X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny postanowilam pisac pamietnik, tylko nie widze czy sie udostepnil... Mozecie zobaczyc czy da sie w niego wejsc ?

    EDIT: a co tam u Was:

    antonna
    cookiemonster
    Pelna Nadziei
    motylek000
    anusia24 ??????? Cos ucichlyscie kochane :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2015, 21:05

    Karola0704 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Dziewczyny postanowilam pisac pamietnik, tylko nie widze czy sie udostepnil... Mozecie zobaczyc czy da sie w niego wejsc ?
    wasnie przeczyatłam :) ja tez nie mówie o wszystkim wszystkim do okoła wie maż moja przyjaciólka sasiadka która bardzo nam kibicuję i jena koleżanka z pracy ale tez nie wie wszystkiego z rodzinki hmm wie tylko bratowa że marzymy o rodzeństwe dla Juleczki mama ciagle mysli że zaliczylismy wpadke z córką a my o nia walczyliśmy 6 lat

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to nawet zaluje ze tym "przyjaciolkom" powiedzialam. Chociaz z drugiej strony to troche prawdy mi o nich powiedzialo. Myslalam ze jak komus powiem to bede miala jakis rekaw do zaplakania poza mezem no ale sie mylilam :/

    Za to mam Was i mam nadzieje ze te kilka slow ktore tam napisalam dotra do wszystkich z tego watku bo jest tam cos tez dla Was :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nie zrozumie kobiety która przechodzi przez to co my teraz jak 2 kobieta w takiej samej syutacji ktos kto ma ciąze jak tylko facet zamoczy to nie wie co to starania ja nie wiem jak można zaliczyc wpadkę ;)

    Kurcze ale mnie zgaga meczy i co dziwne od paru dni mam zaparcia a nigdy nie miałam jutro kupuje tescik i zrobie w niedziele rano zobaczymy co wyjdzie ;) chociaż w cuda juz nie wierzę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wasnie powiedzcie mi jeszcze jedno czy jesli to krwawienie plamienie co miałam teraz bez bóli brzucha i tak dalej mogło oznaczać zagnieżdżenie a czy na usg by to widziała czy nie ma szans na to

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka23 caly czas was ,,oczytuję" :) i ciągle kibicuję. Ja zawsze jak dostane @ to sie wiciszam i mało udzielam dopóki nie zaczynamy walczyć od nowa wtedy humor mi sie poprawia :)

    caly czas trzymam za ciebie kciuki karola a moje trolle kochane co tez dostaly @ obżydliwej pocieszę was tak że jesteśmy o kolejny cykl do przodu w tych pieknych staraniach bo to też jest miły czas :) u mnie juz 12 cykl staran także jeszcze mam siłe walczyć :)

    antylopa moja kochana bedzie dobrze wszystko sie ulozy :*

    inaa lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) Karola wątpie żeby to było widać, chociaż aż tak się na tym nie znam bo los nie chciał zebym kiedykolwiek miała zagnieżdżenie hehe ;-) a u ginów bywam rzadko <3

    Widzisz u nas @ wiec do Ciebie nie powinna przyjść chyba, że ma taką moc dzielenia się na 100000000000000.... części hehe :-) !

    Kamika dziękuję za miły wpis <3 zrobiło mi się naprawde milo i jakiejś energii dostałam by znowu walczyć !

    kamika23 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie nie wiem czy to cos co miałam można nazwac @ czy czym innym nie wiem zastanawia mnie tylko dlaczego nie sprawdziła na usg juz wczoraj jajników i jajowodów jak podejrzewala pozamaciczną coś mi tu nie gra . Jutro kupije test i jak sie wściekne to go zrobi bo oszalec idzie

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:56

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja również klepie jęzorem jak sie da wiec moje przyjaciolko mi kibicuja na szczescie i moge sie wyplakac im po kazdym niepowodzeniu :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chce byc dla znajomych monotematyczna wiec nigdy nie opowiadam o tym mimo tego ze wiedza...

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a amm jeszcze pytanko czy luteina jest sprzedawana tylko na recepte czy bez racepty tez moge kupić

  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka mieszkam niedaleko Wrocławia a wy dziewczynki ogólnie skąd jesteście? ;)

    Chyba do testu nie dotrwam... Czuję że do was za niedługo dołączę :/
    Aaa i zapomniałam o kwasie, jutro po pracy koniecznie apteka.

    Ale mi na winko narobiłyście ochotę ;)
    Ja sylwestra miałam w tym roku spędzić w górach ale jeszcze planów nie mam, pewnie po świętach się wyklarują :) Święta rodzinnie jak co roku

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola czekam na wynik testu. Co do luteiny to kojarze ze ktos pisal ze tylko na recepte ale pewna nie jestem.

    Inaa ciesze sie ze poprawilam Ci humor. Moj tez od razu stal sie lepszy.

    Antonna to milych badan ;) a co do kotka to u nas bylo odwrotnie. To maz chcial i akurat ta rase. Jestesmy mega zadowoleni bo kocurrroo jest kochany :)

    Pelna Nadziei masz racje. Mimo ze sie nie udaje to starania sa fajne ;) oby to byl dla Ciebie szczesliwy cykl na ten nowy rok :p

    Ide spac bo brzuch mi dokucza wiec troche mam dosc tego dnia :p dobranoc <3

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanisska ja mieszkam w Krakowie a pochodze z okolic Krosna :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :) Karola, luteina jest na receptę tyko. Ale powiem Ci, że może ja też wypisac lekarz rodzinny :)

    Wiecie ja też się nie zwierzam ze starań :) tym bardziej, że wszystkie dookoła mnie w ciąży są heh. W pierwszą zaszlamnbez problemu, nie planowaliśmy i za pierwszym razem sie udalo :) teraz lekarz ppdejzewa u mnie pco, ale mówi, że jeszczezrobi mi badania na początku cyklu. Tylko ten cykl nie chce się zacząć :) tsh mam idealne 1,09, prolaktyna w normie tylko progesteron ciut niski, ale to pewnie wina owulacji..

    Co do pracy to ja pracuje z samymi facetami :) i oni mówią sami, że już czas na ciążę :)

    Miłego dnia, zmykam do roboty :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Ale mialam zla noc:/ tak mi brzuch dal popalic ze masakra.

    Lanisska robilas test ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zrobiłam, jedna :/

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuliimy lanisska <3 !!

    Dziołszki przepraszam, że wczoraj nie było zakończenia dnia , ale zasnełam i pupa jasna obudziłam sie rano hehe <3 !

    Kamika u mnie @ się rozkreciło na maksa a brzuch boli jak nigdy.. chyba zapodam sobie nospe !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasnisska przykro :( tule <3

    Inaa nic sie nie stalo :) grunt ze dobrze spalas :p tez bym sobie zapodala nospe ale nie mam, musze kupic. Jeszcze nie wstalam a mam dzis duzooo zalatwiania i sprzatania.

    A wieczorem idziemy do znajomej meza na "Wigilie"

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ