X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne UDAŁO SIĘ! Zafasolkowana, ciężarna! Gratulujemy!
Odpowiedz

UDAŁO SIĘ! Zafasolkowana, ciężarna! Gratulujemy!

Oceń ten wątek:
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 24 lipca 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O własnie, właśnie. Dziś juz sie pochwalę. Dwa testy pozytywne 11dpo i 14dpo. Beta pozytywna, ale jeszcze nie wiem ile, bo babeczka nie chciała przez telefon powiedzieć. To dopiero 4 tydzień 1 dzień. Wcześnie, mam nadzieje, że wszystko bedzie dobrze:) Dzis objawy to ból piersi, brzucha senność i wrazliwość na zapachy.

    Konwalia, Fedra, eta, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 24 lipca 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris85 a można wiedzieć ile czasu się staraliście?

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 24 lipca 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, ze można. Staralismy się 4 miesiące w tym pierwszy cykl prawdopodobnie bezowulacyjny. Półtora roku temu odstawiłam antyki (brałam 5 lat).

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to się jeszcze tak nie chwale żeby nie zapeszyć strasznie się boję że skończy się to tak jak ostatnio a dotego mam brązowy śluz w piątek dopiero wieczorem do lekarza bardzo się boje zamiast się cieszyć płacze całymi dniami ze strachu

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 24 lipca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, nie płacz, bo wywołasz cos złego. Mi zaraz po utrogestanie przeszły plamienia. Bierzesz może progesteron? Może zwiekszyc dawke trzeba.

    Ps. Ja też się boje. Niby sie ciesze, ale tak naprawde to to do mnie nie dociera tak do końca. Poza tym mąż w delegacji do połowy sierpnia. nie ma się z kim cieszyć, komu powiedzieć. Tylko Wam mogę. Jakieś to wszystko nierealne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2013, 19:39

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 24 lipca 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ja to się jeszcze tak nie chwale żeby nie zapeszyć strasznie się boję że skończy się to tak jak ostatnio a dotego mam brązowy śluz w piątek dopiero wieczorem do lekarza bardzo się boje zamiast się cieszyć płacze całymi dniami ze strachu

    Miriamko na Boga tak nie można! Wiem, że to co przeszłaś było trudne i ciężkie, ale takim zamartwianiem nie pomożesz sobie i dzidziusiowi. Wierzę, że tym razem będzie dobrze. Gin. na pewno dopilnuje, żeby dzieciątko się uchowało. Każdy + jest cudem, który nas staraczki napełnia nadzieją.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 24 lipca 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wynik:

    246 mIU/ml (101-4870 2-3 tydzień) :)

    Konwalia, patrianna, sylwiunia, Makcza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 24 lipca 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam podłącze się drogie Panie wczoraj odebralam bete wynik 2370 we wtorek mam wizyte u lekarza

    doris85, eta, Konwalia, sylwiunia, Makcza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 lipca 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ja to się jeszcze tak nie chwale żeby nie zapeszyć strasznie się boję że skończy się to tak jak ostatnio a dotego mam brązowy śluz w piątek dopiero wieczorem do lekarza bardzo się boje zamiast się cieszyć płacze całymi dniami ze strachu

    kochana nie nakręcaj się negatywnie!!!! nie wolno Ci! zrób sobie jakąś ciepłą owocową herbatkę albo czekoladę ciepłą, weź książkę do czytania lub puść sobie jakaś amerykańską odmóżdzającą komedię i się relaksuj! nie myśl negatywnie! <3

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak bym chciała nie myśleć i lezakowac a tu dupa do pracy trzeba dwie dziewczyny na urlopach a w dzieciaki jakiś szatan wstąpił ale oby do piątku i urlo wczoraj. Byłam taka zmęczona po pracy jeszcze mi autobus uciekł i musiałam iść z buta 5 km ze padlam jak kawka oby przeżyć te dwa dni i po pracy do gin niech coś da na te plemienia jeżeli nie będzie za późno

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 25 lipca 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) ja do Was dołączam ;) dzisiaj wyszedł mi test pozytwny :):) ależ się cieszę ze moja córcia będzie miała rodzeństwo :)

    Konwalia, eta, Makcza, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 25 lipca 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super! Gratulacje. Poprosimy codziennie o takie dobre wiadomości.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 25 lipca 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane dzis zrobiłam bete tak z ciekawosci , tydz temu była 474,7 a dziś :Beta-HCG beta-HCG 11990 mIU/ml mam nadzieje że dobry wynik , chyba nie jest za mały co?

    Konwalia, olinka84, eta, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 25 lipca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dziewczyny, serdecznie gratuluję. To bardzo budujące! Napiszcie proszę, ile macie lat i jak długo się starałyście.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lat 23 dwa lata starań ciąża poronienie po poronieniu 5 cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2013, 14:23

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 25 lipca 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajno... Będę tu częściej zaglądać. Faktycznie to budujące, że to jednak możliwe...

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 26 lipca 2013, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, rok temu dowiedzialam sie ze moja fasolka we mnie mieszka :-)
    Bylam juz zalamana, zrezygnowana, no i odpuscilam sobie po 9 miesiacach staran i....zobaczylam II kreseczki :-)))
    Moj synek dzis konczy 4 miesiace, wlasnie go nakarmilam. To cudowne uczucie moc go miec w ramionach.
    Z sentymentem wracam do stron tutaj, spedzilam tu starania, cala ciaze i teraz wracam jako szczesliwa mama.

    Nie traccie nadziei, nie zalamujcie sie, nie smuccie... Zobaczycie ze z pewnoscia sie uda :-)
    Trzmam kciuki i zycze Wam wszystkim zebyscie za rok mogly napisac taka sama wiadomosc :-)

    Szybkiego i zdrowego fasolkowania dla Was wszystkich ❤❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2013, 04:34

    Konwalia, Miriam, Lisha, Makcza, aneczka2076, nutka, Naxa, mia6, juicca, Andzia33, Waniulka lubią tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 26 lipca 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim też bym chciała dolaczyc gdyż dziś rano zobaczyłam dwie kreski :) i dziś ce zrobić bete. Mam 25 lat i to pierwszy cykl staran więc mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze:)

    Miriam, Martusska, Konwalia, Makcza, nutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Dzień dobry wszystkim też bym chciała dolaczyc gdyż dziś rano zobaczyłam dwie kreski :) i dziś ce zrobić bete. Mam 25 lat i to pierwszy cykl staran więc mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze:)


    Trzymam kciuki za bete :) no to byś miała szczęscie jakby Ci się udało za 1 razem ;) to mój 4 cykl :) i dopiero teraz sie udalo :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 26 lipca 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama jestem w szoku ale to chyba rodzinne, siostra dwie cory też ma z 1 cykli:)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ