X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna no to super! Kamila niestety w ciąży bakterie i infekcje są na porządku dziennym:/

    antonna lubi tę wiadomość

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna... co za wspaniałe informacje!

    antonna lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna cudowne wieści, teraz tylko czekać na transfer i na ciążunię :)

    Kamika mnie też dopadła jakaś infekcja niestety ;(

    antonna lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    ej to super wieści :D kurcze będzie ciążunia kolejna coś czuję <3

    u mnie znów bakterie w moczu... mimo mycia sie, wycierania jednorazowym recznikiem itp itd... tym razem zamiast licznych wyszły bardzo liczne :( Jak mi w poniedziałek lekarz nie skieruje posiewu to chyba się wkurzę, zrobię sama a jego zmienie na kogoś innego :/
    Zdecydowanie polecam zrobić posiew... może to tylko te bakterie skórne, ale lepiej sprawdzić. Problemy z bakteriami w pęcherzu to dwa aspekty, 1) może przejść na nerki i doprowadzić do przedwczesnego porodu, 2)dziecko może się z nimi urodzić. Mój gin podchodzi do tego mega poważnie, ale może to kwestia mnie jako pacjentki specjalnej troski? Lepiej nie bagatelizować problemu. Zawsze z wynikiem możesz podejść do lekarza ogólnego.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    Z Basia ok , jest grzeczna i kochana moja mama się nią zajmuje teściowa pomaga jak musi dają sobie radę. Tak mi jej szkoda że mnie nie ma cały czas myślę że ona zapomni kim ja jestem :(

    Do tego te zatrzymanie odchodów pologowych dziękować Bogu że trafiłam szybko do szpitala. Ten polog to dla mnie męka ja już chcę do dziecka :(
    Aż mnie ciarki przeszły, mam nadzieję, że już wszystko ok! A Basia na pewno Cię nie zapomni:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Jesli wyhoduja X zarodkow, a podaja 1, to reszta idzie do mrozenia i mozesz po nie wrocic za rok, dwa czy pięć lat ;) zarodki chyba nie maja terminu waznosci hehe
    Ok, to teraz wszystko jasne:))
    to czekamy na info ile się zapłodniło!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zauważyłam, że Sylwia, usunęła konto... ej no!!! Why?!
    Wracaj mi tu szybciutko! Prooooooszę....

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak już tak spamuję od rana nasz wątek, to jeszcze:
    Antylopa, jak tam Wiki?
    Kamika, co do mieszkań, to ja jestem zwolenniczką bycia na swoim, ale mój uważa, że to jest tylko problem i dużo łatwiej przenieść się w razie znalezienia lepszej pracy itd jak ma się coś wynajętego. Także, każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety.
    Karola, pisałaś o zmianie samochodu, mój właśnie ogląda ciągle autka i stwierdził, że chyba powinnam SUV-em jeździć z dzieckiem, bo większe bezpieczniejsze itd, ale dla mnie obecne jest w zupełności wystarczające i odpowiada mi i wizualnie i gabarytowo (lubię duże auta) i nie boli jak się go tankuje. Planujecie jakiegoś VAN-a? Bo to teraz będziecie mieli szumną gromadkę:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to Sylwia usunęła konto? Jeszcze dzisiaj patrzyłam na jej wykres i tam jest wszystko normalnie :o Sylwia jak to tak i czemu ?!

    Pelna Nadziei współczuję:( Pewnie Ci się ten czas bez małej dłuży, no ale jak wyjdziesz ze szpitala to wygonisz babcie i będziesz ją miała tylko dla siebie przez wiele wiele dni :)

    Mój kochany mąż wczoraj mi niespodziewanie kupił kwiaty :) Chyba za to, że podchodzę dla niego do in vitro :> Miło z jego strony <3
    A btw chyba Wam nie pisałam, że wczoraj dostaliśmy jednostronnicową kartkę z takimi podstawowymi parametrami nasienia i z tego wychodziło, że wszystko jest w normie? (poza morfologią) Było napisane Teratozoospermia, ale morfologia była 11%!!!! A norma była od 12% :> Podejrzewam, że w badaniach komputerowych byłoby gorzej, ale i tak napawa mnie to optymizmem :) Może to była tylko taka dobra partia, ale w takim razie idealnie trafiona w dzień punkcji :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie tak jak mówiłam... do poniedziałku zaczekam bo mam wizytę. Jesli ginekolog zignoruje i nie bedzie mi chciał zlecić posiewu to zrobie go na własną rękę i zastanowie się po wyniku czy u tego doktora zostane.

    Karola sęk w tym że mnie nic nie boli, nie mam żadnych objawów od strony pęcherza, więc teoretycznie nic mi nie jest.... tylko te bakterie w wyniku zastanawiają....a Tobie jakieś objawy dokuczają ?

    Ja wiem że lepiej jest być na swoim, ale już zaczynają mnie denerwować te pytania na około "dlaczego nie weźmiecie kredytu itd". Kurde łatwo się mówi wziąć kredyt jak się ma więcej niż 24 lata, coś się już przepracowało i przede wszystkim obie osoby pracują. Ja nie pracuje...tak wyszło...ktoś mógłby powiedzieć "to po cholere zachodziłaś w ciążę zamiast isć do pracy i brać kredyt".... no kurde tak się potoczyło i co mam zrobić walić głową w mur bo nie mam własnego mieszkania a powinnam skoro będziemy rodzicami ? Masa ludzi mieszka na wynajmowanych mieszkaniach nawet całe życie i to z dziećmi, a my mamy 24 lata to chyba jeszcze mamy szanse kiedyś mieć własny dom prawda ? Wszyscy tylko wokół kładą presje, że się dzieci nie robi jak się nie ma swoich 4 kątów... Może głupia jestem albo coś, ale no wydaje mi się że kupowanie mieszkania w mieście w którym nie planuje się mieszkać dłużej niż max 2 lata jest większą głupotą niż płacenie komuś za wynajem....

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w celu wyjaśnienia: żeby nie było ja się nie wkurzam na Was tutaj, tylko się wkurzam jak słyszę od rodziny albo czytam w necie jak to wszyscy krytykują młode małżeństwa za to że dzieci na wynajmie robią.... bulwers mnie złapał i pewnie nie puści póki nie zmienimy mieszkania i nie będę musiała się nad tym zastanawiać...Albo mój tata: "no i mówiłem po co Wam ten kot był? teraz nie możecie mieszkania znaleźć".... wrrr kocham go ale z tym to przegiął :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczerwienienie miałam, chyba od wkładek zapachowych jakieś uczulenie, jak byłam u gina w środę to dostałam maść do smarowania ;)

    U nas też nie raz że po co nam kot był, że później to problemy, rozpacz jak był chory... To już takie gadanie chyba ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    a w celu wyjaśnienia: żeby nie było ja się nie wkurzam na Was tutaj, tylko się wkurzam jak słyszę od rodziny albo czytam w necie jak to wszyscy krytykują młode małżeństwa za to że dzieci na wynajmie robią.... bulwers mnie złapał i pewnie nie puści póki nie zmienimy mieszkania i nie będę musiała się nad tym zastanawiać...Albo mój tata: "no i mówiłem po co Wam ten kot był? teraz nie możecie mieszkania znaleźć".... wrrr kocham go ale z tym to przegiął :P
    Kamika, ja uważam, że w Waszej sytuacji wynajem na pewno jest lepszym rozwiązaniem. Chociaż mieszkanie, nie dom, łatwiej sprzedać czy wynająć i można potraktować jako inwestycję, ale przy jednej osobie pracującej lepiej nie wiązać się z bankiem na dłużej;)
    na pewno coś znajdziecie, w końcu Kraków to wielkie miasto i mieszkań musi być masa! Także głowa do góry, cycki i brzuch do przodu i już:) możesz popróbować rozwiesić takie ogłoszenia zrywki na tych osiedlach, które Was najbardziej interesują:) zapytać na fb czy ktoś ze znajomych nie ma zna kogoś z mieszkaniem do wynajęcia, dać ogłoszenie na nie wiem, gumtree? Albo może jest jakaś grupa na fb "Wynajmę w Krakowie"?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Jak to Sylwia usunęła konto? Jeszcze dzisiaj patrzyłam na jej wykres i tam jest wszystko normalnie :o Sylwia jak to tak i czemu ?!

    Pelna Nadziei współczuję:( Pewnie Ci się ten czas bez małej dłuży, no ale jak wyjdziesz ze szpitala to wygonisz babcie i będziesz ją miała tylko dla siebie przez wiele wiele dni :)

    Mój kochany mąż wczoraj mi niespodziewanie kupił kwiaty :) Chyba za to, że podchodzę dla niego do in vitro :> Miło z jego strony <3
    A btw chyba Wam nie pisałam, że wczoraj dostaliśmy jednostronnicową kartkę z takimi podstawowymi parametrami nasienia i z tego wychodziło, że wszystko jest w normie? (poza morfologią) Było napisane Teratozoospermia, ale morfologia była 11%!!!! A norma była od 12% :> Podejrzewam, że w badaniach komputerowych byłoby gorzej, ale i tak napawa mnie to optymizmem :) Może to była tylko taka dobra partia, ale w takim razie idealnie trafiona w dzień punkcji :)
    No myślę, ze kupił kwiaty!:) i to cały bukiet!
    Wyniki faktycznie super, przypomnij czym męża karmiłaś w ostatnim czasie? :)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie szukam na gumtree, otodom i wszelkich innych stronach. Przed chwilą udało mi się pogadać z kolejnym właścicielem który tym razem nie ma nic do kota i do dzieci, właśnie mu napisałam propozycję godziny do oglądania dzisiaj i czekam na odpowiedź. Co prawda ciut droższe mieszkanie niż nasz założony budżet ale może się okazać że warto, więc pójdziemy zobaczyć, ew. negocjować ciutke....

    Karola to nie zazdroszcze tej przypadłości :P Ale masz maść to pomoże ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika ja tez myślę, że w Waszej sytuacji lepszy wynajem. A dzieci lepiej nie przekładać na później, bo później może być problem. A wziąć kredyt można zawsze ;)

    Cookie mąż bierze Fertilman Plus (pół dawki), do tego inną multiwitaminę, wit. D3, K2, cynk, selen, witaminę C, jod i koenzym Q10. Do tego Euthyrox, żeby obniżyć TSH. No i w najnowszym posiewie już nie miał bakterii w nasieniu.

    Dostałam info z kliniki, że zapłodnili 6 komórek (wg ustawy to jest max) i wszystkie zapłodniły się prawidłowo i póki co rozwijają się :) Mam brać leki (Lutinus, Encorton, Clexane, Medargin, Aspirin Cardio) i pić dużo wody, bo póki co transfer jest aktualny :)

    Karola555, cookiemonster lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny ;) od razu mi lepiej :D

    Antonna no kurcze same dobre wieści przynosisz :) Ale bym chciała zobaczyć jak wygląda taka zapłodniona komórka w lab pod mikroskopem i jak się dzieli itd :O Będziesz miała jakiś wgląd w to ? :D

    antonna lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna.... kochany ten Twój maz. Super wyniki! Super, ze sie udało 6! W ogole strasznie jakos to przeżywam razem z Tobą :)

    Kamika... oczywiście jesli nie zamierzacie zostawać, to kupno odpada. Tylko szkoda, ze tak na krótki okres czasu wynajmujecie, nie męczą Was te przeprowadzki?

    Zbliża sie dzień babci i dziadka... zastanawiam sie czy juz powiedzieć i zrobić im prezent czy czekać do wtorkowej wizyty, czy w ogole po prenatalnych :/

    antonna lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna no to super, i te 6 komórek Ci podadzą we wtorek :) ?

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa :* Jak zarodki dotrwają do wtorku to zmolestuję ich o zdjęcia i Wam pokażę ;)

    Karola nie nie w żadnym wypadku!! Podaje się z reguły 1 lub 2 zarodki. Nikt nie zaryzykuje ciąży z sześcioraczkami :D Póki co skupiajmy się na tym, żeby zarodki się rozwijały i dożyły do wtorku :)

    Rosolina myślę, że rodzicom mogłabyś powiedzieć. Gdyby faktycznie ciąża miała się skończyć źle i byś wylądowała w szpitalu (tfu tfu tfu!) to i tak byście ich poinformowali co się stało - a przynajmniej tak mi się wydaje :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 12:23

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ