X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W 2017 jako ciężarówka :)
Odpowiedz

W 2017 jako ciężarówka :)

Oceń ten wątek:
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 lipca 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, dzięki ;)

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa wrote:
    Studia? Praca, nauka zawsze jakieś zajęcie, żeby za dużo nie myśleć i się nie dołować. A na migrenę leków nie bierzesz? Może to na podłożu stresowym? Zróbcie badania i wszystko się poukłada zobaczysz.. Trzymam kciuki :)
    uczę się w szkole policealnej. chociaż o studiach też myślę, ale to jeszcze rok mam na przetrawienie tego tematu. jak już nie mogę wytrzymać to biorę ibum, szkodliwy, ale jako jedyny mi pomaga.

    Kochana a masz na imię Paula, czy Paulina?
    bo ja mam Paula i nie lubię gdy ktoś Paulina się do mnie zwraca :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to my z landryneczką nie wiedziałyśmy wybacz :*
    Ja Paulina :) a Paulette to z francuskiego Paulina stąd nasz błąd
    Oo a jaki kierunek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z francuskiego tak ;) nic sie nie stalo ;)
    Kierunek higienistka stomatologiczna ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to ciekawie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wybacz :) nie wiedziałam
    hej tak w ogóle. Ja teraz mało na ovu bo próbuje nie myśleć o staraniach. Byłam na monitoringu dziś ale na nfz i gin że tak powiem tuman i nie wiem czy ślepy czy co że tylko 15mm pęcherzyk zauważył i stwierdził że tylko z niego jak coś będzie ovu.
    Poprzednio też miałam jeden mniejszy drugi większy i dwa pykły... Jutro mam usg w naszej klinice to dokładniej mnie przejrzy :P i zobaczymy ile jest i z którego bo ten cieć coś mruczał i nie wiem :D
    a jak u was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To napisz jak po wizycie w klinice bo jestem ciekawa :)
    ja za dwa tygodnie ginekolog i czekam bo coś jajniki mnie męczą i nie wiem o co chodzi. Jak podnoszę córkę to mam takie kłucie i rozpieranie.. Chociaż może to są bóle okołoowulacyjne nie wiem..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 18:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zrobiłam badania takie które powinno się zrobić do 6tyg po poronieniu i czekam na wyniki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki już masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Paulla jak wyniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero mam 2 z 6 wynikow. Obydwa w normie. Czekam na dalsze wyniki . ;) moj eM tez dzis wyniki odebral swoje. Wieczorem je dokladnie przeczytam. Jedynie co mi przez telefon powiedzial ze miesci sie we wszystkich normach tylko z jakas tam ruchliwoscia plemnikow ma problem bo norma jest od 42% chyba a on ma 39% ale w klinice jak omawiala z nim babka te wyniki to powiedziala ze skoro ja zachodze w ciaze to to nie ma zadnego wplywu i nie ma sie czym stresowac.

    Minionkowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta zla ruchliwosc u mojego narzeczonego dokladnie to asthenozoospermia I stopnia. Bo dopiero wieczorem mialam wyniki przed oczami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chyba nie jest tak źle skoro byłaś już w ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula troszkę witaminek i będzie ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze tragedii nie ma, teraz tylko sie zapisac do gina i do specjalisty i zobaczymy co dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo co taka cisza :) ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się wyluzować :) a co u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;) ja sie nie odzywam bo praca i praca i jakos mi sie pozniej nie chce juz wchodzic na forum.
    Do tego jutro mija 6 tyg po zabiegu a u mnie z okresem cisza. Tzn w 28 dc mialam krwawienie, pozniej dzien plamienia i trzeci dzien krwawilam, ale zero boli zero jakich kolwiek oznak i nie wiem czy to byla @ czy co to bylo. Za tydzien ide do gina o ile juz z urlopu wrocil :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszy mnie to, że się czymś zajmujesz i nie myślisz za dużo :* hormony pewnie, nie martw się

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Paula a jakie robiłaś badania?
    Podobno po poronieniu do 60 dni cykl jest normą. Potem lepiej wywołać.

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ