X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie zaraz idę do przedszkola po córcię i do apteki po test sprzątałam dzis troszke u córki w pokoju i tak ogólnie mieszkanie jestem padnieta spac mi sie chce cycki bola mdli tak jak mdliło zobaczymy co test pokaże

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mama jeszcze jedno pytanie czy po okresie endometrium się całkowicie złuszcza i wydala ?

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ;-) ! Czekamy i kciuki trzymamy <3

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam lezy na szafce czekam do niedzieli wiem głupia jestem ale boje się :( no własnie co do tego endometrium jesli w dniu miesiączki sie złuszcza a ja niby miałam to dziwne krwawienie ale powiedziała miże endometrium jest ale cienki nie mówiła ile ma a ja z tego wszystkiego nie spytałam

  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, jak jesteś tyle po terminie to nawet teraz powinien coś pokazać :)

    Endometrium w ciąży powinno być grubsze, ja ostatnio też miałam cienkie i lekarz po tym raczej wykluczył ciążę... miało 7mm. To było nawet za cienkie jak na czas przed @.

    Ps. Ty miałaś tylko jeden dzień krwawienie a potem nic? Nawet plamien nie? Takie skąpe okresy zdarzają się przy cyklu bezowulacyjnym czasami, ale oczywiście nie twierdzę, że tak było u Ciebie :)

    Moim zdaniem powinnaś zrobić test dziś lub jutro rano. Będziesz miała pewność, albo w jedną albo w drugą stronę. Nie ma co się zadreczac :)

    U mnie gorzej.. dziś 41 dc i nadal brak @. Beta raczej się nie pomyliła... czekam i czekam, chce zacząć nowy cykl.

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no plan jest taki by zrobic w niedziele ale raczej nie wytrzymam hehe tak miałam jeden dzień krwawienie a wlaścieie 3 godziny poem dziwne plamienia ale tylko przy podcieraniu na podpasce już nic nie było brzuch nie bolał no i jakby to była miesiączka to nie powinno być chyba w ogóle endometrium tak czy się mylę a ja mam nie wiem ile ma mm bo mi nie powiedziała nawet jakos dziwnie robiła to usg trwało może 15 sekund tak szybkiego jeszcze nie miałam i nie wiem dlaczego nie sprawdziła odrazu jajników i jajowodów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elficzka a ile płaciłaś za betę ?

  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W diagnostyce 22zl. W alabie kosztuje 35 u mnie.

    Endometrium jest zawsze, to w nie wgryza się zarodek :) jeżeli nie dojdzie do zapłodnienia to się zluszcza i jest @

    Ja na lepsze endo wcinam orzechy i pestki różne, piję czerwone winko i biorę witaminy :)

    Od. Rób test jutro, będziesz wiedziała na czym stoisz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 19:59

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orzechów to ja wcinam tyle że masakra a winko kupiłam sobie teraz bo nie wiedziałam czy jestem w ciazy czy nie a jak to była miesiączka to dni płodne przypadną na przełomie świąt i nowego roku więc jak znalazł :)

    a ile dni od stosunku była by beta dodatnia? to tak na przyszły miesiąc sie pytam

  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej robić w dniu spidziewanej @

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha ok czyli u mnie to 12 stycznia mam nadzieję że długo nie bedę musiała pracować a nóż sie uda bo bedę myslec o pracy hehe

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam mega trollowe pytanie:D Czy jak śniła mi się siostra mojej bratowej,która jest w ciąży tzn że też niedługo będę?:D

    lanisska lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha jako troll powinnam Cię nakręcić, ale ... jak się śpi to się śni :D !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • motylek000 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23! jestem jestem tylko biernie czytam bo mnie krew zalala w srode i mnie slabosci wziely! Mialam paskudny PMS i nie chcialam rozsiewac mojego beznadziejnego nastroju. Ten cykl zaczelam z inofemem i mam nadzieje ze cos ruszy. W poniedzialek badam testosteron bo gin kazala, podejrzewa policystyczne jajniki ale i tak jej nie wierze:DD zrobie dla swietego spokoju. Zakupilam na swieta kredki do moich kolorowanek, 5 butelek wina i dzialam!

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaaaaaa kolorowanki ! zapomnialam ( moja 3 sekundowa pamięć) Muszę dziś zamówić !

    Motylek.. nas też zalała krew ... ;-) czekamy na trollątka innych trollek kochanych <3


    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zakończenie :

    haha dla większości ... za ręsztę ... mam nadzieje, że nie przyjdzie mimo korków !

    5788.jpg

    kamika23 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki jak nastroje przed świąteczne? :) ja mam bardzo duzo pracy ale caly czas was podczytuje :) @ poszla w odstawke zaczynamy od nowa i oby nie przylazla przez najblizsze 9 miesiecy :) jak u was z testowankiem? Karola? :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejoo ... a dajcie spokój ja jestem zła jak osa ! Pozrywałam wszystkie dekoracje świąteczne. Człowiek sie poświęca, chce jak najlepiej, nagina ugina ... a to wszystko ch.. strzela. Nie umiem wytrzymac juz z mężem bo traktuje mnie tylko jak swoja służącą!

    :(

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ