Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizz nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle. Ogólnie mają być wyższe, ale jeżeli nawet są za wysokie to jak to zmienić? Apap lykac codziennie od owulacji?:-)

Ja jestem właśnie po wizycie. W prawym jajniku siedzi sobie piękne okraglutkie jajeczko, ma już 18 mm i dziś powinno rozpocząć swoją wędrówkę:-) lekarz powiedział, że moja szyjka macicy jest trochę za bardzo skierowana ku spojeniu lonowemu (chyba przodozgiecie) i ze najlepiej gdy będzie stosunek na brzuchu, a potem mam leżeć na tym brzuchu przez pół godziny. Naprawdę.

Oczywiście pierwsze o co zapytałam to czy ta tarczyca nie za wysoko jak dla starajacej się. Powiedział że nie widzi żadnych anomalii i nic mi na to nie przepisał. Kazał zrobić badanie nasienia partnera , no i żeby dziś i jutro dymać się na potęgę bo jajeczko zaraz wyskoczy. W takim razie będzie dymanko na brzuchu i od tyłu no i wtedy nie ma wyjścia, pół godziny bez ruchu , będę miała wymowke.hehe

Jestem zadowolona z wizyty, ale rozczulily mnie zalecenia tego lekarza. Niby nie taki stary ale widać po sprzęcie ze nie najlepszej jakości, heh no na NFZ więc... Ale nie o tym chciałam. Rozpisal mi na karteczce... Ze trzeba mierzyć temperaturę, że może bym spróbowała testów owulacyjnych, żeby te badania nasienia zrobić, a gdy zaczął mi mówić, że temperatura raz jest niższa raz wyższa, to usmiechnelam się pod nosem i tak sobie pokiwalam , no coś, może myślał, że jak przyszła 24 letnia dziewczynka, to nie ogarnia tematu hehehe :-) wychodząc tylko powiedział, że jak do wakacji nie zajde, to mam przyjść , a jak się będzie spozniala miesiączka to mam zrobić test ciążowy (wooooow, NAPRAWDE ???!) i przyjść nie wcześniej jak w 6 tc bo wcześniej to nic nie widać ;) naprawdę, przydatne info:-)

Lizzinka, antonna, Ania-nowa lubią tę wiadomość

ex2bdf9hnbh57908.png

Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z cennych rad usłyszałam jeszcze tylko żeby brać kwas foliowy :-d SLYSZALYSCIE O TYM??:-D

Zuzia1 lubi tę wiadomość

ex2bdf9hnbh57908.png

• Lizzinka Ekspertka

Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kochany <3 hehe
    ja do mojej gin idę 10.02, zaleję ją oceanem pytań i chyba wezmę ze sobą moje wykresy wydrukowane. Niech sobie nie myśli, że ze mną będzie łatwo :P

Zdasz kamika, nie gadaj :) już się nie ucz, bo właśnie wszystko Ci się popieprzy. Wypij kawę i na luzie podejdź do tematu :)

antylopaa lubi tę wiadomość

Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Antylopa no lekarz przesłodki :P Uśmiałam się naprawdę ;)

Następnym razem zrób tak, że jak wejdziesz to recytujesz: "temp. mierze,testy owu robie,wiem co to testy ciążowe a nawet beta HCG, kwas foliowy łykam (i nie tylko xD), badania zrobiłam, ciązy nie ma WEŻ PAN COŚ PORADŹ!" HAHA

antylopaa, Lizzinka lubią tę wiadomość

ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizz śniadanie zjedzone, kawkę właśnie piję i zaraz idę robić mejkapa, bo za godzinę muszę wyjść na autobus... Ah co ma być to będzie, grunt żeby już było po ;P Słońce dziś świeci przez co mam tak troche "wylane" na wszystko ;P

ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę u mojej gin w ten poniedziałek i zastanawiam się jak z nią pogadać, żeby mi zleciła więcej badań itd :) Zobaczymy o będzie. Akurat będzie wtedy 12dc, więc może weźmie USG i wypatrzy czy owu już za rogiem ;P

ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha Kamilka, już niech on lepiej nie radzi za wiele, mi tylko mojego małżonka nasienie potrzebne :D

Pierwszy raz widziałam swoje "jajeczko" na monitorze :)

Jak lekarz wyszedł, to sobie szybko cyknęłam fotke komórką haha :D No co, jak mam mieć tą dokumentacje medyczną, to muszę zbierać wszelkie dowody :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 10:25

ex2bdf9hnbh57908.png

• cookiemonster Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa, ja bym uderzyła jednak do endokrynologa gdzieś albo ginekologa prywatnie z tą tarczycą. Lekarz wydaje się uroczy, ale sądząc po sposobie prowadzenia wizyty to hm.. sama wiesz:)
    Odczekaj do testowania i potem pomyśl o tym:)
    Lekarz nie dał Ci zdjęcia USG?

3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:01

thgf3e3kppdyb8js.png

age.png
  • antylopaa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie, nie dał mi zdjęcia. Nie wiem, czemu, ale nawet jak chodzę do tego co zwykle, też mi nigdy nie daje. Raz prywatnie byłam i wtedy mi dała, nawet nie musiałam prosić.

Teraz 10 lutego mam wizytę u swojego "starego" gina i poproszę o jego interpretację. A tymczasem umówię się do jakiegoś ginekologa-endokrynologa. No widzisz, ja juz na samym poczatku rozmowy zaznaczylam, że wynik tarczyce mnie niepokoi. On się gapił w tą kartkę chyba z minutę i stwierdził, że jak w nawiasie podane są normy to na nie trzeba patrzeć. Ale jednak wszędzie czytam, że to ma być nie więcej jak 1,5. I weź tu teraz bądź mądry i pisz wiersze.

ex2bdf9hnbh57908.png

• Karola - mama Julci i ... ? Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kurcze coś mnie dziś brzuch boli i to tak jak na @ z ciekawości sprawdziłam nawet który to dc bo cos mi za szybki ten ból brzycha przyszedł a dziś dopiero 16 dc czy brzych przy owu tez tak może boleć jak na @ ?

01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

201205184874.png
  • polly8725 Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika,powodzenia na testach-zdasz bez problemu. Jesli chodzi o @ to bede dzis dzwonic do kliniki bo mnie to troszke przestraszylo.
    Antylopa no zarabisty lekarz ;) a ten kwas foliowy to na recepte daja? :)
    Z tarczyca musisz sama do lekarza sie udac. Widze,ze wielu ginekologow to olewa.
    Karolcia mnie na owulacje to kulo bardziej niz jak na @. Wiec moze to owu u Ciebie.

Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antylopaa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola- wydaje mi się że owulujesz ;) Mnie boli w tym cyklu strasznie, taki jeszcze bardziej uporczywy ból jak na @. A trwa już ładnych kilka dni

Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

ex2bdf9hnbh57908.png

• Lizzinka Ekspertka

Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam w tym cyklu różne dziwne bóle w dniach płodnych około owulacji. Po paru dniach przeszły. Ból na @ mam trochę inny, bo bardziej skurcze, a teraz miałam bardziej hm, kłucie i rozpieranie coś w ten deseń

Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Rosolina Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopaa no cudowny lekarz! Moze chciał sie upewnić, ze wszystko wiesz? :) mnie tez gin trochę zbył z ta tarczyca, powiedziała, ze moze sama spadnie :/ nie miałam wysokiej, bo było ponad 2, ale na ciąże za wysoko podobno.

Kurczę u mnie juz 3 dzień taka sama temperatura, nie wiem, moze termometr sie popsuł, tak w ogóle to jakieś dziwne temp. mam w tym cyklu, zazwyczaj skakały i był zygzak, a teraz płasko :(

p19uqqmzk4ecto70.png
  • Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa no świetny lekarz:)
    Kamilka na pewno zdasz egzamin, ten i inne też!
    Inaa,wspieramy Cię wszystkie i trzymamy kciuki,będzie dobrze!

• Ania001 Przyjaciółka

Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka na L4 ? Znaczy sie zwolnienie z pracy ? Nie myslalam o tym , planuje pracowac do 8go miesiaca a pozniej normalnie macierzynski . A to w Polsce sie chodzi od poczatku ciazy na zwolnienie ? ( sory byc moze zadaje glupie pytanie , ale wyjechalam z Polski jak mialam 19 lat , dlatego sie nie orientuje )

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 21:50

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu myślę,że to zależy jaką się ma pracę.

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie proszę czy badanie progesteronu w 20dc jest miarodajne?

• antylopaa Autorytet

Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron myślę że 21-23 dc

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 22:12

ex2bdf9hnbh57908.png

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego