X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta 160,42, przyrost prawie 70%. Ale progesteron 22:(( a biorę 450mg luteiny dziennie (400 dowcipnie i od wczoraj zaczęłam podjęzykowo).

    antonna lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna mam taką nadzieję ;)
    Mam dziś 9dc a śluz rozciągliwy (nawet na 5mm) nie za szybko?? Miałam w tym miesiącu mierzyć temperaturę Ale kurde skończyło się na miałam ;) więc stwierdziłam że może jednak zajmę się śluzem .. no i rano mialam rozciagliwy a teraz na wkladce jest kremowy... :/ i teraz nie wiem jak to zaznaczyć..

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster nie znam się na progesteronie.. :/ Ale dobrze, że beta przyrasta. Może dla spokoju lepiej udać się do lekarza?

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie tak się cieszę !! Wiem, że to nie 200, ale jest przecież w normie :) Widziałam, że dziewczyny miały nawet mniejszy progesteron, ale z tabletkami dawały radę :) Dzwoń czym prędzej do lekarza i napisz nam co powiedział!

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam - lekko się zdziwił jak mu powiedziałam o betach pozytywnych. Powiedział, że przyrost rzędu 70% na 48h jest jak najbardziej prawidłowy i że prog też jest prawidłowy. Mogę dla spokoju ducha zwiększyć sobie dawkę trochę, ale wg niego jest ok. Kazał powtórzyć betę w pon i czw - czyli co 72h, bo uznał, że wtedy będzie więcej widać i zgłosić się do niego.

    ojejku lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooki będzie dobrze wkoncu jakieś dobre wieści na wątku :) jak lekarz mówi tak zrób i myśl pozytywnie staraj się nie denerwować , trzymam kciuki :)


    Ja dziś mam wizytę , zobaczymy co z szyjka bo ostatnio mam coraz częstsze bóle w pochwie ciężko to nazwać takie klucia i ucisk w dole brzucha. Niech ta moja perełka wysiedzi jeszcze chociaż ten listopad :/

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super!! :) ale cos mam wrazenie, ze chyba boisz sie jeszcze cieszyc. Ale to w pelni zrozumiale! Kiedy sie wyluzujesz? Jak uslyszysz serduszko?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna Nadziei daj koniecznie znac jak bylo na wizycie :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    No to super!! :) ale cos mam wrazenie, ze chyba boisz sie jeszcze cieszyc. Ale to w pelni zrozumiale! Kiedy sie wyluzujesz? Jak uslyszysz serduszko?
    Dokładnie - boję się po prostu. I powiem szczerze, że te bety mnie kosztują tyle stresu, że gdzieś tam po cichu liczyłam na to, że powie - ok, to niech już pani nie testuje. Ale cóż zrobić. Chyba tak, jak usłyszę serduszko to wtedy wezmę w końcu oddech pełną piersią. Wybaczcie to trollowanie :(

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze nie rob tych bet? Co one Ci dadza? :> ile jeszcze dni musi uplynac, zeby serce bylo? Trolluj ile chcesz ;) od tego jest ten watek. W ktorym dniu cyklu jestes?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 15:16

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, zrobię - jak lekarz chciał, to chociaż raz go posłucham ;p
    dziś jest 15dpo.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie, jest dobrze. Przyrost prawidłowy. Wiem wiem, chciałabyś więcej, ale mam go wystarczająco wiec kobieto, ciesz się, jesteś w ciąży wiesz? :)
    A proga zawsze mozna poprawić, skup sie na becie :)
    Powtórz bete, jeśli okaze sie ze jest wystarczajaca, odetchnij :)
    Pecherzyk powinno byc widać jak jest koło 1500, zarodek chyba cos kolo 4-5000, a serducho to juz pozniej. Ja z Ala 11dpo miałam bete 7 :p, potem 12dpo miałam 21, potem juz chwile nie mierzyłam. Na poczatku stycznia miałam ponad 11000 i jak poszłam po 203 dniach do lekarza to było juz serducho, choc chyba dopiero zaczeło bic, bo biło bardzo słabo jeszcze, nawet karty ciazy mi lekarka nie załozyła.

    A u mnie dziś tak: wszystko wyglada dobrze :), wyglada na to ze bedzie owulka z lewego jajnika, pecherzyk 15mm, endo ponad 7mm, wiec nie jest źle. Przewidywany termin owulacji poniedziałek, według mnie i doktorka ;), zakupiłam tez wiecej testów owu i bede sie sprawdzać. Kurcze, dawno nie miałam takiego mega naturalnego cyklu bez niczego :), zadnego dupka nie bede brac ani nic, sprawdze sobie tylko proga 7dpo. w środe mam akurat wizyte u swojego gina to mi powie czy pekło czy nie.

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooki to zrozumiałe że się denerwujesz i będziesz się denerwowała aż do porodu a potem do końca życia :)

    Ja noc cóż informacje średnie. Lekarz był szczery uświadomił mnie ze jest duże prawdopodobieństwo że urodzę wczesniaka . Szyjka krótka a malutka bardzo już napiera :/ już powiedział że jak mnie złapie do 36tc to nie jechać do niego na szpital tylko na Winiary , pocieszył że dostałam sterydy i że wszystko będzie dobrze itd. Mój mąż przerażony dopiero do niego dotarło i boi się bardzo. Ja stwierdziłam że listopad nie wchodzi w grę najwyżej w grudniu ją wypuszczę :) muszę myśleć pozytywnie bo mała wszystko czuję a waży 2069g więc rośnie jak powinna . Te bóle co mam to niestety jej napieranie na moją szyjkę :/

    Sylwia trzymam kciuki za owulke niech się dzieje ;)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna nadziei, bądź gotowa na grudzień. Może się spotkamy na porodowce??:-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe jesteś 3tygodni do przodu od nas więc ty już jesteś w super czasie my musimy do grudnia być w dwupaku :) ty też masz takie kucia? Coś ci wogole dolega ?? :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna Nadziei lepiej jeszcze małą przetrzymać przez ten listopad, także zaciskaj mocno nogi :D Moja koleżanka urodziła w 34 tc dziewczynkę i ważyła 2 kg, czyli tyle co Twoja teraz hehe
    To naprawdę niesamowite, że Wy dziewczyny już na końcówce ciąży jesteście :o Jak ten czas leci - masakra :) Może się dziewczyny pochwalicie brzuszkami?? Już duże powinny być!

    Sylwia niech Twoje naturalnie wyhodowane jajeczko się pięknie zapładnia i rozwija! Byłoby super jakby do końca roku jeszcze któraś zaciążyła - może to będziesz Ty? :)

    Cookie ale interesował mnie dzień cyklu, bo chciałam sobie policzyć w którym tygodniu i dniu ciąży jesteś ;) To teraz tylko czekać do poniedziałku na wynik kolejnej bety!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 22:59

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 5 listopada 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine wrote:
    antonna mam taką nadzieję ;)
    Mam dziś 9dc a śluz rozciągliwy (nawet na 5mm) nie za szybko?? Miałam w tym miesiącu mierzyć temperaturę Ale kurde skończyło się na miałam ;) więc stwierdziłam że może jednak zajmę się śluzem .. no i rano mialam rozciagliwy a teraz na wkladce jest kremowy... :/ i teraz nie wiem jak to zaznaczyć..
    Wydaje mi się, że gdzieś kiedyś czytałam, że zaznacza się ten najbardziej płodny. Tzn w Twojej sytuacji rozciągliwy. I działać :))

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 5 listopada 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelna nadziei dasz rade-wierze w Ciebie :)

    Sylwia jak nie Ty to kto? Trzymam kciuki :)

    Cookie kobieto zajmij czyms glowe. Ja np szydelkuje-trzeba liczyc wiec nie mysle za duzo. A tak serio wiem,ze masz mega stres a ja razem z Toba. Przesylam Ci pozytywne mysli :)

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 5 listopada 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    Cooki to zrozumiałe że się denerwujesz i będziesz się denerwowała aż do porodu a potem do końca życia :)

    Ja noc cóż informacje średnie. Lekarz był szczery uświadomił mnie ze jest duże prawdopodobieństwo że urodzę wczesniaka . Szyjka krótka a malutka bardzo już napiera :/ już powiedział że jak mnie złapie do 36tc to nie jechać do niego na szpital tylko na Winiary , pocieszył że dostałam sterydy i że wszystko będzie dobrze itd. Mój mąż przerażony dopiero do niego dotarło i boi się bardzo. Ja stwierdziłam że listopad nie wchodzi w grę najwyżej w grudniu ją wypuszczę :) muszę myśleć pozytywnie bo mała wszystko czuję a waży 2069g więc rośnie jak powinna . Te bóle co mam to niestety jej napieranie na moją szyjkę :/

    Sylwia trzymam kciuki za owulke niech się dzieje ;)
    Pełna Nadziei, trzymam kciuki, będzie dobrze - w tej chwili medycyna jest na tak wysokim poziomie, że Mała bez problemu poradzi sobie nawet jeśli zdecyduje się na wcześniejszą ewakuację (przez wcześniejszą mam na myśli grudzień). Wagę ma ładną, sterydy pomogą rozwinąć płuca. Oszczędzaj się!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 5 listopada 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine zaznacz ten rozciagliwy.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
‹‹ 313 314 315 316 317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ