X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 18 września 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ją tak reagowała bo pierwsza ciążę poroni
    Am a z Julka miałam zagrożona nie wiem teraz gdyby nam się udało to też szybko wyprwaki bym nie robiła

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Antylopa, super! Ostatnia prosta :)
    Inaa, jak nowa praca?
    Rosolina, ile jesteś po owu?
    Sylwia... doczytałam na innym wątku co się stało - nie ma słów, żeby wyrazić jak jest mi przykro. Pamiętaj, że zawsze tu jest dla Ciebie miejsce.
    Kamika - odezwij się co u Ciebie! Jak staż i starania??
    Mika - bardzo gratuluję, dosłownie kilka dni przed tym jak napisałaś myślałam o Tobie - czy poradziłaś sobie z problemami. Przyrost bety piękny - może bliźniaki będą?

    Cookie, u mnie nic dobrego. Przez jakiś czas nie wchodziłam na forum bo starałam sie jakoś pozbierać. Puste jajo. W 8 tyg odstawienie leków i od tygodnia "oczyszczam się". Niestety beta jeszcze nie chce spaść, w środe powtarzam bete i USG i zobaczymy. Mam nadzieje ze obejdzie się bez szpitala, bo tego boje sie najbardziej. No i tyle. Nie mam siły teraz pisać więcej. Jak się trochę poukładam wewnętrznie to wrócę do Was. Na razie staram się odciać trochę od owu, bo wszystko wywołuje wewnętrzny ryk.
    Jedno jest pewna- źle przyrastająca beta to jest zły znak- teraz już to wiem na pewno.

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 18 września 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojeeeeej skąd ja to znam. Napiszę tak... puste jajo ... lepsze niż z dzidzią jakby miało się coś stać. Nie ma co płakać kochana. Wiem, że to boli bo sama to przechodziłam. Swiat się nie kończy! Trzeba działać dalej !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 18 września 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, jest mi potwornie przykro. Rozumiem, że chcesz odpocząć, ale pamiętaj, że my tu poczekamy.
    Ja wiem, że trudno znaleźć pozytywy, ale coś ruszyło u Ciebie, czyli stymulacja i to ogarnięcie wyrzutu LH pomogło. trzymaj się!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 19 września 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia Przykro Mi.
    Sama się boje środy.
    W tamtym tyg miałam ścięcie z szefowa i mój mąż kazał mi iść na L4 jak tylko lekarz potwierdzi ciążę. Zastanawiam się czy to nie jest za wcześnie?

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 września 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki !!!!

    Po pierwsze i najważniejsze - Sylwia - bardzo mi przykro, że ciąża się nie utrzymała :( Ściskam Cię bardzo mocno i mam nadzieję, że w jak najkrótszym czasie wrócą siły i chęci do dalszych starań, bo myślę, że tym razem pójdzie Ci szybko i będzie już dobrze do końca!! :*

    Przepraszam, że się nie odzywałam, ale dostałam okres 3 dni za wcześnie (faza lutealna trwała tylko 8 dni przez te loty i zmianę czasu) i jakoś tak depresyjnie na mnie podziałał :/ Zablokowałam na fejsie wszystkie reklamy o dzieciach i znajomych którzy mnie wkurzali swoimi postami (ale jestem niedobra) :> No i chciałam się trochę odciąć od tego wszystkiego :P Z dobrych wiadomości, to wróciliśmy szczęśliwie do domu, spaliśmy dziś do 16 xD Teściu w czasie jak nas nie było wymienił nam prysznic i dorobił szafki w kuchni, mamy posprzątały, więc wracaliśmy już do wysprzątanego mieszkania, trochę odnowionego :) No i z dobrych wiadomości jeszcze, to za 4,5 tygodnia będę miała kota :) Odliczam dni, jeszcze dużo zostało, ale już prawie połowa minęła :) :)

    Miki85 gratulacje ! :*

    inaa lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 21 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, witamy!:) jak było?? opowiadaj!
    Rosolina, widzę po wykresie, że ciągle jest nadzieja? jak się czujesz?
    Miki, powodzenia na wizycie - daj znać po.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 21 września 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia... tak mi przykro :(
    Antonna - czyli klinika teraz?
    Cookie... dupa z tego bedzie, śluz mam juz brązowy, temp leci na łeb na szyje, juz nie liczę na nic. Umówiłam sie do dwóch gin, maja same dobre opinie, ciekawe co mi powiedzą. Badania chciałabym powtórzyć, zastanawiam sie czy isc z nowymi czy wziąć stare i co tak naprawdę zrobić. Tsh, PRL to na 100%, a reszta? :(
    Małż dziś załamany, ze sie nie udało, po raz pierwszy chyba to przeżywa.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, myślę, że z dnia na dzień będzie lepiej.
    Wczoraj robiłam bete, ale niestety spadła tylko o 300 jednostek w stosunku do tego sprzed 4 dni. Ale spada, to ważne chyba nie? Teraz jest 2500.

    Za to dziś wylecał ze mnie (sorry za dosłowność) wielki skrzep i poleciało trochę krwi. Mam nadzieję ze to juz ostatki, które ze mnie wylatują. Może teraz beta zacznie drastycznie spadać? Kolejne mierzenie bety pewnie za jakieś 1,5 tygodnia. To też daje mi nadzieję ze lekarz jednak nie wyśle mnie na zabieg.

    Miki- przegapiłam chyba wątek albo nie pamietam- rozumiem że udało sie i dzis lekarz? Skoro masz zatargi z szefową idź na zwolnienie jak najszybciej.

    Antonna, jak ja bym chciała mieć kota! Ale mój mąż nie lubi :/, niestety, nie jest zwolennikiem zwierzaków w bloku a póki co mamy mieszkanie a nie dom. Mimo że jest bardzo układny i praktycznie można go przekabacić w każdym temacie, to ten jest wyjątkowo drażliwy i nie ma opcji na "pęknięcie" ;). Dla zdrowia obojga nie drążę ;)

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 21 września 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, fajnie, że szczęśliwie wrocilas.
    Sylwia, chciałabym cię jakoś pocieszyć, ale nie wiem jak i co napisać.
    Ja dziś miałam wizytę. Nie jest dobrze, przeziebilam się i od razu dał mi antybiotyk, gardło mnie boli. Zastanawiam się czy to dobrze, że tak od razu antybiotyk??
    Dodatkowo skrocila się szyjka:-( dostałam luteine i no spe które mam już zażywać do rozwiązania... Mam zakaz sprzątania, skakania, nawet spacerów.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 września 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa będzie dobrze, nie martw się na zapas. Słuchaj lekarza i dużo odpoczywaj :) A jak tam Twój domek? Miałaś jakieś foty pokazać!

    Sylwia ja się nie wypowiem, bo nigdy w ciąży nie byłam, nawet w biochemicznej (nie to żebym chciała). Ale tak na logikę to skoro krwawisz to się organizm zaczął oczyszczać, jeśli można to tak brzydko ująć.

    Rosolina, tak dokładnie. 4.10 mam wizytę w klinice. Zacznie się wielkie wydawanie pieniędzy na lekarzy i leki :o Strach się bać!

    Cookie no troszkę zwiedziliśmy. Przejechaliśmy w sumie ponad 6 tys km. Zwiedziliśmy Kanadę od Vancouver, po Calgary i Edmonton. Wszystkie parki po zachodniej stronie zaliczone :) Mają tam naprawdę przepiękną przyrodę. Najpiękniejsze jeziora jakie w życiu widziałam ;)

    Ale dziś jestem zmęczona. Przez to, że wczoraj wstaliśmy po 16, to dziś nie mogłam zasnąć. Udało mi sie to dopiero o 8 rano i spałam do 11 :o Miałam iść wieczorem na ćwiczenia, ale muszę zrezygnować, bo jeszcze spadnę z tej rury na łeb i co ze mną będzie :D

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 21 września 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna z jakiej rury.
    Tak Sylwia był dziś rano lekarz jest zarodek 24mm z akcją serca 105. Wieczorem idę prywatnie do innego lekarza bo chce potwierdzić to w co jeszcze nie wi e rzeczy.

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 21 września 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi nie pasi w tym wymiarze niby powiedziała 5-6 tydz wg mnie jest 6.5 tyg ale chyba za duży zarodek jak na 5 tydz hyh

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 września 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki85 wrote:
    Antonna z jakiej rury.

    Z rury, bo ja ćwiczę Pole Dance ;)

    Gratuluję serduszka !!! <3

    Rosolina lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 21 września 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow antonna, ja na pole Dance się zapisałam ale....zaciazylam, więc rura się spaliła haha ale może to i dla ciebie będzie dobra droga :-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 września 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie to nie dziala, bo w pazdzierniku bedzie juz drugi rok jak to cwicze i z kazdym karnetem licze ze to bedzie ten ostatni a tu nic i nic ;>

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 21 września 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa, dbaj o siebie i małą!
    Miki, super nowiny :)
    Rosolina- nie lubię:( co do badań to myślę LH, FSH, AMH, testosteron, PRL, TSH, badanie nasienia, a resztę już Wam powiedzą. Wydaje mi się, że u Was kluczowe są wyniki męża.
    Antonna, zazdroszczę:) mój cały czas mówi, że może na święta polecimy do Kanady, ale ja po cichu (nadzieja matką głupich) liczę, że nie, bo zaciążę.
    Zaczęłam od owulki przyjmować zastrzyki i póki co same siniaki:( jakoś moja druga połowa nie potrafi się dobrze wbić, a ja sama nie mogę się przemóc. Sylwia, jak sobie z clexane radziłaś??

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 września 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie na pewno zaciążysz :) Ja z kolei mam już tak negatywne nastawienie do tego wszystkiego, ze naprawde jestem bliska uznania, ze "mam to wszystko w d.pie i łaski k.rwa bez". No i na nic nie liczę i z góry wiem, że się nie uda :P Często dziewczyny piszą, że trzeba się nastawić pozytywnie, ale ja już nie potrafię, jestem realistką :P
    Może Twoja druga połowa też się boi robić Tobie te zastrzyki i stad te siniaki? :> No ale kurcze jak tu je robic samej, to wbrew naturze ;)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 21 września 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie on nie ma z tym problemu - jego mało co jest w stanie obrzydzić czy spowodować niemoc w działaniu, widać te igły są dziwne, bo rok temu przy zastrzykach pregnyl/ovitrelle był luz.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 21 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookie... no wiem, te podstawy, amh jest drogie, liczę, że dostanę na nie skierowanie, może się uda, a może nie dadzą do zrobienia. rano byłam nastawiona pozytywnie, że fajnie, że idę do nowych gin, może doradzą, a teraz to już nie wiem z czym, po co ja tam się pcham :D jeszcze popatrzą na mnie krzywo. masakra ze mną :D:D:D

    matko... zastrzyki? ja sama sobie nie dawałam jak miałam nogę w szynie, nie dałam rady! podziwiam! wierzę, że pomogą!

    antylopa!! nie przemęczaj się! leż i ciesz się ciążą! będziesz jeszcze miała okazję sprzątać, biegać. wypoczywaj!!!

    p19uqqmzk4ecto70.png
‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ