X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lanisska gratuluje pokaż :)
    A ja wczoraj przeszlam zalamanie ryczalam caly wieczor. Dowiedzialam sie ze moja najlepsza przyjaciolka zaszla w ciaze wie o moich staraniach wiec bala sie powiedziec ciesze sie bardzo ich szczesciem ale tez bym poprostu chciala :( ciezkie jest to wszystko ale dam rade musze.

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teścior

    http://zapodaj.net/f4ee925d782a1.jpg.html

    kamika23, Pełna Nadziei, Ania001 lubią tę wiadomość

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanisska gratuluje! Krecha taka piekna ze nie ma opcji o zaklamanym wyniku :) jejku jak sie ciesze <3 jednoczesnie bardzo zazdroszcze :p

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy pierwszego trollatka!!!!!!!!
    Laniska ktory dzien cyklu masz ze jest taka piekna krecha? :)
    Udostepnij swoj wykres zobaczyła bym te serduszka :)

    kamika23 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37 dc, nie mam jak teraz udostępnić.

    <3 były w 14 dc, w 16 dc test owulacyjny chyba pozytywny i przytulanko w 17 dc. Podałam najbardziej strategiczne dni ;)

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ilu dniowe masz cykle ? Gratuluje ci swietny dostałaś prezent pod choinke :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje ja dla pewnosci jutro zatestuję mam taka zgage jak nigdy masakra a nawet nie chce mi sie jeść i nadal bola mnie cycki mam winiaczka na swieta i nie wiem czy moge pić więc testa zrobie dla pewności ;)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to musi byc groszek ! Trzeba byc dobrej mysli :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja już straciłam nadzieje robie jutro ten test dla pewnosci by sie narąbać winkiem jutro jakby pokazały się 2 kreski to to był by cud naprawdę a jeśli to nie groszek to juz sama nie wiem bedzie trzeba zrobic badania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lanisska wrote:
    37 dc, nie mam jak teraz udostępnić.

    <3 były w 14 dc, w 16 dc test owulacyjny chyba pozytywny i przytulanko w 17 dc. Podałam najbardziej strategiczne dni ;)
    a jak sie czujesz masz jakieś objawy mnie cały czas czyli od poczatku grudniabola piersi ale 16 grudnia tydzień temu na usg nic nie było widać a byłby to 5 tydzień mnie nadal bola piersi mam zgagę czasami mnie mdli przy gwałtownych ruchach kręci mi się w głowie nic prawie nie jem i co dziwne nie mam ochoty na przytulanko a zawsze miałam licząc od tego dziwnego krwawienia plamienia dziś jest 11 dzień i zawsze już miałam ochote a teraz nic cholera wie co jest grane

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa wstawiaj Lanissce nagrode na 1 strone :*

    inaa lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie! Czekam do lekarza :)

    Objawy hmm, duże i bolące cycory nie mieszczące się w staniku i ból podbrzusza od około 2 tygodni a tak to nic nie zauważyłam nadzwyczajnego dlatego nie wierzę że to może być groszek.

    Karola jutro testujesz tak?

    Pełna Nadziei cykle 30/31

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2015, 19:28

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jutro testuję ;) ja w pierwszej ciazy z córką zrobiłam test 12 dni po terminie@ i tez nie miałam żadnych objawów nic oprócz totalnego rozdrażnienia byłam tak nerwowa że w pracy nikt nie chciał ze mna gadać a mąż hmm od duzszego czasy z nim nawet nie gadałam bo wiecznie sie kłócilismy u lekarza byłam dokladnie w 6tc i 3 dniu było widac na usg maleńki punkcik nawet na koniec ciązy mnie cycki nie bolały i po porodzie tez nie

  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanisska gratulacje!!!!!!!! Piękna krecha :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Lanisska !! To sie "Mikolaj " w tym roku postaral ;) Super , dziewczynki teraz czas na nas :D Karola trzymam kciuki :)

    Karola0704 lubi tę wiadomość

  • motylek000 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Lanisska! Postanowilam ze maxymalnie biore sie do dziela! Mam teraz 8dc i biore inofem, vit b,c,d,cynk i zurawine, jem migdaly, suszone morele i avokado. Wyczytalam ze to ma pomagac:) Przerabialam juz odpuszczanie, wyluzowanie itd wszystkie etapy a to moj 17 cykl i nie ma sie co ludzic ze samo sie uda. Zakupilam nawet testy owulacyjne na ten miesiac;p akcja od 10 do 20 dnia co 2 dni i zobaczymy. Brzmie jak stuknieta desperatka ale musialam to wszystko zaplanowac zebym miala pewnosc ze zrobilam juz wszystko a potem polece z bekiem do gina:p

  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymam kciuki!

    Motylek, 17cykl? Masz stwierdzone jakieś problemy? Czy wszytko jest ok, a po prostu nie udaje się?

    Ja mam nadal jakieś plamienia, ale zrobiłam test i pokazała się taka jasniutka kreska. Ale wątpię żeby się udało, pewnie to jakiś błąd, albo sama ja widzę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2015, 08:55

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Wam zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia. Gratulacje dla świeżo upieczonych mam, cieszę się razem z wami i życzę sobie i pozostałym trolom forumowym aby w 2016 roku, a dokładniej już w styczniu, zobaczyć swoje upragnione 2 kreseczki :-) w końcu radości musi być po równo! Trzymajcie się i nie pęknijcie z przezarcia. Ja już szykuje się na wigilię, na 15.30 jest u mojej babci a potem do tesciow. Wesołych świąt...

    Karola0704, polly8725 lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzymy Wam wszystkiego dobrego! Wesołych Świąt i samych miłych chwil w spokojnej, rodzinnej atmosferze! no dobrego baraszkowania pod jemiołą ;)
    U mnei test negatywny wiedziaam że tak bedzie za to wineczko sie chłodzi super bielizna uszykowana i mam nadzieje że bedzie piękny wieczorek tym bardziej że zaczynam miec rozciagliwy sluz więc do dzieła dziewczyny w styczniu musi sie udać

    polly8725 lubi tę wiadomość

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki samych radosnych chwil w gronie rodziny i przyjaciol. Spelnienia marzen a przede wszystlim tego jednego jedynego. Wesolych Swiat Kochane <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2015, 15:20

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ