X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 17 lutego 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly Twoje ostatnie wykresy wyładniały (nie są takie poszarpane). Mam nadzieję, że to dobry znak i że w końcu u Ciebie zaskoczy!

    Jak patrzę na Wasze suwaki to nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko leci :o

    Ja wzięłam wolne na poniedziałek-środa. Nie chcę, żeby ktoś z pracy mi zawracał głowę. Przynajmniej na ten czas potencjalnego zagnieżdżania chcę się oszczędzać. W czwartek za to mam iść pomóc Profesorowi w egzaminie i potem w poprawianiu tego egzaminu i potem w części praktycznej i w jej poprawianiu. Cały dzień na Uczelni! Ale stwierdziłam, że nie będę po transferze zapierniczać 2 h po sali pilnując studentów, więc mu powiedziałam, że mogę przyjść pomóc poprawiać pracę, ale na pewno łazić po sali nie będę, bo mam zabieg i się muszę oszczędzać. Mam nadzieję, że nie przesadzam, ale nie chcę sobie mieć nic do zarzucenia później.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 15:02

    polly8725 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 17 lutego 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna!! oczywiscie, że dobrze zrobiłaś biorąc wolne! pewnie tak samo bym postąpiła, praca nie zając! :D leż i odpoczywaj!!!

    karola... ja też jeszcze nic nie mam, nic a nic. nawet nie specjalnie mnie jeszcze ciągnie, brzuch minimalnie widać. może dopiero po połówkowych coś zacznę wybierać.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 17 lutego 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna prawidłowo- po transferze zaleca sie spacery ale nie 2-3 dni po. Ja miałam 2 tyg zwolnienia-pracuje w sklepie więc nie chciałam ryzykować. Trzymam kciuki za Was mocno :*

    Faktycznie te moje wykresy jakieś ładniejsze się zrobiły. Zobaczymy co z tego wyniknie.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly, wykresy dużo ładniejsze, to fakt! Wierzę w to, że nie bez powodu:*
    Antonna, Ty już się żegnaj z talią osy, bo ten dzieć/dzieci z pewnością zostaną z Tobą;)
    Pełnanadziei, jak Basia?:) i jak Ty w roli mamy - już odnalazłas się w pełni?
    Antylopa, a u Ciebie jak antybiotyk??

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooki dzięki że pytasz , tak odnalazłam się jestem szczęśliwa mama :) a Basienka daje w kość przestawily jej się pora dnia z nocą i mała odsypia w dzień a ja chodzę jak zombi mam nadzieję że nie długo znów jej się przestawi . W nocy gdy jestem już u kresu sił ona się uśmiecha i wszystko mi w tym momencie mija . Miłość matko do dziecka to coś najwspanialszego na świecie warto przez te wszystkie starania i nerwy w ciąży przejść dla takiego skarba cieszę się że każda z was tego też doswiadczy :)

    cookiemonster, antonna, antylopaa lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 lutego 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak na szybko wrzucam Wam obraz mojej paranoi (dla tych co nie dołaczyła do fb):

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0ed2d77bb399.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c5d782a7b9d.jpg

    Szaleństwo trwa :P Jutro nadrobię co u Was :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika... szaleństwo!!!!! Buciki cudowne! Teraz to zaczynam zastanawiać sie czy jak pojade w maju na targi to czy nie bedzie za pozno na zakupy :D

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy bedzie za późno czy nie, ale na targach ubranka chciałaś kupować ? wydaje mi sie ze tam tanio nie bedzie :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina pominąłam niestety nie mam jeszcze wyników PAPPA. Mam dzwonić w poniedziałek może już będą. Za to zakupiłam spodnie ciążowe i te leginsy z hm. Świetne są.
    Kamika toż to szok! Wow super.

    kamika23 lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika... na targach chyba sie nie kupi, ale chciałabym miec porównanie, ubranka moze nie tak bardzo jak wszystkie akcesoria, wózki itp. Niestety znam tylko smyka, pepco i 5.10.15.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika... kiedyś dawałas taki link z rzeczami, które możliwe, ze kupisz, przewertowałam ze 20 str. I nie znalazłam tego. Chciałabym swoje stworzyć, mogłabyś polecić ta stronkę na wklejanie?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę: https://padlet.com/my/padlets

    Rosolina lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika ile ciuszkow!! :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Antonna trzymam za was kciuki!!

    Antybiotyk mi pomógł i już po dwóch dniach wszystko wróciło do normy. Karmie nadal i mam tak zamiar jeszcze co najmniej pełne cztery miesiące a potem zaczynamy rozszerzać dietę.

    Mój bubulek śpi i ja też się chwilę położyłam ale to raczej czuwanie. Pełna nadzei, a jak wcześniej mała spała , w nocy trochę czy raczej większość ? Może niedługo będzie ci przesypiac bo u nas , odpukac, jak o 20-21 zasypia to wstaje 6 wraz z budzikiem męża do pracy;)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 19 lutego 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa jak ci śpi aż zazdroszczę :) mała od nie dawna taką jest. Bo wcześniej było odwrotnie spała po 6-7 godzin ale kazali mi ją wzbudzać góra po 5 . A teraz w dzień słabo JE za to w nocy nadrabia karmieniem i ogólnie obecnością . Dziś np. Od godziny 6 do 10 zero snu. A wcześniej od 2 w nocy zjadła i przespała się ale co chwile smoczek wypadal i ona drzemala do 6 rano a ja nie spałam nic bo czuwalam nad skoczkiem wypadajacym w między czasie kupę robi regularnie od paru dni o tej samej porze czyli 3 rano i wkolko takie pobudki a w dzień spokój zero szaleństw karmienie i spanie . Oby jej się to szybko znów przestawilo

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 lutego 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa fajnie że się odezwałaś i fajnie że robisz badania :) Dawaj znać co już Ci się udało załatwic ;) 3mam kciuki

    Rosolina gdzieś widziałam że przegapiłaś wizyte u diabetologa... słuchaj nie dostajesz od luxmedu dzien wcześniej smsa z przypomnieniem o wizycie ? Ja zawsze mam takiego smsa, wiec nawet jakbym chciała to zapomnieć sie nie da ;P

    Antonna czy dzisiaj transfer ? dobrze pamietam ? OMG zaraz bedziesz w ciążuni mam nadzieję <3 3mam kciuki najmocniej jak sie da

    Karola555 strasznie jesteś zabiegana z pracą i domem co nie ? Hm może tak jakiś urlopik krótki albo L4 ? :) czasami trzeba zwolnić
    Ja też mam wizytę u lekarza w czwartek ale to jak zawsze bez USG tylko fotel i badania :) Daj znać jak wyniki pappa.

    Polly jak sytuacja ? dzis juz 28 dc widze z wykresu no nie ? kiedy testujesz :)

    Pełna Nadziei buziaki dla małej <3 no nie każde dziecko takie ułożone jak Wiki hihi :P Ale z czasem pewnie się pozmienia wiele :) trzymam kciuki zebyscie zaczeli lepiej w nocy spac :)

    A co do tych moich zakupów dziewczyny to wszystko sie zaczeło od dorwania na fb kilku zestawów używanych ciuszków od jednej mamy z krakowa :) dużo mi zapakowała za śmieszne pieniądze, wszystko obejżałam na miejscu i w sumie jakby sie jednak okazało że dziewczynka to mogę do niej pisać i kupic wiecej rzeczy bo ma po córce :) A potem poszło 5.10.15 wyprzedaż, Auchan przy okazji (polecam body w trzypakach z tego sklepu - byłam w szoku że bawełna dużo milsza w dotyku niż te z 5.10.15 np.).... Teraz czekam na potwierdzenie płci na jutrzejszym USG i już szykuję koszyk do zamówienia w next :) Póki co to co widziałyście na zdjęciach to 1 szuflada :) Docelowo bedą tam takie pojemniki z ikei i na nich naklejone drukowane etykiety z rodzejem i rozmiarem :) No cóż siedzi się w domu, to się nudzi więc się zajmuje takimi pierdołkami :) A przed 15 tygodniem też mnie nie ciągneło do zakupów więc macie jeszcze czas :)

    Ja dziś przed 7 byłam w luxmedzie oddać próbke moczu. W życiu nie pojadę już tam na 7 :O masakra jeszcze przed otwarciem drzwi kolejka....potem do rejestracji kolejka, ludzie na brzuch mi patrzyli ale nikt nie przepuścił (heh nie żebym tego oczekiwała już teraz, ale widzę że bedzie znieczulica w tym temacie). Jak juz doszłam do labu to wszyscy ludzie z rejestracji tam czekali wiec juz musiałam poprosić czy moge tylko próbkę zostawić i uciekam....no i sie udało na szczescie :) Byle ten mocz wreszcie wyszedł lepszy bo chyba wyjde z siebie :P



    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna!! Trzymam kciuki! O ktorej dziś? Jestem z Tobą myślami!

    Kamika... to była dodatkowa wizyta, wiec smsa nie dostałam. Niestety tez moja wina, bo nie popatrzyłam na kartkę z data, a poza tym nawet w systemie to było, a ja sobie ubzdurałam, ze mam we środę zamiast wtorku, ale spoko juz sie termin na jutro zwolnił, wiec ide. Wow jutro juz połówkowe? Matko, jak ten czas leci.

    Pełna Nadzei i antylopa... ale jak to możliwe, ze Wam dzieci śpią w nocy? W szoku jestem, bo bratowa, to co 2-3 godziny miała pobudkę na karmienie. Zawsze mnie to przerażało.

    Ja wczoraj powoli zaczynałam rozglądać sie za meblami, ale jakos mi nie idzie, a ponieważ idzie wiosna to kupiłam pełno cebulek i nasion :D :D :D żeby tylko zimna juz nie było.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dobrze pamiętacie :) transfer dzis o 14. W koncu sie doczekalam :)

    kamika23, cookiemonster, Rosolina, polly8725 lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina faktycznie na wizyty dodatkowe nie wysyłają. Miałam taką jedną u endo i smsa nie było :P No nic dobrze ze masz inny termin szybko :)

    Tak jutro USG w luxmedzie na mechoffera... na 10:30 i dumam czy jechac tam autem czy komunikacja.... jak tam z parkingiem wiesz moze ?

    Mówisz o meblach dla dziecka ? :) Robicie od razu osobny pokój czy kącik w sypialni ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Tak, dobrze pamiętacie :) transfer dzis o 14. W koncu sie doczekalam :)

    No to laski wszystkie pełna mobilizacją z kciukami !!! Daj znać po jak było :)

    antonna lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ