X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W 2017 jako ciężarówka :)
Odpowiedz

W 2017 jako ciężarówka :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wiem, że łatwo powiedzieć, ale myślę, że teraz pielęgnowanie małżeństwa będzie najlepszym pomysłem. W końcu to z nim chcesz mieć dziecko, bo on jest tym wyjątkowym facetem w Twoim życiu a seks to miłość, bliskość. On na pewno też to przeżywa. Dbajcie o siebie i nie zapominajcie czemu jesteście razem, bo taka presja może zepsuć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa przy naszych staraniach niestety presja będzie ciągle bo ja chodzę do ginekologa na monitoringi i jednak wyznacza te dni więc presja jest ale teraz wakacje (jechać nigdzie nie bedziemy bo musieliśmy zrezygnować z wakacji ) ale chcemy zacząć więcej czasu spędzać razem. Mąż w ogóle długo pracuje wychodzi o 8 wraca 20 czasami nawet 23 zależy ile pracy. Jemu jest trudno i ciężko ja to wiem jednak sama staram się go aż tak nie obarczać jeszcze staraniami bo wiem ze w pracy też jest ciężko.
    Starania pod okiem kliniki są ciężkie bo wiążą się z częstymi wizytami i podglądaniem co i jak... no ale musimy dać radę bo jak nie my to kto :) To był nasz pierwszy cykl z tą kliniką więc tak naprawdę dopiero zaczynami fachowe leczenie więc mamy nadzieję, że zmieścimy się jeszcze w tych dwóch naturalnych cyklach :) a jeżeli nie będziemy się martwić potem. Nie mozemy się zamartwiać ciągle na zapas bo się wykończymy.
    Mam postanowienie,że od tego cyklu czyli od dziś luzuję mam nadzieję ze mąż mi pomoże wtym wytrwać :)

    Myśmy się centralnie skupili na leczeniu i na dziecku że zapominamy o sobie ale niestety póki co tak będzie. Chcemy sobie odpuścić ze dwa cykle po tych dwóch teraz jak sie nie uda, żeby zająć się właśnie sobą, odsapnąć i startować do IUI ale zobaczymy co lekarz doradzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2016, 22:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas to wszystko odczuwa po raz pierwszy , wiec też ciężko winić, ze ma się negatywne myśli. Bo żeby być szczerą właśnie tego się boję...długich lat bezowocnych starań. Nic nie jest jeszcze przesądzone..wiadomo. Również zazdroszczę dziewczynom, które mają już dzieci i chcą kolejne....dziewczyny macie szczęście, duze szczęście i życzę wszystkim aby uśmiechnęło się ponownie dla was a pierwszy raz również dla nas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja dlatego na początku nie myślałam o tym i było mi lżej. Przychodzi czas diagnoz i wtedy jeżeli coś się dzieję możemy się martwić. Wiadomo tak jak mówisz strach że trzeba będzie walczyć kilka lat ale nie można tak myśleć po 6msc starań. macie piękny czas póki co przed sobą. Może blokujesz głowę takimi myślami, a może jednak cos się dzieje złego. Ale myślę, że do czasu gdy się nie wyjaśni dlaczego się nie udaje to powinnaś troszkę odsapnąć i zmienić nastawienie. Że uda się ale potrzeba troszkę czasu. Może miesiąca , trzech a może 6 ale że w końcu się uda!

    Ps.powiedz mi na co bierzesz borowinę? Masz coś z jajowodami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2016, 23:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może masz i rację, ja zawsze jak skupiam na czyś swoją uwagę to muszę być pierwsza, najlepsza! Więc i teraz przekładam to na nasze starania.... złe podejście i moze mnie to blokuje.

    Ps. okładam się torfem hehe borowiny i czytanie o wpływie pełni księżyca na płodnosć to właśnie przykład tego, ze szukam dziury w całym....przynajmniej się potrafię zdiagnozować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna dziewczyny borowinę używają na niedrożne jajowody/zrosty. Jeżeli nie miałaś takich badań diagnostycznych to ja bym chyba nie używała jej...
    A co do starań. Dziecko to cud i wiadomo, każda z nas chciałaby mieć go już przy sobie. Jednak dziecko dopełnia i tworzy pełną rodzinę. Jednym przychodzi to łatwiej innym trudniej. Ale zobacz u nas pykło ponad 3 lata... już dawno powinnam się załamać ale muszę walczyć a przeszliśmy uwierz bardzo dużo. Więc proszę wyluzować, napić się w dni płodne z mężem winka i szaleć na całego nie myśleć o dzieciaczku :) a potem proszę cierpliwie czekać i sikać dwie kreski :) a jak się nie uda nie załamywać tylko z podniesioną głową walczyć dalej. BO 6 msc to no dla nas długo ale nie ma tragedii :)


    Mieliście już z mężem jakieś badania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2016, 23:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prócz endometriozy nie ma do stosowania borowiny przeciwwskazań, więc jest ok.
    Tak, ja miałam badania cały miesiąc byłam pod kontrolą i miałam nawet monitoring :) Kazała się starać na spokojnie p. doktor.
    Mąż jeszcze nie miał badań nasienia, je witaminy na razie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w ten temat borowiny jeszcze się nie zagłębiałam. Ale jak można stosować to ok.
    No to czemu się nie słuchasz Pani dr. :P nie ładnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jestem nadgorliwa :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahhahh To nie dobrze :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic na to nie poradzę :) Taka już jestem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z czasem będzie Ci coraz gorzej jak nie zmienisz nastawienia że będzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, dlatego zapisałam się na forum.
    Staram się to przezwyciężać ale nie jest łatwo, naprawdę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę, musisz :) chociaż tutaj na forum jest ciężej :P Bo niekiedy laski tak nakręcają tak wmawiają że łojjj :P musisz mieć silną wolę i myśleć swoim tokiem myślenia :) BO tu objawy ciążowe zaczynają się dzień po owulacji

    Minionkowa, vitae13 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe zauważyłam :D
    Dobra idę spać, miłej nocy dziękuję za wsparcie Landryneczka !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj będzie dobrze :) Za rok o tej porze będziesz dziecie karmiła i usypiała :P
    dobranoc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdemu forum pomaga na swój sposób. Racja, że wadą jest dopatrywanie się objawów ale możemy poznać inne kobiety i się wspierać. Ja mogę się wygadać i zrozumiałam, że mam ogromne szczęście bo mam jedno dziecko. Z drugiej strony ciężko mi patrzeć na cierpienie kobiet, które poroniły i starają się latami. Za was wszystkie trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa to fakt są tutaj niektóre na prawdę super babeczki :)
    jednak patrząc na te prawie 2 lata wstecz bo jestem tutaj od listopada 2013 to kiedyś było tutaj lepiej. Teraz dużo dziewczyn wpada zakłada wątki zaraz zachodzi i cisza z ich strony... kiedyś było więcej zgranych dziewczyn i w ogóle spokój taki był a teraz chaos a ovufriend nie robi z tym nic a nic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2016, 23:44

    Minionkowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem tu aż tak długo to nie wiem jak było szybciej..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ja jestem tutaj praktycznie tyle co i w suwaczku mam wpisane starania o ciążę, bo pierwsze konto założyłam jak domyślałam się że mogę być w ciąży :D ale później jak poroniłam usunęłam... później mi czegoś brakowało i potrzebowałam się wygadać osobą, które przeszły przez to co ja itp. więc założyłam znowu.
    Mogę sie z Tobą zgodzić, że wcześniej było na prawdę tu bardziej ogarnięciej.

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ