X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    A mnie dziś wkurza mój maź , dzisiaj dziwny dzień mam, Boże co z tymi chłopami?
    Ja od paru dni mam spokój, dlatego chyba, że jestem chora... Więc ja nie mam siły się kłócić, a on też daje na luz. Cieszę się, bo gdybym jeszcze miała jakieś akcje w domu, to bym na serio umarła :( od dzisiaj mam l4, tydzień mam leżeć w łóżku i brać antybiotyk :( nie mam nawet siły robić obiadu czy kolacji, więc cieszę się, że mąż jest wyrozumiały :) ale z chłopami ogólnie zawsze coś musi być! Rzadko kiedy chyba jest idealnie hehe

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurna włąśnie nie ;( najbliżej Piła 28 km od mojego domu i Poznań 60 km ;( w mojej wiosce nie ma takich sklepów a w miejscowości gdzie moja mama mieszka 13 km od nas to są ale tam to nie mam szans bo to rodzinny sklep i sama rodzinak tam pracuje więc dupa

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcia z usg proszę nie wstawiać ;)

    Karola - mama Julci i ... ?, inaa lubią tę wiadomość

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:57

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    no kurna włąśnie nie ;( najbliżej Piła 28 km od mojego domu i Poznań 60 km ;( w mojej wiosce nie ma takich sklepów a w miejscowości gdzie moja mama mieszka 13 km od nas to są ale tam to nie mam szans bo to rodzinny sklep i sama rodzinak tam pracuje więc dupa
    O ja... ale skąd ja to znam :( też mam to samo - u nas wszystko też obstawione przez rodziny...

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej do mnie przyszedł małpiszon...:( Na pociechę dostałam miesiąc gratis abonamentu premium ech..

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Lizzinka no baa. W tym cyklu nie mierzę temperatury, więc nawet nie będę udostępniać wykresu. Jestem obrażona na Los :D Co noc mu wizualizuję dwie kreski, ciążę i poród a on udaje, że nie wie o co mi chodzi :P
    Miałam nadzieję, że z koleżanką razem będziemy w ciąży, ale nie zdążyłam zajść, a ona urodziła 6 tyg przed terminem :> Wciąż mam nadzieję, że urodzę w tym roku i nasze dzieci będą z tego samego rocznika. Mam czas do marca. Wtedy będzie 6 miesiąc starań.
    Ja też mam taką nadzieję! Ona termin ma na lipiec, też chciałyśmy razem niańczyć dzieci ;) więc tak samo liczę, że uda się wkrótce zajść. Ja chyba będę mierzyć tylko do owulacji, tak, żeby wiedzieć, czy w ogóle była. Niestety po samych objawach nie jestem w stanie tego stwierdzić. Później odpuszczę i zdam się na ten Los, na który się obraziłaś :D w poprzednim cyklu wszystko mierzyłam i zapisywałam jak opętana, teraz trochę wyluzuję, bo trochę mam dosyć presji, którą sama na sobie wywieram.

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka wrote:
    O ja... ale skąd ja to znam :( też mam to samo - u nas wszystko też obstawione przez rodziny...
    a na dodatek ja mieszkam na wsi więc wiadomo jak jest ze sklepami wszedzie znajomi lub rodzina a ja musze mieć pracę jednozmianową lub od 10 do 18 a wszędzie w zakładach 2-3 zmiany masakra

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak etat jednozmianowy to dobra rzecz. Nie wyobrażam sobie gdzieś chodzić do pracy na nocki

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szczególnie jak mąż ma 3 zmiany i małe dziecko w domu i nikogo do pomocy masakra mam nadzieję że jutro lekarza da mi jeszcze 5 dni L4 bo jak na złośc i ja i maz mamy isc na 14 do pracy oszaleje

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • motylek000 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do Antonny i tez jestem obrazona na Los!!! Nawet potwornie wsciekla!!! @ miala byc w niedziele a dzisiaj zaczela sie juz "babranina" i to zwiastuje tylko jedno!@@@@@ cala noc bolal mnie brzuch i juz sobie wkrecilam ze to moze zagniezdzenie;) a tu dupa! normalnie mi rece opadly:/ to nie jest tak ze ta faza lutealna ma taka sama dlugosc? bo juz chyba zglupialam raz 12 raz 15 raz 11. A w tym cyklu naprawde sie przylozylam: mierzylam temp, robilam testy ovu, bralam inofem i pare innych wit, nawet wino nie pomoglo:(( zalamka totalna:(

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:57

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm tez tak myslałam ze nie jest rowna, ale jest po prostu ja mi sie spozniał okres albo był szybciej to owulka była szybciej albo pozniej niestety :-) ovu to tylko algorytm wiec nie bazujmy na nim na 100 %

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam się już nie przejmuje, wiem wewnętrznie ze żadnej ciąży nie ma wiec się nie nastawiam . I żadnych objawów już nie wyszukuje bo to męczące. Miałam robić test 15 ale ni groma wcześniej jak w poniedziałek 18.01 nie zrobię, POSTANOWIONE!!

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kobity... u mnie katastrofa :( ! Już mam dość jak trakuje mnie mąż. Robi mi huśtawke emocjonalna. Wstaliśmy dzisiaj ja mu zrobiłam śniadanko i kanapki do pracy . Poprosilam go zeby kuwete wysypał do kosza i zabrał śmieci, jak to robił to dodałam ze całą... wydarł się na mnie . Potem w łazience kiedy rozczesywałam włosy to sie popatrzał zapytałam ładnec " co?" a on do mnie ze gówno jebnał drzwiami. Wkurzyłam się i zabrałam mu z plecaka te kanapki mówiąc, że naginam się dla niego i jestem chyba za dobra, on dodał ze on mi moze zabrac JEGO pieniądze. Mam dosc tego traktowania.... Nie umiem opanować łez i nie wiem czy z takim chujem chciałabym miec dziecko ... skoro jestem dla niego zwykła szmatą

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    omg Inaa ale jak to ? Czy to się kiedyś juz zdarzało zy pierwszy raz ? Ja nie rozumiem jak tak mozna traktowa żone zy dziewzyne :( W łeb bym mu dała.

    Klawiature mam zepsuta i mi zjada niektóre literki

    ckaidqk34aroni5a.png
  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci... Oj ja bym zrobiła z nim porządek

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ina, nie wiem, czy doczytałam, jak długo jesteście razem, ale takie zachowanie nie jest normalne i nie powinnaś się na nie godzić.

    Ja z mężem nawet jeśli się pokłócę albo szarpniemy za coś, to nigdy takich słów nie używaliśmy w stosunku do siebie. nigdy. Nawet w najgorszej kłótni! Tak nie może być! A co, jeśli już będziesz w ciązy? Może rękę na ciebie podniesie? W ogole to zdarzało się wcześniej ? Nie wiem, oczywiście ja mogę tylko poradzić, ale to już troche przeginka. Nawet nie trochę tylko BARDZO

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam sie z antylopą w 100%

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ;) test kupiony l4 mam do piątku więc 15 rano zrobie jak @ nie będzie hehe zobaczymy nie chcę się nakręcać że może jest jedna kreska bo za szybko zrobiłam więc cierpliwie czekam;)

    Inaa zachowanie faceta ma wytłumaczenie on tez to przeżywa to że ciązy nie ma moj zachowywałą się podobnie zanim zaszłąm w ciążę z Julką były kłótnie zale obwinianie siebie nawzajem groziłam mojemu rozwodem a nawet wiedziała ze szukałam innego faceta po to by byc w ciąży powiedziałąm że zrobie sobie dziecko albo z nim albo z innym przez 2 tyg nie odzywalismy sie do siebie to było okropne ile ja łez wylałam :( ale powiem Ci że teraz gdy mamy małą jest ok jest dobrym męzem i ojcem walczymy o 2 maluszka i on już tak nie bierze dos iebie tego co ja czasem mówię ale wiem że on tez to przeżywa ale po swojemu pogadajcie spokojnie dajcie sobie czas to pomaga ;)

    inaa, inaa lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ