Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W 2017 jako ciężarówka :)
Odpowiedz

W 2017 jako ciężarówka :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chyba nie jest aż tak źle :) a co u was słychać? Coś się zmieniło? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) u mnie dziś jakieś różowe "coś" na wkładce się pojawiło. i chyba zmienia kolor na czerwony bladziutki... nie wiem czy to jakieś plamienie czy @ nadchodzi? dziś jest 20 dzień po zabiegu to tak się zastanawiam czy na @ nie za wcześnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm i jak sytuacja się rozwinęła?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety po dłuższym czasie ustało i cisza... może hormony, może owulacja? sama nie wiem co to było... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl Ci się pewnie poprzestawiał, ale takie małe plamienie to zajeżdża implantacja, chociaż ja w pierwszej ciąży nie miałam nic takiego.
    A ja jestem w szoku bo jest 10dc objawy owulacji i nie wiem ock

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 17:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu palce mi spuchły, obrączkę mam na małym palcu o co chodzi.. A co u was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jutro 4dzień z clo i trzeci zastrzyk o 12 jeszcze jeden w poniedziałek i oby koniec. W pon o 10:30 gin zobaczymy jak się mają pechole. Na tą chwilę jestem spokojna jak nigdy. Nawet.nie myślę o staraniach owulacji i w ogóle. Zapisałam się na darmowe prawko mają końcem lipca dac znać czy się dostanę. Jak nie to w listopadzie zapisuje się na płatne. Od września znów do pracy buuuuu. Jak mi się nie chce :P ale jak trzeba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od poniedzialku zaczynam prace. Ale tylko na miesiac bo od wrzesnia szkole zaczynam. Od wczoraj wrocily mi bole migrenowe, czyli moj kochany organizm juz doszedl do siebie :/ a poza tym to nic. A zapislam jeszcze tego swojego na badanie na wtorek i sama jade na badania takie ktore powinno zrobic sie do 6 tyg po poronieniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    U mnie jutro 4dzień z clo i trzeci zastrzyk o 12 jeszcze jeden w poniedziałek i oby koniec. W pon o 10:30 gin zobaczymy jak się mają pechole. Na tą chwilę jestem spokojna jak nigdy. Nawet.nie myślę o staraniach owulacji i w ogóle. Zapisałam się na darmowe prawko mają końcem lipca dac znać czy się dostanę. Jak nie to w listopadzie zapisuje się na płatne. Od września znów do pracy buuuuu. Jak mi się nie chce :P ale jak trzeba
    No i super :) tak trzymać :* to jakoś na dniach decyzja? Prawko dobry pomysł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 15:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie powinni dać znać niedługo ale kij ich wie :P zobaczmy, mam chociaż o czym myśleć hahahha :D
    jak mija sobota?
    paulina zawsze pare groszy wpadnie :) daj znać jak będziecie mieć wyniki już

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 15:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Ja od poniedzialku zaczynam prace. Ale tylko na miesiac bo od wrzesnia szkole zaczynam. Od wczoraj wrocily mi bole migrenowe, czyli moj kochany organizm juz doszedl do siebie :/ a poza tym to nic. A zapislam jeszcze tego swojego na badanie na wtorek i sama jade na badania takie ktore powinno zrobic sie do 6 tyg po poronieniu.
    Studia? Praca, nauka zawsze jakieś zajęcie, żeby za dużo nie myśleć i się nie dołować. A na migrenę leków nie bierzesz? Może to na podłożu stresowym? Zróbcie badania i wszystko się poukłada zobaczysz.. Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sobota.. Obiad się gotuje :P planujemy na jutro zoo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza :(

  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :*
    Przeczytałam cały temat... Można się dołączyć...? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) jak u Ciebie wyglądają starania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, Paulette moja imienniczko, SusannaDean, farmaceutka? Co u was???

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, można dołączyć do was?
    część z was znam z innych wątków

    Dzezabella, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie będzie dopiero drugi cs. Opisałam szerzej w pamiętniku, żeby nie pisać kilka razy tego samego ;)
    Aktualnie wczoraj przyszła wredna @ i chce mi rozerwać jajniki z bólu :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć marciaa kojarzę Ciebie ! :)

    marciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    U mnie będzie dopiero drugi cs. Opisałam szerzej w pamiętniku, żeby nie pisać kilka razy tego samego ;)
    Aktualnie wczoraj przyszła wredna @ i chce mi rozerwać jajniki z bólu :(
    Już zaatakowałam Twój pamiętnik :P

    Dzezabella, marciaa lubią tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ