X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W 2017 jako ciężarówka :)
Odpowiedz

W 2017 jako ciężarówka :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Ja narazie uspokajam się ze staraniami do końca roku jak w między czasie coś wyjdzie super :) - jak nie to nie będę doszukiwać się bez sensu ciąży i wyluzuje.
    Zakładam temat, żeby poznawać was kobietki i rozmawiać, wspierać

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dobre podejście to spokojne podejście :P
    Ja wracam na drogę spokoju, wcześniej chciałam wszystko tu i teraz :)

    Minionkowa, Tosia80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat dla mnie.. po kilku nieudanych cyklach w tym roku daliśmy już spokój. Ja wróciłam do pracy, mam pewne zobowiązania które mnie na pewien czas trzymają, ale chcemy wrócić do starań luty-marzec 2017 zobaczymy co przyniesie życie, więc jak nie dzidziuś będzie w 2017 to chociaż na ciążowy brzuszek na ten rok się załapię :) na razie staram się zrzucić kilka kg i poprawić wyniki.

    Pozdrawiam

    Minionkowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zająć się czymś innym.. Ja też myślę, żeby zadbać o formę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u was? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza, czekanie na @ lub brak @ czyli standard :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej można się dołączyć? Ja w tej chwili 19cs i nic więc też już wrzucam na luz a chętnie poklikam z kimś co by mi czas zajęło i nie myśleć o tym wszystkim i oczywiście poznać kogoś żeby popisać :) Pozdrawiam

    Minionkowa, Tosia80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie mamy to samo.. Oby każda z nas niedługo zobaczyła te dwie kreski :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa wrote:
    Wszystkie mamy to samo.. Oby każda z nas niedługo zobaczyła te dwie kreski :)

    Ano prawda.
    Trzeba się wspierać i jakoś znosić to długie oczekiwanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze wczoraj zrobiłam test.. Negatywny, wrzuciłam do szafki a dzisiaj rano patrzę jest druga kreska. Nakręcam się znowu niepotrzebnie bo po takim czasie to jest test nieważny..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieważny będzie raczej :)
    A po ilu go wyrzuciłaś? A co, jeśli kreska pojawiła się po paru minutach?
    Powtórz jutro i po sprawie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieważny na pewno. Jeszcze oglądałam go po paru godzinach i dopiero dzisiaj się pojawiła druga. 11 mam mieć @ więc zobaczymy ale wątpie.
    Miałam odpuścić a nie schizować! :D

    Tosia80 lubi tę wiadomość

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam :)
    Moze też się dołączę do wątku :)
    Również staram się o dzisiusia od 4 cykli, zakładałam na początku że uda się za pierwszym razem bez problemu i będzie gwiazdkowy prezent... ale nie wyszło :( mam nadzieję, że teraz przed zblizającym się terminem wakacji zobaczę dwie kreski :)

    Pozdrawiam Gorąco i życzę owocnych wyników :D

  • Yamajka Ekspertka
    Postów: 133 335

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie :-) z moim mężem tez staramy się od lutego tego roku, jak na razie cisza - no ale nie poddajemy się !:-) trzymam za nas kciuki, noski do góry

    Minionkowa lubi tę wiadomość

    efc7fdl.png
    Beta-> 27.09- 4313 mlU/ml
    -> 29.09- 7208 mlU/ml
    -> 08.10- 62 091 mlU/ml
    -> 10.10- 87 872 mlU/ml

    <3- 02.12-CRL 88,12 mm
    <3- 08.01.2020 365g-> Jest Syneczek ! :-)
    <3- 14.01.2020 Połówkowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa mi też nieraz przy pierwszych staraniach takie niespodzianki w testach wychodziły po paru godzinach, tez uważam że nie ma się co po kilku godzinach nakręcać, jeśli druga kreska nie pojawiła się co najmniej po paru minutach, a jeśli rzeczywiście widzisz tą drugą kreskę z zrób w poniedziałek rano test.. wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki.

    Minionkowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yamajka wrote:
    Witam serdecznie :-) z moim mężem tez staramy się od lutego tego roku, jak na razie cisza - no ale nie poddajemy się !:-) trzymam za nas kciuki, noski do góry

    U nas też od lutego i też cisza :)
    Pozdrawiam!
    <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki :)
    Ja od początku roku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skurcze i plamienia .. norma
    teraz na 100% wrzucam na luz i nic na siłe :)
    a jak u was ? :)

    Tosia80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :) na chwile obecna 3 miesiace przerwy. Nie cale 2 tyg temu mialam zabieg wylyzeczkowania. Juz druga strata... Bierzemy sie za badania. Pora sie pozadnie przebadac i zobaczyc czemu serducho nie chce sie wyksztalcic. No i tak licze ze to potrwa 2 miesiace i dostaniemy zielone swiatlo na starania. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Witam sie i ja :) na chwile obecna 3 miesiace przerwy. Nie cale 2 tyg temu mialam zabieg wylyzeczkowania. Juz druga strata... Bierzemy sie za badania. Pora sie pozadnie przebadac i zobaczyc czemu serducho nie chce sie wyksztalcic. No i tak licze ze to potrwa 2 miesiace i dostaniemy zielone swiatlo na starania. :)

    Oj, współczuję
    Ale głowa do góry !!! Musi się w końcu udać.
    U mnie brak póki co ciąży....dziś test negatywny jutro @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 20:18

    Paulette lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ