X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj wcale się nie dziwię ;) Takie wiadomości dobre bardzo poprawiają humor :)
    Strasznie się cieszę z Waszych kreseczek ;) Ale jednocześnie się zastanawiam, kiedy ja będę mogła takie zobaczyć :|

    ckaidqk34aroni5a.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nic nie zobaczyłam :) Więc spoko,na razie jesteśmy w różnych fazach cyklu he :)
    Ale fakt wieści dobre od Dziewczynek :)

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem Polly ;P Tak ogólnie pisałam :P Jakaś tam odrobina zazdrości się we mnie tli :P ale oczywiście nie chorobliwej :P

    szlak mnie trafia z tą nauką... Kto wymyślił taki system, żeby mieć codziennie egzamin ? czasu na nauke do każdego jest tyle co nic...nie potrafię się uczyć w nocy, więc tym bardziej... wrrrrrrrrrrrr

    Lanisska gdzie jesteś ? co z Twoją sesją ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co u Ciebie Ania001? Jakie wieści?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ! Ania gdzie Ty się podziewasz kobieto ! :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie wierze ! Elficzka również ładniutka krecha !!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaa super.... !!!!!!

    Jak będziecie miały betki to trollątka ukażą się na pierwszej stronce. No proszę jaki nasz wątek szczesliwy jest ! Super

    kamika23, Ania001 lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posmaarkajcie też na nas kochane ... <3 mmmm z miłą chęcią nałapię wirusków na dni płodne hihi

    kamika23 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuuuHuuuuuu no i mamy

    2000_vatchs_by_ice_cream1122334455-d4v28tf.jpg


    Otwierać picollo i winkaaaa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 19:25

    Ania001, antylopaa lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż z okazji Waszych 2 kresek udostepniam wykres, co byście mi tam nasmarkały :P

    Ania001 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny , sorki ze tak pozno ale po pracy zajechalismy jeszcze do sklepu . Zrobilam dzis z rana dwa testy paskowe (kupione na eBayu ) , jasna kreska na obu wiec nie wytrzymalam do jutra i zrobilam ten digitalny . Oto efekt :D

    Elficzka gratulacje !!!

    No dziewczyny to sie teraz bedzie dzialo , cos czuje ze na tym nie koniec . I niedlugo nastepna z Was bedzie oglaszac dobre wiesci . Zycze Wam tego z calego serca ! <3

    htadj6.jpg

    cookiemonster, antylopaa, kamika23, Lizzinka, Miki85, motylek000, antonna, Ania-nowa, inaa, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wspaniałe wieści <3 <3 <3
    Ahhh jaki piękny ten napis na teście :)

    Ania001 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Miki - ale masz tasiemca! Zawsze takie długie cykle masz?
    w tamtym roku miałam dwa razy. kwiecien- maj spózniał sie 14 dni(pierwsza w życiu beta"-"(dzien po wyniku pojawła się @)a drugi cykl maj -czerwiec -przypadło to na urlop(poczatek czerwca) -wakacje nad morzem cudownie było już sie cieszyłam @ sie spóźniała- na początku lipca poszłam do gin i mi powiedział że własnie jestem po owulacji a mojego wtedy nie było hyh pózniej było clo i nic a teraz to chyba sie przyzwyczaiłam ze nic nie wychodzi..

    bardzo się ciesze waszym szczęściem dziewczyny:) i trzymam za resztę kciukasy:)

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Aniu, cudownie :) :* gratuluję!

    Ania001 lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania001 wrote:
    Czesc dziewczyny , sorki ze tak pozno ale po pracy zajechalismy jeszcze do sklepu . Zrobilam dzis z rana dwa testy paskowe (kupione na eBayu ) , jasna kreska na obu wiec nie wytrzymalam do jutra i zrobilam ten digitalny . Oto efekt :D

    Elficzka gratulacje !!!

    No dziewczyny to sie teraz bedzie dzialo , cos czuje ze na tym nie koniec . I niedlugo nastepna z Was bedzie oglaszac dobre wiesci . Zycze Wam tego z calego serca ! <3

    htadj6.jpg
    piękny teścik gratuluje i troszkę zazdroszczę:)

    Ania001 lubi tę wiadomość

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    A który to był Wasz cykl starań? :> Wyluzowałaś tak jak inni każą, czy nie i mimo to się udało?? :>


    Tak "na powaznie "( mierzenie temp , testy owu , i cale te obserwacje itd.) jest to nasz 13 cykl , ale przestalismy sie zabezpieczac z mysla o dziecku w styczniu 2014 roku . Rok czasu mielismy nastawienie typu co ma byc to bedzie - niestety 2014 nie przyniosl wiesci o dzidzi. Postanowilam wiec sie troche bardziej zaglebic w swoj organizm i zaczac mierzyc temp , robic testy owu, obserwowac swoje cialo ...- 2015 rok rowniez nie przyniosl wiesci o dzidzi , wiec na 2016 zaplanowalam ze pojdziemy po pomoc do lekarza . Wiec tak naprawde minelo dwa lata. Czy wyluzowalam ?? Wydaje mi sie ze nie , chociaz byl moment ze myslalam iz mam cykl bezowulacyjny , nawet na forum o tym pisalam ( zaraz cofne sie wstecz i zobacze kiedy to bylo ) i wtedy chyba przez chwile mialam tzw. wyje...ne . Gdy juz podskoczyla mi temperatura , znow sie wszystko zaczelo. Tak to wszystko w skrocie wyglada ;)

  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny postanawiam zawirusowac wszystkie typowe trolle wiec sle :
    24o5xy8.jpg
    314c5th.jpg
    1z6zb60.jpg

    kamika23, antylopaa, polly8725, Lizzinka, Ania-nowa, inaa, Rosolina lubią tę wiadomość

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie piękne wiruski:-*

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:00

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, ja to wiem i nie mówię, że cały semestr nic nie robiłam (bo roboty i kolosów miałam od groma). Ale jeżeli w trakcie semestru wymaga się od nas czegoś innego a potem na kilka dni przed egzaminem wrzuca się długaśną listę zagadnień na egzamin ( o którą upominaliśmy się od dłuższego czasu), która zawiera drugie tyle materiału, o którym czasami nawet nie było mowy na wykładach, to ewidentnie coś jest nie tak... nie mówię, że tak jest z każdego przedmiotu, ale przynajmniej w 1 na 3 przypadki coś takiego niestety jest... nie wspominając o tym, że mimo wyboru specjalizacji na magisterce, mam z tej specjalizacji cały 1 przedmiot, który mnie interesuje i przyda mi się w pracy + 7 innych, które na tym etapie już mało mnie interesują, są powtórką z poprzednich lat lub zwyczajnym zapychaczem czasu....no ale, sposób funkcjonowania studiów w moim odczuciu to temat na zupełnie inne forum :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Tak. Same pozytywne wieści.
    1. Kamilka- sesja , @ w końcu przyszła
    2. Ania- ciąża
    3. Polly- in vitro
    4. Ina- praca
    5. Ja - nieskromna- owulka:-d
    6. Elficzka- cień
    7. Karola- uwolnienie się z roboty, która nie dawała jej żyć
    8. Cookiemonster- bo jest naszym analitykiem medycznym

    Proszę dopisać jeśli o kimś zapomniałam i jakie dobre wieści to były.
    hehe spodobało mi sie uwolnienie się z roboty dobre ;) ale tak jest

    WIELKIE GRATULACJE DLA TROLIKÓW ZACIĄZONYCH :)
    Ale wiecie cojak zobaczyłam te wasz kreseczki rozrycząłm sie tak troszkę z zazdrości dlaczego to nie moje testy pokazują 2 kreski ( oczywiscie nie jest to zazdrość zła że Wam czegoś złego zyczę nie nie nie Bo zycze Wam by wszystko było dobrze wiem ile teraz bedzie strachu o maluszki ale bedzie dobrze )

    Po za tym mielismy dziś kolędę i jak co roku mieliśmy gadane o slubie kościelnym bo mamy tylko cywilny tak zawsze chcieliśmy ale teraz dał nam troszke do myślenia a może nie moge mieć 2 maluszka bo Bóg tak nie chce bo nie chodze do kościoło nie modlimy się nie wiem już co myśleć a co Wy o tym myslicie czy slubkościelby był dla was ważny ? Wy tego chcieliście czy bardziej rodzina nalegała ?
    My zawsze uważaliśmy że jest bez znaczenia jaki to ślub czy kościelny czy cywilny wazne że jesteśmy razem kochamy sie i jest Ok ale teraz gdy w maju minie 13 lat razem ( to jest moj pierwszy i jedyny facet z nkim innym nie byłam ) 6 lat po slubue cywilnym może czas na zmiany może już przeszliśmy próbę czasu i teraz bedzie jeszcze lepiej a do pełni szczęścia brakuje nam kościelnego i 2 dziecka ? mam jakis metlik w głowie dzisiaj rózne myśli kręcą mi siew głowie ryczeć mi sie chce
    Sorki że może popsułam wam humory ale musiałam sie komus wygadać

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ