X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼


Odpowiedz

W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼



Oceń ten wątek:
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 6 maja, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Hej dziewczyny, mega ciężko mi się dzisiaj wstawało, szkoda, że już po majówce 😜

    Trzymam kciuki, żeby cienie ciemniały i zamieniały się w dorodne kreseczki ⏸️

    pp2018 mam tego mopa i bardzo lubię 😀

    Orientujecie się co oznaczają dwie pionowe, niebieskie kreski na wykresie? Jestem po owulce i pierwszy raz mi się takie coś pojawiło na wykresie. Dzisiejszy dzień jest otoczony dwiema kreskami pionowymi i zastanawiam się co to oznacza🤔
    Też to mam i szczerze mówiąc myślałam, że to zaznacza poprostu dzień bieżący 🙈

    Frajda lubi tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    A miałam zapytać czy jakichś bliźniaków z tego nie było 😃 silne i uparte dzieciątko od samego początku ❤️

    Po wizycie w 6+4 nie było zarodka więc było gadane, że może rzeczywiście bliźniaki i okaże się potem. Ale cóż z tego, że beta duża skoro coś było nie halo i poroniłam 🙂w szpitalu powiedzielil, że się zatrzymało na 6+6 więc pewnie nawet serce nie zaczęło bić.

    Mam nadzieję, że w kolejnej zacznie się tak samo, ale skonczy pomyślnie 😅
    Zaczyna mi się akurat coś chyba rozkręcać @ wiec może maj będzie tym udanym miesiącem. Zwłaszcza, że prawdopodobnie owulacja wypadnie w okolicy moich urodzin.

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • Frajda Ekspertka
    Postów: 142 258

    Wysłany: 6 maja, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Też to mam i szczerze mówiąc myślałam, że to zaznacza poprostu dzień bieżący 🙈

    Może masz rację, jakoś wcześniej mi się to nie rzuciło w oczy 😂😂

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 6 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nopek wrote:
    Po wizycie w 6+4 nie było zarodka więc było gadane, że może rzeczywiście bliźniaki i okaże się potem. Ale cóż z tego, że beta duża skoro coś było nie halo i poroniłam 🙂w szpitalu powiedzielil, że się zatrzymało na 6+6 więc pewnie nawet serce nie zaczęło bić.

    Mam nadzieję, że w kolejnej zacznie się tak samo, ale skonczy pomyślnie 😅
    Zaczyna mi się akurat coś chyba rozkręcać @ wiec może maj będzie tym udanym miesiącem. Zwłaszcza, że prawdopodobnie owulacja wypadnie w okolicy moich urodzin.

    Eh.. przykro mi :(
    Trzymam kciuki za kolejny cykl i obyś sobie sprawiła prezent w urodziny 🤞🏼

    Nopek lubi tę wiadomość

  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1120 1286

    Wysłany: 6 maja, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat, Frajda, ja nie wiem o czym mówicie na wykresie. Mi pokazuje normalnie, ale w ciągu ostatnich 3 cykli wykres czasem szaleje i nie pokazują się moje zaznaczania, znikają odliczane dni etc.

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA

    preg.png
  • Klaudiaam Koleżanka
    Postów: 36 12

    Wysłany: 6 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie udzielam się ale często podczytuje. Staramy się już niedługo prawie 3 lata jestem po jednej ciąży biochemicznej w listopadzie 2022 i do tej pory narazie jeszcze się nie udało. Jestem po HSG i pierwszym cyklu stymulowanym lametta( 3-7 dc 2x2). Byłam dziś u gin w 12 dc na monitoringu i okazało się na mam 3 pęcherzyki na prawym jajniku po ok 20mm. Lekarz mówił o ryzyku ciąży mnogiej i o tym że lepiej byłoby żeby tych pęcherzyków było dwa i że no to nasza decyzja co dalej. Zastrzyk ovitrelle i tak muszę dziś zrobić żeby nie zrobiły się torbiele.. Starać się próbować ? Mogą pęknąć wszystkie i wszystkie zostać zapłodnione? Myśl o trojaczkach mnie przeraża, mój mąż też za dobrze do tego nie podchodzi. Nie chce tracić kolejnego cyklu ale sama nie wiem co robić :( poradzcie coś proszę

  • Miś Ekspertka
    Postów: 228 396

    Wysłany: 6 maja, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam płytowego Pinka i mi nie pokazał. Dopiero jak wysechl po 24h coś się pojawiło. Dziś robiłam jakiś płytowy Nord coś tam (?) i coś się też bardzo lekkiego pojawiło tylko że po 3 min. Dzisiaj kupić Pinka strumieniowego?
    Zaczęło mnie podbrzusze boleć i plecy. Zauważyłam też lekkie plamienie na papierze. oczywiście niepokoi mnie to. Nic innego nie wymyślę i muszę czekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 13:03

    starania od 8/2023

    fertistim, magnez+B6, omega 3
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 142 258

    Wysłany: 6 maja, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    Treaclynat, Frajda, ja nie wiem o czym mówicie na wykresie. Mi pokazuje normalnie, ale w ciągu ostatnich 3 cykli wykres czasem szaleje i nie pokazują się moje zaznaczania, znikają odliczane dni etc.

    Pytałam o te niebieskie linie, ale faktycznie może to po prostu zaznacza bieżący dzień. Wcześniej tego nie zauważyłam 😂 spróbuję wrzucić zdjęcie :)

    IMG-1313.jpg

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 maja, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaam wrote:
    Cześć dziewczyny, nie udzielam się ale często podczytuje. Staramy się już niedługo prawie 3 lata jestem po jednej ciąży biochemicznej w listopadzie 2022 i do tej pory narazie jeszcze się nie udało. Jestem po HSG i pierwszym cyklu stymulowanym lametta( 3-7 dc 2x2). Byłam dziś u gin w 12 dc na monitoringu i okazało się na mam 3 pęcherzyki na prawym jajniku po ok 20mm. Lekarz mówił o ryzyku ciąży mnogiej i o tym że lepiej byłoby żeby tych pęcherzyków było dwa i że no to nasza decyzja co dalej. Zastrzyk ovitrelle i tak muszę dziś zrobić żeby nie zrobiły się torbiele.. Starać się próbować ? Mogą pęknąć wszystkie i wszystkie zostać zapłodnione? Myśl o trojaczkach mnie przeraża, mój mąż też za dobrze do tego nie podchodzi. Nie chce tracić kolejnego cyklu ale sama nie wiem co robić :( poradzcie coś proszę

    U mnie dwa razy były 3 pecherzyki, za kazdym razem pekl tylko jeden. Nawet jesli pekna wszystkie 3, nie oznacza to, ze wszystkie 3 sie zaplodnia i beda poprawnie rozwijac. Ale fakt, decyzja nalezy do Ciebie. Inna sprawa - jakby z wszystkich miala byc ciaza, to mozesz zalozyc, ze w przeciagu tych 3 lat juz bys byla w ciazy. Pytanie czy faktycznie mialas owulacje oraz jakich byly one jakosci - byc moze to wszystko jak wezmiesz pod uwage to uda ci sie podjac najlepsza dla was decyzje.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • monii00 Autorytet
    Postów: 930 1264

    Wysłany: 6 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazali mi jechać na SOR i sprawdzić czy wszystko się oczyściło.. Nie wiem, mam mieszane uczucia.

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1120 1286

    Wysłany: 6 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Pytałam o te niebieskie linie, ale faktycznie może to po prostu zaznacza bieżący dzień. Wcześniej tego nie zauważyłam 😂 spróbuję wrzucić zdjęcie :)

    IMG-1313.jpg

    Ah jak zobaczyłam to się zorientowałam. To jest dzień bieżący :)

    Frajda lubi tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA

    preg.png
  • Klaudiaam Koleżanka
    Postów: 36 12

    Wysłany: 6 maja, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    U mnie dwa razy były 3 pecherzyki, za kazdym razem pekl tylko jeden. Nawet jesli pekna wszystkie 3, nie oznacza to, ze wszystkie 3 sie zaplodnia i beda poprawnie rozwijac. Ale fakt, decyzja nalezy do Ciebie. Inna sprawa - jakby z wszystkich miala byc ciaza, to mozesz zalozyc, ze w przeciagu tych 3 lat juz bys byla w ciazy. Pytanie czy faktycznie mialas owulacje oraz jakich byly one jakosci - byc moze to wszystko jak wezmiesz pod uwage to uda ci sie podjac najlepsza dla was decyzje.

    Z tymi owulacjami u mnie różnie. Do niedawna chodziłam do Pani ginekolog która stymulowała mnie CLO ale bez zastrzyków. Ten dzisiejszy to mój pierwszy w życiu. Jak jeździłam na monitoring to okazywało się że pęcherzyki pękają ale nie jest w stanie do końca stwierdzić że owulacja wystąpiła. No właśnie ja trochę też tak na to patrzę że tyle czasu się nie udawało więc trochę nie wydaje mi się że teraz będzie tak że nagle się uda i to jeszcze trojaczki.. trochę też sobie myślę że to zawsze większa szansa niż gdyby był jeden ale sama nie wiem jestem załamana całą tą sytuacją bo jak czasami nie było nic to teraz jest aż za dużo i to też niedobrze ehh ciągle coś

  • Miś Ekspertka
    Postów: 228 396

    Wysłany: 6 maja, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Kazali mi jechać na SOR i sprawdzić czy wszystko się oczyściło.. Nie wiem, mam mieszane uczucia.

    Przytulam. Daj znać po powrocie.

    starania od 8/2023

    fertistim, magnez+B6, omega 3
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 maja, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaam wrote:
    Z tymi owulacjami u mnie różnie. Do niedawna chodziłam do Pani ginekolog która stymulowała mnie CLO ale bez zastrzyków. Ten dzisiejszy to mój pierwszy w życiu. Jak jeździłam na monitoring to okazywało się że pęcherzyki pękają ale nie jest w stanie do końca stwierdzić że owulacja wystąpiła. No właśnie ja trochę też tak na to patrzę że tyle czasu się nie udawało więc trochę nie wydaje mi się że teraz będzie tak że nagle się uda i to jeszcze trojaczki.. trochę też sobie myślę że to zawsze większa szansa niż gdyby był jeden ale sama nie wiem jestem załamana całą tą sytuacją bo jak czasami nie było nic to teraz jest aż za dużo i to też niedobrze ehh ciągle coś
    Ja wzięłam to na klatę, założyłam że i tak trojaczków z tego nie uzyskam a może z tych 3 to jedno chociaż wyjdzie. No i pękło po 1, wiec nic nie zrobię, lecimy standardem od dwóch cykli. 😅

    rolka355 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Hach Autorytet
    Postów: 948 898

    Wysłany: 6 maja, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaam wrote:
    Cześć dziewczyny, nie udzielam się ale często podczytuje. Staramy się już niedługo prawie 3 lata jestem po jednej ciąży biochemicznej w listopadzie 2022 i do tej pory narazie jeszcze się nie udało. Jestem po HSG i pierwszym cyklu stymulowanym lametta( 3-7 dc 2x2). Byłam dziś u gin w 12 dc na monitoringu i okazało się na mam 3 pęcherzyki na prawym jajniku po ok 20mm. Lekarz mówił o ryzyku ciąży mnogiej i o tym że lepiej byłoby żeby tych pęcherzyków było dwa i że no to nasza decyzja co dalej. Zastrzyk ovitrelle i tak muszę dziś zrobić żeby nie zrobiły się torbiele.. Starać się próbować ? Mogą pęknąć wszystkie i wszystkie zostać zapłodnione? Myśl o trojaczkach mnie przeraża, mój mąż też za dobrze do tego nie podchodzi. Nie chce tracić kolejnego cyklu ale sama nie wiem co robić :( poradzcie coś proszę

    To że są 3 pecherzyki gotowe do pęknięcia, nie oznacza, że pękną wszystkie. Nawet jeśli pękną 3, niewiadomo czy wszystkie się zapłodnia. Cud juz jest, jak jedno się zaplodni 🤞i nie wiadomo tak naprawdę, jakiej jakości są to komórki jajowe, czy się utrzymają prawidlowo itp. Owulacja prawidłowa to 1/4 szamsy, 1/4 to zaplodnienie, następne 1/4 zagniezdzenie i ostatnie to zdrowy zarodek. Pomysl tak, masz potrójna szanse na ciążę. Ja bym ją wykorzystała.

    Klaudiaam, Frajda, pp2018, Jadzia19, rolka355, Kinia92, Britta lubią tę wiadomość

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1645 1110

    Wysłany: 6 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie bolą piersi. Już mnie to wkurza. Czemu mam takie objawy. Temperatura poniżej podstawowej. Szyjka otwarta. Lekarz dopiero 15 maja.

    PAI homo
    ANA typ homogenny 1:640
    Stan zapalny
    Przewaga estrogenowa
    Ogólnie dramat...

    04.2024 cb (7cs)
    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • Klaudiaam Koleżanka
    Postów: 36 12

    Wysłany: 6 maja, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hach wrote:
    To że są 3 pecherzyki gotowe do pęknięcia, nie oznacza, że pękną wszystkie. Nawet jeśli pękną 3, niewiadomo czy wszystkie się zapłodnia. Cud juz jest, jak jedno się zaplodni 🤞i nie wiadomo tak naprawdę, jakiej jakości są to komórki jajowe, czy się utrzymają prawidlowo itp. Owulacja prawidłowa to 1/4 szamsy, 1/4 to zaplodnienie, następne 1/4 zagniezdzenie i ostatnie to zdrowy zarodek. Pomysl tak, masz potrójna szanse na ciążę. Ja bym ją wykorzystała.

    No tak to fakt. Powiem szczerze że ten lekarz jakoś tak też mi to przekazał że to ryzyko ciąży mnogiej że no nie za dobrze jak są te trzy i że to musi być nasza decyzja i tak mnie nastawił że od razu się uda i że pękną wszystkie i wgl.. no ale tak masz rację. Dziękuję Wam bardzo

  • Hach Autorytet
    Postów: 948 898

    Wysłany: 6 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaam wrote:
    No tak to fakt. Powiem szczerze że ten lekarz jakoś tak też mi to przekazał że to ryzyko ciąży mnogiej że no nie za dobrze jak są te trzy i że to musi być nasza decyzja i tak mnie nastawił że od razu się uda i że pękną wszystkie i wgl.. no ale tak masz rację. Dziękuję Wam bardzo
    Ja miałam we wrześniu 3 pęcherzyki i się ucieszlam jak głupia. A do ciąży bie doszło,bo była słaba owulacja i pękły niedojrzałe.
    Nie wiem, jak długo się starasz, ale dla mnie nawet jedno jajeczko nie oznacza ciazy 🤷‍♀️ teraz na usg miałam 2 dominujące i parę, które też z chęcią by popękały. Ale zastrzyk zrobiłam. Lekarz nie straszył ciaza mnoga, a czuje ze może się nie udać 😅

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 437 1053

    Wysłany: 6 maja, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    To dobry plan. Z początku dobrze zweryfikować ile trzyma zastrzyk, a potem lepiej podchodzić na luzie. Mi facelle strumieniowy wykrył betę 0,5 cieniem, więc te testy są okropnie czule. Paskowy dla odmiany nie wykrył wtedy nic.
    Mnie samą ovitrelle trzymał do 14 dni po zastrzyku, więc...

    Chochlik, przepisz mnie proszę na testowanie dzień później - owulacja przyszła po ponad 48h po zastrzyku, w nocy z soboty na niedzielę a nie chce testować 11dpo. Wolę chociaż 12 dpo. 😅

    Już zmieniam siesiepy! ♥️😁

    Pytałaś wyżej kiedy mam monitoring, ja nie mam 😁 chyba jakaś pomyłka z nickiem. 😄

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👧🏻 28
    👦🏼 26
    8cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    Monii00, bardzo współczuję i przytulam wirtualnie. Dawaj znać co u Ciebie.

    MagicznaNuta, idę dziś do internisty po skierowanie na TK głowy. Czuję się nieźle spowolniona i boli mnie głowa, ale nie mam zawrotów, mdłości etc. Jako że miałam mieć dziś rozpoczęcie kriokomory przez kolejne 10 dni, to musiałam to przełożyć na wszelki wypadek.
    Mam wrażenie, że od kiedy zaczęliśmy się starać to ciągle kurna olek coś!!!

    Z przyziemnych spraw, dziś będzie kurier z mopem parowym Vileda. Już się nie mogę doczekać. Podobno to fantastyczny sprzęt i mega ułatwia ogarnianie podłóg :)

    Nopek, z taką beta pomyślałabym, że to co najmniej bliźniaki!
    Dobrze, ze idziesz sprawdzić, ważne, ze nie ma wymiotow. Też zauważyłam, ze przy staraniach ciągle wychodzą jakieś problemy zdrowotne bądź przeciwności losu. Ale dobry czas też nadejdzie, wierzę w to 🍀

    Daj znać jak się będzie mop sprawował:)

    pp2018 lubi tę wiadomość

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ