X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W 2017 jako ciężarówka :)
Odpowiedz

W 2017 jako ciężarówka :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chyba nie jest aż tak źle :) a co u was słychać? Coś się zmieniło? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) u mnie dziś jakieś różowe "coś" na wkładce się pojawiło. i chyba zmienia kolor na czerwony bladziutki... nie wiem czy to jakieś plamienie czy @ nadchodzi? dziś jest 20 dzień po zabiegu to tak się zastanawiam czy na @ nie za wcześnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm i jak sytuacja się rozwinęła?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety po dłuższym czasie ustało i cisza... może hormony, może owulacja? sama nie wiem co to było... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl Ci się pewnie poprzestawiał, ale takie małe plamienie to zajeżdża implantacja, chociaż ja w pierwszej ciąży nie miałam nic takiego.
    A ja jestem w szoku bo jest 10dc objawy owulacji i nie wiem ock

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 17:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu palce mi spuchły, obrączkę mam na małym palcu o co chodzi.. A co u was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jutro 4dzień z clo i trzeci zastrzyk o 12 jeszcze jeden w poniedziałek i oby koniec. W pon o 10:30 gin zobaczymy jak się mają pechole. Na tą chwilę jestem spokojna jak nigdy. Nawet.nie myślę o staraniach owulacji i w ogóle. Zapisałam się na darmowe prawko mają końcem lipca dac znać czy się dostanę. Jak nie to w listopadzie zapisuje się na płatne. Od września znów do pracy buuuuu. Jak mi się nie chce :P ale jak trzeba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od poniedzialku zaczynam prace. Ale tylko na miesiac bo od wrzesnia szkole zaczynam. Od wczoraj wrocily mi bole migrenowe, czyli moj kochany organizm juz doszedl do siebie :/ a poza tym to nic. A zapislam jeszcze tego swojego na badanie na wtorek i sama jade na badania takie ktore powinno zrobic sie do 6 tyg po poronieniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    U mnie jutro 4dzień z clo i trzeci zastrzyk o 12 jeszcze jeden w poniedziałek i oby koniec. W pon o 10:30 gin zobaczymy jak się mają pechole. Na tą chwilę jestem spokojna jak nigdy. Nawet.nie myślę o staraniach owulacji i w ogóle. Zapisałam się na darmowe prawko mają końcem lipca dac znać czy się dostanę. Jak nie to w listopadzie zapisuje się na płatne. Od września znów do pracy buuuuu. Jak mi się nie chce :P ale jak trzeba
    No i super :) tak trzymać :* to jakoś na dniach decyzja? Prawko dobry pomysł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 15:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie powinni dać znać niedługo ale kij ich wie :P zobaczmy, mam chociaż o czym myśleć hahahha :D
    jak mija sobota?
    paulina zawsze pare groszy wpadnie :) daj znać jak będziecie mieć wyniki już

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 15:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Ja od poniedzialku zaczynam prace. Ale tylko na miesiac bo od wrzesnia szkole zaczynam. Od wczoraj wrocily mi bole migrenowe, czyli moj kochany organizm juz doszedl do siebie :/ a poza tym to nic. A zapislam jeszcze tego swojego na badanie na wtorek i sama jade na badania takie ktore powinno zrobic sie do 6 tyg po poronieniu.
    Studia? Praca, nauka zawsze jakieś zajęcie, żeby za dużo nie myśleć i się nie dołować. A na migrenę leków nie bierzesz? Może to na podłożu stresowym? Zróbcie badania i wszystko się poukłada zobaczysz.. Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sobota.. Obiad się gotuje :P planujemy na jutro zoo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza :(

  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :*
    Przeczytałam cały temat... Można się dołączyć...? :)

    Minionkowa lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) jak u Ciebie wyglądają starania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, Paulette moja imienniczko, SusannaDean, farmaceutka? Co u was???

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, można dołączyć do was?
    część z was znam z innych wątków

    Dzezabella, Minionkowa lubią tę wiadomość

  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie będzie dopiero drugi cs. Opisałam szerzej w pamiętniku, żeby nie pisać kilka razy tego samego ;)
    Aktualnie wczoraj przyszła wredna @ i chce mi rozerwać jajniki z bólu :(

    Minionkowa lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć marciaa kojarzę Ciebie ! :)

    marciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    U mnie będzie dopiero drugi cs. Opisałam szerzej w pamiętniku, żeby nie pisać kilka razy tego samego ;)
    Aktualnie wczoraj przyszła wredna @ i chce mi rozerwać jajniki z bólu :(
    Już zaatakowałam Twój pamiętnik :P

    Dzezabella, marciaa lubią tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ