X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Wracam z umarłych (dopadła mnie "grypa żołądkowa" w trakcie brania antybiotyku i okresu - to się nazywa "szczęśliwa" kumulacja)!
    Mam wynik prolaktyny po dwóch tyg brania bromka (1/4 tabl przez tydz, potem 1/2, 3/4 i ostatnie dwa dni po całej tabletce) i tadamtadam z 62 spadła do 24 :) ciągle ponad normę, ale już duuużo lepiej niż było. Czy widzę efekty? Okres dostałam w sb, w nd było intensywnie, a w poniedziałek prawie wcale...zobaczymy co będzie dziś. Normalnie moje okresy to 7-8 dni! Jak mówiłam ginekologom, że tak długo się męczę, to zawsze słyszałam, że taka moja uroda. A teraz jak się okaże @ faktycznie zaczęło się zwijać, to mocno się wkurzę, że nikt na to nie wpadł wcześniej.
    Jestem ciekawa czy faktycznie skróci mi cykl, czyli czy owulacja wypadnie wcześniej - oczywiście zapas testów już zamówiony:)
    Mam zamiar też umówić się do nowego ginekologa i ciągle waham się czy jeszcze dać szansę lekarzowi spoza klinik czy jednak uderzyć do kliniki, ale chyba dam jeszcze szansę "zwykłemu". Może bromek zdziała cuda?
    Elficzka, ode mnie też kopniak w dupeczkę za wyczytywanie głupot! Czekać! Nie czytać - chyba, że książki, to zawsze!
    Kamika, ja na studiach miałam mnóstwo ustnych i dla mnie prawie zawsze kończyły się dobrze - grunt to stworzyć pozory, że wierzysz w to co mówisz i nie wahać się :)
    Antylopa, bądź cierpliwa, a cierpliwość zostanie Ci wynagrodzona:)) jeszcze tydzień:)
    Karola, powodzenia w poszukiwaniach pracy :)
    Ania, dbaj ładnie o fasolkę:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc cookie:-) pisz częściej, skoro już chorobsko cię opuściło:-)

    Rosolina, wykres piękny, wygląda jak fala dunaju:-) a propos ciast, to już któryś tydzień morduje się żeby zrobić rafaello (na biszkopcie) no ale mam takiego lenia, że aż mi niedobrze.

    Wczoraj strasznie wcześnie chciało mi się spać. O 20 już lezalam w łóżku, ledwo wytrzymałam do końca emki a właściwie to już nie pamiętam zakończenia tego jakże trzymajacego w napięciu serialu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 09:54

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te mroczki to tak słabe aktorzyny że śmiać się chce. :-d

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdalam ten ustny :) aleeee oblalam egzamin z piątku :((( ku**a

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mega huśtawka nastrojów heh... i ciągle jakoś czuję stres przed tym całym testowaniem eh... brzuch mnie boli wszystko mnie nie boli a najbardziej to chyba serce z nerwów hehehe
    Jutro testuje, zobaczymy. Bardzo bym chciała, żeby mnie nie ja wizyta w przyszłym tygodniu u ginka była wizyta wczesnociazowa :P
    Trochę Dzisiaj znowu rano się podlamalam, bo tempka delikatnie spadła :( OF wyznaczył @ na piątek, ale nie ma żadnej opcji żeby przyszła. Nie i chuj.

    Sylwia_80, antylopaa lubią tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kamika :( współczuję. Ale przynajmniej wiesz czego się spodziewać i na pewno zdasz teraz! Ustny jest gorszy, więc dobrze , że to masz za sobą! Sorry za pisownię, ale telefon mi nie pomaga :P

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamlka zdasz tą powtórkę bedzie ok ;) ja dziś się czuje lepiej mdłości mineły tak sie kończy wypad do mamusi nic nie jadłam konkretnego tylko same słodycze masakra nigdy więcej ;) jeszcze godzinka i do praedszkola po córcię a potem bede ją uczyś piosenki na dzień babci ciekawe jak jej pójdzie ;) mąz mnie wkur... udusze go zanim podzie do roboty

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie mi wszyscy polecają od razu w razie wątpliwości iść do kliniki. Nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobiła, ale wiem, że z chęcią i z ciekawości chciałabym z jakimś lekarzem z kliniki się spotkać. Tylko jak patrzyłam w cenniku, to jakoś strasznie drogie są takie wizyty (przynajmniej w poznaniu) :/ nawet 2-3 razy droższe niż u "zwykłego" gina :/

    A Rosolina, dzięki za natchnienie, graliśmy wczoraj w bitwę morską i dawno się tak nie usmialismy :) dziękuję :*

    Nie ma @ antonna, mówię Ci nie ma! Nawet nie wypowiadaj tego słowa... a Ty już tak dajesz za wygraną? :(

    Rosolina lubi tę wiadomość

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh antylopaa, to chyba mamy to samo! Przysięgam ja od dwóch tygodni nie mam siły się ruszyć :P przychodzę z pracy i zalegam hehe
    Jeszcze nie robiłam na biszkopcie rafaello. Robisz sama biszkopt? Podrzuc przepis, wypróbuję przy okazji! :) ale mi narobilas ochoty :)
    Ja strasznie tych mroczkow nie lubię hehe kiedyś lubiłam ale mi przeszło hehe

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    Lizzinka lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka wrote:
    U mnie mega huśtawka nastrojów heh... i ciągle jakoś czuję stres przed tym całym testowaniem eh... brzuch mnie boli wszystko mnie nie boli a najbardziej to chyba serce z nerwów hehehe
    Jutro testuje, zobaczymy. Bardzo bym chciała, żeby mnie nie ja wizyta w przyszłym tygodniu u ginka była wizyta wczesnociazowa :P
    Trochę Dzisiaj znowu rano się podlamalam, bo tempka delikatnie spadła :( OF wyznaczył @ na piątek, ale nie ma żadnej opcji żeby przyszła. Nie i chuj.

    Łączę się w bólu bo mi dzis sie chyba psm zaczął, gdyz nawet na trolla, za wczesnie zeby wmawiac sobie ciąże :D

    @ ma przyjść we wtorek za tydzien a dzis od rana mam nerwy, lekko szczypia mnie cycki, ale tak raz cos zaboli i zaraz przestanie. Rano miałam mdłosci, ale miałam je tez pare dni temu :D, wiec zwalam na karb stresów. Generanie chwaliłam sie ze w tym cyklu nic mi nie dolega a jednak jakies gówna sie pojawiają. I powiem Wam ze te całe pms-y to mi sie zaczęły jak zaczęłam sie stymulować. Dlatego teraz odpoczynek zeby mi sie ciało zregenerowało ;)

    Lizzinka, trzymam kciuki za test!!!

    Lizzinka lubi tę wiadomość

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie... super spadek! Mi tak szybko nie spadła :( ja bym moze poczekała jeszcze jeden cykl, moze akurat w tym sie uda, a potem ewentualnie poszła do kliniki.

    Sylwia... wykres tez ładny, moze @ nie bedzie? Jeszcze niestety tydzień czekania :/ wytrzymaj!

    Antonna... a w którym dniu cyklu jesteś? Moze za wcześnie? Niekiedy dziewczyna w 10dpo nie wychodziło, a 2-3 dni pózniej juz zielono było.

    Kamika... Szkoda, ze sie nie udało, ale poprawka to tez nic strasznego, moze bedzie na 5?
    Lizz.. Super ze pomogło :) chociaż na chwile :)

    Lizzinka, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podrzucę przepis, jak odbiorę go od maminego zeszytu z przepisami, bo swojego się jeszcze nie dorobiłam. Umiem i lubię piec ciasta, za to gotować nie umiem. Ja nawet nie wiem, czy umiem zrobić rosół dobrze :) Bez komentarza...

    A rafaello robię na biszkopcie. Masa na wierzchu jest z roztopionych białych czekolad i z płatków kokosowych. Pycha. Oczywiscie jezeli lubisz kokosowe płatki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 12:42

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Lizzinka zrobiłam test i mi wyszedł negatywny, to na co mam liczyć? :(
    Przepraszam, bardzo nie lubię, chciałam wybrać cytuj, ale nie trafiłam :/ głupi tel :(

    A może za wcześnie? Dzisiaj tez robiłaś czy tylko wczoraj?

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwielbiam! Ja zawsze robie na krakersach, mleku z wanilia (robi się z tego masę) i tez dodaje migdałów o ale mam ochotę

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna, nie lubię, wręcz nienawidzę. Wykrwawiaj się szybko, zresetuj złe myśli, pierś do przodu i walczymy dalej.

    antonna lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinko, jutro o której wstajesz, by zrobić test ? O której mam czekać na zdjęcie "zapodaj net" żeby zobaczyć cień? Gdzie tam cień... Tłustą kreche??

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    antylopaa, Lizzinka lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ