X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobity :) Elficzka czekam na Twoją betę ! :)
    Lizz fajnie, że owu była :) Teraz czekać na II kreski :P

    Ej jaka jestem dziś zła ! Napisałam rano egzamin (składal się z dwóch części - bo dwoch prowadzących wykłady było). Pierwsza część 4 pytania opisowe. Odpowiedziałam na 3 pytania i połowę 4. Drugą część napisałam myślę że bardzo dobrze...I co się dowiaduję ? Że z tej 1 części będą wyniki jutro o 8 rano a o 15:00 mamy się stawić pod gabinetem na dopytkę ustną! Nosz kurde bele....Jakbym nie miała co robić....Jutro mam egzamin i zaliczenie i nie wiem na które sie przygotowywać a tu jeszcze ustna dopytka ? To po co był ten egzamin pisemny rano ! WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

    A moja @ też mnie robi w ciula. Jak już wczoraj myslałam że po okresie, bo było tylko lekkie plamienie, tak dzisiaj znowu mnie zalało...takich rewelacji to się nie spodziewałam ;/

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie cieszę, ze tak ładnie sie zaczyna nowy rok.
    Mi sie dziś śniło, ze wyszły mi II kreski, wiec jak to mówią, zawsze sny to odwrotność, wiec załamka dziś, jeszcze do tego wczoraj mężowi sie nie chciało serduszkować. :( i jeszcze śniegu juz nie ma, a w planach mieliśmy narty w ten weekend :( co za dzień.

    Kamika powodzenia w egzaminach! Dasz radę! Studia to jednak najlepszy okres w życiu.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Rosolina. Ja to Ci powiem, że już wcale w sny nie wierzę. Dwa cykle temu mi się sniło, że nie mogłam mieć dzieci - ciąży nie było. W zeszłym cyklu mi się śniło, że jestem w ciąży - efekt ? ciązy też nie było. Sny to tylko nasze marzenia albo strachym nie ma się nimi co kompletnie przejmować i interpretować. Mi się nie sprawdzają ;P
    Oj no tak śnieg stopniał...mi obojętne czy jest czy nie, natomiast wolę mrozik niż deszcz i chlapę :/

    Oj powiem Ci, że mnie studia bardzo cieszyły ale przez czas inżynierki. Te pierwsze 3,5 roku były naprawdę super, mimo, że nie raz było cięzko i myślałam że już nie dam rady z egzaminami. A teraz ta magisterka jest fatalna...Niby ten sam wydział, Ci sami ludzie i większośc tych samych prowadzących, ale wkurzają mnie okropnie. W dodatku nie mam już przyjaciółki, z którą przez te 3,5 roku się bardzo trzymałyśmy...kolejne 2 mnie zaczeły olewać jak wyszłam za mąż...nikt mnie na piwo nie zaprasza, a jak ja chce kogoś wyciągnąć to każdy ma mnie w dupie. Może dlatego tak już chce się pozbyć tych studiów i odciąć od ludzi, którzy zaleźli mi za skóre ;/ Wiem że potem pojawią się kolejni ;P Ale mimo wszystko....plus ten beznadziejny system przedmiotów i egzaminów :|

    Ależ ze mnie maruda, wiem ! :P No ale gdzie mam marudzić jak nie tutaj ? :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam ale muszę, czuje że sie mi w tym cyklu nie udało nie mam siły czasami juz na te starania przestałam juz liczyć ktory to cykl ale chyba 15 ile mozna? wiem że nie które są w gorszej sytuacji ale ja juz nie mam siły, przeziębiłam sie dzis 6dpo owulce nic sie w takim organizmie jak mój nie zagnieżdzi :(

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadzei... nie martw się jutro będzie lepszy dzień. Piszę pamiętnik i jak można tam zauważyć każda chyba z nas ma takie dni i cykle gdzie już czujemy, że nie mamy siły na to ani ochoty. Budzimy się nastepnego dnia i jest lepiej, a jak nie na następny dzień to za tydzień. Pamietaj, że po każdej zimie przychodzi wiosna ! :) ! Uszy do góry ... trolle to silne babki ! Predzej czy później wszystkie bedziemy łazić z brzuchami ciążowymi :) !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh ja już po rezonansie... straszne badania brrrrrr ! Jutro wyniki i modle się, żeby nie był to nowotwór... eh. Dobrze by było

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa dziekuje <3
    I jaki nowotwór ? Nawet tak nie myśl na pewno nie! Trolle to silne babki zapomniałaś ? :) Daj znać koniecznie jak odbierzesz wyniki

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj Pełna Nadziei nie łam się. Ja też mam takie dni, wiem jakie to uczucie, ale co możemy zrobic ? W sumie nic...Sama próbuje sobie wpoić tekst "Nie przejmuj się rzeczami na które nie masz wpływu" więc spróbujmy razem :D

    Inaa napewno wynik będzie dobry :* Słyszałam, że to nie przyjemne badanie. Mój tata miał je robione bardzo często, teraz co jakiś czas ma kontrolnie i mama to samo :( Ale musi być dobrze :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kamika spróbujmy razem ale ciężko jest tak bardzo tego pragniemy że ciężko się przestawić na ,,nie myślenie" :) czemu to choróbsko mnie dopadło :/

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa nie gadaj głupot ! Dopiero się kapnełam, ze napisałaś słowo nowotwór :O ! Pierwszy raz miałaś rezonans ? Zlecenie takiego badania jeszcze nic nie świadczy.

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej miałam tomograf, ale na opisie stwierdzono , że nie można wykluczyć innego charakteru zmiany wiec wskazany został rezonans

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    Tak Kamika spróbujmy razem ale ciężko jest tak bardzo tego pragniemy że ciężko się przestawić na ,,nie myślenie" :) czemu to choróbsko mnie dopadło :/

    Wiem kochana wiem ;P Wiesz co lecz się szybko z tego przeziębienia :) Oczywiście domowymi sposobami, bo może się udało :) Może własnie takie poczucie że tym razem nic z tego jest podstępne i tak naprawde coś tam się tworzy xD

    Ja mam teorie że lekkie przeziębienie wydłużyło mi cykl (pamiętacie tego tasiemca 35 dni :P) więc oby u Ciebie tak nie było ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Wcześniej miałam tomograf, ale na opisie stwierdzono , że nie można wykluczyć innego charakteru zmiany wiec wskazany został rezonans

    Kochana przepraszam że nie pamiętam czy pisałaś, ale z jakiego powodu zlecili Ci te badania ? Coś z przysadką podejrzewaja ?


    EDIT: Dostałam smsa że testy z allegro mi przyszły :P Jutro odbiorę z poczty ! A swoją drogą też tak macie, że jesteście w domu, a polecony nie przychodzi z listonoszem do mieszkania tylko awizo trafia do skrzynki ? Ale mnie to wkurza ! Jakby się im nie chciało wjechać windą i zapukać do drzwi ! I zawsze jest zaznaczone, że adresata nie zastano w domu ! :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 15:12

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak... jesteśmy silne... jak chooy !!! Hehe ...


    damy-rade-cycu-nie-takie-rzeczy-sie-robilo.jpg

    kamika23, Sylwia_80, antylopaa lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm od 3 lat mam torbiel na podniebieniu twardym nachodzące na podniebienie miekkię o wymiarach 13mmx15mm :-) ! Na początku myśleli , ze od zęba . Leczyli kanałowo - nic. Potem wyrwali zeba i oczyscili kości - nic. Zlecili tomograf. Wszystko ładnie pieknie, dobrze odgraniczone, ścieńczające kość zatokową , gęsto płynowe coś. Ale nie można wykluczyc zmian nowotworowych wiec zlecili rezonans. Jak tu się nie wyjaśni to jeszcze biopsja. Lekarz chce miec czysto na białym bo powiedział ze musi wiedziec czy nie wyciąć wiecej tkanek jakby się okazalo to nowotworem

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha....to na ten temat niestety nic nie wiem. Ja rezonans i tomograf kojarzę jedynie z przysadką mózgową, bo i mój tata i moja mama mieli gruczolaki. Dokładniej to tata miał akromegalię, której nikt nie wykrył przez 20 lat mimo, że był badany...ale skonczyło się dobrze i jest zdrowy, a mama ma mikrogruczolaka, który nie rośnie i nic sie z nim nie dzieje, tyle tylko że ma częste kontrole już od kilku lat...

    Trzymam Inaa mocno kciuki za wyniki ;) Jestem pewna, że to nic poważnego! I zabraniam Ci myśleć i wypowiadać słowo nowotwór ! Nie można zakładać najgorszego !

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa współczuje ci ty wszystkich badań bo na pewno bardzo cie to stresuje . :/ Ale bedzie dobrze jestem tego pewna :)

    Kamika oby mi nie przedłużyło to cyklu, nie strasz mnie :D bo ja na twoim miejscu wtedy wylądowała bym w psychiatryku :D

    A gdzie są nasze ciężarne trroliny? Elficzka z betą ? :) Pokazywać sie i pisać jak się czujecie :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:00

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Antonna :P Takie sytuacje mi mega działają na nerwy. U mnie niestety jest odwrotnie :P Więcej z mojej specjalizacji się uczyłam podczas inzynierki (na przedmiotach obieralnych) niż na magisterce :/ Bo z tych wszystkich obieraków był tylko jeden specjalizacyjny dla mnie :( Masakra nie wiem jak tak mogą robić

    Najwięcej mnie nauczyło pisanie pracy inzynierskiej i pewnie najwięcej sie naucze pisząc magisterke, bo są to rzeczy które mnie interesują i działy w jakich chce pracowac... no ale :P Co zrobić trzeba to skończyć. Troszkę żałuje że nie zmieniłam wydziału, ale zależało mi żeby zostać przy tym samym promotorze (genialny człowiek).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 15:56

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ! Trolle które wysikały 2 kreski :P Gdzie się podziewacie xD

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ