X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W 2017 jako ciężarówka :)
Odpowiedz

W 2017 jako ciężarówka :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja się odcinam od forum mało co siedzę i czytam. Cały wolny czas pochłania praca, potem dom trzeba ogarnąć ugotować coś i spać.
    Już coraz bliżej do laparo stresik dodatkowy. Od poniedziałku mam wolne więc będę się szykowala powoli. We wtorek mam fryzjerke zmieniam kolorek zobaczymy co to z tego będzie. Muszę posprzątać przed wyjazdem i ugotować coś mężowi coby miał co jeść jak mnie nie będzie.
    A jak u was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też rzadziej udzielam się na forum to i Ciebie rozumiem :) też szkoła, praktyki, dom. Jakoś to wszystko trzeba ogarnąć. Do tego zaczynam powoli żyć ślubem i oglądanie zaproszeń, sukien ślubnych etc. zajmuje też mi sporo czasu i myśli :) a poza tym to nic nowego, dalej czekamy na październik i tyle ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula to piękny czas przed wami-ślub :)
    Ja w między czasie chodzę na kurs to też czasu mało na myślenie. Ale to dobrze. Odskocznia od tego wszystkiego.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć my tez sie staramy i myślę ze jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku zajde w ciążę albo w przyszłym ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ola, a dlugo sie staracie?

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 5 października 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kobietki można się przyłączyć ? :-) My z mężem się zaczęliśmy dopiero starać o trzecie ale nie wyszło mam nadzieje że coś w listopadzie się pojawi jakieś II kreski :-)

    Tosia80 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, zawsze mozna sie przylaczyc ;)

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 6 października 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za ciepłe powitanie :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy masz najblizszy termin @ ? Z poprzednimi ciazami mialas jakies komplikacje z zajsciem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 15:31

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 października 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Kiedy masz najblizszy termin @ ? Z poprzednimi ciazami mialas jakies komplikacje z zajsciem?


    Ja teraz 6 dostałam @ i również 6 będę testować teraz w listopadzie. A co do poprzednich ciąż to właśnie nic takiego nie było w pierwszą ciążę zaszłam po 2 miesiącach a w drugą po pierwszym cyklu. Ciekawa jestem jak będzie tym razem :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci, żeby było równie szybko jak z poprzednimi :)

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 11 października 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziekuje :-*

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odgrzebuje wątek :)
    Co tam u Was dziewczyny?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dołączam bo nie chce zostać sama na wątku grudniowym ;-) testuje prawie na samym końcu

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może wy mi powiecie jak to jest z tym bieganiem, czytałam że w okresie około zagnieżdżenia i później należy unikać biegania i podskoków i wszelkich wstrząsów dopóki zarodek się nie "wgryzie" porządnie bo można doprowadzić do oderwania i poronienia. Ile w tym prawdy? :?
    Mam 8dpo i musiałam lecieć za autobusem jak dziki osioł, wpadłam tam to az mi się nogi ugiely, slabo mi sie zrobiło i musiałam usiąść czego zwykle nie robię, a potem zaczeło mnie boleć podbrzusze i brzuch jak na @ tylko tak bardziej po boku macicy jakby. Wczoraj tez mnie troszkę bolał malpowo ale dziś mocniej no i jakoś się martwię :-( :-( :-( :-( :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 06:28

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Hej dziewczyny może wy mi powiedzieć jak to jest z tym bieganiem czytałam że w okresie około zagnieżdżenia i później należy unikać biegania i podskoków i wszelkiej wstrząsów dopóki zarodek się nie zagnieżdża porządny bo można doprowadzić do oderwania i poronienia. Ile w tym prawdy? :?
    Mam 8dpo i musiałam lecieć za autobusem jak dziki osioł, wpadłam tam to az mi się nogi ugiely, slabo mi sie zrobiło i musiałam usiąść czego zwykle nie robię, a potem zaczeło mnie boleć posbrzusze i brzuch jak na @ tylko tak bardziej po boku macicy jakby. Wczoraj tez mnie troszkę bolał malpowo ale dziś mocniej no i jakoś się martwię :-( :-( :-( :-( :-(

    Bzdura :)
    Ja przed ciążą biegałam 3x w tygodniu ok 10 km.
    Jeżeli ciąża jest zdrowa, na tak wczesnym etapie bieganie na pewno nie zaszkodzi i nie spowoduje poronienia :)
    Ban na bieganie dostałam dopiero niedawno - ale to ze względu na to, żeby się nie przegrzewać. I teraz ćwiczę sobie jogę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 06:48

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trochę mnie uspokoilas ale z tego co piszesz to trenowalas regularnie a ja nie biegam na codzień. Poza tym mam endometrium 9mm więc trochę małe choć mam 2 tabl dupka. Ach ok może panikuje. Wydaje mi się że w kwietniu miałam wczesne poronienie , nie zdążyłam tego potwierdzić betą więc no... bardzo marzę żeby się udało w tym roku i nie chce temu przeszkadzać skoro pomóc nie mogę. No nic to tylko czekać, dzięki za odp.
    Z innej beczki mam nadzieję ze u Ciebie wszystko ok !

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy 2017 rok :)

    ciekawe czy skończymy w tym roku jako ciężaróweczki :)

    Minionkowa, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja skupiłam się na córce, mężu, pracy.. I jestem w ciąży, ale nie wiem czy się cieszyć bo to 6 tydzień i nie ma zarodka. Biorę duphaston i leżę. Nie wiem co mam myśleć

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ