X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem wykończona mdli mnie cycki bolą coraz bardziej ale nie zmieniaja się za bardzo ( w ciazy z córka też mi sie nie zmieniły) do tego meczy mnie zgaga i zaparcia a ich tez nigdy nie miałam z wyjatkiem ciązy do tego jestem mega nerwowa dzis poryczałam się przy obieraniu jajek bo mi jedno nie chciało się ładnie obrac dobrze że okno było zamkniete bo bym trzepła tym jajkiem przez okno nrmalnie wszystko mnie tak wkurza że masakra ale mam już test robie 24 a potem 28 na sto procent na bete bo nie wiem czy robic badania do pracy czy nie

  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chwile mnie nie było :) pochlonely mnie porządki i praca :)

    Mam wrażenie, że dzisiaj dostałam @. Chyba :) zobczymy czy się rozkreci.

    Karola trzymam kciuki za pozytyw :)

    I za inne trollinki też :)

    Miłego dzionka :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    zobaczcie ? czy ja mam zwidy nie wiem tylko czy cos bedzie widać
    http://zapodaj.net/a5aca7b5e8f58.jpg.html trzeba sie przyjrzeć ale na zywo jest wyraźniejsza jest cieniutka
    To jest miejsce, w którym pojawiłaby się kreska (tzw. linia ewaporacyjna), czasem widać nawet zagłębienie. Moje testy co miesiąc tak wyglądają. Polecam zmienić producenta, zyskując tym samym nieco spokoju ducha :)

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc trollątka. Prosze pomozcie mi i doradzcie. W nocy zlapal mnie silny bol podbrzusza i trzyma do teraz. Chyba pojade jak narzeczony wroci na pogotowie bo naprawde bardzo boli a nie mam jeszcze dni plodnych nie wiem skad ten bol i co oznacza co mam robic? nigdy tak nie mialam :(

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prawej mnie nie boli, jedynie lewy jajnik daje o sobie znac . Czy to jest mozliwe zeby przy 30 dniowych cyklach nagle miec owulacje 9 dnia cyklu? sluz jest wodnisty ale nigdy nie mialam takiego bolu tak wczesnie gdyby byly to dni plodne to bym myslala ze zbliza sie owulka. Ale tak wczesnie?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane <3
    Pelna Nadziei skonsultuj to z lekarzem :) bedzie dobrze

    Ah dziewczyny taka zarobiona jestem ze nie mam chwili by napisac. Dopiero sie urwalam z kuchni :p

    Kiedy sie pojawia trollatka ? U mnie koniec @ a maz przyjezdza w wigilie. Mam nadzieje ze zaczniemy staranka mimo nie sprzyjajacych warunkow :p

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby to byla owulka nie obraziła bym sie serduszkowanie bylo wiec ok. Ale okaze sie wszystko pozniej a jak u was ze staraniami? :) nadzieje rosna na ten cykl?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze przed staraniami...Ja kupilam testy owu tylko jeszcze nie wiem kiedy zaczac robic bo mam ich 5. A cykle 27 dniowe

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane Troliki ;)
    Ja tak sobie patrze na ta moją piekną choineczkę na spiacą córcie i płakać mi sie chce bo to nie tak miało być to wszystko nie ma sensu te starania rozmyślania sprawdzanie sluzu temp wpatrywanie się w cycki czy urosły czy maja żyłki czy tez nie oszaleć idzie z tym :( Powiedziałam sobie dosyć liczenia który to dzień cyklu kiedy dni płodne i nie płodne wpatrywanie się w testy ciążowe czy widac kreseczkę .
    O 8 stycznia zaczynam pracę trzeba wrócić do rzeczywistości znowu stresy zmartwienia mam porąbaną ekipe w pracy i wiem że bedą problemy co zrobie jak maż bedzie miał na 14 do pracy a ja na 16 masakra jakaś cos czuje że szybciej złożę wypowiedzenie albo mnie zwolnią niz mi sie wydaje . Boje się tego nowego roku jak nigdy wcześniej w cuda już nie wierzę że test 24 pokaże cokolwiek no i w bete tez już nie wierzę mimo że czuję sie żle bola mnie cycki mdli mnie mam zaparcia ale to pewnie przez stres . Mam jeden cel 4 stycznia idę do lekarza rodzinnego po skierowanie na badania krwi i moczu poprosze takie konkretne zobaczymy co tam jes grane mam nadzieje że to nie jest nic złego .
    Ale sie rozpisałam ale musiałam sie komuś wygadać

  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , ja w poprzednim cyklu nie mialam zadnych objawow , nawet na @ ( co bylo troche dziwne ) i co ? i nic , od wczoraj zaczelam kolejny cykl staran . Kurcze dziewczyny ja nie wiem moze rzeczywiscie trzeba sobie odpuscic , wyluzowac troche psyche i moze wtedy wyjdzie plemnik z worka ( i trafi gdzie trzeba ) Tak , oto moje postanowienie noworoczne . Wesolych Swiat babeczki i szczesliwego Nowego Roku , niech sie nam spelnia wszystkie marzenia . Pozdro trollatka ;)

  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, mało czasu, przygotowania do świąt ahh.

    Chyba dlatego mały ruch ostatnio trollki :)

    Pewnie rozkręcimy się przed następnym okresem przed @

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ten przedświąteczny czas jest zawsze pełen roboty. U mnie nie czuć magii świat. Mój brat jest od tygodnia chory, ma b.wysoka gorączkę, około 39.00 st. Gardło straszne, ogólnie zapalenie całej jamy ustnej, diagnoza: angina. Dziś już chyba 5 dzień jak dostaje bardzo bolesne zastrzyki, nie ma żadnej poprawy. Widzę jak się męczy i nie wiemy już jak mu pomóc. Pewnie w wigilię nie da rady usiąść z nami przy stole :-(

    Pamiętajcie więc moje kochane, o tym, by przy wariacji świątecznych przygotowań nie zapomnieć, że tak naprawdę w tym wszystkim chodzi o to, żeby być razem, cieszyć się zdrowiem . Nic nie jest w stanie zepsuć świat bardziej niż czyjaś choroba. Zawsze bardzo mi było żal osób które musiały spędzić święta w szpitalu. Niewykluczone ze i z moim bratem tak będzie, bo lekarka ogólna już nie wie co z nim dalej robić.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie zdrowie najważniejsze moja teściowa miała raka pecherza moczowego dzis mija 1,5 roku temu miała wyciete wszystko to co jest zwiazane z pecherzem macica jajnikami dziś ma chemię podawaną co 3 tyg przez to że zachorowała my musielismy się wyprowadzić z ich domu bo teściu był nie do zniesienia my teraz tworzymy własna małą rodzinke ja maz i crcia może w przyszłości bedzie braciszek dla Julki ? kto wie ? te 3 dni spedzimy sami w naszym nowym domku szkoda tylko że w brzuszku nikt nie mieszka jutro robie jeszcze jeden test ale w magię świat już nie wierzę i w cuda też nie :(

  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test pozytywny jaśniejsza kreska ale jest, co może zakłamać wynik? Jutro robię następny właśnie przyszły testy z allegro :D dzisiaj robiłam quixx.

    antylopaa, antonna lubią tę wiadomość

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokaz!!:-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ