X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W czerwcu słodka truskaweczka🍓🍓, w lutym synek👶 lub córeczka👧
Odpowiedz

W czerwcu słodka truskaweczka🍓🍓, w lutym synek👶 lub córeczka👧

Oceń ten wątek:
  • Zuz.ka Autorytet
    Postów: 1092 1935

    Wysłany: 19 sierpnia, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka, KZM jak najbardziej na tak, kleszcze przecież nie tylko w lasach czyhają.

    U nas noce od kiedy odstawiłam kp są w całości przespane. Te parę miesięcy temu nie wyobrażałam sobie tego nawet 🫣😁.

    Verlie, byłam tylko kilka dni na zwolnieniu z powodu przeziębienia. Na razie tak luźno planuję pracować do końca września, może października, czyli krócej, niż w poprzedniej ciąży. Trzymam kciuki za Twoją wizytę ♥️

    Zupełnie inaczej mi teraz płynie czas niż poprzednio. Nie wiem, jak i kiedy to się stało, ale za tydzień będę na półmetku 😳.

    Monka, jak się czujesz?:)

    Monk@ lubi tę wiadomość

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 20 sierpnia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzka, ja się właśnie nastawiałam, że ta druga ciąża zleci, a dłuży się chyba jeszcze bardziej, niż pierwsza 🤦🏼‍♀️ czuję się średnio, popołudnia, wieczory i noce ciężko, bo zaczyna mi się festiwal mdłości, ostatnio noce bezsenne i ledwo funkcjonuję w dzień. Choć dzisiaj noc przespana w końcu. Upały nie pomagały, teraz ochłodzenie, więc o tyle lepiej. Ale odliczam już do drugiego trymestru, mam nadzieję, że i w tej ciąży będzie łaskawszy od pierwszego, a ogólnie to do rozwiązania, bo dla mnie ciąża nie była przyjemnym stanem i mówię mężowi, że jak tylko zacznę wspominać o trzecim, to ma mi to z głowy wybić 😅
    A Ty jak się czujesz?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Zuz.ka Autorytet
    Postów: 1092 1935

    Wysłany: 20 sierpnia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka, mnie też było ciężko w pierwszym trymestrze. Wiecznie mdłości, które nawet jeśli nie były bardzo nasilone, to zmniejszały znacznie komfort życia. Teraz w drugim jest naprawdę w porządku. Do tego maluch zaczyna się ruszać i jakoś bardziej do mnie ta ciąża dociera :). Mam nadzieję, że u Ciebie też drugi trymestr przyniesie trochę spokoju.

    Monk@ lubi tę wiadomość

  • verliebtindich Autorytet
    Postów: 2416 6145

    Wysłany: 20 sierpnia, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz.ka wrote:
    Monka, KZM jak najbardziej na tak, kleszcze przecież nie tylko w lasach czyhają.

    U nas noce od kiedy odstawiłam kp są w całości przespane. Te parę miesięcy temu nie wyobrażałam sobie tego nawet 🫣😁.

    Verlie, byłam tylko kilka dni na zwolnieniu z powodu przeziębienia. Na razie tak luźno planuję pracować do końca września, może października, czyli krócej, niż w poprzedniej ciąży. Trzymam kciuki za Twoją wizytę ♥️

    Zupełnie inaczej mi teraz płynie czas niż poprzednio. Nie wiem, jak i kiedy to się stało, ale za tydzień będę na półmetku 😳.

    Monka, jak się czujesz?:)

    No co Ty, już połowa? :o
    Faktycznie, bardzo szybko leci! Nocek w całości przespanych zazdroszczę, ale i jak wspominałam, sama teraz nie narzekam :D

    Trzymam kciuki zatem dziewczyny, żebyście swoje plany zrealizowały i wcześniej nie musiały iść na zwolnienia! Tobie Monk@ lepszego samopoczucia!

    Dziś jadę zrobić AMH przed wizytą, ciekawe jak się zmieniło względem poprzednich staran. Dziękuję za kciuki za wizytę, dam znać po! Oprócz wizyty mam w czwartek dwie rozmowy o pracę, więc u mnie to wszystko równolegle idzie XD no ale może akurat, jak nie jedno, to drugie, a jak żadna z opcji to od października wracam do starej pracy i też będzie ok. Nawet ostatnio na ten żłobek mam dobre nastawienie, dobre fluidy 😂

    Monk@ lubi tę wiadomość

    preg.png

    24.03.2023: Zosia, 1950g, 48 cm 👶🥰🌷
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 28 sierpnia, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygrzebuję wątek z drugiej strony 🤪

    Gusia, widziałam, że zaczęłaś się udzielać w miesięcznych, trzymam kciuki! 🤞🏼

    Kasiooola, a jak u Was?

    Well, zaglądasz tutaj czasem? 😀

    U mnie zaraz końcówka pierwszego trymestru i powoli zaczynam się też lepiej czuć. W pierwszej ciąży jeszcze początek drugiego był ciężki, ogólnie pierwszy trymestr to była też spora zgaga, a teraz prawie wcale. Jeszcze ze 2-3 tygodnie drugiego trymestru ta zgaga męczyła i mdłości, a teraz chyba szybciej przeszło. Za dwa tygodnie prenatalne 😀 w weekend mówiliśmy teściom, są zachwyceni, bo w ogóle się tego nie spodziewali, byli pewni, że zakończymy przygodę na jednym ;) a moim będziemy mówić jakoś pewnie po prenatalnych, zależy jeszcze, kiedy się z nimi spotkamy ;)

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2477 2521

    Wysłany: 28 sierpnia, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Monk@! Ta Twoja ciąża tak szybko leci… 🫣 ale mega fajnie, że się lepiej już czujesz. Oby tak zostało do samej koncówki!

    My faktycznie wróciliśmy do starań. Mamy zielone światło od ginekologa i którego byłam późną wiosną i teraz w sierpniu byłam u endokrynologa i też mówi, że jest wszystko ok i nie widzi przeciwwskazań więc odpuściliśmy już anty. Udało się też odstawić mała od piersi. Nawet całkiem gładko to idzie, choć wieczorem trochę jeszcze jej się zdarzy pomarudzić ale szczerze myślałam że będzie dużo trudniej, więc miło jestem zaskoczona. Za miesiąc czy dwa sobie zrobię prolaktyne, bo przed pierwszą ciążą miałam z nią problem, ale już lecimy z tematem, choć moje cykle się wahały ostatnio od 40 do 33 dni. No ale też jednak karmiłam, więc wiadomo, inaczej. I były dopiero trzy, ten jest czwarty

    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1535 2757

    Wysłany: 28 sierpnia, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Ja testowałam w weekend. Było biało i bielsze nie będzie. @ przyszla spóźniona o 2 dni, biorę ciągle dostinex i odczuwam wszystkie skutki uboczne, najgorszy ten ciagly bol głowy i kołatanie serca. Zostały 2 tabletki i już czekam aż to się skonczy

    Gusia powodzenia 💪 trzymam kciuki 🥹

    Monka, też nie wiem kiedy to leci 🤩 super ze się lepiej czujesz,czekamy na prenatalne 💪🥰

    U mnie skończy się wizyta u lekarza który pomógł nam ostatnim razem. Moja gin jest złota do prowadzenia ciąży ale jeśli chodzi o starania to tylko żeby się starać, ale problem z plamieniami mam ciągle i ona nic nie proponuje na to.
    Ten drugi lekarz coś próbuje, przepisuje leki, no mnie te plamienia męczą, generalnie mam spadek nastroju jak po każdym teście 😌

    26.08.2011 Kuba, 3450gram i 52cm 💙

    25.05.2022 II kreski 🤰
    10.06.2022 - mamy malutkie serduszko ❤️
    05.08.2022 - dziewczynka? 💝
    02.09.2022 - 212g dziewczynki 💝
    20.09.2022 - 373 g zdrowej dziewczynki 💝 (połówkowe)
    28.09.2022 - 442 gr 💝💝
    26.10.2022 - 852 gr 🥰
    23.11.2022 - 1660 gr
    24.11.2022 - USG III trymestru 1544g 🙈
    14.12.2022 - 2084 gramy 💝💝
    11.01.2023 - 36t+5 2660 gramów Księżniczki 💝

    23.01.2023 - Amelia, 3100gram, 49 cm 💝


    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 3537 4101

    Wysłany: 28 sierpnia, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Czasem katem oka cos tu podczytuje, wiec skoro mnie wywolalas Monka to sie wylonie. 😜

    Monka fajnie, ze najgorsze samopoczucie juz za toba. Sa juz jakies podejrzenia co do plci czy za wczesnie by o tym mowic?

    Gusia powodzenia w staraniach, fajnie, ze udalo sie odstawic mala od piersi.

    Kasiooola przytulam 🫂 moze tamten lekarz to faktycznie dobry trop i tym razem tez cos wyczaruje. 💖

    Ja chyba zaczelam juz odczuwac te bunty dwulatka, o ktorych ostatnio pisalyscie. Wszystko jest NENENE i na wszystko jest krzyk. Oprocz tego odkad Lila zaczela chodzic na calego to jest walenie w drzwi o wyjscie na dwor i wraca dopiero jak juz krzyczy AM. 😆

    A ja zaczelam realizowac listę rzeczy, ktore mam do zrobienia przed kolejna ciaza. 🤪 tydzien temu bylam na tatuazu, na pazdziernik ogarniamy jakis wypad kilkudniowy ze znajomymi, musze jeszcze ogarmac diete i powrot do jakiejs aktywnosci fizycznej… no i chyba od nowego roku bedziemy ruszac z tematem.

    🩷 Liliana, 13.04.2023, 55cm, 3550g 🩷

    age.png
  • verliebtindich Autorytet
    Postów: 2416 6145

    Wysłany: 29 sierpnia, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoski!

    Przepraszam, miałam dać znać co i jak w klinice, ale był zapierdziel, część pewnie przeczytała na insta, ale właśnie niespodziewanie wczoraj wysikałam 2 kreski XD a siknęłam bo jakiś śluz podbarwiony, nie wiedziałam, do dalej z Duphastonem, bo może odstawić - wczoraj 30dc, ale biorę od 24dc, od kiedy profesor w klinice przepisał.
    No i tak….:
    IMG-2322.jpg

    Dodam, że wczoraj wieczorem przed siknięciem wypiłam lampkę wina XDDDDDDDDDDDDDD NO HIT.

    A w klinice, tydzień temu dokładnie, w czwartek, wielki pan profesor zasugerował od kopa ivf i mówił, że uważa, że IUI z Zosią to przypadek, ale przystał na naszą propozycję 2-3 IUI, a potem zobaczymy. Co więcej, on sugerował, że owulacji nie było XD btw wczoraj też przyjęłam nową ofertę pracy, bo czwartkowa rozmowa najwidoczniej dobrze poszła. Nie złożyłam jeszcze wypowiedzenia w starej pracy, więc chyba będę to odkręcać :D

    Well, u nas też bunty, rzuty na plecy i krzyki. A od poniedziałku adaptacja w żłobie 🫣

    cukierniczka, Monk@, wellwellwell, Kasiooola, mamaleonka lubią tę wiadomość

    preg.png

    24.03.2023: Zosia, 1950g, 48 cm 👶🥰🌷
  • cukierniczka Autorytet
    Postów: 954 1216

    Wysłany: 29 sierpnia, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verlie, cala historia - no hit hitów!
    Trzymam kciuki! Idziesz na bete?
    Taka gruba krecha wieczorem 😍

    U nas z buntem raz lepiej raz gorzej no i czekamy wciąż na konsylium u Kamila, bo jedni mówią że guz niezłośliwy, drudzy że jednak nie wiadomo do końca... Kciuki się zawsze przydadzą a wizytę ma 13.09, za 2tyg. Mam nadzieję jednak że nas uspokoją bo Kamil no psychicznie ciężko to znosi...

    verliebtindich lubi tę wiadomość

    15.06 ⏸
    17.06 beta 276 / 20.06 beta 492 / 22.06 beta 737
    29.06 usg jest zarodek
    06.07 usg 5.5mm, jest serduszko 💓
    17.08 USG prenatalne, 6,7cm bobasa, niskie ryzyka 💙
    12.10 USG połówkowe, 389g, zdrowy chłopak 💙
    14.12 USG III trymestru 1538g pięknego Dzidziusia 💙
    23.01 usg 2700g Szczęścia 💙
    15.02 usg 3156g Chłopaka 💙
    17.02 Juliusz 3110g, 56cm 👣
    age.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 29 sierpnia, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verlie, właśnie widziałam na Instagramie i szybko wpadłam tutaj 🙈 ale super! 🤩 ściskam bardzo, bardzo mocno kciuki!
    I to w biologii jest piękne, że tak nieprzewidywalne 🤩 ja mam w rodzinie parę z dwoma nieudanymi IVF, a później dwie ciąże naturalnie ;) także ten 😅
    Będziecie w takiej sytuacji oddawać małą do żłobka czy zostanie wtedy z Tobą w domu?

    Cukierniczka, za Was również, domyślam się, że atmosfera może być ciężka w domu… mam nadzieję, że już jednak niezłośliwy, będziemy pamiętać o Was 13.09 🤞🏼

    Kasiooola, mam nadzieję, że szybko zaskoczy 🤞🏼 i obyś też samczyki poczuła się lepiej po skończeniu tabsów.

    Well, korzystaj, macie jakiś plan, kiedy mniej więcej zaczynacie starania? Ty chciałaś chwilę popracować chyba, nie? Coś mi się kojarzył rok, ale nie jestem już pewna. Podejrzenia co do płci są, coś tam między nóżkami dyndało, ale lekarka powiedziała, że do obserwacji, bo łechtaczka wygląda podobnie 😅 nie powiem, niby wolałabym drugiego chłopca, ale trochę smutno mi się zrobiło, że nie dziewczynka, nie wiem czemu 😅 ale zobaczymy na prenatalnych. Nie chciałam wiedzieć, jak nie będzie pewne, żeby się nie nastawiać, a potem jednak mogłoby być inaczej, ale tutaj na USG już od razu widziałam 😂

    Laski, mi ta ciąża wcale szybko nie leci, serio 😅 może teraz będzie szybciej, jak trochę lżej (choć wczoraj pożałowałam, że Wam napisałam, że już lepiej 😅).

    Miłego dzionka, lecimy do żłobka 😀

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1535 2757

    Wysłany: 29 sierpnia, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verlie uwielbiam takie historie 🥹🤣 głównie z ust największych profesorów i szanowanych lekarzy 🤣 Amelia powstała z cyklu niemożliwie niemożliwego 🤣
    Czekamy na wynik bety 🥰🙈 test wygląda bardzo zacnie!

    26.08.2011 Kuba, 3450gram i 52cm 💙

    25.05.2022 II kreski 🤰
    10.06.2022 - mamy malutkie serduszko ❤️
    05.08.2022 - dziewczynka? 💝
    02.09.2022 - 212g dziewczynki 💝
    20.09.2022 - 373 g zdrowej dziewczynki 💝 (połówkowe)
    28.09.2022 - 442 gr 💝💝
    26.10.2022 - 852 gr 🥰
    23.11.2022 - 1660 gr
    24.11.2022 - USG III trymestru 1544g 🙈
    14.12.2022 - 2084 gramy 💝💝
    11.01.2023 - 36t+5 2660 gramów Księżniczki 💝

    23.01.2023 - Amelia, 3100gram, 49 cm 💝


    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 3537 4101

    Wysłany: 29 sierpnia, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verlie jacie krece! Wspaniala nowina 🥰 Gratulacje i trzymam kciuki za bete.
    Ja tez ostatnio uslyszalam historie o parze, ktora starala sie 7 lat, podchodzili do kilku prob in vitro i nic, a pozniej wydarzyl sie jakis cud i udalo sie naturalnie, ostatecznie maja 4 dzieci 😅 a lekarze nie dawali im juz szans 🤷‍♀️

    Cukierniczka najmocniejsze kciuki, mam nadzieje, ze skonczy sie na strachu i wszystko sie ulozy.

    Monka, no mysle, ze ruszymy od stycznia ze staraniami. Chcialam troche popracowac, bo liczylam jeszcze na podwyzke/awans, zeby nie wrocic po 4 latach z 💩 pensja, no ale juz uslyszalam, ze w tym roku nie ma budzetu wiec moze w kolejnym 🤡 takze walic to 😅
    Monka moj lekarz niby cos mowil, ze z poczatku lechtaczka moze byc przerosnieta u dziewczynki i w te strone tez sie mozna pomylic, wiec kto wie, moze jeszcze sa jakies szanse na dziewczynke 🤪



    🩷 Liliana, 13.04.2023, 55cm, 3550g 🩷

    age.png
  • verliebtindich Autorytet
    Postów: 2416 6145

    Wysłany: 29 sierpnia, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukierniczka wrote:
    Verlie, cala historia - no hit hitów!
    Trzymam kciuki! Idziesz na bete?
    Taka gruba krecha wieczorem 😍

    U nas z buntem raz lepiej raz gorzej no i czekamy wciąż na konsylium u Kamila, bo jedni mówią że guz niezłośliwy, drudzy że jednak nie wiadomo do końca... Kciuki się zawsze przydadzą a wizytę ma 13.09, za 2tyg. Mam nadzieję jednak że nas uspokoją bo Kamil no psychicznie ciężko to znosi...

    Tak, pobrałam już betę z rana.

    Trzymam kciuki za Kamila, oby to niezłośliwa zmiana!

    Monk@, na ten moment oddajemy do żłobka, tak miało być i tak zostaje, zobaczymy co przyniosą następne tygodnie :D na pierwszy miesiąc idzie na „opiekę poranną” do 12.00, może tak zostanie na dłużej? Zobaczymy, nie snuje jeszcze planów, bo wiem, jak jest, nadal jestem w szoku xd

    To dzisiejszy poranny pre-test, czułość 25, nie znam go nawet XD więcej w domu nie mam :D
    IMG-2329.jpg

    wellwellwell, Monk@, mamaleonka lubią tę wiadomość

    preg.png

    24.03.2023: Zosia, 1950g, 48 cm 👶🥰🌷
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 29 sierpnia, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Verlie jacie krece! Wspaniala nowina 🥰 Gratulacje i trzymam kciuki za bete.
    Ja tez ostatnio uslyszalam historie o parze, ktora starala sie 7 lat, podchodzili do kilku prob in vitro i nic, a pozniej wydarzyl sie jakis cud i udalo sie naturalnie, ostatecznie maja 4 dzieci 😅 a lekarze nie dawali im juz szans 🤷‍♀️

    Cukierniczka najmocniejsze kciuki, mam nadzieje, ze skonczy sie na strachu i wszystko sie ulozy.

    Monka, no mysle, ze ruszymy od stycznia ze staraniami. Chcialam troche popracowac, bo liczylam jeszcze na podwyzke/awans, zeby nie wrocic po 4 latach z 💩 pensja, no ale juz uslyszalam, ze w tym roku nie ma budzetu wiec moze w kolejnym 🤡 takze walic to 😅
    Monka moj lekarz niby cos mowil, ze z poczatku lechtaczka moze byc przerosnieta u dziewczynki i w te strone tez sie mozna pomylic, wiec kto wie, moze jeszcze sa jakies szanse na dziewczynke 🤪
    Ja usłyszałam, jak wracałam do pracy, że podwyżki nie dostanę, bo muszę się wykazać najpierw 😂 tyle że pracuję w tej firmie od 7 lat, zawsze byłam naprawdę dobrym i docenianym pracownikiem, co prawda mój nowy szef nie był jeszcze wcześniej moim przełożonym, ale znał mnie i też cenił, sporo ze sobą wcześniej współpracowaliśmy, więc nie powiem, zabolało, jak to usłyszałam. I po raz kolejny utwierdziło w przekonaniu, że choćby nie wiadomo jak miła była atmosfera, to korpo to wciąż korpo i jesteś dla nim jedynie numerkiem. Ostatecznie po pół roku dostałam teraz podwyżkę, więc no pracuję, ale raczej i tak bym pracowała ;)

    Verlie, będę dziś odświeżać insta i forum 🫣 czekam jak na swoją, choć to już ponad 100 będzie, jak nie 200, ale wciąż emocje są 😀

    verliebtindich lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • verliebtindich Autorytet
    Postów: 2416 6145

    Wysłany: 29 sierpnia, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 351, progesteron 16 (+biore Dupka, on nie wychodzi w badaniu, nie?) tsh 2,9, dawka do zwiększenia, but….. WHAT??????

    …… ile???????

    🫣🫣🫣🫣

    Monk@, mamaleonka lubią tę wiadomość

    preg.png

    24.03.2023: Zosia, 1950g, 48 cm 👶🥰🌷
  • Kasiooola Autorytet
    Postów: 1535 2757

    Wysłany: 29 sierpnia, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verlie - 😅😅😅
    To ile zostawilas ostatnio w klinice robiąc badania ?😅
    Dorzuciłas do pieca tym wynikiem 🤭🥰 gratulacje ! Przyrost będzie już mega 😅
    Dupek nie wychodzi w badaniu:)

    26.08.2011 Kuba, 3450gram i 52cm 💙

    25.05.2022 II kreski 🤰
    10.06.2022 - mamy malutkie serduszko ❤️
    05.08.2022 - dziewczynka? 💝
    02.09.2022 - 212g dziewczynki 💝
    20.09.2022 - 373 g zdrowej dziewczynki 💝 (połówkowe)
    28.09.2022 - 442 gr 💝💝
    26.10.2022 - 852 gr 🥰
    23.11.2022 - 1660 gr
    24.11.2022 - USG III trymestru 1544g 🙈
    14.12.2022 - 2084 gramy 💝💝
    11.01.2023 - 36t+5 2660 gramów Księżniczki 💝

    23.01.2023 - Amelia, 3100gram, 49 cm 💝


    age.png
  • Zuz.ka Autorytet
    Postów: 1092 1935

    Wysłany: 29 sierpnia, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wchodzę tylko na szybko z wielkimi gratulacjami dla verlie - co za wiadomość 😍😍😍.

    Monka, fajnie, że jest coraz lepiej ♥️ i rzeczywiście szybko leci ta Twoja ciąża :)) u mnie w poniedziałek połówkowe 🤯

    Monk@, verliebtindich, mamaleonka lubią tę wiadomość

  • verliebtindich Autorytet
    Postów: 2416 6145

    Wysłany: 29 sierpnia, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiooola wrote:
    Verlie - 😅😅😅
    To ile zostawilas ostatnio w klinice robiąc badania ?😅
    Dorzuciłas do pieca tym wynikiem 🤭🥰 gratulacje ! Przyrost będzie już mega 😅
    Dupek nie wychodzi w badaniu:)

    450, mogło byc gorzej 😂

    preg.png

    24.03.2023: Zosia, 1950g, 48 cm 👶🥰🌷
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2477 2521

    Wysłany: 29 sierpnia, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verlie co za historia 🤣❤️🤣 wielkie gratulacje!

    verliebtindich lubi tę wiadomość

    👧2023 córeczka
    👧2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
‹‹ 956 957 958 959 960
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ