X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizz nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle. Ogólnie mają być wyższe, ale jeżeli nawet są za wysokie to jak to zmienić? Apap lykac codziennie od owulacji?:-)

    Ja jestem właśnie po wizycie. W prawym jajniku siedzi sobie piękne okraglutkie jajeczko, ma już 18 mm i dziś powinno rozpocząć swoją wędrówkę:-) lekarz powiedział, że moja szyjka macicy jest trochę za bardzo skierowana ku spojeniu lonowemu (chyba przodozgiecie) i ze najlepiej gdy będzie stosunek na brzuchu, a potem mam leżeć na tym brzuchu przez pół godziny. Naprawdę.

    Oczywiście pierwsze o co zapytałam to czy ta tarczyca nie za wysoko jak dla starajacej się. Powiedział że nie widzi żadnych anomalii i nic mi na to nie przepisał. Kazał zrobić badanie nasienia partnera , no i żeby dziś i jutro dymać się na potęgę bo jajeczko zaraz wyskoczy. W takim razie będzie dymanko na brzuchu i od tyłu no i wtedy nie ma wyjścia, pół godziny bez ruchu , będę miała wymowke.hehe

    Jestem zadowolona z wizyty, ale rozczulily mnie zalecenia tego lekarza. Niby nie taki stary ale widać po sprzęcie ze nie najlepszej jakości, heh no na NFZ więc... Ale nie o tym chciałam. Rozpisal mi na karteczce... Ze trzeba mierzyć temperaturę, że może bym spróbowała testów owulacyjnych, żeby te badania nasienia zrobić, a gdy zaczął mi mówić, że temperatura raz jest niższa raz wyższa, to usmiechnelam się pod nosem i tak sobie pokiwalam , no coś, może myślał, że jak przyszła 24 letnia dziewczynka, to nie ogarnia tematu hehehe :-) wychodząc tylko powiedział, że jak do wakacji nie zajde, to mam przyjść , a jak się będzie spozniala miesiączka to mam zrobić test ciążowy (wooooow, NAPRAWDE ???!) i przyjść nie wcześniej jak w 6 tc bo wcześniej to nic nie widać ;) naprawdę, przydatne info:-)

    Lizzinka, antonna, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z cennych rad usłyszałam jeszcze tylko żeby brać kwas foliowy :-d SLYSZALYSCIE O TYM??:-D

    Zuzia1 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kochany <3 hehe
    ja do mojej gin idę 10.02, zaleję ją oceanem pytań i chyba wezmę ze sobą moje wykresy wydrukowane. Niech sobie nie myśli, że ze mną będzie łatwo :P

    Zdasz kamika, nie gadaj :) już się nie ucz, bo właśnie wszystko Ci się popieprzy. Wypij kawę i na luzie podejdź do tematu :)

    antylopaa lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Antylopa no lekarz przesłodki :P Uśmiałam się naprawdę ;)

    Następnym razem zrób tak, że jak wejdziesz to recytujesz: "temp. mierze,testy owu robie,wiem co to testy ciążowe a nawet beta HCG, kwas foliowy łykam (i nie tylko xD), badania zrobiłam, ciązy nie ma WEŻ PAN COŚ PORADŹ!" HAHA

    antylopaa, Lizzinka lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizz śniadanie zjedzone, kawkę właśnie piję i zaraz idę robić mejkapa, bo za godzinę muszę wyjść na autobus... Ah co ma być to będzie, grunt żeby już było po ;P Słońce dziś świeci przez co mam tak troche "wylane" na wszystko ;P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę u mojej gin w ten poniedziałek i zastanawiam się jak z nią pogadać, żeby mi zleciła więcej badań itd :) Zobaczymy o będzie. Akurat będzie wtedy 12dc, więc może weźmie USG i wypatrzy czy owu już za rogiem ;P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha Kamilka, już niech on lepiej nie radzi za wiele, mi tylko mojego małżonka nasienie potrzebne :D

    Pierwszy raz widziałam swoje "jajeczko" na monitorze :)

    Jak lekarz wyszedł, to sobie szybko cyknęłam fotke komórką haha :D No co, jak mam mieć tą dokumentacje medyczną, to muszę zbierać wszelkie dowody :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 10:25

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa, ja bym uderzyła jednak do endokrynologa gdzieś albo ginekologa prywatnie z tą tarczycą. Lekarz wydaje się uroczy, ale sądząc po sposobie prowadzenia wizyty to hm.. sama wiesz:)
    Odczekaj do testowania i potem pomyśl o tym:)
    Lekarz nie dał Ci zdjęcia USG?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:01

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie, nie dał mi zdjęcia. Nie wiem, czemu, ale nawet jak chodzę do tego co zwykle, też mi nigdy nie daje. Raz prywatnie byłam i wtedy mi dała, nawet nie musiałam prosić.

    Teraz 10 lutego mam wizytę u swojego "starego" gina i poproszę o jego interpretację. A tymczasem umówię się do jakiegoś ginekologa-endokrynologa. No widzisz, ja juz na samym poczatku rozmowy zaznaczylam, że wynik tarczyce mnie niepokoi. On się gapił w tą kartkę chyba z minutę i stwierdził, że jak w nawiasie podane są normy to na nie trzeba patrzeć. Ale jednak wszędzie czytam, że to ma być nie więcej jak 1,5. I weź tu teraz bądź mądry i pisz wiersze.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kurcze coś mnie dziś brzuch boli i to tak jak na @ z ciekawości sprawdziłam nawet który to dc bo cos mi za szybki ten ból brzycha przyszedł a dziś dopiero 16 dc czy brzych przy owu tez tak może boleć jak na @ ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika,powodzenia na testach-zdasz bez problemu. Jesli chodzi o @ to bede dzis dzwonic do kliniki bo mnie to troszke przestraszylo.
    Antylopa no zarabisty lekarz ;) a ten kwas foliowy to na recepte daja? :)
    Z tarczyca musisz sama do lekarza sie udac. Widze,ze wielu ginekologow to olewa.
    Karolcia mnie na owulacje to kulo bardziej niz jak na @. Wiec moze to owu u Ciebie.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola- wydaje mi się że owulujesz ;) Mnie boli w tym cyklu strasznie, taki jeszcze bardziej uporczywy ból jak na @. A trwa już ładnych kilka dni

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam w tym cyklu różne dziwne bóle w dniach płodnych około owulacji. Po paru dniach przeszły. Ból na @ mam trochę inny, bo bardziej skurcze, a teraz miałam bardziej hm, kłucie i rozpieranie coś w ten deseń

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopaa no cudowny lekarz! Moze chciał sie upewnić, ze wszystko wiesz? :) mnie tez gin trochę zbył z ta tarczyca, powiedziała, ze moze sama spadnie :/ nie miałam wysokiej, bo było ponad 2, ale na ciąże za wysoko podobno.

    Kurczę u mnie juz 3 dzień taka sama temperatura, nie wiem, moze termometr sie popsuł, tak w ogóle to jakieś dziwne temp. mam w tym cyklu, zazwyczaj skakały i był zygzak, a teraz płasko :(

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa no świetny lekarz:)
    Kamilka na pewno zdasz egzamin, ten i inne też!
    Inaa,wspieramy Cię wszystkie i trzymamy kciuki,będzie dobrze!

  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka na L4 ? Znaczy sie zwolnienie z pracy ? Nie myslalam o tym , planuje pracowac do 8go miesiaca a pozniej normalnie macierzynski . A to w Polsce sie chodzi od poczatku ciazy na zwolnienie ? ( sory byc moze zadaje glupie pytanie , ale wyjechalam z Polski jak mialam 19 lat , dlatego sie nie orientuje )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 21:50

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu myślę,że to zależy jaką się ma pracę.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie proszę czy badanie progesteronu w 20dc jest miarodajne?

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron myślę że 21-23 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 22:12

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ