X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIe wierze ! Nie uwierzycie! Zgubili moją krew !

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurwa niemożliwe...!!!!!! Co za amatorzy :-(

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie współczuję, mama nadzieję, że zrobią Ci teraz za friko?!

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać????????????? Co za pech!!

    kamika23 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobili mi za friko. Już jestem w domu. Wynik ma być podobno dziś wieczorem, chociaż jakoś im nie wierze ! Takiego pecha jak ja to chyba nikt nie ma ;D Jeszcze znając życie wynik wyjdzie negatywny i pewnie brali mi krew 2 razy na darmo :/

    ckaidqk34aroni5a.png
  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że co? Nie udzielałam się ale obserwowałam temat. Nie poważni ludzie tam pracują! Zjadłabym ich tam. Ja się zdenerwowałam a co dopiero ty musisz czuć ...

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wiem czy się śmiać czy płakać xD Babka sprawdzała czy jest wynik i w systemie i w papierach, a jak nie znalazła to dzwoniła do diagnostyki, do której to wysłali a tam babka mówi: "brak materiału do badania" :O Hahaha Kobitka zbladła i powiedziała, że zaraz mi pobierze krew ;P A potem jeszcze dopytywała kto mi pobierał ostatnio i jak zobaczyła karteczkę moją z napisanym adresem strony do sprawdzania wyników to już wiedziała kto to tak namieszał xD Ale być może to nie ona w tym medicoverze tylko już na miejscu w diagnostyce zgubili....Nie wiadomo :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zgubili krew? o kurcze... teraz to powinno od ręki zrobić to badanie!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lanisska wrote:
    Że co? Nie udzielałam się ale obserwowałam temat. Nie poważni ludzie tam pracują! Zjadłabym ich tam. Ja się zdenerwowałam a co dopiero ty musisz czuć ...

    Lanisska dopadł mnie tam na miejscu nerwowy śmiech jak to usłyszałam. Już się gdzieś w głowie pogodziłam z tym, że w ciąży na bank nie jestem tylko mój organizm zwariował i tak mi się wydłużył cykl. Więc w sumie mnie to śmieszy teraz :P

    No nic zobaczymy czy wieczorem bedzie wynik :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż z tej bezsilności wstąpiłam do rossmana, kupiłam test i nasikałam na patola, a teraz się w niego wgapiam i myśle że coś zobacze :/ głupia ja !

    Widzę tam cień cienia cienia już od początku jak go zrobiłam, ale pewnie mam zwidy, aż Wam pokaże:

    http://zapodaj.net/4506382ceefef.jpg.html
    http://zapodaj.net/ab243175d47be.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 11:27

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka ale masz pecha ;) ale dobrze ze juz ci pobraly ta krew. A jesli chodzi o test to ja nic nie widze :/ ale obym sie myliła i byl tam jakis cien a beta go potwierdzi trzymam kciuki !

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    Kamilka ale masz pecha ;) ale dobrze ze juz ci pobraly ta krew. A jesli chodzi o test to ja nic nie widze :/ ale obym sie myliła i byl tam jakis cien a beta go potwierdzi trzymam kciuki !

    Hej hej :) Czyli miałam rację że sobie wmawiam :P Albo zdjęcia słabo wyszły ;P haha

    Co tam u Ciebie ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze tam jest ten cien nie bierz moich słów za pewnik :) U mnie zaczynamy staranka dni plodne sie zaczeły wiec zielone swiatło teraz dla mnie. Powiedz czy mialas kiedys tak długie cykle? bo jesli to nie ciaza to co moze byc? oby beta ci wyszła a sikance przeciez nie u wszystkich ciaze pokazuja a ciaza jest :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to działajcie ile macie sił <3

    To jest pierwszy w życiu taki długi cykl. Nawet zaraz po odstawieniu tabsów miałam normalnie regularne okresy, a odstawiłam tabsy w czerwcu. Także to jest naprawdę anomalia... dziś już 33dc :| Ja nie wiem co z tymi sikańcami jest, ale z tego co szukałam to mało jest takich osób, którym by tak długo nie wychodziły testy... Już wczoraj nawet podejrzewałam że może torbiel, ale nie wszystkie objawy mi do tego pasują. Czytałam też że torbiele mogą nie dawać żadnych objawów, więc bądź tu mądra. Jak nie wyjdzie beta to poczekam do wizyty u gin 1 lutego i zobaczymy. Może do tego czasu @ się pojawi

    EDIT: A uwierz mi, zawsze kontrolowałam długość cykli, bo póki nie byliśmy zdecydowani na dziecko, to to mi dawało spokój ducha, że wiem kiedy @ przyjdzie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 12:10

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka, a przyznaj się, czy czasem nie próbowałaś pić tych magicznych ziół sroki? Albo nie wprowadzałaś niczego nowego , chodzi mi o jakiekolwiek suplementy, proszki, tabletki, inne herbatki ziołowe??

    Przecież ja przedostatni cykl taki miałam. 36 dni. No myslałam, że oszaleje. Miałam identyczną sytuację- testy (-), brak okresu. No i już rozum mi odejmowało, poszłam do gina prywatnie, żadnej ciąży, beta negatywna, okresu nadal brak, aż w końcu pewnego dnia, po prostu przyszła. I co? Oczywiście piłam te cholerne zioła, jestem pewna, że to przez to mi tak dziadostwa wydłużyły i namieszały. Ten cykl nie piłam nic, oprócz łykania pharmaton matruelle które mi poleciła w aptece kobita i jak w zegarku- 27 dni. Więc nie wiem, może jednak brałaś coś, czego do tej pory nie stosowałaś i stąd to wydłużenie. Ja już coś wiem na ten temat. I po odstawieniu tabletek też miałam regularne- 26 i 27. Do czas aż nie naczytałam się głupia o tych zajebistych ziołach i tylko nadzieje sobie narobiłam, bo przecież jak okres się spóżniał 10 dni to musiało byc TO

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka, może po prostu ten test owu pozytywny w 19 dc, to był ten właściwy i owu miałaś 20 dnia, wtedy pasowałoby.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika ja cien widze ... słabiutki bo słabiutki ale jest, jak zniżam monitor i obraz mi sie przyciemnia to jest bardziej widoczny. Mam nadzieje, że beta będzie + !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 12:29

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okaże się jaki bedzie wynik bety. Ide do pracy i pracuje do 21 ale bede zaglądała czekajac na dobre wieści :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa, naprawdę nic nowego w tym cyklu nie zażywałam. Żadnych ziół absolutnie nie próbowałam. Cały czas jestem tylko na tym samym kwasie foliowym i witaminie D3. Zero zmian co do diety, jem to co zawsze, żadnych podróży długich, żadnych zmian klimatu i żadnych wielkich stresów. Przecież bym Wam się przyznała bez bicia jakbym coś nabroiła <3

    Cookie, może faktycznie owulacja była 21 lub 22 dc. Akurat wtedy też działaliśmy, więc może była szansa na zaciążenie.

    Tego cienia to może już nie analizujmy. Narobiłam sobie nadziei :|

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli owu się przesuneła powiedzmy na 20 dc, to jest opcja, że za 2 dni przyjdzie do mnie @

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ