X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe , no tak, zdrowy olej rzepakowy :D Dobre sobie. Czytałam tą poradę rano (zawsze czytam) ale tej bzdury kompletnie nie zauważyłam)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzis u mnie piękna pogoda, aż chciałoby się wyjść na spacer, ale nie mogę, bo jestem uwięziona w swojej "pracy marzeń".

    Jak tylko zajdę w ciążę, to od razu idę na zwolnienie!!!!! Postanowione....

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Ale dzis u mnie piękna pogoda, aż chciałoby się wyjść na spacer, ale nie mogę, bo jestem uwięziona w swojej "pracy marzeń".

    Jak tylko zajdę w ciążę, to od razu idę na zwolnienie!!!!! Postanowione....

    Ja tak zrobilam w 1 ciąży ;). W 10 tygodniu juz po wizycie serduchowej byłam na zwolnieniu, wczesniej wykorzystałam tydzien urlopu.

    I to był najpiekniejszy czas!!!! Mogłam odpoczywac, planować, czytac, ogladac, leniuchować! Każdej przyszłej mamie spodziewającej sie 1 dziecka radze szybkie wykorzystanie tego faktu. Naprawde, taki stan juz sie nie powtórzy, bo domyslam sie ze przy drugim juz tak kolorowo nie bedzie. I mysle sobie ze nawet jakbym zaszła w ciaze to na razie bede pracować a córa niech chodzi do żłobka ;).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Cookie... super spadek! Mi tak szybko nie spadła :( ja bym moze poczekała jeszcze jeden cykl, moze akurat w tym sie uda, a potem ewentualnie poszła do kliniki.

    Sylwia... wykres tez ładny, moze @ nie bedzie? Jeszcze niestety tydzień czekania :/ wytrzymaj!

    Antonna... a w którym dniu cyklu jesteś? Moze za wcześnie? Niekiedy dziewczyna w 10dpo nie wychodziło, a 2-3 dni pózniej juz zielono było.

    Kamika... Szkoda, ze sie nie udało, ale poprawka to tez nic strasznego, moze bedzie na 5?
    Lizz.. Super ze pomogło :) chociaż na chwile :)


    Oj z tymi wykresami to juz u mnie bywało pieknie...:), widzisz, nie moge chyba na nic liczyc z powodu tej torbieli co mi sie zrobiła zamiast peknietego jajka a nawet dwóch, ale co zrobić, tli sie cos tam w głowie. Kurde, tyle cudów medycznych, nie mógłby sie jeden mnie trafić? ;)

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo dziewuszki ;-) !

    Niestety odwołali moją wizytę. Mam ją w czwartek - przepełnia mnie pozytywna energia bo słucham jak za dawnych czasow rihanny ( jej piosenki te starsze przepełnione sa emocjami , które na mnie mega wpływaja). Uwielbiam ją... jako artystke oczywiscie ! Chuj, że masowa muzyka... dawno tak nie robiłam ! Postanowiłam się tez odchudzac bo takie emocje we mnie wzbieraja a wtedy byłam chuda jak patyk ! Musze myslec o siebie... juz nawet tym guzem sie nie martwie. Polecam wszystkim . Jestem sama latam w majtach i spiewam do dezodorantu ahah

    antylopaa, Lizzinka, Miki85 lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa brawo, oby twój radosny humor trwał jak najdłużej.

    inaa lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity moje kochane szybko Was nadrabiam i lecę się uczyć :P

    Cookie może faktycznie lepiej by było pójść do takiego gina z kliniki....hm sama nie wiem. Więcej to kosztuje ale może warto spróbować ;) Współczuje choróbska...lecz się i trzymaj ciepło :)

    Kobity ja jestem totalna noga w kuchni :P Ale dzisiaj mi mąż wysłał przepisik z dokładnymi instrukcjami co i jak i zrobiłam sobie pyszny makaron na obiad ;) Mega szybko, prosto i smacznie <3 Może jakbym chciała to bym się nawet do kuchni nadawała hm....No ale kurde nie lubie bardzo stać przy garach :P

    Lizz kochanie nie stresuj się tak ;) Jutro zrobisz test i może wszystko będzie jasne ;) Teraz już nic nie zmienisz :P Hah łatwo mi mówić jak jestem jeszcze przed owu no nie ?
    Tak czy siak 3mam kciuki :*

    Antonna odganiaj tą wredną @ ! kurdę nie lubie że do Ciebie przylazła ;/

    Karola czym Ci mąż za skórę zaszedł xD ??

    Sylwia oby te objawy zwiastowały 2 piękne kreski :*

    OMG olej rzepakowy i porada ovu......Żal....Coraz większe głupoty piszą :/ Jakby dieta byla idealnym rozwiązaniem na wszystkie problemu z płodnością....eh szkoda gadać

    Inaa szkoda że odwołali wizytę, ale grunt że masz dobry humor ;) też lubie Rihanne ;P


    A u mnie durny test owu dalej negatywny :/ Zdjęcie w pamiętniku gdyby ktoś był ciekawy....Wrrrr wnerwia mnie to ! Grunt że dzisiaj się chociaż rozciągliwy śluz pokazał :) No nic lece się uczyć ;P Odezwę się wieczorem ;P Pewnie znów bedę miała nadrabiania co nie miara tak się rozpisujecie :*

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo oleju, rzepakowy jest bardzo zdrowy :-) potem słonecznikowy ( oczywiscie mowie o tych na ciepło) . Ja smażę na klarowanym maśle albo właśnie rzepakowym. Czasem skusze sie tez na oliwe z oliwek, ale na niej nie mozna smazyc ponoć. Wlasnie sie zastanawiam na czym usmażyc moje placuszki z kaszy jaglanej hmmmm

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki kurcze u mnie już ciemno córa marudzi że chcę się kapać mi sie oczy juz kleją szaro buro i ponuro dzisiaj wieje i leje masakra chce już wiosnę :)

    Sylwia ja w 1 ciązy byłam na l4 juz od 6 tc jak tylko sie dowiedziałam lekarz i zwolnienie co prawda tydzień leżałam w szpitalu ale już byłam na L4 w 2 ciązy jak znajde prace i zajde w 2 ciąze tez pójde jak najszybciej na l4 córcia niech sobie chodzi do przedszkola a mamusia w domku oj ale kiedy to bedzie ?

    Jak na razie z pracą nici tam gdzie miąła być 1 zmiana okazało się że jedna zmiana jest ale pracują po 12-16 godzin za marne pieniadze podziękowałam czekamy dalej jak mówił mąż poszukamy na spokojnie nic na siłę

    Kalilka maż mnie ostatnio cos wkurza ;) nabija się z nazwy wątku mówi do mnie troll

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 lutego 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:02

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 lutego 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh antonna :* smutam razem z Tobą i wspieram mocno :) trzymaj się, jutro będzie lepszy dzień :)

    A mnie dzisiaj trochę koleżanka sprowadziła na ziemię... marudziłam jej, że sikańce, ciąża, dziecko... a ona, że mam się wziąć w garść, bo mam prawie idealne życie i że wiele osób by się życie ze mną zamieniło (chociażby ona właśnie). Bo mam mieszkanie, męża, dobrą pracę, zdrowie... a i tak narzekam. I że każdy kto ma dużo zawsze chce więcej. I że doczekam się dziecka, ale mam się ogarnąć. Juz sama nie wiem co myśleć. Ma rację pewnie...
    Ale wiecie same, że na zajście w ciążę nie ma dobrego sposobu, że w sumie nie da się tego tak łatwo zaplanować i idealnie wymierzyć. Dlatego mnie to tak wkurwia, bo ja lubię mieć na wszystko wpływ i sama o sobie decydować. I dlatego te starania są takie ciężkie dla mnie :(

    Jutro wstaje o 6:35 mierze temp i lecę sikac na papierek. Wtedy się wszystko wyjaśni i będzie co ma być. Masz rację kamika, teraz już nic nie zrobię. Ale czy w ogóle da się coś z tym zrobić? Zakładając, że regularnie wspolzyjesz, to co jeszcze można zrobić? Eh chyba tylko liczyć na łut szczęścia...

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 lutego 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to chyba nie jest Twój dzień antonna :P

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 2 lutego 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to (nie mówcie mojemu mężowi hahaha) mam 20 testów owulacyjnych i 27 ciążowych ha ha ha
    Muszę je jakoś ukryć, bo mąż padnie jak to zobaczy hahaha

    Trochę zła proporcja między nimi jest, bo miało być więcej owu, ale dostałam 10 ciążowych w gratisie, więc tak dziwnie wyszło :)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 lutego 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie je kupowałaś ? masz linka mogła bym prosić :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam około 50 owulacyjnych. .. ciazowych z 15 a dziś jeszcze przy okazji zakupów w Auchan wzięłam pepino za 3 zeta, bo ma wysoką czułość 10miu

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko boska.... szalejecie... haha dajcie jakiegos sprawdzonego linka to moze i ja zakupie :D

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa ja nie mam żadnego konkretnego linka, bo kupuje na różnych aukcjach.:-p

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah mój mąż też nie wie że kupiłam 20 testów owu + 5 ciążowych w gratisie na ten cykl :P I robie potajemnie, co by go nie stresować :P Wczoraj mu tylko pokazałam zdjęcie pęcherzyków z USG, więc zapytał co tam jest czym i jak mu zaczęłam tłumaczyć o tych pęcherzykach, komórkach jajowych itd. to w połowie powiedział "dość :P za dużo informacji a ja i tak nic z tego nie wiem" hahaah. Uśmiałam sie i dałam mu spokój :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 18:49

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna a na co te bańki robisz ? Zwal winę na ten wrzątek :P To jego wina...a właściwie fizyki :P Po jaką cholerę wrzątek musi mieć 100 stopni haha :P

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ