X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też widzę. Cienka jak włos albo i ciensza xd

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Ja tam widze druga kreske, ale taka strasznie cieniutka jest :> ale jest :)
    A ja chora :(
    no własnie jest cieniutka i wyszła od razu czekam jeszcze do tego 28 i jade na bete na razie czekam cierpliwie nadal mnie mdli nadal mam zgagę i piersi bola tylko martwi mnie że jakby to była pozamaciczna to chyba już mnie powinno boleć po jednej ze stron prawda ? nie mam jak cholera jechac na ta betę w tym tyg :(

    antylopaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli to nie moje zwidy z córka robiłam 12 dni po terminie i prawie piesiąc po stosunku gdzie mogło dojśc do zapłodnienia była bardzo blada teraz miesiąc bedzie własnie 28 gdy mogło dojsc do zapłodnienia i 12 dni po bylo by 24 grudnia więc czekam może zrobie jeszcze jeden test 24

  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę :) Jeżeli z córką tak miałaś to teraz też tak będzie :)
    24go też testuję.

    Czytałam że na tych testach allegrowych czasami wychodzą cienie a nie jest się w ciąży :/ nie groszek :(

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslisz że teraz tez jest szansa że tak samo bedzie kurcze czyatm już w necie objawy ciazy pozamacicznej bo jak byłam u lekarza to powiedziała że podejrzewa ciaze pozamacczną mam nadzieje że tak nie bedzie boje sie juz jak cholera ale by isc prywatnie to mnie nie stać a nie mam jak dojechac do innej miejscowosci bo w mojej bety nie robią :(

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jakąs cieniutką kreskę tu widze...:)

    tak już doszłam do siebie :P nie pisałam dziś za bardzo bo zajęty dzień. Byliśmy na obiedzie na mieście, potem w kinie, pózniej pakowalam prezenty i moją walizkę bo jutro jadę do rodziców. Dopiero usiadłam i czytam co u Was :)

    Antylopa to dobrze, że @ sie wreszcie pojawiła :) Teraz tylko czekać aż się skonczy i będzimy pięknie wszystkie działać :)

    Jak dobrze pójdzie to Lanisska i Karola będą miały pierwsze trollątka na tym wątku <3 ah jak pięknie ;)

    Karola0704, inaa lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ,ale tu zaczyna się pięknie dziać :) czekam na te dobre wieści nie mogę sie ich doczekać . Nie długo i ja będę żądać trollątka :D

    Miałam mały kryzys z mężczyzną ogromna kłotnia ale mam nadzieje ze z tym sobie poradzimy :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kłótnie u nas to sa na porządku dziennym maz twierdzi że sie niepotrzebie nakrecam tym testem ale ja cholera widze ta kreske boje sie tylko żeby to nie była poazamaciczna bo jak byłam u gina to było równo 5 tyg od poprzedniej @ i nic nie było widać a zcórka jak byłam u gina ( innego ) w6tc i 3 dniu to była bardzo maleńka kropeczka nie wiem co już mam mysleć

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola rozumiem cie ze ta nie moc jest najgorsza, ale niestety jedyne co pozostaje to czekanie. Możesz zrobić sobie test tak dla swojego swietego spokoju za dwa dni i nawet go powtarzać nikt ci tego nie zabroni. Ja trzymam kciuki żebyś jak najmniej sie stresowała a final tej sytuacji był dla ciebie szczęśliwy <3

    Karola0704 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki na testy sikane tez juz a bardzo nie mam kasy za kazdym razem 6-10 zł to dla mnei duzo ale zrobie w wigilie rano może bedą wyrażniesze kreseczki zobaczymy od jutra zabieram sie za gotowanie na swieta więc nie bede tyle myslała ginekolog powiedziała mi że test sikany nie wyjdzie przy ciazy poazamacicznej dziwie sie tylko czy to ie świadczy żle że w 5 tc jeszcze nic nie widziałą z drugiej strony jak miała zobaczyc jak wsadziłą mi ta rure na 15 sekund i wyjęła

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję ze trafiłam na nie zbyt zainteresowaną pania ginekolog. Trzymaj sie kochana jestem z toba , mam nadzieje ze ten groszek sie skrywa po prostu :)

    Karola0704 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam taką nadzieję no nie przypadła mi do gustu ta ginekolog moja ta co prowadziła mi ciaże to ta rura jeżdziła i jeździła i końca nie było widać maz to sie nie raz smiał że chciaa mi dobrze zrobic heheh i byłam u niej zawsze koło 30 minut jak nie dłuzej a ta p 10 min juz wyszłam z gabinetu i jeszcze 130 zł zabrała masakra

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa lekarze i ludzie zarabiajcy na pacjentach i konowaly. W zeszlym roku mialam wycieta torbiel z jajnika prawego-diagnoza endometrioza IV stopien(najciezszy) i niedrozny jajowod lewy. Po wyjsciu ze szpitala zadnych lekow nic nie dostalam,a powinnam. Kazali sie starac o dziecko. W czwartek bylam w klince leczenia nieplodnosci. Kiedy lekars obejrzal moja historie choroby to sie za glowe zlapal. Juz wtedu(1,5 roku temu) powinnam byla starac sie o in vitro. Nikt mi tego nie powiedzal.Z moim zaawansowaniem choroby tylko cud by sprawil ciaze. Malo tego,jajowod lewy jest przyrosnety do jelita grubego. Jajowod prawy natomiast jest zarzucony za macice i przyklejony tam przez zrosty od endometriozy,uniemozliwia to pobranie ewentualnych jajeczek do in vitro. Jednak z lewego da sie pobrac. No i jeszcze od wtorku bolal mnie jajnik lewy. Okazalo sie,ze po owulacji zrobila mi sie torbiel i pekla. Stad ten potworny bol. Dostalam w koncu leki na endometrioze i zeby ta torbiel sie wchlonela. Nie wiem czy dostane sie na rzadowy program bo obecnie nie ma miejsc. Troche sie zalamalam

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie sa lekarze i lekarze my się staraliśmy o dziecko 5 lat lekarze mówili że nie mamy szans bez zadnych badań nic nie zlecili tylko łykalam tabletki w końcu trafiłam do mojej ginekolog ( prywatnie ) to był lipiec do września nie było poprawy w jajeczkowaniu dała mi leki CLO nie było poprawy w listopadzie juz laparoskopia bo stwierdziła że nie ma sensy faszerowac mnie lekami po laparoskopi w grudniu byłam w ciazy ale w styczniu w 6 tyg poroniłam jednak to był dla nas znak że moge zajsc w ciaze potem 8 miesiecy później przy zazyciu na własną ręke CLO bo miałam jeszcze z poprzednich kuracji w sierpniu zaszłam w ciaże test 12 dni po terminie słabiutka kreseczka usg pierwsze w 6tc i 3 dniu maleńka kropeczka żadnych typowych objawów ciazy predzej nie miałam dopiero na początku 7 tyg miałam mdłości jedyne co to już koło 4 tc ( jak zakumałam fakty ) latałam czesto siku ale zgoniłam to na przeziebienie no i byłam strasznie nerwowa to zgoniłam na pracę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie miaąłm jak jechac do tej mojej Ginekolog i musiała wybrac ta na miejscu z polecenia znajomych ale ne spodobała mi sie i jak beta wyjdzie na plusie to pojade do tej mojej mam do niej zaufanie

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Karola to kiedy planujesz isc na te bete?
    28 zaraz po swietach predzej nie dam rady :( ale 24 zrobie jeszcze jeden test mam nadzieje że juz cos bedzie lepiej widac

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłka jakieś 7 zł

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka trollotka :)
    Ja tez mysle o tym zeby zainwestowac w testy ciazowe z allegro bo tego testowania w ciagu staran jest sporo :D
    A jak sie Karola czujesz dzis?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ