X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W czerwcu słodka truskaweczka🍓🍓, w lutym synek👶 lub córeczka👧
Odpowiedz

W czerwcu słodka truskaweczka🍓🍓, w lutym synek👶 lub córeczka👧

Oceń ten wątek:
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2477 2521

    Wysłany: 1 lipca, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu się dzieje na tym forum z tymi dziwnymi wątkami…

    Witam się pourlopowo dziewczyny. Odpoczywam dziś po wyjeździe z dziećmi 🤣 ale przejął je właśnie mąż, więc mam chwilę dla siebie. Było super, ale wczasy spędzone w całości na leżaczkach albo na plaży to to nie były jak się domyślacie 😅

    Zuzka który już tydzień u Ciebie?

    Monk@, widziałam, że prowadzisz wątek miesięczny! Super! Ostatnio zajrzałam tam, bo już mi tęskno za wyglądaniem dwóch kresek hahaha dziewczynki ostatnio znalazły w mojej szafce z kosmetykami nieotwarty test ciążowy jeszcze z czasów poprzedniego testowania 🤫

    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Zuz.ka Autorytet
    Postów: 1092 1935

    Wysłany: 1 lipca, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierniczka, trzymam kciuki za męża, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

    Kasiola, trzymaj się, niech Wam się poukłada 😘

    Gusia, dzisiaj zaczęłam 12hbd :)

    Monka, też widziałam, że zostałaś prowadzącą 😁 oby klątwa Cię dosięgła 🧙🏼

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1274 2367

    Wysłany: 2 lipca, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż mi się nie chce na forum wchodzić, bo za każdym razem jest ten chiński spam 😫

    Verlie widziałam na insta Wasze relacje z wyjazdu i po cichu zazdrościłam 🤩😻 szkoda tylko, że ta końcówka taka niefajna 😞 trzymam kciuki za łagodne odstawienie ✊🏻

    Cukierniczko super, że się udało i mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie 🥰 trzymam za to dalej kciuki. A przechodzenie na 1 drzemkę też u nas było ciężkie... Tym bardziej, że chyba trochę za wcześnie się to stało, bo miał dopiero rok.

    Well ja też mam wrażenie, że moje życie się składa tylko z obowiązków 😫 a i tak wieczorem okazuje się, że tyle rzeczy nie jest zrobionych 😫 ostatnio często olewam coś co było do zrobienia i np. idę obejrzeć serial, żeby coś mieć z tego czasu dla siebie... Uważam, że 8h w pracy to za dużo 😡

    Monka też życzę aby klątwa prowadzącej szybko zadziałała 🌸 ja też mam jeszcze kilka opakowań testów ciążowych ale prędzej się przeterminują niż ich użyję 😂

    Gusia ja mam za 2 tygodnie urlop i pierwszy raz mam tak, że do niego nie odliczam, bo wiem, że i tak nie odpocznę 😅 najgorsze jest to, że zaczyna nam się znów psuć usypianie 😫 a już było tak pięknie 🥲

    Kasiooola mam nadzieję, że szybko uda Wam się dogadać ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca, 09:35

    verliebtindich lubi tę wiadomość

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 2 lipca, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiooola, mam nadzieję, że uda się wszystko wyjaśnić, jak się spotkacie. Ściskam mocno 🫂
    U nas też tak gorąco było, w sypialni 27,5°C, teraz na szczęście trochę chłodniej jest. Tak mogłoby zostać.

    Cukierniczka, dalej trzymamy kciuki 🤞🏼🤞🏼

    Dzięki dziewczyny :) staram sie nie nastawiać, bo przy tym kp może być różnie… a ze nikt nie był chętny do prowadzenia, to się podjęłam. Ogólnie chciałam prowadzić dwa lata temu czerwcowy, już pisałam post, ale ubiegła mnie Pocahontas 😅 a na lipcowym już nie testowałam ;) dlatego stwierdziłam, że się zgłoszę teraz ;)

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • cukierniczka Autorytet
    Postów: 954 1216

    Wysłany: 4 lipca, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż już w domu, powoli dochodzi do siebie ale wiadomo trzeba mu pomóc a i 100% opieki nad Julkiem mam teraz, także padam wieczorem nieprzytomna ;)

    Monka pomyślałam że nasz wątek truskawkowy był dla Ciebie szczęśliwy to może i teraz brzoskwiniowy będzie 🤞🙂

    Monk@ lubi tę wiadomość

    15.06 ⏸
    17.06 beta 276 / 20.06 beta 492 / 22.06 beta 737
    29.06 usg jest zarodek
    06.07 usg 5.5mm, jest serduszko 💓
    17.08 USG prenatalne, 6,7cm bobasa, niskie ryzyka 💙
    12.10 USG połówkowe, 389g, zdrowy chłopak 💙
    14.12 USG III trymestru 1538g pięknego Dzidziusia 💙
    23.01 usg 2700g Szczęścia 💙
    15.02 usg 3156g Chłopaka 💙
    17.02 Juliusz 3110g, 56cm 👣
    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2477 2521

    Wysłany: 4 lipca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Ja niebawem będę mamą chrzestną maluszka, którego udało się począć mamie podczas kp, więc wszystko jest możliwe :) Trzymam mocno kciuki!


    Cukierniczka, za powrót do zdrowia Twojego męża tak samo :)

    Monk@, cukierniczka lubią tę wiadomość

    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 4 lipca, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie, że też o tym myślałam? 😂

    Cukierniczka, podziwiam Cię i wysyłam dużo sił 💪🏼

    cukierniczka lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Zuz.ka Autorytet
    Postów: 1092 1935

    Wysłany: 4 lipca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka, mnie też się udało zajść w ciążę w trakcie kp, więc trzymam za Ciebie z całej siły kciuki 😁 niech owocowa moc będzie z Tobą 🍓🍑

    Pisałyście kilka dni temu o cięższym czasie u dzieciaków. U nas też się zaczęło, popołudnia są ciężkie, dużo płaczków, dużo frustracji 😬. Dobrze, że przynajmniej temat spania się poukładał na nowo.

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 4 lipca, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz.ka wrote:
    Monka, mnie też się udało zajść w ciążę w trakcie kp, więc trzymam za Ciebie z całej siły kciuki 😁 niech owocowa moc będzie z Tobą 🍓🍑

    Pisałyście kilka dni temu o cięższym czasie u dzieciaków. U nas też się zaczęło, popołudnia są ciężkie, dużo płaczków, dużo frustracji 😬. Dobrze, że przynajmniej temat spania się poukładał na nowo.
    A Ty już nie odstawiłaś? Tak mi się wydawało, że już byłaś po odstawieniu i właśnie myślałam, że pewnie bym te musiała odstawić, ale póki co nie chcę.

    Dużo sił 🫂

    Zuz.ka lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Zuz.ka Autorytet
    Postów: 1092 1935

    Wysłany: 4 lipca, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    A Ty już nie odstawiłaś? Tak mi się wydawało, że już byłaś po odstawieniu i właśnie myślałam, że pewnie bym te musiała odstawić, ale póki co nie chcę.

    Dużo sił 🫂
    Odstawiłam chyba 3 dni przed pozytywnym testem, ale zaszłam jeszcze karmiąc :) i sporo znam takich historii (nawet przy częstym karmieniu), tym bardziej trzymam kciuki ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 21:57

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 4 lipca, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz.ka wrote:
    Odstawiłam chyba 3 dni przed pozytywnym testem, ale zaszłam jeszcze karmiąc :) i sporo znam takich historii (nawet przy częstym karmieniu), tym bardziej trzymam kciuki ♥️
    Dajesz nadzieję 😍

    Mnie jedna brodawka tak okrutnie boli przy karmieniu… nie jestem w stanie nic z tym zrobić 🥲 ale to raczej nie jest bardziej wrażliwa, niż zwykle, tylko młodemu idą ząbki i mam wrażenie, że jak się przebiją to jeszcze takie ostre są i to tak boli… albo jeszcze to go swędzi czy co i mocniej brodawkę ściska ząbkami 🥲

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 4 lipca, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie piszę z nocnego karmienia i tak mi się przypomniało, jak nasze maluchy były noworodkami albo jak jeszcze nie wszystkie były na świecie i pisałyśmy tutaj z nocnych karmień 🥹 jejku, to były czasy, bardzo miło to wspominam 🥹 ale ten czas leci 🥹

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Zuz.ka Autorytet
    Postów: 1092 1935

    Wysłany: 4 lipca, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Dajesz nadzieję 😍

    Mnie jedna brodawka tak okrutnie boli przy karmieniu… nie jestem w stanie nic z tym zrobić 🥲 ale to raczej nie jest bardziej wrażliwa, niż zwykle, tylko młodemu idą ząbki i mam wrażenie, że jak się przebiją to jeszcze takie ostre są i to tak boli… albo jeszcze to go swędzi czy co i mocniej brodawkę ściska ząbkami 🥲

    Też miałam ten problem, starałam się wtedy możliwie mniej karmić tą bolącą stroną.

    Ja pamiętam te nocne karmienia ♥️. Było coś magicznego w tych karmieniach przy jakiejś delikatnej lampce 😍

    Monk@ lubi tę wiadomość

  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2477 2521

    Wysłany: 5 lipca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ Zośka też mnie podgryza czasem zębami. U nas odstawienie ciągle się przesuwa, bo nie mam serca jej tego zabrać, jak ona tak bardzo jest przywiązana do mamy 😅

    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 5 lipca, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to nie jest podgryzanie, mam po prostu tak podrażnioną brodawkę, że każde karmienie z tej piersi okrutnie boli. Jakby mi ktoś masę szpil wbijał. A druga pierś ok, więc pewnie to nie jest kwestia ząbkowania i sposobu łapania brodawki w związku z tym. Staram się karmić z tej bezbolesnej piersi, ale niestety to już ten etap, że młody decyduje, które cycy będzie grane i innego nie chce 🤡 zaciskam zęby i daję. Jak jest w żłobku, to trzymam kompresy multimam i jakieś inne mocno polecane, ale nic to nie pomaga. Mam nadzieję, że szybko przejdzie 🥲

    Mamaleonka, podczytujesz nas?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • verliebtindich Autorytet
    Postów: 2416 6145

    Wysłany: 5 lipca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierniczka, zdrówka dla męża, niech szybko dobrzeje!

    Ja walczę z lekkim zastojem, ale jest tego powód, więc chwalę się - nie karmimy się z piersi już 3,5 dnia! Lewa jest ok, ale ta prawa też już się poprawia, mam nadzieję niedługo pożegnać laktator. Tylko noce mamy teraz, wiadomo, koszmarne, przez 3 noce spałam w salonie, wczoraj wróciłam do sypialni, więc mieliśmy 1,5h dramatu, ale w końcu jak usnela to przespała 4,5h, więc chyba są pierwsze sukcesy 🙈 u mnie 43 dc, ewidentnie nic się tam owulacyjnego nie działo, więc dobrze, że się odstawiamy, po odstawieniu będę badać prolaktynę i zobaczymy, czy od razu do kliniki, czy coś jeszcze możemy podziałać :D starego też muszę jeszcze w lipcu wysłać na badania nasienia :D

    Monka, ja nie śledzę tych miesięcznych, ale życzę Ci, żeby klątwa prowadzącej dopadła Cię szybciutko! ❤️ i szybkiego zagojenia brodawki!

    Zuzka, czekamy na wieści z prenatalnych 🤞



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca, 21:00

    preg.png

    24.03.2023: Zosia, 1950g, 48 cm 👶🥰🌷
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2477 2521

    Wysłany: 6 lipca, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ mam takie kłócia też z jednej piersi. Może nie nazwałabym tego okropnym bólem, ale rozumiem o czym piszesz. Karmienie starszych dzieci to już inne karmienie niż wczesniej ;) Ja winię zęby. Zosia czasem tak trze od spodu zwłaszcza zębami. Dlatego napisałam o podgryzaniu.

    Verlie super! Jeśli już tego chciałaś to duże gratulacje! Bierzesz coś. Na te zastoje? Mnie ostatnim razem pomagały leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ale ja wtedy nie używałam laktatora to też inaczej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca, 08:11

    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • verliebtindich Autorytet
    Postów: 2416 6145

    Wysłany: 7 lipca, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Monk@ mam takie kłócia też z jednej piersi. Może nie nazwałabym tego okropnym bólem, ale rozumiem o czym piszesz. Karmienie starszych dzieci to już inne karmienie niż wczesniej ;) Ja winię zęby. Zosia czasem tak trze od spodu zwłaszcza zębami. Dlatego napisałam o podgryzaniu.

    Verlie super! Jeśli już tego chciałaś to duże gratulacje! Bierzesz coś. Na te zastoje? Mnie ostatnim razem pomagały leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ale ja wtedy nie używałam laktatora to też inaczej ;)

    Taak, to moja inicjatywa to odstawienie, powodów co najmniej 16 - jak i zębów 😂 no i chcemy wrócić do starań, a nie chcę też odstawiać na początku żłobka, więc odstawiamy się teraz, żeby nasza Zośka się trochę przyzwyczaiła do nowej rzeczywistości zanim czeka ją skok w dorosłość czyt. Żłobek :D

    Brałam w pierwszy dzień Ibuprom, tak to w razie potrzeby rozgrzewam przed i chłodzę po ściąganiu. 17 lipca mam gina, wcześniej zbadam prolaktyne, bo i tak mam od endo zleconą i poproszę o Dostinex :D

    preg.png

    24.03.2023: Zosia, 1950g, 48 cm 👶🥰🌷
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 8 lipca, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny… 🥹

    IMG-2085.jpg

    Trzymajcie mocne kciuki 🥹

    Kasiooola, Kofii, wellwellwell, MałaMi91, verliebtindich lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1535 2757

    Wysłany: 8 lipca, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka 🥹🥹🥹🥹🥹🍀🍀✊️✊️✊️
    Trzymam kciuki ✊️

    Monk@ lubi tę wiadomość

    26.08.2011 Kuba, 3450gram i 52cm 💙

    25.05.2022 II kreski 🤰
    10.06.2022 - mamy malutkie serduszko ❤️
    05.08.2022 - dziewczynka? 💝
    02.09.2022 - 212g dziewczynki 💝
    20.09.2022 - 373 g zdrowej dziewczynki 💝 (połówkowe)
    28.09.2022 - 442 gr 💝💝
    26.10.2022 - 852 gr 🥰
    23.11.2022 - 1660 gr
    24.11.2022 - USG III trymestru 1544g 🙈
    14.12.2022 - 2084 gramy 💝💝
    11.01.2023 - 36t+5 2660 gramów Księżniczki 💝

    23.01.2023 - Amelia, 3100gram, 49 cm 💝


    age.png
‹‹ 951 952 953 954 955 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ