X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie póki co przestały boleć same jajniki z powodu tej nospy może? :)

    Też lubie się wpatrywać...<3 dawaj jakieś foto Karola... a Ty Pełna Nadzei jutro mam nadzieje wrzucisz też fotke hehe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo testowania - jestem chyba maniaczką- minimum trzy leci w kadzym cyklu lol ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    córcia ma 3,5 roczku o nia staralismy sie 6 lat w 5 roku starań stracilismy ciąze w 6 tyg a 8 miesiecy póxniej zasząłm ponownie i jest ona córeczka

    pełna nadziei moj tescik jest wklejony kilka postów wyzej

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    80x50 :o ! O matko !
    Heh no duza byla,3 miesiace czekalam na laparoskopie.

    Pelna nadziei podwyzszona temperatura daja nadzieje na fasolke :(

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://fotozrzut.pl/zdjecia/8253158407.jpg prosze w rzeczywistosci jest bardziej widoczna kumpela tez widzi kreseczki 2 a wysłałam jej mmsa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te biale maznięcia to dzieło córki już musiała paluchy wsadzić hehe

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie jest !
    Była taka sama przed upływem 5 minut od zrobienia?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no Karola a kiedy powtarzasz tetowanko? :) moje drogie jak tylko zobacze cień ale jakiś taki wiecie konkretny a nie odbicie kreski to pewnie ze wstawię :) ale wiecie to niemożliwe serio nie czuje tego cyklu wszystko na @ w poprzednim cyklu mialam pewnosc ze to cionsza a dupa to nie ona :) wiec teraz luzik i cieszymy sie ze staran ;)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak od samego poczatku taka była jeszcze nie chcę sie cieszyc pewnie nie wytrzymam kilki dni ale do poniedziałku musze hehe w poniedziałek zrobie 2 test i jak nadal taki bedzie to ide na bete albo do lekarza

    inaa lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szperajac kiedyś wszystkie internety natknęłam się na wiele przypadków , w których dziewczyny pisały ze tym razem nie czują żadnych objawów a niedługo po tym chwaliły się np. ładną betą ! Także trzymamy kciuki !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak miała c córką nawet zapomniałam o @ u lekarza byłam pod koniec sierpnia miesiaczke miałam mieć 1-3 wrzesień a że się już kłóciliśmy o dziecko bo maz nie chciał isc na badania bo miał dosyc do tego wiecznie mówił że jestem w ciązy kupił test który lezał do 12 września zrobiłam ten test po wcześniejszej mega kłótni dla swietego spokoju by mu udowodnic że w ciazy nie jestem i niespodzianka 2 kreski ale 2 bladziutka to był już 6 tyd i 2 dni dzis mam 4 tyd i 2 dni wiec jeszcze jest troche czasu to byłszok na 2 dzień wizyta u lekarza i była kropeczka na usg zbijacym serduszkiem ;)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja trzymam kciuki zebyscie i wy jak najszybciej zaszły w ciążę a najlepiej w magicznym miesiącu jakim jest grudzien kazda z nas ma ogromne nadzieje na ten miesiąc i z okazji zbliżających się Swiąt tego wam życze ;)

    Karola testuj jak najszybciej ! :)

    inaa nie nakręcaj nakręconą :D

    Ania001 testuj ile chcesz nikt nie ma prawa ci tego zabronić :)

    inaa lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam do poniedziałku ;)

  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to super ze sie udalo z coreczka, ciekawa bylam po jakim czasie zaczeliscie sie starac o druga pocieche . Moja cora ma 6 lat , jak miala 5 to pomyslalam ze fajnie byloby zalatwic jakies rodzensto corce ( zreszta sama sie pyta czy kiedys bedzie miala siostrzyczke - maz chcialby syna , i powiedzial ze jak bedzie kolejna kobieta w domu to ucieknie LOL :D mam nadzieje ze zartowal heheh ) Wczesniej jakos nawet balam sie myslec o kolejnej ciazy (mialam ciezki porod )
    Chcialabym na chwile zostac dobra wrozka i uszczesliwic te wszystkie ktore czekaja na swoje male szczescie xxx

    inaa lubi tę wiadomość

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A CO ! Kto bogatemu zabroni... haha


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 22:43

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zawsze chcieliśmy mieć 2 :) marzylśmy o synku imiona czekają od ponad 11 lat Jakub Gwidon :) ale urodziłą się Julka i jesteśmy szczęśliwi :0 córka od ponad roku mói o braciszku lub siostrzyczce mówi że wszyscy maja a ona nie i nie ma sie z kim bawić ostatnio przyszłą do taty i mówi pobawisz się ze mna a tata że nie bo zaraz idzie do pracy a julka to przytul się do mamy i bede miec brata bede miec sie z kim bawić ;)

    Ania001 lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Ania001 i karola walczą o rodzeństwo a kto sie stara o pierwsze dziecko tak jak ja? :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    http://fotozrzut.pl/zdjecia/8253158407.jpg prosze w rzeczywistosci jest bardziej widoczna kumpela tez widzi kreseczki 2 a wysłałam jej mmsa :)

    Karola jest druga krecha :D laptop mi sie osunal a ekran przechylil do przodu - pod tym katem widze wyrazniej !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania001 wrote:
    Karola jest druga krecha :D laptop mi sie osunal a ekran przechylil do przodu - pod tym katem widze wyrazniej !
    poryczałam się :) staram sie nie nakrecać nawet mężowi nie mówiłam i sama nie wierzę czy ją widze czy nie szok :)

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaa się staram o pierwsze buhu ale też jestesmy zapisani w ośrodku adopcyjnym wiec może i naraz zdarzyc sie 3 ;) bo jakby było rodzeństwo to nie chcemy z mężem ich rozdzielać ;)

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ