X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼


Odpowiedz

W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼



Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 maja, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Oj wtedy byłam mocno pod obserwacją,bo zmieniłam lekarza i moje jajniki były zajechane Clo przyjmowanym non stop przez rok czasu. Najpierw pękł jeden większy potem 2 mniejsze. Różnica była spora ,bo chyba 22 /18/16.

    Ja ten cykl spisałam już na straty dlatego chodzę taka wkurzona 😠 nadzieję pokładam w dziewczynach u których nadal jest cień i będzie ciemniał. Jutro odstawiam duphaston i czekam na @ planowo powinna być 11 maja ale pewnie przez proga opóźni się…

    Ja nie chcę robić nadziei, ale serio zauważyłam tendencje że jak zastrzyk szybko znika to potem pojawiają się kreski 🙉

    Pamiętasz w jakim okresie czasu po tym pierwszym pękły kolejne? 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 17:23

    Mamausia lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • załamana Przyjaciółka
    Postów: 68 30

    Wysłany: 6 maja, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Oj wtedy byłam mocno pod obserwacją,bo zmieniłam lekarza i moje jajniki były zajechane Clo przyjmowanym non stop przez rok czasu. Najpierw pękł jeden większy potem 2 mniejsze. Różnica była spora ,bo chyba 22 /18/16.

    Ja ten cykl spisałam już na straty dlatego chodzę taka wkurzona 😠 nadzieję pokładam w dziewczynach u których nadal jest cień i będzie ciemniał. Jutro odstawiam duphaston i czekam na @ planowo powinna być 11 maja ale pewnie przez proga opóźni się…


    Mamausia u mnie chociaż wciąż jest cień to cykl również spisałam na straty. Zero jakichkolwiek objawów. Po prostu zastrzyk jeszcze się trzyma. Pewnie jeszcze 2 dni i będzie biel. Ja dobrze reaguję na leki - po Letrozolu 3 duże pęcherzyki w 9 dc. W 10 dc już zastrzyk. Dzisiaj mam 22 dzień i ten cień cienia. Pewnie za 3-4 dni przyjdzie @. Nie wiem tylko co zrobić z tym dupkiem, bo nie chciałabym przedłużać cyklu.

  • Mamausia Autorytet
    Postów: 701 1462

    Wysłany: 6 maja, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja nie chcę robić nadziei, ale serio zauważyłam tendencje że jak zastrzyk szybko znika to potem pojawiają się kreski 🙉

    Pamiętasz w jakim okresie czasu po tym pierwszym pękły kolejne? 😁


    3 dni później byłam i były pęknięte pozostałe 2.

    Do dziś pamiętam ,że sam był w szoku,że pękły i uśmiechnął się mówiąc jeszcze będą z tego trojaczki😂



    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 6 maja, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po monitoringu- 11 dc, jeden pęcherzyk z którego moooze coś będzie, dostałam zastrzyk więc może podrośnie... ale ogólnie myślałam, że będzie lepiej;/ mam te jajniki drobnopecherzykowe i nic się nie chce wybić i urosnąć :(

    Mamausia lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 maja, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Jestem po monitoringu- 11 dc, jeden pęcherzyk z którego moooze coś będzie, dostałam zastrzyk więc może podrośnie... ale ogólnie myślałam, że będzie lepiej;/ mam te jajniki drobnopecherzykowe i nic się nie chce wybić i urosnąć :(
    Jakie zastrzyki dostałaś? Może większa dawka letrozolu/zmiana dni na 2-6dc byłaby ok? Albo clo? Ile miał ten pęcherzyk z którego może coś będzie?

    Mamausia a więc kibicuje mojemu, może jednak się zbierze. :p W sumie mam wizytę 14.05 więc 9dpo monit, okaże się czy pękło coś dodatkowo.

    Teraz mam dylemat. Czy ładować jutro proga dowcipnie, czy zbadać znowu w poniedziałek 8dpo wraz z e2 i zobaczyć czy druga stymulacja też doprowadziła do dobrej jakościowo owu. 🤔 Nie mam zaleceń ładowania proga (miałam tylko w 1 cyklu stymulowanym, w drugim w razie słabego wyniku, w tym nikt nic nie mówił a próg wykupiony), ale why not - więc mam dylemat.

    Mamausia lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 6 maja, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Jakie zastrzyki dostałaś? Może większa dawka letrozolu/zmiana dni na 2-6dc byłaby ok? Albo clo? Ile miał ten pęcherzyk z którego może coś będzie?

    Mamausia a więc kibicuje mojemu, może jednak się zbierze. :p W sumie mam wizytę 14.05 więc 9dpo monit, okaże się czy pękło coś dodatkowo.

    Teraz mam dylemat. Czy ładować jutro proga dowcipnie, czy zbadać znowu w poniedziałek 8dpo wraz z e2 i zobaczyć czy druga stymulacja też doprowadziła do dobrej jakościowo owu. 🤔 Nie mam zaleceń ładowania proga (miałam tylko w 1 cyklu stymulowanym, w drugim w razie słabego wyniku, w tym nikt nic nie mówił a próg wykupiony), ale why not - więc mam dylemat.

    W tym cyklu dostałam Puregon, w poprzednim miałam Fostimon..nie wiem skąd ta zmiana. Nawet nie wiem ile miał ten pęcherzyk, bo mi nie powiedziała...na pewno w poprzednim cyklu był większy w 10 dc ;/ a dziś 11 dc ;/ ja nie wiem czemu po prostu mi nie powiedziała ze nic z tego nie będzie w tym cyklu, tylko mi przepisała ten zastrzyk za miliony monet ;/

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 maja, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    W tym cyklu dostałam Puregon, w poprzednim miałam Fostimon..nie wiem skąd ta zmiana. Nawet nie wiem ile miał ten pęcherzyk, bo mi nie powiedziała...na pewno w poprzednim cyklu był większy w 10 dc ;/ a dziś 11 dc ;/ ja nie wiem czemu po prostu mi nie powiedziała ze nic z tego nie będzie w tym cyklu, tylko mi przepisała ten zastrzyk za miliony monet ;/
    Zarówno puregon jak i fostimon to FSH, więc chyba to to samo (jeśli się mylę to proszę mnie poprawić). Czy w poprzednim cyklu coś ci urosło na fostimonie?

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 6 maja, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Zarówno puregon jak i fostimon to FSH, więc chyba to to samo (jeśli się mylę to proszę mnie poprawić). Czy w poprzednim cyklu coś ci urosło na fostimonie?

    Tak, zgadza się, to FSH. W poprzednim urósł mi piękny pęcherzyk 19 mm....

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 maja, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Tak, zgadza się, to FSH. W poprzednim urósł mi piękny pęcherzyk 19 mm....
    To pewnie teraz też urośnie na tym Puregonie. Ale skoro letrozol na Ciebie nie działa to warto albo zwiększyć dawkę, albo zmienić dni brania (na 2-6), może wydłużyć branie, może dodać NAC (bierzesz? Ja biorę łącznie 1500 3x1 w te same dni ci letrozol). Albo w ogóle zmienić substancje stymulującą. Po co znowu lecieć 3-7 skoro poprzednio się nie sprawdziło...

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 6 maja, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    To pewnie teraz też urośnie na tym Puregonie. Ale skoro letrozol na Ciebie nie działa to warto albo zwiększyć dawkę, albo zmienić dni brania (na 2-6), może wydłużyć branie, może dodać NAC (bierzesz? Ja biorę łącznie 1500 3x1 w te same dni ci letrozol). Albo w ogóle zmienić substancje stymulującą. Po co znowu lecieć 3-7 skoro poprzednio się nie sprawdziło...
    Słyszałam o NAC, ale nie biorę..pewnie jak teraz nie wyjdzie to kupię. Piłam te zioła ojca Sroki, miały tyle dobrych opinii, myślałam że coś mi dodatkowo zastymuluja, ale kompletnie nic nie zmieniły. Nie wiem skąd te opinie. W poprzednim cyklu brałam Letrozol od 2-5 dc i chyba faktycznie dzięki temu było lepiej.

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Flora1234 Przyjaciółka
    Postów: 77 125

    Wysłany: 6 maja, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy myślałam cały dzień o tym, że jutro będę testować, że nie mam standardowych plamień zwiastujących 🐒, że mam od wczoraj rozciągliwy śluz…? Czy zrobiłam właśnie bezsensowny, popołudniowy test po bieganiu co chwila do łazienki z nadzieją, że pozwoli mi się to skupić na jakichś innych rzeczach? Czy wyszedł biały bielusieńki? Oczywiście 🙄 Czy powinnam być bardziej zrównoważona po latach starań? No raczej 😅

    Jadzia19, Nopek, pp2018, Britta, MagicznaNuta lubią tę wiadomość

    Kilkuletnie starania

    Indywidualne wizyty u różnych specjalistów
    Diagnostyka w poradni leczenia niepłodności NFZ
    W trakcie diagnostyki w nurcie przyczynowego leczenia niepłodności (napro)

    Ona 31
    hormony w normie
    niedrożność jednego jajowodu

    On 36
    obniżone parametry nasienia, poprawione suplementacją
    morfologia 2% (ale w przeliczeniu na ilość w normie)
    _______
    październik '23 - HSG, prawy niedrożny
    lipiec '24 - histeroskopia, planowane usunięcie polipa trzonu macicy
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 maja, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Słyszałam o NAC, ale nie biorę..pewnie jak teraz nie wyjdzie to kupię. Piłam te zioła ojca Sroki, miały tyle dobrych opinii, myślałam że coś mi dodatkowo zastymuluja, ale kompletnie nic nie zmieniły. Nie wiem skąd te opinie. W poprzednim cyklu brałam Letrozol od 2-5 dc i chyba faktycznie dzięki temu było lepiej.

    Zioła ojca sroki mają chyba 1 zioło które faktycznie jakoś oddzialywuje na jajniki i układ rozrodczy, reszta to uspokajacze i zioła stricte na głowę (z tego co gadałam z przyjaciółką fitoterapeutka). O wiele większe działanie proplodnosciowe mają zioła ojca Klimuszki, i ja je rozważam.
    Myślałam że brałaś też 3-7. Tym bardziej dziwię się że zmienili ci na "mniej agresywna" formę stymulacji. Spróbuj 2-6 i NAC, a nóż to będzie klucz do sukcesu. Pogadaj z lekarzem. Jak nie to wtedy zmiana substancji będzie chyba najrozsądniejsza.

    Hibiskus lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 6 maja, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora1234 wrote:
    Czy myślałam cały dzień o tym, że jutro będę testować, że nie mam standardowych plamień zwiastujących 🐒, że mam od wczoraj rozciągliwy śluz…? Czy zrobiłam właśnie bezsensowny, popołudniowy test po bieganiu co chwila do łazienki z nadzieją, że pozwoli mi się to skupić na jakichś innych rzeczach? Czy wyszedł biały bielusieńki? Oczywiście 🙄 Czy powinnam być bardziej zrównoważona po latach starań? No raczej 😅
    Ja to zawsze mówię że człowiek stary a głupi, zwłaszcza jak zatestuje 8dpo i jest mi smutno że biało. 🤣

    Mamausia lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Flora1234 Przyjaciółka
    Postów: 77 125

    Wysłany: 6 maja, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja to zawsze mówię że człowiek stary a głupi, zwłaszcza jak zatestuje 8dpo i jest mi smutno że biało. 🤣

    No naprawdę, taka zajebista informacja że wiem, że nic nie wiem 😂 i nie dość że się dołuję staraniami to jeszcze tym, że się zachowuję jak głupek :p

    siesiepy, martysiaczki, pp2018, MagicznaNuta lubią tę wiadomość

    Kilkuletnie starania

    Indywidualne wizyty u różnych specjalistów
    Diagnostyka w poradni leczenia niepłodności NFZ
    W trakcie diagnostyki w nurcie przyczynowego leczenia niepłodności (napro)

    Ona 31
    hormony w normie
    niedrożność jednego jajowodu

    On 36
    obniżone parametry nasienia, poprawione suplementacją
    morfologia 2% (ale w przeliczeniu na ilość w normie)
    _______
    październik '23 - HSG, prawy niedrożny
    lipiec '24 - histeroskopia, planowane usunięcie polipa trzonu macicy
  • Hach Autorytet
    Postów: 950 901

    Wysłany: 6 maja, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    W tym cyklu dostałam Puregon, w poprzednim miałam Fostimon..nie wiem skąd ta zmiana. Nawet nie wiem ile miał ten pęcherzyk, bo mi nie powiedziała...na pewno w poprzednim cyklu był większy w 10 dc ;/ a dziś 11 dc ;/ ja nie wiem czemu po prostu mi nie powiedziała ze nic z tego nie będzie w tym cyklu, tylko mi przepisała ten zastrzyk za miliony monet ;/
    Też miała fostimon i źle go wspominam 😅 nie dosc że nie było nigdzie małych igiel q aptece i lądowałam duże... To jeszcze nabawiłam się 7 dojrzałych pęcherzyków plus 10 mniejszych, ale też chętnie by się postymuowaly xd

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora1234 wrote:
    Czy myślałam cały dzień o tym, że jutro będę testować, że nie mam standardowych plamień zwiastujących 🐒, że mam od wczoraj rozciągliwy śluz…? Czy zrobiłam właśnie bezsensowny, popołudniowy test po bieganiu co chwila do łazienki z nadzieją, że pozwoli mi się to skupić na jakichś innych rzeczach? Czy wyszedł biały bielusieńki? Oczywiście 🙄 Czy powinnam być bardziej zrównoważona po latach starań? No raczej 😅
    Przynajmniej wiesz, że jest szansa na dwie kreski. Ja zrobiłam test w 27, 32, 35 dc i było biało, smutno mi się zrobiło mimo że wiedziałam, że ten cykl po poronieniu prawdopodobnie będzie w ogóle bez owulacji 😬i że na początku modliłam się, żeby nie zajść teraz w ciążę, potem żeby zajść, a teraz o okres w końcu 😅

    pp2018 lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5839

    Wysłany: 6 maja, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Jestem po monitoringu- 11 dc, jeden pęcherzyk z którego moooze coś będzie, dostałam zastrzyk więc może podrośnie... ale ogólnie myślałam, że będzie lepiej;/ mam te jajniki drobnopecherzykowe i nic się nie chce wybić i urosnąć :(

    Wtrące się kazali Ci zrobić badania z 3dc czy poprostu Cię stymulują, a drugie pytanie to czym Cię stymulują?

    siesiepy lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 701 1462

    Wysłany: 6 maja, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora1234 wrote:
    Czy myślałam cały dzień o tym, że jutro będę testować, że nie mam standardowych plamień zwiastujących 🐒, że mam od wczoraj rozciągliwy śluz…? Czy zrobiłam właśnie bezsensowny, popołudniowy test po bieganiu co chwila do łazienki z nadzieją, że pozwoli mi się to skupić na jakichś innych rzeczach? Czy wyszedł biały bielusieńki? Oczywiście 🙄 Czy powinnam być bardziej zrównoważona po latach starań? No raczej 😅


    Uwielbiam!

    Moja krew😃 chciało by się powiedzieć

    Czy właśnie wyszłam z pierwszego swojego treningu od czasu poronienia - uwaga stycznia i przytycia 5kilo, bo od jutra przestaje brać dupka i robię wszystko by 🐒 była w terminie,bo ten cykl już spisałam na straty.

    Tak i czuję się z tym fantastycznie 🤩

    Skoro nie mogę by matka Polką z ciążowym brzuszkiem
    To będę sexy mamuśka w średnim wieku 🤣

    Flora1234, pp2018 lubią tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Flora1234 Przyjaciółka
    Postów: 77 125

    Wysłany: 6 maja, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:

    Skoro nie mogę by matka Polką z ciążowym brzuszkiem
    To będę sexy mamuśka w średnim wieku 🤣

    Jak dla mnie to brzmi doskonale 😅 choć totalnie życzę matkopolkowania z ciążowym brzuszkiem :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja, 19:20

    Mamausia lubi tę wiadomość

    Kilkuletnie starania

    Indywidualne wizyty u różnych specjalistów
    Diagnostyka w poradni leczenia niepłodności NFZ
    W trakcie diagnostyki w nurcie przyczynowego leczenia niepłodności (napro)

    Ona 31
    hormony w normie
    niedrożność jednego jajowodu

    On 36
    obniżone parametry nasienia, poprawione suplementacją
    morfologia 2% (ale w przeliczeniu na ilość w normie)
    _______
    październik '23 - HSG, prawy niedrożny
    lipiec '24 - histeroskopia, planowane usunięcie polipa trzonu macicy
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 6 maja, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Zioła ojca sroki mają chyba 1 zioło które faktycznie jakoś oddzialywuje na jajniki i układ rozrodczy, reszta to uspokajacze i zioła stricte na głowę (z tego co gadałam z przyjaciółką fitoterapeutka). O wiele większe działanie proplodnosciowe mają zioła ojca Klimuszki, i ja je rozważam.
    Myślałam że brałaś też 3-7. Tym bardziej dziwię się że zmienili ci na "mniej agresywna" formę stymulacji. Spróbuj 2-6 i NAC, a nóż to będzie klucz do sukcesu. Pogadaj z lekarzem. Jak nie to wtedy zmiana substancji będzie chyba najrozsądniejsza.

    To ciekawe, bo większość pisze o tych ziołach Sroki. Nie wiem skąd te pozytywne komentarze. Tak to jest jak człowiek się nie zna i pije z nadzieją że pomoże 😅
    W następnym cyklu będę mądrzejsza i zacznę od razu od 2 dc. Koniecznie ten NAC muszę spróbować, skoro polecasz, zresztą dużo osób poleca :) dzięki za rady :)

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ