X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 7 października 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Rosolina a mialas badane bakterie i posiew z szyjki macicy? Mi lekarka powiedziala, ze najpierw trzeba sprawdzic czy bakterii nie ma, zeby ich nie rozsiac po brzuchu podczas HSG.

    Wiem wiem, dała mi skierowanie. Ale termin na sono hsg mam dopiero na listopad, jesli w tym cyklu nie wyjdzie to idziemy zorientować sie gdzieś gdzie jest taniej i pewnie powtórzyć badania męża i skonsultować to z andrologiem.

    DZis byłam u jednej lekarki, która w szpitalu tez przyjmuje, chciałbym mieć jedna stała przy szpitalnej placówce (tak na zaś), ale pomimo dobry opinii, to mnie zbyła, mówiąc - rok czasu to mało!!! Ze badania ok i żeby zająć sie czymś - pracą albo kupnem zwierzęcia. Nóż kuuuu!! Ja ide do niej po pomoc, a ta takie rzeczy mi gada! Zero planu, nic! Wizyta trwała moze 5 min. Masakra. Pierwszy i ostatni raz

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 7 października 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za sucz no!!! Jak ja nienawidze takich lekarzy!! Masakra,brak empatii i czegokolwiek kurde.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 7 października 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za... Chyba jej nie zaplacilas?!

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 7 października 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski mam wynik z wymazu kanału szyjki macicy. Znaleziono bakterie - Lactobacillus species - wzrost bardzo obfity. Zmartwiłam się, ale w necie piszą, że to dobrze. To sama już nie wiem :> Za to grzybów drożdżopodob. nie wyhodowano no i to mi się wydaje, że jest ok.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Poli Koleżanka
    Postów: 31 11

    Wysłany: 7 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam do sprzedania dwa opakowania duphastonu zakupionego kilka dni temu, niestety nie zuzyje go do konca bo gin zlecił jednak luteine. Czy któraś z Was bylaby zainteresowana kupnem? Bądź zna kogoś kto by chciał? Mam dwa opakowania ( jedne z kompletem 20 tab, w drugim jest 16).

    Poli
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 7 października 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna to są chyba te dobre bakterie które nas strzeza przed tymi złymi ;) jak to mi w szpitalu tłumaczyli ze w posiewie zawsze coś wyjdzie bo wszyscy mamy bakterie mniejsze lub większe ale mamy , najważniejsze ze nie ma grzybka;)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 8 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co zrobić, wydaje sie, ze tylko w prywatnych klinikach moze zadbają o Ciebie, bo możesz kasę zostawić, reszta zlewka totalna. Tak to odbieram.

    Dziś temp w końcu do gory poszła!!! Mam nadzieje, ze żołnierzyki doleciały.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 8 października 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolinka tez mi sie tak wydaje. Dlatego wybierając klinikę masz większą pewność, że się Tobą dobrze zajmą. Ale są też lekarze na NFZ, którzy się poświęcają pacjentom. Tylko, że trudniej takich znaleźć.
    Trzymam kciuki, zeby Twoj cykl byl udany!

    Pelna Nadziei jak tam sie czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 11:05

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 8 października 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się mocno ciazowo ;) jest mnóstwo dolegliwości ale te akurat są normalne , bóle kręgosłupa ,zgaga i wyciek siary z piersi (raz na jakiś czas) a tak to ciąża na lezaco byle przetrwać chociaż do 36tc.

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 8 października 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichutko tutaj.. :/ a ja znowu mam doła.. Chyba czas dać sobie spokój z forum nawet takim jedynie "podgladaniem".. mam wrażenie, że mój M wgl nie bierze naszych starań na poważnie.. także nie potrzebnie tylko się nakrecam...bo <3 dwa razy w tygodniu a czasami nawet tylko raz to zadne starania... zwłaszcza, że dokładnie nie wiadomo po czyjej stronie tak na prawdę leży wina niepowodzeń....

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 9 października 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine.... koniecznie wez go na te badania. Albo spróbuj razem z nim isc do lekarza gin, niech on go uświadomi. Mój tez sie opierał, czekał kilka miesięcy za nim poszedł, ale wiemy na czym stoimy.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 9 października 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna nadziei. Ja żadnej siary nie zaobserwowalam do tej pory. Za to dziś wymiotowalam po luteinie podjezykowej, po której ogólnie czułam się fatalnie, wcześniej miałam dowcipna ale też musiałam zrezygnować, bo dostałam po niej strasznej swędzonki i suchości. Ech....

    Dziś mała strasznie ruchliwa, brzuch już miał wszystkie kształty, coraz bolesniejsze te kopaniaki. Wczoraj też czułam się źle, ale jutro idę na malowanie włosów , może mi się poprawi samopoczucie. W środę wizyta u lekarza.
    We wtorek zaczynam 32 tydzień. Wtedy jeszcze 5-6 tygodni i mogę rodzić:-) mam nadzieję, że zdążymy z wprowadzka :-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 października 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine, każdy ma chwile załamania, ale mam nadzieję, że Twoja szybko minie! Ale jeśli uważasz, że potrzebujesz się zdystansować to my to oczywiście uszanujemy i będziemy czekać na Twój wielki powrót!

    Ale dziś miałam zwariowany dzień ;) Wróciłam z wczorajszej imprezy późno, wstałam o 12, do 13.30 nie mogłam prowadzić, a musiałam jechać na zakupy, bo o 16 miałam mieć gości :o Także wszystko na ostatnią chwilę :> Pochwalę się, że mam dziś urodzinki, ale jak na złość dostałam dzisiaj okres - chamówa na maxa, nie ?! Ale z drugiej strony jeśli teraz zajdę w ciążę (buahahaha), to bez problemu zapamiętam datę ostatniej miesiączki ;)

    A z dobrych wiadomości to przyspieszyłam o tydzień odbiór kota, więc jeszcze tylko 6 dni i maluszek będzie ze mną !! <3

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 9 października 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ale nas dużo w październiku. <3 sto lat antonno ! Ciąży niespodziewanej jak sr... <3 ! Ja akurat jade na takim biegu ze ledwo zyje. Dzisiaj prowadziłam wykłady i powiem wam ze tym razem mam tak bolesna owulacje ze jprdl ! Oczywiście w tym miesiącu na nic nie liczę bo <3 bylo raz hehe, a mówią ze miesiąc urodzin najlopdniejszym jest. D U P A hahaha ale tak to jest. Josephine nie raz miałam takie dolki. Mężczyźni tak maja. Nie pokazują swoich uczuć bo nie chca przyjac do wiadomości ze cos nie wychodzi. To tylko my takie wrażliwe bestie jestesmy. Będzie dobrze !

    antonna lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 9 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna!!! Sto lat! Spełnienia marzeń, a przede wszystkim tego jednego!!!!

    antonna lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 9 października 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna spełnienia marzeń:*

    antonna lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 października 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna wszystkiego co tylko sobie wymarzysz :*
    Antylopa ja nie dawno tą siare zauważyłam ,i kopniaczki faktycznie coraz silniejsze i to wypychanie ... :) ja termin mam na 6 styczeń ale w grudniu będę czuła się już bezpieczniej jakby co :). Ja luteine teraz też biorę pod język.

    antonna lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 10 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna i ode mnie najlepsze życzenia!!:-)

    Wagi to fajne dziewczyny:-)

    Pełna nadziei, a jak się czujesz po tej luteinie?? Czy tylko ja mam jak zwykle pecha i coś mi dolega?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 października 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się dobrze . Nic mi nie dolega ;)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 10 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, sto lat :))
    2s9afrs.jpg

    antonna lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ