
▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
▪️KIR AA
▪️cd138 ok ✔️
▪️ANA ok ✔️
▪️AMH 4,6
🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
▪️seminogram 01.'26:
Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
DFI 15,06 ➡️ 6,96
Morfologia 0🔻
__________________
▪️powrót do stymulacji:
marzec 👎🏻
kwiecień - cb💔
maj 🌈
1.06 - beta 64
3.06 - beta 182
5.06 - beta 370
8.06 - beta 1555
23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
cudzie trwaj 🥹

-
cysterka95 wrote:Claudii i jak tam wyniki? 🤞🏻
Miło, że pytasz 🫶🏼 Pobrałam krew rano o 9 i miałam wyniki po 16, estradiol wzrósł do 197, lh 22 i prog 0,40. Napisałam do doktorka i kazał zrobić ovitrelle więc jutro na monit i pewnie uda się transfer w tym cyklu 🤭
White1, aszin, Morgo, cysterka95, Loraa, Pelasia30, Imazolka, PA, snieżka lubią tę wiadomość
30l. starania od: styczeń 25’
❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10
01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
ET 4BC 07.04 - beta 0
FET 5CB - ⏳ -
No i czar prysł, pęcherzyk pękł dziś od mojego własnego wrzutu LH. Co za tym idzie transfer wypadłby w niedzielę, a wtedy decyzją dyrekcji nie pracują. Także kolejny cykl 🤡🤡🤡🤡30l. starania od: styczeń 25’
❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10
01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
ET 4BC 07.04 - beta 0
FET 5CB - ⏳ -
Jejku Claudii 😩😩 no jak nie urok to sraczka... Tulę mocno, podejrzewam jaka frustracja Was ogarnęła 🫂 rozumiem, że nie ma nawet okrucha szansy na transfer w poniedziałek rano?
niech dobre wiatry w końcu wrócą na ten wątek bo aż żal 🍑 ściska.
U mnie z kolei wyniki KIRów w końcu po miesiącu doszły. I wolałabym chyba żeby się jednak nie pojawiły.
KIR AA
KIR obecne: 2DL1, 2DL3, 2DL4norm, 2DL4del, 2DS4[del-22bp], 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1norm
KIR nieobecne: 2DL2, 2DL5[group1], 2DL5[group2], 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2SD4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
Jeszcze trochę edukacji przede mną, ale z tego co rozumiem to nie mam żadnego z 5 kluczowych kirów 🫠 czasem mam wrażenie że zapełniamy z mężem takie niepłodnościowe bingo. Aż strach robić kolejne badania. No ale zrobi to hla-c oczywiście.👫 31 & 31
starania naturalne od 01.2024
z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)
👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
💊 Euthyrox + Glucophage
▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
▪️KIR AA
▪️cd138 ok ✔️
▪️ANA ok ✔️
▪️AMH 4,6
🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
▪️seminogram 01.'26:
Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
DFI 15,06 ➡️ 6,96
Morfologia 0🔻
__________________
▪️powrót do stymulacji:
marzec 👎🏻
kwiecień - cb💔
maj 🌈
1.06 - beta 64
3.06 - beta 182
5.06 - beta 370
8.06 - beta 1555
23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
cudzie trwaj 🥹

-
Cysterko a jesteś umówiona do dr Sydora? Bo tutaj chyba accofil jest radą.
Doktor mówił, że może zrobić w poniedziałek rano ale wtedy szanse z 50% spadają na 20% więc by nie radził. Trudno. Gorzej, bo to domu sprawdziłam w apce , że kolejny cykl może wypaść podobnie czasowo więc napisałam do doktorka czy możemy coś na to poradzić 🤡30l. starania od: styczeń 25’
❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10
01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
ET 4BC 07.04 - beta 0
FET 5CB - ⏳ -
Cysterko z tego co ja się już zdążyłam zorientować to nie ma sensu, żeby mąż robić hla-c skoro Tobie wyszedł kir AA. Dostaniesz accofil na to
Claudii no to pech faktycznie 😥 a w sobotę nie wchodzi w grę?
cysterka95 lubi tę wiadomość
Starania od 09/23
Z pomocą medyczną od 01/25
AMH: 5,5 - PCOS ❌
MUCh✅
Drożność z lipiodolem ✅
Pasożyty ✅
Białka C i S ✅
KIR 2DS2, 2DS4 obecne
Endometrioza, adenomioza ❌
Podwyższone komórki NK ❌
Kariotypy ✅
⏳ stymulacja -
Claudii - u mnie też są te nieszczęsne wolne niedzielę w klinice. Tak się zastanawiam skąd te dane 50 a 20%, jak na szybko wpisałam do chata GPT to co innego wypluwa, ale no, ciekawe. Też miałam rozkminy co jeśli tak mi wypadnie.👩❤️👨 30+
💃 AMH - 2,2
👦
🔬seminogram:
1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple
18cs
Marzec 26' - I cykl IVF
10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
02.04 - I transfer - beta 0.
04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
08.06 - III transfer - beta 0.
nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu -
Morgo chyba po prostu chodzi o receptywnosc endometrium i okno implantacyjne. Nie wiem skąd te dane, może miały mnie przekonać, że to głupi pomysł 😅 A sobota też nie wchodzi w grę, bo za wcześnie. Akurat nic na to nie poradzimy. Wydałam tylko 160 zł na ovitrelle, które nic nie dało i tylko mnie po nim jajniki bolą 🫠 Nie mówiąc o dojazdach do kliniki 😅30l. starania od: styczeń 25’
❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10
01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
ET 4BC 07.04 - beta 0
FET 5CB - ⏳ -
Cysterko, mamy bardzo podobne kiry AA🥵
Na to dostaniesz Accofil pewnie
Claudii, oby już teraz było jak powinno być!! Eh
Z pasji kolejnych kłód pod nogi to dziś w 20DC zawitało coś co przypomina 1DC… z jednej strony super bo dłużyło mi się ale o TYDZIEŃ?! Mam nadzieję że to okres, jutro będzie wiadomo więcej ale poziom mojego zdezorientowania jest mocny bo pierwszy raz tak mam (prócz 1. cyklu po poronieniu). Jestem pełna obaw jak będzie wyglądał ten cykl i czy będzie wgl potencjał jeśli zaczął się tak ooo. Choć zaczął się od plamienia i gradacyjnie to nie zwiastuje mi taka niespodzianka nic dobrego… pytanie co te antybiotyki miały w sobie że takie coś się odwaliło
Edit: nie mam p/ciał przeciw korze nadnerczy 🤪Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 00:04
👩❤️💋👨 29 starania od końca 24
08.24 histeroskopia✅
1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB
💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1
PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
B12, ferrytyna 🔜🆙
MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
CD138 ✨✅
💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard
🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
hormony - dolna granica, D3 🔜🆙
06.26 🩸📋
07.26 wizyta 🪂 -
Dudu miałam dokładnie taką samą sytuację przy antybiotykach na zapalenie endometrium. Cykl trwał 20 dni i zaczął sie nowy, to była jednorazowa sytuacja. Do tego ogólnie średnio się czułam na tych lekach.
Doktor mi odpisał, żebym się zjawiła pod koniec tego cyklu i chyba będziemy robić stymulację kolejnego, żeby owulacja się pospieszyła i była wcześniej. Mam nadzieję, że unikniemy już takiej sytuacji 🫣
Morgo, Dudu13 lubią tę wiadomość
30l. starania od: styczeń 25’
❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10
01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 2 ❄️
ET 4BC 07.04 - beta 0
FET 5CB - ⏳



