X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie się robi na naszym forum,nowe trolllątka się pojawiają:) Achh też bym chciała dołączyć do grona szczęśliwców..

  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola , my nie mamy koscielnego, ale pewnie kiedys to nastapi . Narazie jest dobrze jak jest. Nawet nie wmawiaj sobie ze to przez to nie macie drugiej dzidzi , uruchom pozytywne myslenie a bedzie dobrze i rowniez zobaczysz dwie piekne kreseczki. Mysle ze na kazdego przyjdzie pora , kiedy wszystkie okolicznosc bada sprzyjajace ...


    Dziewczyny zajzalam na chwile na Belly Best Friend ( utwozyli mi tam kalendarz ciazy ) i zobaczylam ze termin porodu bedzie na 5go pazdziernika ! 2 dni przed moimi urodzinami :D

    Karola - mama Julci i ... ?, Lizzinka, antylopaa, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ania ale czasami nachodza takie głupie mysli że szok

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze nie bede Was denerwowac swoimi wpisami... , narazie nikomu nic nie mowie , wie tylko maz i Wy kochane Troliny . Do 3go m-ca cicho szaaaa bo nidgy nic nie wiadomo a z kims pogadac trzeba ;)

    inaa lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:00

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie pozwalam Ci stąd znikać :) Melduj codziennie co u Ciebie słychać :*

    Antonna spokojnie ;) W żaden sposób się nie zdenerwowałam na Ciebie ;P To na te studia ciągle warczę, bo bardzo nie lubię marnować czasu na zbędne przedmioty itp. rzeczy :P A że jeszcze czas sesji to jestem zła jak osa :P Nie wiem jak było kiedyś na studiach więc cięzko mi porównywać, ale na pewno system edukacji wciąż pozostawia wiele do życzenia :P

    Tak czy inaczej mus to mus, sesja to sesja i nic na to nie poradzę ;P Dobrze, że już przedostatnia ;P

    Całuje Was kobiety cudowne, czytam ostatni raz notatki i idę spać, bo jutro znów wczesna pobudka :*

    Milych snów :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaaa !!!!!!!!!! No co jak co , ale Wam zazdrościć? NIGDY ! Po to forum , po to ovu i po to nasz piekny wąteczek ! Haaaaaaaaaaaaaa po to właśnie tu jestem ! Po to by Wam moje najcenniejsze gratulować ! Po to by to wszystko z Wami przeżywać. Czuje się taka szczęśliwa jak Wam wychodzi ... czuje sie lepiej niż sama bym była w ciąży ! Coś cudownego ! Kochane, mam nadzieje, że nie opuścicie tego wątku bo po to był stworzony. Jesteśmy grupą - wspierającą się, przeżywającą takie piękne chwile jak i te mniej fajne... kazdej się tutaj uda. Wierzę w to z całego serca, ale nikt nie mówi, że będzie łatwo. I to jest w tym wspaniałe ... musi iśc po trupach- spełniać swoje marzenia.. !

    Kocham to jak się komuś udaje , tymbardziej, że odczuwam to co wy bo bardzo się z wami zżyłam !

    A wy proszę trzymajcie kciuki za mój rezonans magnetyczny bo mam nadzieje, że to nie będzie żaden nowotwór tylko łagodna torbiel :-) którą usunę i mogę zachodzić w ciąże hehe

    Ania001 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech Dziewczynki. Nic...

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, mam nadzieję, że dobra passa urodzonych 7 października będzie trwać.....:-) życzę sobie tego ;)

    Ania001 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi by się tej passy trochę przydało... Wczoraj wracam ze sklepu na parking a tam na moim samochodzie.... Plama od farby... Osz kurwa jakiego ja mam pecha.. brak słów na tą skurwiałą szmatę, co to zrobiła...

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly jak to nic :( nie lubie tej wiadomości... Napisze pozniej teraz jade na egzamin

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elficzka, wpadaj do nas z nowymi zdjęciami :)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly, jeszcze nic straconego!

    U mnie dzisiaj kreska ciut cuemniejsza, ale niedługo lecę na betę :) dam znać co i jak.

    Brzuch mnie ciągnie dziwnie, jak na @ ale delikatniej.

    kamika23 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly przykro mi ale może jeszcze za wcześnie na test? Elficzka trzymam kciuki chodź wiadomo chyba ze to już formalność :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, elficzka, mogę Was przy okazji prosić o mały eksperyment? Macie testy owulacyjne przy sobie? Chciałam się dowiedzieć, czy w ciąży one wychodzą pozytywnie :P Jakby to nie był problem, to dajcie znać, jak Wam wyszło.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania001 wrote:
    Karola , my nie mamy koscielnego, ale pewnie kiedys to nastapi . Narazie jest dobrze jak jest. Nawet nie wmawiaj sobie ze to przez to nie macie drugiej dzidzi , uruchom pozytywne myslenie a bedzie dobrze i rowniez zobaczysz dwie piekne kreseczki. Mysle ze na kazdego przyjdzie pora , kiedy wszystkie okolicznosc bada sprzyjajace ...


    Dziewczyny zajzalam na chwile na Belly Best Friend ( utwozyli mi tam kalendarz ciazy ) i zobaczylam ze termin porodu bedzie na 5go pazdziernika ! 2 dni przed moimi urodzinami :D

    Ojjj, marzy mi się tez zeby juz ten październik był...celowałam co prawda najpierw na maj, potem na czerwiec itd ;), ale przełknę i październik :)

    A u mnie jakas lipa, aż zajrzałam na Twoj wykres Ania, bo u mnie jakby owulacja juz była / pierwszy raz miałam nitki krwi w śluzie mega rozciagliwym i tylko jednego dnia- sorry na dosłowność/, a skoku temperatury nie ma, poza tym sluz jakis wodnisty...Ale widziałam ze u Ciebie tez nie skoczyło od razu...
    Za to jajniki mnie naparzają dzisiaj oba, ale raczej nie nazwałabym tego bólu owulacyjnym...sama juz nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Ania, elficzka, mogę Was przy okazji prosić o mały eksperyment? Macie testy owulacyjne przy sobie? Chciałam się dowiedzieć, czy w ciąży one wychodzą pozytywnie :P Jakby to nie był problem, to dajcie znać, jak Wam wyszło.

    Antylopa, nie wiem czy pomoge, ale jak miałam podany pregnyl / czyli hcg/, to wychodziły mi pozytywne, ale co ciekawe, mojej znajomej na poczatku ciazy wcale pozytywne nie wychodziły.
    Ja mysle ze to nie do konca jest tak, ze one wykrywaja niskie stezenia hcg, tylko juz te wyższe...

    antylopaa lubi tę wiadomość

  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa niestety nie mam testów :/ to był mój pierwszy olany cykl. Nie mierzylam tempki, nie robiłam testów i w ogóle nie odpuscilam po usg w 12dc, gdzie nie bylo dominujących pęcherzyków a endometrium miało 4mm... nawet nie celowalam w owulacje.. Ale to jest też pierwszy cykl na lekach.

    Ja jeszcze ogólnie się nie cieszę, wieczorem będą wyniki hcg to może się usmiechne :)

    Ania, jeśli u mnie by się sprawdziło to też termin na wrzesień/październik. Dokładnie tak jak z pierwszym dzieckiem :)

    Karola, ja w pierwszą ciążę zaszlam bez ślubu, więc nie wierzę w żadne przesądy. Nic sobie kochanie nie wmawiaj, będzie dobrze. Kiedyś pisałaś, że udało się, bo byłaś stymulowana clo. Czemu teraz nie chcą go włączyć?

    Ania001 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:00

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elficzka wrote:
    Antylopa niestety nie mam testów :/ to był mój pierwszy olany cykl. Nie mierzylam tempki, nie robiłam testów i w ogóle nie odpuscilam po usg w 12dc, gdzie nie bylo dominujących pęcherzyków a endometrium miało 4mm... nawet nie celowalam w owulacje.. Ale to jest też pierwszy cykl na lekach.

    Ja jeszcze ogólnie się nie cieszę, wieczorem będą wyniki hcg to może się usmiechne :)

    Ania, jeśli u mnie by się sprawdziło to też termin na wrzesień/październik. Dokładnie tak jak z pierwszym dzieckiem :)

    Karola, ja w pierwszą ciążę zaszlam bez ślubu, więc nie wierzę w żadne przesądy. Nic sobie kochanie nie wmawiaj, będzie dobrze. Kiedyś pisałaś, że udało się, bo byłaś stymulowana clo. Czemu teraz nie chcą go włączyć?

    Chciałam włączyc CLO ale jak byłam w grudniu u ginekologa i poprosiłam bymi dała receptęto powiedziała że najpierw przez 2-3 miesiące musze miec monitoring a ta cholera nawet za monik=toring bierze 130 zł nie stac mnie na to cierpliwie czekam do maja bo na 17 mam wizyte na NFZ u mojej poprzedniej ginekolog ta która dała mi Clo i która prowadział mi ciaze nie stać mnie by isc od niej prywatnie niestety zobaczymy co mi powie w maju wierze że bedzie maj szczęsliwy bo to moj miesiąc 17 maja bedzie 2 dni po 6 rocznicy ślubu i 1 dzień przed 4 urodzinami córki może bedzie owocny

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ