X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 13 września 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, może jeszcze nie czas na anty, po co zatruwac sobie wątrobę, a nóż się potem jednak uda???

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 września 2016, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej, nie poddajem się !!!

    Ja sobie w glowie poukładałam, że... dni płodne, niepłodne- nie ważne! Kochamz si jak mamz ochotę, nie myślę już o tym ! Pier**lę - będzie co będzie, na pewno nie za wszelką cene. Korzystam z życia i cieszę się nim póki mogę. Pozytywne myślenie działa cuda. Poza tym tak zaufałam Matce Boskiej i Bogu ( ja niegdyś ateistka), że tyle razy mi poprzez różaniec pomogła, że wiem - to niej mój czas... jakiś plan na mnie jest uszykowany. Karola Ty już masz jedną pociechę, a załamujesz się.. co mają myśleć Ci co nie widzą jeszcze żadnego brzdąca w domu?

    Pełna Nadziei, antylopaa, annana88, Ania-nowa, cookiemonster, Rosolina, Ania001 lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 14 września 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzis dopadł dół :( jeszcze jajcory bolą jak na @ najchętniej to bym sie schowała i ryczała.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 14 września 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    ej, nie poddajem się !!!

    Ja sobie w glowie poukładałam, że... dni płodne, niepłodne- nie ważne! Kochamz si jak mamz ochotę, nie myślę już o tym ! Pier**lę - będzie co będzie, na pewno nie za wszelką cene. Korzystam z życia i cieszę się nim póki mogę. Pozytywne myślenie działa cuda. Poza tym tak zaufałam Matce Boskiej i Bogu ( ja niegdyś ateistka), że tyle razy mi poprzez różaniec pomogła, że wiem - to niej mój czas... jakiś plan na mnie jest uszykowany. Karola Ty już masz jedną pociechę, a załamujesz się.. co mają myśleć Ci co nie widzą jeszcze żadnego brzdąca w domu?
    wiem wiem ale mniej panikowałam jak staralismy się o jule i niz teraz jakos dobija mnie to wszytko do tego doszły problemy z teściem julka co dziennie pyta kiedy bedzie dzidzia w brzuszku zegar bije maz nie chce dziecka jak bedzie miał 40 pare lat w tym roku skończył 40 ja skończyła 31 jak byłam młodsza inaczej do tego podchodziłam mówiłam sobie mamy czas a teraz już tego czasu nie mamy no ale po dniu dwuch dołka mam znowu dobre myśli i tak jak ty nie obliczam nie kalkuluje seksik wtedy gdy mamy ochote i już co ma być to bedzie

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 września 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana... to potem zmienisz męża :D haha co to znaczy ze JA nie chcę. W związku trzeba kompromisu a tacierzyństwo po 40stce jest ekstra - znam niejednych takich. Ty jeszcze młoda jesteś gdzie tam zegar, a Julce trzeba tłumaczyć, że bocian leci z daleka i niewiadomo kiedy przybędzie. Każdy ma jakieś problemy- dla jednych amputacja będzie problemem dla innych zniszczone włosy... taki świat niesprawiedliwy. Albo sprawiedliwy bo może się okazać, że narazie nie mamy być w ciąży :* !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 14 września 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja urodze pierwsze jak skończę 30 i już nad drugim myślę!!:)

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 14 września 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    wiem wiem ale mniej panikowałam jak staralismy się o jule i niz teraz jakos dobija mnie to wszytko do tego doszły problemy z teściem julka co dziennie pyta kiedy bedzie dzidzia w brzuszku zegar bije maz nie chce dziecka jak bedzie miał 40 pare lat w tym roku skończył 40 ja skończyła 31 jak byłam młodsza inaczej do tego podchodziłam mówiłam sobie mamy czas a teraz już tego czasu nie mamy no ale po dniu dwuch dołka mam znowu dobre myśli i tak jak ty nie obliczam nie kalkuluje seksik wtedy gdy mamy ochote i już co ma być to bedzie
    Karola, ja mam 31 lat i dziecka na widoku brak. Ty masz córkę, także ciesz się tym co jest, bo ucieka Ci życie, a Julka już nigdy nie będzie miała 4 latek. Masz AŻ jedno zdrowe dziecko, za które te z nas, które ciągle czekają oddałyby chyba wszystko.

    annana88 lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 września 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne kobiety i do tego jakie mądre :-) :-*

    Melduję zakupienie wózka!!! Jutro odbiór i wstawię foto....

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 14 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa, super! Ostatnia prosta :)
    Inaa, jak nowa praca?
    Rosolina, ile jesteś po owu?
    Sylwia... doczytałam na innym wątku co się stało - nie ma słów, żeby wyrazić jak jest mi przykro. Pamiętaj, że zawsze tu jest dla Ciebie miejsce.
    Kamika - odezwij się co u Ciebie! Jak staż i starania??
    Mika - bardzo gratuluję, dosłownie kilka dni przed tym jak napisałaś myślałam o Tobie - czy poradziłaś sobie z problemami. Przyrost bety piękny - może bliźniaki będą?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 września 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się stało u Sylwii?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 14 września 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookiemonster predyspozycje mamy do bliźniaków :p czekam na środę wówczas idę do lekarza.

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 września 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki - albo bliźniaki albo dziewucha :D !

    Moja praca... yh pierwszy raz ide w niedziele, ale przez ekspresowe tempo na budowie nie mam jak się przygotować niestety. Z tego mieszkania trzeba wywozić, a tam ostro działam. Śmiem powiedzieć, że gdyby nie ja i moja organizacja z załatwianiem to na pewno w tym punkcie jeszcze by tego nie było. Mamy wyprowadzić się i wprowadzić tam do końca września. Olaboga !!!!! Jutro jadę na pracownie obczaić co tam maja i musze sobie ułożyć plan w głowie na ten semestr...jest jeszcze niestety jeden problem- wiedza nie używana zanika wiec muszę pochłonąc na nowo całą książe... do niedzieli. Życzcie mi szczescia bo wątpie w siebie.

    antylopaa lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 15 września 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalcia, dasz radę!:-) coś wiem na temat pośpiechu....

    Miki, mi Ina 'wywrozyla' dziewczynkę:-) też miałam duży przyrost bety- sprawdziło się- będzie mała Weroniczka;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 07:59

    inaa lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 15 września 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie... hmm sama nie wiem, na ovu 10dpo na innej ap 8, a wg mnie pewnie była 12dc wiec 9dpo :D mam nadzieje, że fl sie wydłuży, dziś dopiero 21dc wiec tak szybko @ nie moze przyjść.

    Antylopa!! Pokazuj wózek! Ja juz od jakiegoś czasu przyglądam wózki :D mam juz swój wymarzony, tylko jeszcze dzidzi brak :(

    Inaa! Powodzenia ze wszystkim! Idziesz jak burza! Skąd tyle energii masz?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 15 września 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ina powodzenia.
    Ja na razie myślę o przyszłym tyg boje się jak smok. Tak e ogóle nie wiem jak to się stało. Tyle miesięcy leki itp i nic, a teraz tylko glucophage i zajęta głową.

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 września 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem skąd tyle energii :D chyba z tego - wiem , że jestem do wszystkiego sama bo mam męża umysłowca z bloków ( nikogo nie urażając ) co zawsze był wysługiwany byle tylko się uczył dobrze. Przydało się po jedno bo nieźle zarabia :D , ale ja jako już wtedy mały majsterkowicz nie umie tego znieść. Przydaje się też sztuka organizacji, załatwiania, jeżdżenia, dzwonienia , a to mam chyba po babci :D. No i też czas mnie goni hahaha.

    Najbardziej rozwścieczyła mnie odpowiedź gościa z castoramy kiedy powiedziałam, że ma mi po krótce objaśnić montaż balustrady bo chce to zrobić sama ( mąż stał obok ). Odpowiedział, że mam iść do fachowca bo to trzeba zrobić zgodnie z fizyką i solidnie. Hekem... przebaczam mu bo mnie nie zna ! Już mam plan nawet na klejenie schodów wykładziną i obicie ich deskami które pomaluje na biało!

    Mimo wszystko czasem myśle, że za bardzo wyręczam męża. Głupi nie jest przecież - jakby go przycisło to by poczytał i uczył sie na błedach. Tak myślę... hmm a ja jak widze jak cokolwiek robi to przejmuję inicjatywę bo mnie krew zalewa z nieudolstwa. Ten typ tak ma- a ja jestem kobietą która żadnej pracy się nie boi hehe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 16 września 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/f92643944d93.jpg.html


    Tak jak obiecałam, zdjęcie wozka;) mam nadzieję, że będzie się sprawdzał ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 15:01

    Rosolina, Ania001 lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 16 września 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeeeeeeeeeepiękny ! Całkowicie w moich ulubionych kolorach!!!!!! BOOOOSKI !
    A propo mam taki sam obraz anioła stróża już od urodzenia :D

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 17 września 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/f92643944d93.jpg.html


    Tak jak obiecałam, zdjęcie wozka;) mam nadzieję, że będzie się sprawdzał ...
    wózek fajny a nie boisz się że za wcześnie na wózek ? nam kupowała moja mama wózel dla Julki ale nie chciałam predzej niż po porodzie bałam sie miałam juz upatrzony zarezerwowany i mama przywiozła go 10 dni po porodzie jak juz byłam z julka w domu

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 17 września 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co ty Karola;) ja w zabobony nie wierzę :-) ale dzięki ze się martwisz;) ja chyba bym jednak oszalala wiedząc, że rodze, a nie mam wózka he he :-D

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ