X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo i nie sprowadzi :) Kto to wie :P

    eh dobra idę robić obiad bo się przykleiłam do kanapy i nic tylko się martwie, a w brzuchu już burczy :P

    Karola daj znać jak się dziś czujesz :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elficzka wrote:
    A ja się co 5min bloguje żeby podejec wyniki. Ale mają wejść na stronę preze mnie :) oczywiście jeszcze nie ma :) chociaż ja i tak znam wynik, na pewno mniej niż 2 :) tylko jak się do gina dostać pęd świętami na wywołanie.. bleeh :/

    Ah to teraz ja też czekam z zapartym tchem na ten Twój wynik :) Tylko uważaj bo zaraz im serwer padnie jak tak bedziesz klikać hihi :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka, to się nazywa trollowanie serwera :D

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to sobie potrollowałam :( @ przyszła. K***a

    ckaidqk34aroni5a.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika jestem z toba kochana :* ale przynajmiej wiesz na czym stoisz-nic zlego sie nie dzieje z toba(oprocz wiadomo czego)
    Inaa dawaj do lekarza. Choc tez mam nadzieje,ze to implantacja :)
    Laniska trolluj ik ten serwer niech szybciej dziala. Dobry wynik bedzie
    Antylopko,powodzenia ci zycze w tych kursach po lekarzach.wszystko sie wyjasni.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Polly ;) No tak to jest na plus, że przyszła perfekcyjnie w terminie i żadnych niepokojących objawów nie ma. Wizytę sobie odwołam, bo nie mam z czym iść. Jak się w styczniu nie uda to pójde poprosić o skierowania na szersze badania, co by nie płacić :) Kurcze nie wiem jak będzie z tym cyklem, bo płodne mi wypadają gdzieś od 26.12 do 31.12 a wtedy będziemy u rodziców :P Trzeba będzie jakoś kombinować :P Jutro kupie testy owu i jakoś może to będzie :)

    Elficzka i jak? Kiedy te wyniki ? :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchajcie jaki kwas foliowy bierzecie ? ja biorę FOLIK, ale już mi się kończy i coś muszę kupic. Gina polecała mi coś innego ale nie mogłam tego nigdzie kupić więc staneło na tym FOLIKU. A i zastanawiam się nad kupnem dla męża suplementu Fertimen....

    możecie polecić jakąś aptekę internetową?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha ta imprantacja @ ;-) Kamika idziemy w tym cyklu łeb w łeb !

    Ja też biore FOLIK

    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę inofem :)

    Ps. To na pewno implantacja! :)

    Ja reż bym chciała wiedzieć na czym stoję, albo w jedną albo w drugą. Ale mam wrazenie, że mój cykl się zawiesił :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja się czuje coraz bardziej ciązowo mdli mnei jak cholera jest mi słabo tak dziwnie się czuje kutro kupije test i zobaczymy co wyjdzie jak bedzie pozytyw jadę w poniedziałek na bete a jak ta bedzie pozytywnapójdę do przychodni bo naie dam znowu 130 zł

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Karola takie samopoczucie może dobrze rokuje :)
    Ja już skończyłam cykl więc w Was nadzieja :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola trzymam kciuki :)

    Ja nadal nie mam wyników badań cholera :/ ćwiczą moja cierpliwość paskudy :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak myślałam.. poniżej 2. Niby wiedziałam, że tak będzie a i tak mi bardzo przykro i smutno jakoś :(

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elficzka tule :( <3

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam sie zapisywac na styczniowy watek ale stwierdzilam ze to olewam :) Macie mnie na wylacznosc na tym trollowym watku :) tu czuje sie najlepiej :)

    Piszcie jakie plany na swieta i sylwestra macie :) umilmy sobie jakos te malpowe nastroje i czas oczekiwania na 2 kreseczki :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka, dzięki za tulenie :) butelka martini też mnie właśnie przytula :) od razu lepiej hehe :)

    No niech już przyjdzie ta małpa, bo szału dostanę :)

    Plany na święta? Najchętniej zaszylabym się w domu, ale trzeba do rodziny jechać.. w sylwestra w domu, bo mąż dyzuruje w pracy :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to na zdrowie ! Ja dzis jakos nie mam ochoty na alko wiec racze sie zielona herbatka :) Ja juz od dzis korzystam z ostatniego najdluzszego wolnego na swiecie bo juz nie mam zajec na uczelni az do 7 stycznia :) ahh musze to dobrze wykorzystac bo jak sie obronie za pol roku to koniec studiow :)

    Ja na swieta wolalabym gdzies z mezem sama wyjechac no ale wiadomo.... Wigilie i 3 kolejne dni spedzamy w moim domu rodzinnym i z tesciami bo zostali zaproszeni przez moja mame a potem z nimi jedziemy do domu meza i tam tez spedzimy sylwestra. Niestety w tym roku wszyscy znajomi nas w tej kwestii olali a wpraszac sie nie bedziemy wiec pewnie na kanapie przed tv :p

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie my w swięta jesteśmy w domu kupiłam flaszę litrowego winiacza na święta i sie upije i zgwałacę męża hehe no chyba że faktycznie cos tam we mnie siedzi

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy wina nie otworzysz ale meza zgwalcic zawsze mozna :D

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Wtedy wina nie otworzysz ale meza zgwalcic zawsze mozna :D
    dokładnie to winka się męzus napije hehe

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ