X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka, dzięki Twojemu setnemu lajkowi, uczynilas mnie ekspertka he he he, dzienx

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, spoko, niech mi Bozia w dzieciach wynagrodzi :P

    antylopaa, kamika23 lubią tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki hej!! Troszkę posmutałam rano,ale chyba przeszło. W końcu będzie niedługo invitro więc spoko :) Przepraszam ale nie nawiążę do waszych wątków,bo zmęczona jestem dziś jak nie wiem. Chyba tylko napisze,że @ postraszyła plamieniem ;/ To dobranoc :)

    A Inaa żadnego raka!! NIe zgadzam sie i już. Jestem z Toba myślami. Trzymaj się Kochana

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj Polly :( Szkoda, że test negatywny, ale skoro @ już daje krwawe znaki to przynajmniej pojawi się w terminie i szybciej zaczniesz działać dalej :*

    Oj ale masz atrakcje z teściową Antylopa :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa kochanie, trzymam mocno kciuki za Twój rezonans. Moja mama miala też takiego guza na podniebieniu, bylbtez po wewnterznej stronie policzka. U niej to były tluszczaki ,ale tyle strachu się najadlysmy co nigdy :/ będzie dobrze, zobaczysz! Daj znać jak wynik!

    Ja tak szybciutko: beta 62, progesteron 16,7 Jeszcze nie mam norm podanych, na razie tylko wynik jest na stronie, jak dadzą w formie tekstowej to dam znać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 05:12

    Lizzinka, Karola - mama Julci i ... ?, antonna, antylopaa, inaa, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAA Elficzka !!! No beta chyba piękna ;) Prawda dziewczyny ? Na temat proga to się chyba musi nasz analityk Cookie wypowiedzieć, ale beta jest ! <3

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa szefie ! Wnoszę o wlepienie nagród na główną stronę dla Anii i Elficzki :)

    Elficzka skromnie oczywiście proszę o smarki pod wykresem :D

    ckaidqk34aroni5a.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron niski niestety, będzie dolna granica normy. Wezmę dwie luteiny na noc, jutro przed pracą jedną (bo pewnie wypłynie) i lecę po robocie do lekarza spytać co mam brać. Nikomu jeszcze nic nie mówię, jesteście pierwsze :)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i cudnie <3 gratuluję :) :*

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak niski to zrób jak mówisz i leć jutro do lekarza ;) Wszystko będzie dobrze :) Ale twój facet też nie wie ? :P eee napewno wie xD

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)
    Kamlika ja z mezem nie chcielismy koscielnego z kilku powodów po pierwsze po 13 latach jakieś kursy przedmałżeńskie nie sa mi potrzebne i nikt obcy nie bedzie mi mówił jak mam zyć a po 2 miałam kilka przypadków w tym moja siostra było to tak zaszła w ciąze moja mama odrazu powiedziała że nie maja brac slubu tylko dlatego że jest w ciazy ale jego rodzice gadali że jak to ma być że brzuch bez ślubu co ludzie powiedza i takie tam i co juz w dniu slubu siora dostała w pysk bo czegos tam zapomniała kilka miesiecy później gdy urodziłą sie im córka nie pojechał po nią do szpitala bo sie nachlał potem było coraz gorzej pił bił na końcu ćpał sprzedawał z domy wszystko co jest możliwe nawet obrączki by mieć na chlanie co siora wierzyła w Boga chciała dobrze starała się a wyszło jak wyszło dla mnie to nie była rodzina a znowu przypadek brata żyli bez slubu wychowywali wspólnie z jego dziewczyną synka są kochającym się małżeństwem ( mają cywilny wzieli by starać sie o kredyt na mieszkanie ) teraz maą 2 synka są fajnym wmiare zgodnym małrzeństwem chodza do kościoła opwiedziałam te 2 historię ksiedzu na kolędzie a on i tak twierdzi że brat z bratową to nie rodzina za to siostra tak bo mieli slub koscielny . Ja wierze w Boga modle sie w domu do kościoła ide wyedy jak musze śluby chrzciny komunie pogrzeby w niedziele nie chodze bo za dużo złego słyszy sie teraz o księżach nie ufam im po prostu nie wiem czy jak mu powiem cos w sekrecie on za chwile tego nie wyklepie komuś tak wiem jest tsjemnica spowiedzi ale ja wiem
    ok rozpisałąm się hehe

    Właśnie sie dowiedziałąm że w czwartek i patek mam gosci muszę coś wykąbinować do kawusi i na obiadek

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście masz rację :) Ja też uważam, że każdy ma prawo zrobić tak jak chce. Czy ze ślubem czy bez, czy z cywilnym czy z kościelnym to nie ma większego znaczenia. Rodzina jest jak się ludzie kochają i tyle ;) Także nie ma co się przejmować gadaniem :P

    A jak już poruszyłaś temat nauk przedmałżeńskich (hah!) to to jeszcze nie było najgorsze, bo poszliśmy na takie weekendowe do Dominikanów. Było około 100 ludzi i w sumie siedzieliśmy, słuchaliśmy (choć nie zawsze, bo pare godzin to sie mozna zanudzic)i robiliśmy jakieś testy, w sumie całkiem fajne! Ale poradnia życia rodzinnego to był za to dramat ! Gdyby mąż ze mną nie poszedł (a w sumie nie musiał) to bym tam umarla chyba :P

    EDIT: Współczuje Twojej siostrze. Rozstali się ? Z kimś takim nie mogłabym żyć :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 19:59

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sa juz po rozwodzie ona ma nowego meża mają cywilny chociaz kościelny tez mogła by barać bo tamten został unieważniony ale stwierdziął że 2 razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi ma 2 córkę z tym 2 mezem żyja w zgodzie chyba bo bardzo rzadko sie widujmy wiadomo jak wszedzie są i u nich kłótnie ale nie tak jak miała z 1 mezem ja nie zapomnę jednej sytuacji gdy jej pierwsza córka przyszła do nas miała wtedy może z 5 lat usiadłą pod oknem i zaczeła jeść suchy chleb ( mama suszyła do świnek bo dziadkowie jeszcze wtedy hodowali ) wtedymam mówi do małej dlaczego je ten suchy chleb że ma dla niej świerzą bułeczkę a mała na to babcia my w domu nawet takiego chlebka nie mamy normalnie porycząłm sie wtedy do dzis wspomnienia sprawiaja że mam łzy w oczach to był szok jak można nie kupić dziecku chleba a samemu piś piwo czy wódkę ja wtedy myślałam że szwagra zabija naprawdę w tamtych czasach byłam bardzo zżyta z siostrą a szwagra nigdy nie lubiłam zreszta tego 2 też nie lubie no nic nie mam szczęścia do szwagrów hehe

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej :( faktycznie smutna sytuacja z tą córcia i bułką. Aż się nóż w kieszeni otwiera :/ No nic najważniejsze że tamtego złego szwagra juz nie ma w rodzinie.

    Dobra znikam powtórzyć jeszcze materiał na jutro a potem do spania. Zerkne do Was jeszcze przed snem ;P Byeee <3

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papa miłej nauki :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:01

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj szwagierek dostał odemnie w pyski nie raz a miałam wtedt jaieś 15-18 lat na tym przełomie ja powiedziałam rodzicom że koscielny bedzie jak my tego bedziemy chcieli może na 10 rocznice cywilnego może z chrzcinami 2 dziecka nie wiem ale wiem że musimy oboje tego chcieć i zrobimy to na pewno nie dla rodzinki tylko dla nas wierzę w Boga chociaz czasami mam mieszane uczucia i zastanawiam sie dlaczego tak jest że dobrzy ludzie umieraja ( np mój wuja ojciec chrzestny zmarł na białaczke gdy ja miaąłm 3 latka ) a ludzie którzy zadaja duzo bólu innym zyja i maja tak na prawde wszystko w dupie teraz moja tesciowa sie meczy żyjąc w bólu bo ma raka sa przeżuty czuje sie coraz gorzej i jak sama mówi modli się o to by zasnąć i już sie nie obudzić a teraz dowiedzielismy sie że żona kolego mojego meza 39 lat zmarła na raka zostawiając 3 dzieci najmłodsze 5 lat dlaczego tak jest

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kochane są na pierwszej stronce ;-) ! Gratulacje i smarkać proszę caaały czas na nasz wątek :-) !

    Karola - mama Julci i ... ?, Lizzinka lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no takie to życie niesprawiedliwe :/ i cięzko znaleźć przyczynę ;/

    No no nasza pierwsza stronka jest coraz ładniejsza :P

    Ej ogarnijcie: odnośnie mojego egzaminu z dzisiaj. Dostaliśmy maila ze wszyscy poza 2 osobami zdali egzamin....Ale już nie mogł napisać kto tylko będzie jutro lista przed gabinetem ;P No i teraz weź się człowieku zastanawiaj czy jesteś w tej dwójce pechowców :/ Masakra :D musze iść spać żeby do rana nie osiwieć :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze to nieźle Was załatwił ale Ty zdałas na 200% ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ