X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np. Nie dałabym fototapety, istnieje ryzyko, ze sie znudzi. Moze jakieś tapety? Delikatny wzór? Albo ściana jedna w innym odcieniu? ja ostatnio kupiłam fzaslony do sypialni, ale jadę je oddać, były tak trochę w fale, ale niestety za bardzo rzucały sie w oczy, trzeba coś gładkiego dobrać, ewentualnie z bardzo delikatnym wzorkiem.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa, przerabiałam temat budowy domu i to co miałam wybrane na początku w stosunku do tego co było na końcu, to dłuuuuga droga:)
    Przede wszystkim polecam neutralne kolory - ja mam białe ściany w prawie całym domu i jestem super zadowolona! Tam gdzie dałam ostrzejszy akcent (dwie ściany) jedna już jest zamalowana na szaro, a druga czeka - tak strasznie mnie drażniły! Do neutralnych barw zawsze łatwo znajdziesz dodatki i nie będzie problemu. Polecam też szare podłogi, ja mam brązy i biały, ale szary jest bardzo praktyczny. I nie słuchaj argumentu, że biała farba sie brudzi - każdy kolor sie brudzi i każdy trzeba odświeżać i już.
    Jak Rosolina napisała, delikatnie. Elementy takie jak np. drzwi, podłoga, ściany mają być neutralne, klasyczne kolory, a poszaleć to można z poduchami na sofę i zmieniać co parę miesięcy (polecam Pepco-można fajne poszewki wyszukać za grosze) i dodatkami.

    Rosolina, antylopaa lubią tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uwielbiam spokojne kolory i wnętrza :) mam jasnoszare ściany w salonie, przedpokoju i płytki na ścianie w łazience :) podłogi mam jasnobrazowe (panele + płytki), w łazience ciemny brąz-imitacja drewna. W sypialni mam mega blady róż, a na jednej ścianie (przy tej przy której stoi łóżko) mam jasnoszara tapetę w delikatny wzór, taki trochę hm zamkowy/pałacowy? Tak mi się kojarzy przynajmniej :P i do tego pasujacy zyrandol :) ale teraz wiem, że wybrałabym białe ściany i tapetę na tej ścianie w kratę - taką gruba. Albo szarą albo granatowa. Mega mi się teraz podoba :)

    Fototapeta to raczej faktycznie słaby pomysł chyba, bo może się znudzić, tak jak mówi Rosolina. A może jakiś duży obraz nad łóżkiem?

    Edit: a w przedpokoju na najdłuższej ścianie mam białe cegiełki :) jeju mogłabym godzinami gadać o wnetrzach ... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 21:42

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki kochane nadrobie Was jutro jak już bede po tej głupiej sesji. Donosze tylko ze zrobilam następny test lh i kurde dalej ta kreska nie jest tak mocna chyba jak byc powinna :/ wrrrrr dramat. Mialam mieć 20 testów na dwa cykle a chyba w jeden mi pójdą :/ w dodatku mega bledna po chwili wiec ciężko je porównać :(

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Jeśli znajdzie się tu jeszcze dla mnie miejsce chętnie dołączę gdyż też jestem już Trollem i mam nadzieję że tak jak napisała przemiła pani która mnie tak nazwała będzie ten wysyp walentynkowy trolli ale tych malutkich <3 Dziękuję że wierzy pani we mnie #lauda. <3

    Pozdrawiam Trolliki <3

    Lizzinka, inaa lubią tę wiadomość

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 4 lutego 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Kochane nadrobie Was później obiecuje, bo teraz się uczę ale potrzebuje szybkiej opinii:

    Czy to już pozytyw ?????



    Jak dla mnie tak ! Moje byly identyczne i ja zaznaczalam pozytyw :) powodzenia

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 4 lutego 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Rosanna :) witam z otwartymi ramionami :) wiesz chyba nawet tekst o wysypie trolli gdzies widziałam :p nie przejmuj sie czesc kobiet nosi dupe wyżej niz ja ma :p napisz jak tam u Ciebie sytuacja ze staraniami :)

    Rossanna lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 5 lutego 2016, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo kochane te stare i nowe trolliki ( Rossanna witaj w naszych skromych , ale jakże gościnnych progach)


    Byłam u mojego lekarza .. stwierdził : no to ja już tu nic nie poradzę prosze udać się do instytutu onkologicznego w Gliwicach ( płacz, nawet nie zapłaciłam za wizyte bo wybuchłam płaczem i się zlitował ) . Umówiłam się szybko do onkologa po skierowanie. Skierował mnie do kliniki szczękowo twarzowej w Katowicach. Rok temu jak dzwoniłam to się czekało pknad pół roku... ciekawe ile teraz. Jutro mam zrobić prześwietlenie płuc ( ten nowotwor czesto daje przerzuty na płuca) .. masakra ogóle. U mnie po owu .. i tak nic nie licze bo niby sie nie stralismy. Dzisiaj dzien płaczu... prosze napiszcie cos pozytywnego.. bo płacze a i nawet na głos przy męzu..

    Rossanna lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 5 lutego 2016, 04:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey #kamika23 i #inaa :) Z uśmiechem na twarzy tu przybywam ! :)
    Nie przejmuje się , bo widzę tu tyle porządku trollików że bardzo się ciesze że i ja dołączyłam do rodziny trollowatej <3 Zauważyłam że nie dośc że dupę mają wyżej niż srają to jeszcze chyba nudne życie mają ; p no ale na każdym portalu znajdzie się jakiś " patus " ; )

    Jeśli chodzi o starania to jest to już 8 cykl , dzisiaj 10 dzień no i jak na razie czekam na owulkę . Robię testy owulacyjne , jak na razie negatywne chociaż kreska testowa z każdym dniem robi się bardziej widoczna jak i mocniejsza . Więc mam nadzieję że te walentynki przyniosą coś Szczęśliwego :D No i mam nadzieję że mój mężczyzna już przygotowuję armie oficerów do wypuszczenia i do ataku z efektem <3 Według kalendarzyka dni płodne mam w walentynki więc uhuhu mój mężczyzna za szybko z łóżka nie wyjdzie :P
    A Ty kamika23 widze że niebawem testowanko będzie :D czekam na wiadomość o dwóch krechach ! <3

    #inaa nie wiem co mam Ci powiedzieć , jedyne co co będzie w takiej chwili na miejscu to się nie poddawać ! Walczyć !!! Walczyć !!! i jeszcze raz WALCZYĆ ! Zobaczysz że wszystko będzie dobrze a i jak już wszystko się poukłada i nie będziesz miała się czym martwić to i dzidzia się napewno pojawi ! Musisz to mocno wierzyć i być silna ! Nie tylko dla siebie jak i dla męża i przyszłego dziecka które na 100% pojawi się .

    " Wszystko zaczyna się od małego kroku. Potem trzeba biec, pomęczyć się. ale przy mecie przekonasz się, że ostateczny widok był wart poświęcenia. "

    Wierze że Ci się uda #inaa ! Trzymaj się twardo ! :* <3

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 5 lutego 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Rossanna, powiedz dokładnie o co się do Ciebie przyczepialy i na jakim wątku? Hm... Wiesz, akurat lepiej trafić nie mogłaś. Nasze forum będzie dla ciebie miejscem gdzie możesz pisać co chcesz, myśleć co chcesz, wstawiać różne zdjęcia, co tylko ci do głowy przyjdzie. I nie przejmuj się odcinkami tych "gwiazd" bo widzisz, one siedzą na ovu już z 10 lat i dlatego takie zrzędliwe baby i nie ma im czego zazdrościć:-) akurat do mnie też raz pewne "zajebiste osobliwości" się przyczepialy, a to że badamy o glupotach (tak, wchodziły tu na nasz wątek i sledzily żeby potem "obgadywac") a to śmiała się jedna z tego jak prowadzę wykres. A więc teraz mogą się jedynie uczyć i zazdrościć mi takiego wykresu i takiej książkowej linii. Nie pozdrawiam ich z tego miejsca.

    Pisz jak najczęściej. My tu zawsze jesteśmy.

    Miłego dnia dziewczęta, ja zaraz wybieram się na badania progesteronu, dziś mój 7 dpo a więc wypada zbadać. Przy okazji powtarzam tsh, może się coś zmieniło? W środę Mam wizytę u giną i chce iść ze świeżymi wynikami.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 5 lutego 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje będe miała co nadrabiać :P A tym czasem błagam 3majcie za mnie kciuki o 11:30, bo ten egzamin chce zniszczyć mi życie :P Jak to zdam to mam ferie, jak nie to mam przechlapane :P

    Lecę jeść i się jeszcze douczyć ;)

    Później będę z Wami pisać jak wściekła :*

    antylopaa, inaa lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:03

    Lizzinka, inaa lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia kamika, trzymam mocno kciuki! Dasz radę i to Ty rozwalisz ten egzamin! Trzymam kciuki! :*

    Witamy Rossanna :) miło, że nasze forum się powiększyło o kolejnego trolla :* trollowa rodzinka się rozrasta dziewczyny! Widzisz inaa jaki miałaś super pomysł :)

    Trzymaj się inaa, nie daj się temu świństwu, na pewno wszystko się ułoży! Płacz ile chcesz, ale weź się w garść i nigdy nie trać nadziei! Wszystko się skończy dobrze, tak jak mówi Rossanna, musisz walczyć o siebie - dla siebie, dla najbliższych i dla przyszłego potomka lub potomki ;) trzymaj się kochana i nie daj się! :*

    Ja dzisiaj zrobiłam kolejny test i znowu - ;) heh ale dzisiaj juz to przyjęłam na chłodno. Poza tym wiedziałam zanim zrobiłam test, że temp spadła... więc trochę się tego spodziewałam :( nie ukrywam, że czuję się zawiedziona bardzo mocno, ale na pewno jakoś mi łatwiej, bo przynajmniej juz coś wiem. Najgorzej to chyba mieć ten stan zawieszenia, tak jak ma biedna antylopaa teraz :D

    Poza tym, zdałam sobie sprawę nagle rano, jak nikłe są szanse na bycie mamą jeszcze w tym roku... :( eh ale jest piątek dziewczyny i coraz bliżej wiosna! Damy radę :)

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzko ma kochana, co z tego że szanse na spowicie w tym roku maleją z dnia na dzień- i ja to wiem. Ale ja myślę, że jak już będziemy w tej ciąży, to już się będzie liczyć. Więc suma sumarum mamy jeszcze prawie 11 mieisięcy :D

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mama do mnie rano dzwoni i mówi : "Ale jak już staracie się o dziecko, to ty skończ z tym popijaniem codziennym, a to winkujesz, a to piwo." No dzięki matka, alkoholiczkę ze mnie zrobiła :D

    "No bo to wiesz, jakie konsekwencje mogą być? Dziecko może się urodzić z zabielonym okiem (jaskra)" [moja mamcia pracuje w okulistyce i od razu pierwsze co na mysl jej przychodzi to jaskra ] :P

    Kocham ją, że tak się o nas martwi, kochana, dzisiaj jadę do swojego domu i trochę z nią posiedzę

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe moja mama pisała mojemu mężowi ostatnio że mamy się nie kochać po pijaku, bo chore dzieci się wtedy rodzą Hehe kochane te mamusie :) mam nadzieję, że będę tak dobrą mamą dla moich dzieci jak moja mama jest dla nas :) też muszę z nimi posiedzieć, bo ostatnio wpadam do nich prawie jak złodziej na 5 min.

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo :*


    Dzięki ! Jesteś kochane moje trollki <3 ahhh dobrze Was mieć <3 !

    Zakwalifikowałam sie do tej darmowej konsultacji z ovu ... hmm i co robic?

    antylopaa lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochane, ja tez nadrobie Was wieczorem bo moze jakieś ciaze sie pojawiły a ja nic nie wiem :p. Do młodej przyjechał dziadek i teraz on sie z nia troche pomęczy a ja bede mogła sobie odpocząc przy winku wieczorem :)

    U mnie dzis spadek temperatury i do tego zaczał sie ból jak na @.
    Mam tylko nadzieje ze malpa wredna pojawi się w odpowiednim czasie i beda mogła zaczac od nowa ;)

    Kolejny miesiąc bez temperatury, bede sie tylko wsłuchiwać w siebie, dobry pomysł nie? :D, zwykle w połowie miesiąca zmieniam zdanie i wtedy moj wykres wyglada pokracznie, nie mówiac o tym ze nie mówi o niczym :)

    Uściski dla Was wszystkich!

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, to ekstra .

    Jak wasze samopoczucie dziewczynki dziś? U mnie nawet może być. Ale jak pomyślę ze czeka mnie wizyta w urzędzie skarbowym, to aż mam mdłości. A może powiem że ja w ciąży jestem i bez kolejki muszę

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła kochana! Nie ma co, może akurat czegoś się ciekawego dowiesz! Jak nie teraz, to przyda Ci się w przyszłości :) :*

    Edit: resztę nadrobie tez wieczorem, bo w pracy sajgon!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 13:32

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ