X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe nie no nie mówie, żebym Was z powrotem przyciągała do nastepnego wątku, który założyłam o sierpniówkach ahahaha :D:D

    Pamiętam ten stan rosolina... jest to takie - ale zajebiście, a potem ten dreszcz strachu ... :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 11:24

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak inaa faktycznie moja logika troche pokretna, bo jakby nie patrzeć to dziewczyny na sierpień tak jak Ty, więc Wy w trójkę jesteście :)

    Teraz faktycznie jest BABY BOOM, ale to BABY BOOM jest po pół roku posuchy :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 11:28

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna... nie lubię liczb nieparzystych więc nadal czekam hahaha terminy na sierpień jeszcze nie sa zakończone :D

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Sylwia jeszcze do Was dołączy, bo ja to już na pewno nie :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola zapomniałam przyrostu bety pogratulować chyba :* więc gratuluje <3

    ej laski tak z innej beczki - jestem zła.... w sobote robiłam hybrydy... dziś mi zaczeły odłazić :/ Zawsze się mi trzymały ponad 2 tygodnie spokojnie a dziś wszystko odłazi :/ Wrrrr chyba zainwestuje w baze hard i poprostu je utwardze tą bazą i tyle... bez koloru, bo szkoda czasu jak sie nie trzyma :/

    Karola555 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    źle odtłuściłaś lub nie użyłaś primera? :D albo też źle zmatowiłaś... albo nie zabezpieczyłaś wolnego brzegu hybrydą :D

    Kamika ściągasz acetonem?

    W ogóle.. polecam wam na fejsie Mamaginekolog. Robi transmisje na żywo i odpowiada na pytania.. no i pisze ciekawe posty :D na wszystkie tematy

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa wszystko robiłam po kolei tak jak zawsze. Już pół roku sobie robie sama, więc wiem jak mam robić.... Ściągam acetonem. Co do matowienia to matowie, używam primera, odtłuszczacza.... wszystkiego co potrzebne...

    Oglądałam jej ostatnią transmisje, tylko weszłam gdzieś pod koniec dopiero :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Antylopa... gratulacje!! Jak tam przebiegł poród?

    Dziewczyny... z racji tego, ze od kilku dni bolą mnie jajcory, ale @ sie nie zjawia, temp, wczoraj spadła, ale dziś juz nie mierzyłam, bo w sumie to od rana mało spałam, ciagle sie budziłam, zmierzyłam dopiero po 3 budziku, było 36,7, wiec przerażona zrobiłam dziś test:

    <a href=https://zapodaj.net/43348788f4d4b.jpg.html>IMG_8104.JPG</a>

    https://zapodaj.net/43348788f4d4b.jpg.html

    nie wiem czy ktoś sobie ze mnie żartuje, czy co, ale ja naprawdę nic w zasadzie nie odczuwam... co prawda w pon i wt zasypiałam, ale zwaliłam na odsypianie imprezy sobotniej na ktorej jeszcze wypiłam :( (i teraz sie boje) piersi mnie lekko pobolewaly, no i moze dwa razy miałam metaliczny smak w ustach... ale przecież nosze aparat... no wiec uznałam to za normalne. No i pragnienie ogromne od dwóch dni.

    Popołudniu ide na betę. Emocje ogromne!!!!

    O matko!!!! Super :D
    Gratuluję :). No i dobrze, niech wszystkie z tego wątku chodzą z brzuchami ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Może Sylwia jeszcze do Was dołączy, bo ja to już na pewno nie :)

    Moja droga, tak szybko Cię nie zostawię, a przynajmniej nic na to nie wskazuje ;)
    Jeeezu, jakbym brała udzial w lekcji WF-u, była kompletowana druzyna, a ja bym nie byla wybrana do samego końca ;)
    Ej, ale ja na chwile zaciazyłam w sierpniu, to sie chyba liczy nie? ;)

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika dzięki kochana :) Ty we wtorek wizytka , ja dopiero czwartek ufff

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem teraz nieźle zakręcona, poszłam wczoraj do sklepu, nie brałam torebki, myślę, kartę mam w kurtce zapłacę , ja pod sklepem, ręka do kieszeni a tam pusto, myślę, nie wziełam z domu. Miałam 2zł z hakiem hihi, kupiłam tylko czosnek , wchodzę do domu, rozbieram się a karta w kieszeni w spodniach. Masakra z moją koncentracją teraz :))

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia u mnie też w sumie nic nie wskazywało ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, a poza tym są jeszcze Polly, Josephine, Karola Mama Julci ;), także nie jesteśmy same :p

    A ja Wam powiem, że mi minął zły humor z powodu nieudanej jak sądzę próby.
    Siedzę z chorą córą od piatku w domu...wczoraj myslałam ze się popłaczę ze zmęczenia. To moje kochane dziecko przynajmniej na jakiś czas leczy mnie z depresji związanej z brakiem drugiej ciąży ;). Tak mi dała popalic że nie wiedziałam jak sie nazywam ;). Dwulatka potrafi wymęczyć...te, które to przeszły, wiedzą, te, które są w trakcie- szykujcie się :p, a te, które czekają jak ja...korzystajmy z chwil spokoju które pozostały :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 11:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym mam dobry humor, bo jadę do rodziców na weekend, bedziemy mieli mini wigilie, bo w tym roku spedzamy z teściami, rodzice zajmą się troche Alką, a my sobie odpoczeniemy. No i dziś ubieramy choinkę! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze dodam moja droga Antonno, że Ty już masz plan na styczeń, więc już w styczniu będziesz w dwupaku!

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze sa, pamietam o nich, ale pisalam tylko o tych co sie aktualnie udzielaja ;)

    Tak mam plan. I za kare, ze jestem jedna z ostatnich to od razu blizniaki rodze :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 11:58

    inaa, polly8725 lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Sylwia u mnie też w sumie nic nie wskazywało ;)

    W sumie to dziś dopiero 6dpo, a z Alą też nic nie czułam ;), a że cuda się zdarzają, to nie bede sie gniewać jakbym jednak teraz musiała opuścić bandę staraczek :D
    Choć myślę że częściej i tak bywałabym tu, niż na fioletowej stronie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Wiem ze sa, pamietam o nich, ale pisalam tylko o tych co sie aktualnie udzielaja ;)

    Tak mam plan. I za kare, ze jestem jedna z ostatnich to od razu blizniaki rodze :p

    No to żeby sobie humor poprawić to bedziemy je dopisywać :D

    O! Bliźniaki- no i super! I wiekszość będzie się starać o drugie a Ty już będziesz miała komplet :D

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak... stare forumowe moje koleżanki sprzed 3 lat już teraz są zaciazone z drugim , a ja czekam na dobre wieści , że uda się z pierwszym hahaha ;D

    Dzisiaj świateczny klimat mnie ogarnął. Słucham na youtubie świateczne piosenki i próbuje zrobić porządki w szafkach kuchennych. Niestety jakoś mnie zaczyna mdlić i ciężko to widzę.

    Ooo i jak wczoraj szukałam wszedzie foremek do pierników tak wystarczyło wyjąć graty z szafki hahaha

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ina widzę że nie tylko ja zakręcona hehe
    Ja to dzisiaj pod kołdrę bym wskoczyła uhhh

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ