Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju zatestowane ⏸️ zimą będą rozpakowane 👶👣
Odpowiedz

W maju zatestowane ⏸️ zimą będą rozpakowane 👶👣

Oceń ten wątek:
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 28 lipca 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mówicie o tych rozmiarach ze się zaczęłam zastanawiać czy nie kupić już teraz czegoś na 50😂 bo plany był taki, żeby kupić jeśli pod koniec ciąży będzie z usg wiadomo ze bobo mały. Jak myślicie?

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 28 lipca 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Tak mówicie o tych rozmiarach ze się zaczęłam zastanawiać czy nie kupić już teraz czegoś na 50😂 bo plany był taki, żeby kupić jeśli pod koniec ciąży będzie z usg wiadomo ze bobo mały. Jak myślicie?
    Ja bym zaczekała chociaż do 3 trymestru, wtedy już widać czy bobas jest z tych mniejszych czy większych. Choć ja nie ukrywam, że wcześniej już kupiłam z 3 bodziaki na 50 i 2 pajace, na koniec dopiero dokupiłam troszkę więcej, bo położna mi powiedziała, że będzie mniejszy, tylko nie spodziewałam się, że aż tak… w sumie ona też nie 😅 Idealnie też się nie przewidzi tego 🤷🏻‍♀️

    Martyna33 lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 28 lipca 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Ja bym zaczekała chociaż do 3 trymestru, wtedy już widać czy bobas jest z tych mniejszych czy większych. Choć ja nie ukrywam, że wcześniej już kupiłam z 3 bodziaki na 50 i 2 pajace, na koniec dopiero dokupiłam troszkę więcej, bo położna mi powiedziała, że będzie mniejszy, tylko nie spodziewałam się, że aż tak… w sumie ona też nie 😅 Idealnie też się nie przewidzi tego 🤷🏻‍♀️

    O właśnie, czyli dobry miałam plan, No to nie będę już go zmieniać ✊🏻 Jak coś to pod koniec ciąży dokupie tak jak mówisz

    Dip88, Eve lubią tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 28 lipca 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam taki plan ;) na ten moment kompletuje 56,62 i moze 68, jak reszte pokupuje, a bedzie mi malo zakupow 🤣 a 50 dopiero jesli sie okaze, ze bedzie malutkie ;) to rozsadne, a jednak chyba wiekszosc dzieci startuje od ciuszkow 56, nawet jak sa troche luzne, to i tak jest oki 😊

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza noc z poduchą ciążową. Niby spoko, niby dla nóg rewelacja, ale coś jest jednak nie tak 😂 Jakoś mi za wysoko pod głową, jak się śpi na co dzień praktycznie na płasko. Mam nadzieję, że się przyzwyczaję 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo... Dziewczyny, już drugi dzień nie aktualizuje mi suwaczka, muszę tworzyć nowy i podmieniać... Miała tak któraś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak nie miałam, ale spróbuj wkleić jeszcze raz, może się naprawić ☺️
    Ja wczoraj zmieniałam suwaczek na chłopięcy 😁

  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 29 lipca 2021, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak akurat nie ale mój pokazywał niewłaściwy miesiąc, jakoś tak wiedział lepiej 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    Tak akurat nie ale mój pokazywał niewłaściwy miesiąc, jakoś tak wiedział lepiej 😂
    Właśnie widziałam wcześniej nulka, że według Twojego poprzedniego suwaczka Twoja ciąża miała trwać 12 miesięcy i byłaś jakoś w 6? 🤔😁

    Już się poprawił, może o późniejszej godzinie aktualizują, niż sprawdzałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka chciałaś sobie przedłużyć ciążę na cały rok? 😁🤣

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 29 lipca 2021, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek, jak dostałam swoją to cały dzień leżałam na niej i było mi wygodnie na maxa, a potem przyszła noc i tak się nie mogłam ułożyć, wierciłam się, w końcu ją w połowie nocy wywalilam na podłogę 🤣🤣 na tydzień odstawiłam i używałam tylko w dzień, potem znowu drugie podejście i już wygodnie i śpie z nią☺️ Tez mi na początku było jakoś tak za twardo i wysoko na głowę.

    Dip, ciężko było się przewracać z tą ręką, budziłam się jak się przewracałam ale szybko zasypiałam. Teraz już boli mniej, czyli wszystko identycznie jak u Ciebie ☺️

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 29 lipca 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna to w sumie dobrze 😅 Bo teraz będzie już tylko lepiej 😉 Ja dziś już spałam normalnie na tej ręce, a teraz praktycznie już tam nic nie czuje. To teraz oby po drugiej dawce było tak samo jak teraz 😃

    Martyna33 lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Kasiek, jak dostałam swoją to cały dzień leżałam na niej i było mi wygodnie na maxa, a potem przyszła noc i tak się nie mogłam ułożyć, wierciłam się, w końcu ją w połowie nocy wywalilam na podłogę 🤣🤣 na tydzień odstawiłam i używałam tylko w dzień, potem znowu drugie podejście i już wygodnie i śpie z nią☺️ Tez mi na początku było jakoś tak za twardo i wysoko na głowę.

    Dip, ciężko było się przewracać z tą ręką, budziłam się jak się przewracałam ale szybko zasypiałam. Teraz już boli mniej, czyli wszystko identycznie jak u Ciebie ☺️

    No to ja obudziłam się nad ranem odrętwiała, zwinięta w kłębek w połowie wysokości łóżka, bo wyżej leżała poduszka, więc tam było be 😂

    Ale tak, zdecydowanie do odpoczynku w ciągu dnia jest wygodniej, niż do spania :) Podoba mi się za to, że jest ogromna i że nie zgniata się, jak na niej położę nogę i że jest wiązana na końcach i mogę ją sobie związać w u lub na rozwiązanym rogalu spać 😊

    Martyna33 lubi tę wiadomość

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiekk, dokładnie, używaj na razie w dzień, a przyjdzie czas, spać będzie coraz trudniej i zaprosisz ją jeszcze do sypialni ;)
    Ja już czuje dyskomfort na brzuchu, lub jak na boku opieram się o brzuch, dlatego z poduszką lepiej

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero druga noc śpię z poduszką wcześniej mi przeszkadzała. Ale generalnie nie mam jej pod głową tylko między nogami i to jest pozycja idealna.

    Ciesze się dziewczyny ze szczepienie przeszło gładko, druga dawka generalnie nie powinna być gorsza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2021, 08:15

    Dip88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Ja dopiero druga noc śpię z poduszką wcześniej mi przeszkadzała. Ale generalnie nie mam jej pod głową tylko między nogami i to jest pozycja idealna.

    Ciesze się dziewczyny ze szczepienie przeszło gładko, druga dawka generalnie nie powinna być gorsza.
    Taki mam właśnie plan na dzisiaj, żeby głowa była tak jak zwykle i tylko się do poduchy przytulić i nogę położyć. Zobaczymy, jak nie, to wracam do męża, póki co sprawdzał się jako poduszka 😂❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2021, 08:32

    Eve lubi tę wiadomość

  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie wrote:
    Nulka chciałaś sobie przedłużyć ciążę na cały rok? 😁🤣
    A bo pomyślałam sobie że skoro się człowiek tyle starał to niech i w ciąży dłużej pochodzi 😂😂 a tak serio to ustawiając suwaczek w podglądzie miałam 9mc, nie wiem kiedy doszły dodatkowe trzy😂😂

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Eve lubią tę wiadomość

  • Rosalie Autorytet
    Postów: 847 581

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pod glowa mam swoja ulubiona poduche, a ciazowa, mimo, ze jest w ksztalcie C jest tylko do opierania nogi. Poki co nie wedruje z nia z boku na bok, bo mi sie nie chce, za duzo szarpania bylo i sie wybudzalam, wiec mam ja pod noge jak spie na lewym boku, bo jest wtedy od zewnetrznej strony materaca i jak cos to moge ja skopac 😂 ale podejrzewam, ze jeszcze troche i bedzie mocno pomocna, na ten moment spie jeszcze czesciowo na brzuchu poki moge, ale to co raz mniej wygodne

    0d1yskjo8vrc1yk9.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w poprzedniej ciąży w ogóle nie spałam z tą poduszką, próbowałam dużo razy na tysiąc sposobów i wiecznie mi gdzieś przeszkadzała 🙈 Za każdym razem w nocy lądowała na podłodze 😂

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dipp ja w pierwszej tylko z poducha, w drugiej nawet raz się nie ułożyłam z poducha, a teraz jak na razie się dogadałyśmy🤣

    Dip88 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ