X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam :-)

    Jeszcze nie urodziłam;) do terminu równe 7 dni... W niedzielę co prawda myślałam, że coś się zaczyna, ale to tylko nieregularne skurcze przepowiadajace.

    Od wczoraj niestety jestem przeziebiona i martwi mnie to, mam nadzieję, że przez ten tydzień się wykuruje.

    Chłop moj też przeziebiony więc kurujemy się, no bo jajca by wyszły jakbyśmy mieli przywitać córkę z gilem do pasa;) z resztą wolałabym być pełna sił do porodu . No gorszego czasu na przyplatanie się dziadostwo nie mogło sobie znaleźć ;(

    Gratulacje dla kolejnych prawidłowych ciąż;) będę informować na bieżąco co u nas...Myślę, że urodze po terminie:-) to już tak niedługo i to wszystko stanie się zaraz takie rzeczywiste :-)

    Karola555 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopaa kuruj się kochana, dużo zdrówka życzę Tobie i Twojemu M. Wow już tylko tydzień został Ci do przywitania Córci, super :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Karola , już tylko tydzień. Zastanawiam się cały czas jak to będzie i czy dam radę?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    Antylopa na pewno dasz radę;) W końcu wszystkie trzymamy kciuki ;)

    Ja dzisiaj się obudziłam i nie mogłam uwierzyć, że w ciąży jestem. Nie wiem co się stało ale wczorajsze USG mną wstrząsneło. Zaczełam sobie myśleć, jak to jest możliwe żeby ta mała centumetrowa fasolka miała bijące serce i ogólnie jakie to wszystko maciupkie i magiczne :P Heh normalnie sentymentalna nie jestem ale dzisiaj coś sie ze mna stało :P

    Wczoraj poszalałam na zakupach :) H&M ma niezłą wyprzedaż teraz :P Polecam :P
    Kupiłam swoje pierwsze jeansy ciążowe :O Szok :O Nie sądziłam ze to tak szybko nastąpi :P

    I zamówiłam wczoraj dwie książki: "Ciężarówką przez 9 miesięcy" i Cookie to co polecałaś "W Paryżu dzieci nie płaczą" - skusiłam się bo 23 zł na promocji kosztowała, to było warto za jednym zamachem kupic :)

    Antonna to co robicie in vitro w tym miesiącu :) ? 3mam mocno kciuki :*
    EDIT: Już doczytałam że grudzień na luzie a potem działacie ze stymulacją :) Będzie dobrze ;) wyluzuj się teraz, nabierz pozytywnego nastawienia ;P

    Kurcze musze suwak przestawić znowu na inną datę haha :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 09:22

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa czy będziesz dawała radę, czy nie to i tak urodzisz :) Życzę Ci krótkiego i małobolesnego porodu (trochę niech poboli, a co tam :D)!

    kamika ja się ciągle zastanawiam jak to jest możliwe, że plemnikowi się udaje zapłodnić komórkę (szczególnie, że my już tyle próbujemy i się nie udaje). No ale jednak jakoś się da i Wam się udało :) To jakie masz teraz plany? Będziesz szukać pracy? Czy może już gdzieś pracujesz? Czy może będziesz odpoczywać w domu?

    Pewnie mogłabym już w tym miesiącu mieć punkcję i transfer, ale idziemy długim protokołem, więc ten cykl antykoncepcja i potem stymulacja :) Ale powiem Wam, że tak się cieszę, że biorę te antyki, że w tym cyklu nie muszę się już "starać" i nie muszę mieć nadziei, że się udało :> Ufff

    No i napiszcie co u Cookie skoro sama nie chce :> Pewnie na fejsie Wam napisała coś :>

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopaa dasz radę kochana :)

    Antonna to styczeń musi być magiczny :)

    Kamika to zaszalałaś z zakupami ;) Ja też mam tą książkę :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna no niestety moje plany odnośnie szukania pracy w zawodzie legły w gruzach... tym bardziej że w Krakowie nie mam wiele opcji, a te co miałam juz wykorzystałam, tzn. wysłałam CV zanim jeszcze wiedzialam o ciąży i nikt nie zadzwonił.... wiec pewnie i tak by nie było łatwo z tą pracą. Poza Krakowem troche teraz odpada, bo lekarz, mąż ze stałą dobrą pracą to żal zostawiać, także chyba jestem skazana na siedzenie w domu. Próbuje sobie znaleźć różne zajęcia żeby nie zwariować, chodzę na spacery, jak przyjdą książki to bede czytać, chce też zacząć robić na drutach wiec coś do roboty chyba będę miała ;P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh ;-) hejo ...

    antonna .. to mówisz ze miesiac psychicznego odpoczynku przy anty. Czasem też tak trzeba.

    Pomocy ja jem jem jem i jem :(

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki, wpadam żeby pogratulować wszystkich udanych wizyt, bo nowych ciążuni to chyba brak? Rozumiem że czekacie na mnie ? :D

    U mnie ostatnio troche zalatany czas. W pracy duzo się dzieje, lekarzy ostatnio olałam zupełnie bo nie miałam czasu. Wiem tylko ze pecherzyk rósł i ze owulka jakos w weekend. Dzis test owu jakby ciemniejszy wiec wszystko by się zgadzało. takze zbieramy siły :D

    Antylopaa, trzymam kciuki, jak juz pisałam, zyczę zebys przeszła przed poród tak lekko jak ja. No i kuruj się kobieto, bo potem nie ma że mi się nie chce ;), pobudka co kilka godzin ;), także siły sie przydadzą.

    Ja pewnie bede testowac bliżej świat, czyli nawet po 20, bo nie wiedziałam ze tak poźno panna się pojawi ;). Ale jakoś aż tak straaaasznie mi się nie spieszy ;).
    A może zatestuje sobie w wigilie? ;)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia miejsce na ciazunie dla Ciebie jak znalazl :) a bierzesz ten lek na ten niechciany pik LH po okresie?? Musisz sie czesciej odzywac, bo malo nas tu juz zostalo niezaciazonych :> Test w Wigilie to zajebisty pomysl o ile wyjdzie pozytywny :D

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dajcie spokój, chorobsko u nas w domu panuje, ja co prawda już nie czuje się umierająca, pozostało mi trochę kataru jakby ale wiadomo jest dyskomfort przy oddychaniu i ogólne zle samopoczucie/ rozbicie.

    Mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, przede wszystkim kwestia wpiecia nosidełka do mojego samochodu, bo przecież tamten umiera i tego Nie sprawdził, jak zwykle muszę wszystko robić sama, mam wrażenie, że jedno dziecko już mam, od ponad roku :-/

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa z ciebie to prawdziwa współczesna kobieta ja też dużo rzeczy robię sama ale u mnie mąż jest bardzo staroswiecki i nie pozwala mi się przeciazac a w ciąży to już Wogole stał się bardzo opiekuńczy. Ja jeszcze tydzień i chce rodzić też jesteś już tą ciążą zmęczona ? Wiem że to brzydko brzmi ale poprostu nie czuję się już sobą i chce mieć córkę bezpiecznie po swojej stronie brzuszka .

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dwie dziewczynki nam się szykują niedługo po drugiej stronie brzuszka :)
    Macie imiona wybrane :) ?

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Ale cisza puk puk ;)

    Odebrałam wyniki proga 11,70 wynik myślę dobry jest ?
    odpowiada albo fl (od 1,2 do 15,9) albo ciążuni (od 2,8 do 147) ...
    Późno, ale ponoć lepiej późno niż wcale - wynik w porządku:) ile dpo robiłaś?

    Karola555 lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    A dajcie spokój, chorobsko u nas w domu panuje, ja co prawda już nie czuje się umierająca, pozostało mi trochę kataru jakby ale wiadomo jest dyskomfort przy oddychaniu i ogólne zle samopoczucie/ rozbicie.

    Mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, przede wszystkim kwestia wpiecia nosidełka do mojego samochodu, bo przecież tamten umiera i tego Nie sprawdził, jak zwykle muszę wszystko robić sama, mam wrażenie, że jedno dziecko już mam, od ponad roku :-/
    Ojej, faceci... ja na szczęście takimi "technicznymi aspektami" nie muszę się zajmować - mój jest inżynierem i jest techniczny do bólu, także wszystkie takie rzeczy ogarnia. Chociaż oprócz tego świetnie gotuje, sprząta, koszule też sobie wyprasuje:) tylko dużo pracuje i często go nie ma... coś za coś.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Cześć kobitki, wpadam żeby pogratulować wszystkich udanych wizyt, bo nowych ciążuni to chyba brak? Rozumiem że czekacie na mnie ? :D

    U mnie ostatnio troche zalatany czas. W pracy duzo się dzieje, lekarzy ostatnio olałam zupełnie bo nie miałam czasu. Wiem tylko ze pecherzyk rósł i ze owulka jakos w weekend. Dzis test owu jakby ciemniejszy wiec wszystko by się zgadzało. takze zbieramy siły :D

    Antylopaa, trzymam kciuki, jak juz pisałam, zyczę zebys przeszła przed poród tak lekko jak ja. No i kuruj się kobieto, bo potem nie ma że mi się nie chce ;), pobudka co kilka godzin ;), także siły sie przydadzą.

    Ja pewnie bede testowac bliżej świat, czyli nawet po 20, bo nie wiedziałam ze tak poźno panna się pojawi ;). Ale jakoś aż tak straaaasznie mi się nie spieszy ;).
    A może zatestuje sobie w wigilie? ;)
    Testing w wigilię - oh yeah!:) trzymam kciuki!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie kochana dziękuję, jestem dobrej myśli :) W końcu grudzień mamy :) Robiłam 7 lub dpo.
    A Ty jak się czujesz? :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje w poniedziałek, to już niedługo... Ale ładna data 12.12 ;) 12 i 12 to tak jakby 24 ;)

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Pewnie mogłabym już w tym miesiącu mieć punkcję i transfer, ale idziemy długim protokołem, więc ten cykl antykoncepcja i potem stymulacja :) Ale powiem Wam, że tak się cieszę, że biorę te antyki, że w tym cyklu nie muszę się już "starać" i nie muszę mieć nadziei, że się udało :> Ufff

    No i napiszcie co u Cookie skoro sama nie chce :> Pewnie na fejsie Wam napisała coś :>
    Przyznam bez bicia, że tematu invitro nie ogarniam. Możesz wytłumaczyć łopatologicznie i z datami co jak i kiedy się teraz dzieje?:)
    Mało się udzielam, bo od jakiegoś czasu ciągle czuję się zmęczona i śpiąca - jak tylko nie mam zajęć to padam na wyrko. Nawet nie chcę myśleć o tym jak chata się ogarnie na święta. Dziwne jest to dla mnie uczucie, bo normalnie jestem adhd i roznosi mnie energia i ciągle latam i sprzątam, robię coś, a teraz nic mi się nie chce.
    Walczę z pęcherzem, niestety ciągle daje popalić i podbrzusze boli, łącznie z tyłkiem (wiem, wiem, jak to brzmi) - niby może tak być, że przy rozciąganiu jest taki nacisk. Cycki bolą, mdłości są, ale bełcików nie zaliczyłam - chociaż dwa razy niewiele brakowało. W sobotę jadę zrobić brakuję badania 1-szego trymestru czyli morfologię i glukozę oraz TSH i czasy krzepnięcia - ze względu na zastrzyki. Wczoraj wbiłam 48 zastrzyk i się popłakałam, bo wyjątkowo nie chciało "wejść" i miałam jakiś kryzys - jak ja wbiję jeszcze ponad 260 zastrzyków?...

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku cookie 260 zastrzyków, przykro mi, ze aż tyle musisz robić, ale wiem, ze dasz radę!!!
    Ja od dwóch dni jakaś humorzasta jestem i oczy mi się zamykają...

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 344 345 346 347 348 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ