X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W 2017 jako ciężarówka :)
Odpowiedz

W 2017 jako ciężarówka :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że ślub miałyśmy w tym samym roku :) tyle, że ja październik

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa wrote:
    Widzę, że ślub miałyśmy w tym samym roku :) tyle, że ja październik
    a no ;) Też chłodny miesiąc mieliście :) POgoda wam dopisała? Bo nam bardzo. Było tak cieplutko, lekki wiaterek ale super było :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam też było w sam raz :) marzył mi się krajobraz jesienny w dniu ślubu :)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedna rada co do mleka :) jak woda wyparuje dolewam wody zeby puszka była cała zanurzona w wodzie
    Bo raz zostawiłam i wróciłam po dwóch godzinach a karmel zrobił do połowy puszki a reszta mleko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 20:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa wrote:
    A i jeszcze jedna rada co do mleka :) jak woda wyparuje dolewam wody zeby puszka była cała zanurzona w wodzie
    Bo raz zostawiłam i wróciłam po dwóch godzinach a karmel zrobił do połowy puszki a reszta mleko
    nie kupiłam bo nie było :( buuuuu no nic jutro do biedronki pojadę może będzie
    i jak będę to gotować to będe pisała o poradę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wy co? śpicie już? :P
    Ja sobie piwko kupiłam a co mi tam :) beta negatywna wczoraj co prawda @ nie mam ale powinna na dniach przyjść chyba :P więc mogę ale na piwko miałam ochotę już hoho książęce z sokiem zimne mniamciś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziwne, bo w jakim sklepie nie byłam to widziałam :D to jestem ciekawa Twoich wrażeń po likierku :)
    Smacznego piwka (chociaż pewnie już wypiłaś) :)
    U nas pada cały dzień i całą noc ma padać. Wszystko zalane. Mieszkania na parterze zalane, tragedia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    A trzeba było jej powiedzieć, że to ty będziesz decydowała czy czekać czy nie. A skoro stać was na dziecko i jesteście gotowi to może się cmoknąć :)
    Jaką klinikę wybraliście?
    Gabinety Łucka w W-wie. Jest tam duzo ginekologow. Jest jedna pani ktora zajmuje sie leczeniem par i jest jeden pan dr ktory zajmuje sie tylko nieplodnoscia meska. Zamierzamy isc do tej kobiety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo :) u nas kijowa pogoda brrrr. Idę potem na kawkę i placuszka do koleżanki :)
    Minionkowa u nas były ale inne i same w kartonach :/ a te powodzie to masakra co się dzieje szok... współczuje tym ludziom
    Paulette rozumiem. My wybraliśmy Gametę u siebie tzn kilkanaście km od nas. Jest dwóch gin od niepłodności ale wybraliśmy polecanegi, reszta to lekarze, embriolodzy, psycholog i takie tam :) Klinika spora, cenią się nie powiem heh. Kobietka zapłaciła 350zł aż boję się pomyśleć za co tyle :P
    Ale oby się wami dobrze zajęli

    edit. pozwoliłam sobie zerknąć na tą klinikę waszą i cena testu wrogości śluzu mnie przeraziła 250zł :O ło matulu u nas 60

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 11:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skad Wy jestescie? W sensie okolice stolicy?
    No ceny tez mnie przerazaja. Ale co tam na jedna wizyte mozna pojsc zobaczyc co powiedza. Mam tez namiary na jedna babke ktore zajmuje sie problemami z zajsciem w ciaze i od trudnych ciaz. Tylko ze ona nie pracuje w zadnej klinice. Tylko np zapisujesz sie do niej na jedna wizyte prywatnie a pozniej zapisuje Cie do siebie do szpitala na nfz. Ona przyjmuje na ul. Klaudyny ale nie pamietam jej nazwiska bym musiala zerknac. To tyle jesli chodzi o Warszawe, bo szulam tez gina na miejscu w Plocku. Bo to roznie bywa i nie zawsze moze byc tak ze dam rade pojechac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to woj. Świętokrzyskie :) Powiem Ci że my za pierwszą wizytę płaciliśmy 230zł. Kolejna 140, 80, 280 i 80 :) Generalnie ceny nie dużo większe od poprzedniej mojej ginki co płaciłam 130 a potem 50. No jednak te pare zł więcej ale tutaj lepiej się potrafią zająć i jednak leczą niepłodność. Więc jak mam tutaj za pierwszą dawać 180 a potem 80 to wolę tu zostać. Bo ta cena 280 to licząc zastrzyk ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdańsk :)
    Paulette Oby to przyniosło rezultaty, trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 16:11

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa tamte strony... No faktycznie lepiej sie trzymajcie tej kliniki. Zobaczymy jak nami sie zajma. A powiem Ci ze najbardziej jestem ciekawa co mi powie moj gin jak pojde do niego po pierwszej @ ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj nam znać co powie ginekolog i jak badania..
    Wierzę, że będzie dobrze. Moja znajoma dwa razy poroniła, a teraz ma piękną i zdrową córkę.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co u reszty dziewczyn? Zrobiło się cicho.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję piwko :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może jak to jest z przesuniętą owulacją? Przytulanie miałam rano i 2 razy wieczorem w 6 dniu cyklu, dzisiaj 7 dzień cyklu a śluz wodnisty i ovu wyznaczył mi dzień płodny a jestem ledwo po okresie. Pobolewa mnie szyjka. Co o tym myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa wrote:
    Wiecie może jak to jest z przesuniętą owulacją? Przytulanie miałam rano i 2 razy wieczorem w 6 dniu cyklu, dzisiaj 7 dzień cyklu a śluz wodnisty i ovu wyznaczył mi dzień płodny a jestem ledwo po okresie. Pobolewa mnie szyjka. Co o tym myślicie?
    A nie wpisałaś na wykresie śluzu wodnistego? :P bo ovu po wpisaniu "płodnego" objawu wyznacza że dzień płodny :P nie sugeruj się nim zbytnio :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm a jaką masz szyjkę po okresie?

  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 17 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Widzę, że macie zdrowe nastawienie. Chętnie dołączę.

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ