X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mo dziś rano smierdzial mój własny mąż. Tzn jego żel do golenia. Przypadek???

    kamika23 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jakiś nowy żel czy taki, który używa od dawna?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używał już kilka razy wcześniej i nic nie poczułam nawet

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ciekawe .. mnie sie nigdy jeszcze nie wyostrzył węch ,ale tez nigdy nie byłam w ciąży. Z tego co czytałam to jest to zaliczane ale nie wiem czy do tych wczesnych objawow

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Hurija Koleżanka
    Postów: 59 40

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa ja dziś migreny dostałam po swoich ulubionych perfumach! :0

    Po za tym dziś mi się śniło, że miałam zagnieżdżanie i mnie tak strasznie jajniki bolą.

    A tak na serio, to faktycznie mnie mocno w nocy bolały.

    Tak jak wy czasem sobie wkręcam, że na pewno zaskoczyłam i jestem w ciąży, a w rzeczywistości to w dupie jestem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie przeszkadza tez jak maz teraz nawet piwo wypije a 2 tyg temu piłam z nim a teraz mi smierdzi co do papierosów to tez nie moge zniesć tego zapachu pali tylo maz i nigdy mi to jakois nie przeszkadzało a terazmusi lazienke wietrzyc zanim ja wejdę bo tylko w łazience pali no i dzis moj mąz powiedział mi że przytyłam ;) a w 1 ciaży tez szybko miałam brzuszek widać juz w 6 tyg mi wywalił a potem długo długo nic i znowu wyskoczył mam nadzieje że i tym razem tak bedzie

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo jaki fajny wątek :) ja również czekam na testowanko ale malo ma to sensu bo malo serduszkowalam :) ale niestety jedyny objaw jaki mam to ze wiem ze nawiedzi mnie Ridż :D

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha nie martw się ja też mało serduszkowałam... ale znam osoby które zrobiły to 2 razy w miesiącu a ustrzeliły przypadkiem owulke hehe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja mam córkę 3,5 letnią poczeliśmy ja w sierpniu tyle wiem ale jak ? jednym strzałem wiekszość sierpnia sie kłóciliśmy były wręcz wojny o dziecko maz miał juz mnie dosyć nie chiał iśc na badania a na poczatku września powiedział mi że jestem w ciązy czekałam z testem miedzy 1 a 3 września miałam mieć @ nie było test zrobiłam 12 września dla swietego spokoju by mu udowodnic że w ciązy nie jestem i co 2 krechy

    inaa lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wooow ... super historia <3 !!!!!!! No to musiałaś się zdziwić, miałam ten sam problem kiedys z moim mezem hehe ale niestety nam sie nic nie udało ustrzelic

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tak mi ciezko w to by bylo uwierzyc ze zaskoczylam. Bo przy innych cyklach a jest to moj 11 cs, mierzylam temp szukalam objawow a teraz nic, oprocz tego ze wiem ze sie nie udalo, wczesniej <3 byly do 26dnia cyklu a teraz trzy :D to bylby cud. Nawet bylam dzis w aptece i wiecie co? Nie kupilam testu! Szok! jak na mnie kiedy zawsze piec wykorzystałam na jeden cykl :D O mam jeden objaw pieka mnie policzki o tak jest cionsza ! :D

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo snów to mojej koleżance wczoraj się śniło, że jestem w ciąży :P próbuje mi wmówić, że jej sny są prorocze ;) fajnie by było gdyby miała rację xD

    mi póki co żadne perfumy czy inne zapachy nie przeszkadzają. Ogólnie poza cięzkimi cycami w okolicach owulacji to nic nie odczuwam, aż dziw bo w zeszłym cyklu wszystkie znaki na niebie i ziemi mi mówiły "tak jestes w ciąży". No ale czekam. Do małpy tydzień a testy już powoli zaczynają mnie korcic :P

    Pełna Nadziei - jak mówi twój nick nadziei tracić nie powinnaś :P

    Karola to niezłą macie historię z córeczką :D Grunt że się udało, kłótnie nie ważne po takiej wiadomości ;)

    U mnie serduszek dość sporo ;) Mam nadzieję że to wystarczy, bo mój M taki ostatnio wykończony wraca z pracy, że już nie mam sumienia go męczyć :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei - powinnaś tu trollować, a nie mówić "pewna jestem że się nie udało" hihi :P

    Tytuł wątku zobowiązuje :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    wooow ... super historia <3 !!!!!!! No to musiałaś się zdziwić, miałam ten sam problem kiedys z moim mezem hehe ale niestety nam sie nic nie udało ustrzelic
    wiesz co zrobiłam jak pokazała sie juz pierwsza kreska testowa obrociłam test od góry nogami i myslałam że to kreska kontrolna stałam i nie wiedziałam czy mam sie smiać czy płakać to był szok bo ja juz nawet powiedziałąm mojemu że jak nie znim bede mieć dziecko to z kims innym i chciałam rozwodu a maz jednak wiedział że jestem w ciazy dzis też cos napomkną że przytyłam i jestem nie do wytrzymania może ma rację może faktycznie coś we mnie siedzi kusi mnie by zrobic test ale nawet jak ide siku to tylko 2-3 krople

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilka23 ja często snie ze jestem w ciazy i nigdy w niej nie bylam więc nie prorocze :D jedyne co jest pewne w zyciu to podatki na pewno nie moja ciąża w tym cyklu :D

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a nie testujesz jutro przypadkiem ??? :D Czekamy na wiadomość z rana ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie we wtorek zlapaly takie bóle które znam bardzo dobrze i wiem że po nich natychmiast przychodzi okres. od razu . Więc się zalamalam i jeszcze mówię, Boże, przecież to jest dopiero 23 dc. Takich krótkich jeszcze nie miałam. Ale to tak mnie bolało ze aż promieniowalo na plecy z tyłu o uda no identycznie tak jak zawsze przed @

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jutro jutro z porannego bo dzis to bym nawet nie dała rady nasikać do kubeczka hehe

    kamika23 lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilka23 poprawiam sie przepraszam, dlaczego nie jestem w cionszy przeciez tak sie staralam o te trzy serduszka :D

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wczoraj tylko trochę a dziś już prawie wcale. coś tam czuje ale już nie aż tak bardzo. co jakiś czas mam jakieś skurcze tylko albo klucia. I okresu jeszcze nie ma za to co innego mnie zalewa- nawet w dniach plodnych nie miałam takiego śluzu

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ