X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W czerwcu słodka truskaweczka🍓🍓, w lutym synek👶 lub córeczka👧
Odpowiedz

W czerwcu słodka truskaweczka🍓🍓, w lutym synek👶 lub córeczka👧

Oceń ten wątek:
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1274 2367

    Wysłany: 11 lipca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierniczko cieszę się, że Kamil się dobrze czuje, ja dalej kciuków nie puszczam, daj znać po wynikach ✊🏻

    Monk@ super przyrost 💪🏻✊🏻 ja bym na pewno pobiegła do męża z testem, także też podziwiam 😅

    Idziemy za miesiąc na pierwszą wizytę do dentysty, może trochę późno 🤔 nie wiem, jakoś dopiero teraz się za to zabraliśmy. Ciekawa jestem jak będzie 😁 idziemy do gabinetu tylko dla dzieci, więc mam nadzieję, że dobrze 😊

    U nas coraz więcej chodzenia, ale nie ma opcji, żeby zmierzył buty 😅 podobają mu się, mówi i pokazuje gdzie się ubiera, ale założyć nie da 😞

    cukierniczka lubi tę wiadomość

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 11 lipca, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie powiem, już kilka razy prawie się wygadałam przez nieuwagę 😅 ale właśnie dostałam sms, że paczka czeka w punkcie, więc odbieram i w sumie można już dziś mówić 😅 choć wolałabym jednak wyprać koszulkę, zanim ją młodemu założę, a pranie dopiero na sobotę planuję 😂

    Cukierniczka, oby Kamil szybko wrócił do siebie 🤞🏼
    A co do owocowego wątku - ja tak myślałam wtedy, że tutaj truskaweczka, synek i córeczka, a tam brzoskwinka, chłopiec i dziewczynka 😅

    Kofii, nie przejmuj się, to normalne :) chyba mało które dziecko zupełnie bez problemu zaczyna przygodę w butach. U nas też był krzyk i dramy, jak pozwolił sobie założyć, to stał w miejscu i krzyczał, jakby nie potrafił w tych butach iść. Muszą się przyzwyczaić ;)

    cukierniczka lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Zuz.ka Autorytet
    Postów: 1093 1937

    Wysłany: 11 lipca, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verlie, znajoma lekarka, która współpracowała z genetykiem polecała mi Panoramę, a że była ona dostępna w klinice, gdzie robiłam prenatalne, to w to poszłam. Szczerze mówiąc nie robiłam specjalnego researchu 🫣. Ale pani doktor, która robiła mi prenatalne też powiedziała, że zmienili ofertę z nifty na panoramę, bo (chyba) zmieniło się laboratorium (??) i bardziej ufają tym wynikom,

    Monka, co za przyrost 😍. Daj znać, jak zareagował mąż.
    Ja się nie czuję bardzo źle, ale na pewno gorzej niż poprzednio. Jeszcze tylko tydzień pierwszego trymestru 🤓

    Kofii, u nas kupowanie pierwszych butów odbyło się przy krzyku, płaczu i awanturce. A teraz nie ściąga ich cały dzień, po domu też sobie każe zakładać 🤡

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 11 lipca, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż najpierw nie ogarnął 😂 a potem stwierdził, że czas na wazektomię 😂 ale ogólnie się ucieszył 😀

    Zuz.ka, cukierniczka, verliebtindich, MałaMi91, mamaleonka lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1538 2757

    Wysłany: 12 lipca, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ja tu wczoraj napisałam posta i wyszłam z aplikacji bo dzwonił telefon i oczywiście nie dodałam 🤣

    Zuzka,verlie, wydaje mi się że polecają teraz testy które można badać w Polsce. Nifty wysyłali po świecie i wiem też że ostatnio mieli trochę wpadek z wynikami. Moja bratowa w zeszłym roku na jesieni robiła Harmony

    Monka ahh Ci faceci 😁 chyba się do Ciebie zapisze do wątku,bo.... 🥰 dzisiaj w nocy przyjechał P. Okoliczności tego przyjazdu są tragiczne dla jego kolegi z pracy ale dzięki tej trudnej sytuacji będę miała go 2 dni w domu, w najlepszym okresie cyklu 🤭
    Nawet nie wiecie jak się cieszę że dzisiaj będę miała kogoś w domu kto mi przejmie dziecko na chwilę, na skorzystanie z toalety,na wywieszenie prania. 🥹
    Jutro mam pierwsze wyjście w samotności wieczorem od bardzo długiego czasu. Mamy 20 lecie ukończenia szkoły na wsi więc tak się cieszę że mogę iść bo ktoś zostanie z dziećmi 🤭

    Monk@, cukierniczka, verliebtindich lubią tę wiadomość

    26.08.2011 Kuba, 3450gram i 52cm 💙

    25.05.2022 II kreski 🤰
    10.06.2022 - mamy malutkie serduszko ❤️
    05.08.2022 - dziewczynka? 💝
    02.09.2022 - 212g dziewczynki 💝
    20.09.2022 - 373 g zdrowej dziewczynki 💝 (połówkowe)
    28.09.2022 - 442 gr 💝💝
    26.10.2022 - 852 gr 🥰
    23.11.2022 - 1660 gr
    24.11.2022 - USG III trymestru 1544g 🙈
    14.12.2022 - 2084 gramy 💝💝
    11.01.2023 - 36t+5 2660 gramów Księżniczki 💝

    23.01.2023 - Amelia, 3100gram, 49 cm 💝


    age.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 12 lipca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiooola, zapraszam! 🤩

    Nie wyobrażam sobie Twojego zmęczenia, serio. Ja ledwo żyję i jestem totalnie przebodźcowana, jak zwykle jesteśmy we dwoje, a co dopiero będąc non stop samej. Przytulam Cię mocno 🫂 korzystaj z chłopa ile się da!

    Miłego dzionka i weekendu! Ja lecę zaraz na betę, dostałam skierowanie od położnej, a i tak robię dziś TSH, więc od razu machnę sobie 😁

    Kasiooola lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1274 2367

    Wysłany: 12 lipca, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podzielenie się Waszymi doświadczeniami z pierwszymi butkami 😊 wczoraj udało nam się je bez płaczu ubrać i przeszedł w nich kilka kroczków, także jest dobrze 💪🏻 mnie ogólnie stresuje temat butów 😅 boję się, że kupię niewłaściwe 😅 na razie mamy tylko ekotuptusie, które mają być do żłobka, ale będę musiała kupić jeszcze jedne buty do chodzenia po polu. Zastanawiam się tylko teraz gdzie kupić jakieś fajne cienkie skarpetki? Macie do polecenia jakąś firmę? My póki co korzystaliśmy tylko z tych antypoślizgowych, a do butów muszę kupić zwykłe 😁

    Kasiooola ja też Cię mega podziwiam, że sama to ogarniasz 💪🏻 jesteś niesamowita!

    Kasiooola lubi tę wiadomość

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 12 lipca, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii, super! Szybko poszło 💪🏼
    A kupiłaś półbuty? U nas teraz głównie sandałki bez skarpet, a jak zimno jest, to półbuty ze skarpetkami, ale one takie normalne są, nie jakieś cienki. Chyba w H&M kupowałam

    Kasiooola lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 12 lipca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Kasiooola ja też Cię mega podziwiam, że sama to ogarniasz 💪🏻 jesteś niesamowita!
    A do tego zamiast położyć się na łóżko i odpocząć, jak już można, to ta zabiera się do ćwiczeń 🙈 szalona!

    Kasiooola lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1274 2367

    Wysłany: 12 lipca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Kofii, super! Szybko poszło 💪🏼
    A kupiłaś półbuty? U nas teraz głównie sandałki bez skarpet, a jak zimno jest, to półbuty ze skarpetkami, ale one takie normalne są, nie jakieś cienki. Chyba w H&M kupowałam
    Na razie kupiłam tylko takie mięciutkie skórzane kapcie, Ekotuptusie, które mają być do żłobka i do nich potrzebuję skarpetki 😁
    nie wiem czy też macie takie spostrzeżenia, ale te rozmiary skarpetek to jakaś loteria 😅 dlatego ja mierzę stópkę i potem jadę do sklepów z metrem i mierzę skarpetki 😁

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 12 lipca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Na razie kupiłam tylko takie mięciutkie skórzane kapcie, Ekotuptusie, które mają być do żłobka i do nich potrzebuję skarpetki 😁
    nie wiem czy też macie takie spostrzeżenia, ale te rozmiary skarpetek to jakaś loteria 😅 dlatego ja mierzę stópkę i potem jadę do sklepów z metrem i mierzę skarpetki 😁
    Faktycznie napisałaś 🤦🏼‍♀️
    To nie pomogę ze skarpetkami.

    A jeśli boisz się kupić złe buciki, to może masz opcję sklepu, gdzie ktoś pomaga dobrać? My tak z pierwszymi zrobiliśmy. Fakt faktem te buciki są droższe niż w sieciówkach, ale przynajmniej głowa spokojna. Jeśli oczywiście można sobie pozwolić na to, wiadomo. My zapłaciliśmy za skórzane półbuty jakieś 300 zł.

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • verliebtindich Autorytet
    Postów: 2420 6148

    Wysłany: 12 lipca, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasioola, no to udanego weekendu 🙈😈

    Kofii, my kupiliśmy już, chociaż Zosia nie chodzi jeszcze, tylko wstaje i chodzi przy meblach/barierkach i zazwyczaj wszędzie jest boso, ale na plac zabaw jej założyłam ostatnio, kupiliśmy z serii bobux xplorer, kupiłam o rozmiar większy niż wychodziło wtedy, kiedy zamawiałam, bo była promka, żeby było z zapasem jak zacznie chodzić ale wydają się być już dobre. U nich na stronie samo dobiera rozmiar do długości stopy w mm :D fajne są, elastyczne, mięciutkie i wzięłam takie lekkie na lato, scamp chyba?

    preg.png

    24.03.2023: Zosia, 1950g, 48 cm 👶🥰🌷
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2648 2902

    Wysłany: 12 lipca, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny, że przy pierwszych butach dla starszej też się głowiłam co wybrać i żeby były jak piszą w necie, a teraz już po prostu poszłam do sklepu i kupiłam Zosi 3 pary butów 🤣🤣🤣 Jednak jest coś w tym, że przy drugim dziecku to już totalnie na luziku pewne rzeczy 🤫

    preg.png

    🎊 dwie kreski 30.09.2024
    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 3538 4102

    Wysłany: 12 lipca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ gratuluje przyrostow, to traz tylko czekac na usg 🥰

    Kasiooola udanego weekendu, niech glowa w koncu troche odpocznie. No i oczywiscie kciuki za udany cykl :)

    U nas po 6 miesiacach chodzenia przy meblach w koncu zaczely sie pierwsze kroczki 😍 na razie robi tylko po 2-3 kroki wiec sie jeszcze nie przejmuje butami, ale kupilam w HM na promocji trampeczki, bo kosztowaly grosze a podobno sa mega leciutkie i elastyczne. Jak sie sprawdza za jakis czas to beda akurat do zlobka. ;)

    Monk@, verliebtindich, cukierniczka, Kofii lubią tę wiadomość

    🩷 Liliana, 13.04.2023, 55cm, 3550g 🩷

    age.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 12 lipca, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Powiem Wam dziewczyny, że przy pierwszych butach dla starszej też się głowiłam co wybrać i żeby były jak piszą w necie, a teraz już po prostu poszłam do sklepu i kupiłam Zosi 3 pary butów 🤣🤣🤣 Jednak jest coś w tym, że przy drugim dziecku to już totalnie na luziku pewne rzeczy 🤫
    Bo z jednej strony wiesz, czym sobie już głowy nie zaprzątać i co może i wydawało się problemem, a ostatecznie to pierdoła. A z drugiej wiesz, na co zwracać uwagę. Bo nie sądzę, żebyś miała gdzieś czy kupisz dziecku dobre buty, tylko raczej już wiesz, że nie powinny być sztywne itd. No i wiele rzeczy przedstawiają w SM jakby miały być końcem świata, jak nie zrobisz tak, jak radzą, a okazuje się, że jednak nie 🤪

    U mnie dziś beta 151, przyrost 251%, no nic tylko faktycznie na USG czekać 🤗

    MałaMi91, Kasiooola, verliebtindich, Zuz.ka, cukierniczka, mamaleonka lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2648 2902

    Wysłany: 12 lipca, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ dokladnie tak, jest dużo łatwiej pod pewnymi względami. Właśnie na przykład tym, że wiele rzeczy masz już sprawdzonych, że też już w głowie inaczej poukładane. Dlatego polecam drugie dziecko, żeby trochę spuścić powietrze. Przy pierwszej córce byłam taką panikarą, wszystko analizowałam, bo chciałam jak najlepiej. Wiadomo, teraz też chce, ale już to wszystko jest dużo łatwiejsze…

    I gratuluję super przyrostu! ❤️ Umawiasz już usg?

    Monk@ lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 dwie kreski 30.09.2024
    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 12 lipca, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Monk@ dokladnie tak, jest dużo łatwiej pod pewnymi względami. Właśnie na przykład tym, że wiele rzeczy masz już sprawdzonych, że też już w głowie inaczej poukładane. Dlatego polecam drugie dziecko, żeby trochę spuścić powietrze. Przy pierwszej córce byłam taką panikarą, wszystko analizowałam, bo chciałam jak najlepiej. Wiadomo, teraz też chce, ale już to wszystko jest dużo łatwiejsze…

    I gratuluję super przyrostu! ❤️ Umawiasz już usg?
    Właśnie tak ;)

    Dziękuję ❤️ umówiłam się na 03.08 :)

    cukierniczka, verliebtindich lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 14 lipca, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pisałyście o tych Waszych pobudkach… u nas wczoraj pobudka o 4, dzisiaj o 5:30, przy czym jeszcze w środku nocy przerwa w spaniu (ale to ja go rozbudziłam, bo zmieniałam pieluchę i podawałam ibuprofen). Jestem ledwo żywa, jak Wy tak ciągniecie dłużej? 😵‍💫

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1538 2757

    Wysłany: 14 lipca, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam po weekendzie 🤭

    Cała czerwona jestem, jak czytam co pisałyście 🤭 w sumie nigdy nie wiedziałam że dam radę ogarnąć samej dwoje dzieci ale czasem mam wrażenie że mój nastolat daje mi w kość bardziej jak Amelia 😆

    Monka, ja się ratuje zimna woda od rana I oczywiście mocna kawa. My wczoraj pobudka o 4, dzisiaj po 5, ale dzisiaj położyliśmy się bardzo późno bo ja byłam na tej imprezie i później jeszcze trochę siedzieliśmy na tarasie bo taka duchota była w domu że się nie dało wytrzymać.

    Amelia jest w trakcie odrzutu mleka, wczoraj nie wypiła wieczorem ani łyka z butelki, w nocy już kilka dni nie chciała, tylko wodę z bidonu, ale pobudki są ciągle, głównie na podanie syropu bo te zeby 🤦‍♀️

    Nie wiem jak dzisiaj wytrzymam, od rana pada jest przyjemnie by człowiek pospal ale maluch szaleje od rana 🤣

    26.08.2011 Kuba, 3450gram i 52cm 💙

    25.05.2022 II kreski 🤰
    10.06.2022 - mamy malutkie serduszko ❤️
    05.08.2022 - dziewczynka? 💝
    02.09.2022 - 212g dziewczynki 💝
    20.09.2022 - 373 g zdrowej dziewczynki 💝 (połówkowe)
    28.09.2022 - 442 gr 💝💝
    26.10.2022 - 852 gr 🥰
    23.11.2022 - 1660 gr
    24.11.2022 - USG III trymestru 1544g 🙈
    14.12.2022 - 2084 gramy 💝💝
    11.01.2023 - 36t+5 2660 gramów Księżniczki 💝

    23.01.2023 - Amelia, 3100gram, 49 cm 💝


    age.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4955 7796

    Wysłany: 14 lipca, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas padało już w nocy, więc powietrze było przyjemne już przed północą. Dziś też od rana deszcz i chłodno, więc jest szansa na przyjemny dzień.

    Młody się właśnie budził w nocy sporo z płaczem, ale piersi stanowczo odmiawiał. Nie wiem, czy to brzuszek, zęby czy co… teraz tylko odliczam do drzemki i mam nadzieję, że też uda mi się usnąć

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
‹‹ 953 954 955 956 957 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ