X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mo dziś rano smierdzial mój własny mąż. Tzn jego żel do golenia. Przypadek???

    kamika23 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jakiś nowy żel czy taki, który używa od dawna?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używał już kilka razy wcześniej i nic nie poczułam nawet

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ciekawe .. mnie sie nigdy jeszcze nie wyostrzył węch ,ale tez nigdy nie byłam w ciąży. Z tego co czytałam to jest to zaliczane ale nie wiem czy do tych wczesnych objawow

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Hurija Koleżanka
    Postów: 59 40

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa ja dziś migreny dostałam po swoich ulubionych perfumach! :0

    Po za tym dziś mi się śniło, że miałam zagnieżdżanie i mnie tak strasznie jajniki bolą.

    A tak na serio, to faktycznie mnie mocno w nocy bolały.

    Tak jak wy czasem sobie wkręcam, że na pewno zaskoczyłam i jestem w ciąży, a w rzeczywistości to w dupie jestem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie przeszkadza tez jak maz teraz nawet piwo wypije a 2 tyg temu piłam z nim a teraz mi smierdzi co do papierosów to tez nie moge zniesć tego zapachu pali tylo maz i nigdy mi to jakois nie przeszkadzało a terazmusi lazienke wietrzyc zanim ja wejdę bo tylko w łazience pali no i dzis moj mąz powiedział mi że przytyłam ;) a w 1 ciaży tez szybko miałam brzuszek widać juz w 6 tyg mi wywalił a potem długo długo nic i znowu wyskoczył mam nadzieje że i tym razem tak bedzie

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo jaki fajny wątek :) ja również czekam na testowanko ale malo ma to sensu bo malo serduszkowalam :) ale niestety jedyny objaw jaki mam to ze wiem ze nawiedzi mnie Ridż :D

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha nie martw się ja też mało serduszkowałam... ale znam osoby które zrobiły to 2 razy w miesiącu a ustrzeliły przypadkiem owulke hehe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja mam córkę 3,5 letnią poczeliśmy ja w sierpniu tyle wiem ale jak ? jednym strzałem wiekszość sierpnia sie kłóciliśmy były wręcz wojny o dziecko maz miał juz mnie dosyć nie chiał iśc na badania a na poczatku września powiedział mi że jestem w ciązy czekałam z testem miedzy 1 a 3 września miałam mieć @ nie było test zrobiłam 12 września dla swietego spokoju by mu udowodnic że w ciązy nie jestem i co 2 krechy

    inaa lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wooow ... super historia <3 !!!!!!! No to musiałaś się zdziwić, miałam ten sam problem kiedys z moim mezem hehe ale niestety nam sie nic nie udało ustrzelic

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tak mi ciezko w to by bylo uwierzyc ze zaskoczylam. Bo przy innych cyklach a jest to moj 11 cs, mierzylam temp szukalam objawow a teraz nic, oprocz tego ze wiem ze sie nie udalo, wczesniej <3 byly do 26dnia cyklu a teraz trzy :D to bylby cud. Nawet bylam dzis w aptece i wiecie co? Nie kupilam testu! Szok! jak na mnie kiedy zawsze piec wykorzystałam na jeden cykl :D O mam jeden objaw pieka mnie policzki o tak jest cionsza ! :D

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo snów to mojej koleżance wczoraj się śniło, że jestem w ciąży :P próbuje mi wmówić, że jej sny są prorocze ;) fajnie by było gdyby miała rację xD

    mi póki co żadne perfumy czy inne zapachy nie przeszkadzają. Ogólnie poza cięzkimi cycami w okolicach owulacji to nic nie odczuwam, aż dziw bo w zeszłym cyklu wszystkie znaki na niebie i ziemi mi mówiły "tak jestes w ciąży". No ale czekam. Do małpy tydzień a testy już powoli zaczynają mnie korcic :P

    Pełna Nadziei - jak mówi twój nick nadziei tracić nie powinnaś :P

    Karola to niezłą macie historię z córeczką :D Grunt że się udało, kłótnie nie ważne po takiej wiadomości ;)

    U mnie serduszek dość sporo ;) Mam nadzieję że to wystarczy, bo mój M taki ostatnio wykończony wraca z pracy, że już nie mam sumienia go męczyć :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei - powinnaś tu trollować, a nie mówić "pewna jestem że się nie udało" hihi :P

    Tytuł wątku zobowiązuje :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    wooow ... super historia <3 !!!!!!! No to musiałaś się zdziwić, miałam ten sam problem kiedys z moim mezem hehe ale niestety nam sie nic nie udało ustrzelic
    wiesz co zrobiłam jak pokazała sie juz pierwsza kreska testowa obrociłam test od góry nogami i myslałam że to kreska kontrolna stałam i nie wiedziałam czy mam sie smiać czy płakać to był szok bo ja juz nawet powiedziałąm mojemu że jak nie znim bede mieć dziecko to z kims innym i chciałam rozwodu a maz jednak wiedział że jestem w ciazy dzis też cos napomkną że przytyłam i jestem nie do wytrzymania może ma rację może faktycznie coś we mnie siedzi kusi mnie by zrobic test ale nawet jak ide siku to tylko 2-3 krople

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilka23 ja często snie ze jestem w ciazy i nigdy w niej nie bylam więc nie prorocze :D jedyne co jest pewne w zyciu to podatki na pewno nie moja ciąża w tym cyklu :D

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a nie testujesz jutro przypadkiem ??? :D Czekamy na wiadomość z rana ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie we wtorek zlapaly takie bóle które znam bardzo dobrze i wiem że po nich natychmiast przychodzi okres. od razu . Więc się zalamalam i jeszcze mówię, Boże, przecież to jest dopiero 23 dc. Takich krótkich jeszcze nie miałam. Ale to tak mnie bolało ze aż promieniowalo na plecy z tyłu o uda no identycznie tak jak zawsze przed @

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jutro jutro z porannego bo dzis to bym nawet nie dała rady nasikać do kubeczka hehe

    kamika23 lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilka23 poprawiam sie przepraszam, dlaczego nie jestem w cionszy przeciez tak sie staralam o te trzy serduszka :D

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wczoraj tylko trochę a dziś już prawie wcale. coś tam czuje ale już nie aż tak bardzo. co jakiś czas mam jakieś skurcze tylko albo klucia. I okresu jeszcze nie ma za to co innego mnie zalewa- nawet w dniach plodnych nie miałam takiego śluzu

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ