Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Mam wyniki
    Beta : 554.06
    Progesteron : 16.60 .... 😭 (mieszcze się w nocach ale niski chyba) bo po owulacji miałam 21 kurcze czemu on tak spadł 😭😭😭😭
    Beta pięknie rośnie to najważniejsze ❤️
    Na progesteron dostaniesz po prostu luteinę albo dupka jutro

    Edit. Progesteron jest skokowo wydzielany i mogłaś złapać dołek - ważne że jest powyżej 10 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2022, 20:54

    Blond27 lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska95 wrote:
    Ja na insta podejrzałam 🙈 przyznaje się 😊
    O Ty, Ty 😂 😂 😂 Najpierw Blondyna zdemaskowana w którymś wątku, teraz ja 🤣
    Ja też patrzyłam tylko na Kropka, a nie na jakieś napisy na tym zdjęciu 😂

    Kalli95, Blond27, Milixx lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    O Ty, Ty 😂 😂 😂 Najpierw Blondyna zdemaskowana w którymś wątku, teraz ja 🤣
    Ja też patrzyłam tylko na Kropka, a nie na jakieś napisy na tym zdjęciu 😂
    Na szczęście tu mało kto pamięta moją sytuację 😅

    Ja nawet nie zwróciłam uwagi, byłam pewna że usunięte 😂

    Blond27 lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    O Ty, Ty 😂 😂 😂 Najpierw Blondyna zdemaskowana w którymś wątku, teraz ja 🤣
    Ja też patrzyłam tylko na Kropka, a nie na jakieś napisy na tym zdjęciu 😂

    Oj tam oj tam, przecież nie bede stalkować 😊 dzieli nas pół polski, więc luz 😂

    Blond27 lubi tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie instagramy? 😂 ja nie ogarnąłem danych 😂

    Dziewczyny dziękuję za wsparcie 💜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2022, 21:09

    Aneta2506, Kalli95 lubią tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Macie instagramy? 😂

    Dziewczyny dziękuję za wsparcie 💜
    Ja mam jak już wiadomo 😂 Słuchajcie, ja tam nie mam nic przeciwko, ale zasada follow za follow, zdemaskowanie za zdemaskowanie 🤣🤣🤣 <3

    Kalli95 lubi tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska95 wrote:
    Ja na insta podejrzałam 🙈 przyznaje się 😊

    A ja nie 🤣🤣🤣 ale na priv na insta kto ma ochotę to możemy się popodgladac 😊😊😊

    Milixx lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi hahaha widzialam, ale pierwsza myśl " za krótkie na nazwisko pewnie początek" I tyle patrzyłam dalej na kropka 🤣🤣

    Blond27 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Mam wyniki
    Beta : 554.06
    Progesteron : 16.60 .... 😭 (mieszcze się w nocach ale niski chyba) bo po owulacji miałam 21 kurcze czemu on tak spadł 😭😭😭😭

    Beta super rośnie, wizyta i dupek bądź luteina i będzie wszystko dobrze 😘

    Blond27 lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 spokojnie, nie jest źle 😘 ja przy progu 9 nie mialam jeszcze plamien więc spokojnie. Tak jak dziewczyny piszą dostaniesz proga i będzie dobrze 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2022, 21:20

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia23 wrote:
    Domi hahaha widzialam, ale pierwsza myśl " za krótkie na nazwisko pewnie początek" I tyle patrzyłam dalej na kropka 🤣🤣
    hahaha 😂 No cóż, już nadszedł ten czas, kiedy to Maluch przyciąga większą uwagę niż ja 🤣 Szybko poszło 😂 <3

    Kalli95, Milixx lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Macie instagramy? 😂 ja nie ogarnąłem danych 😂

    Dziewczyny dziękuję za wsparcie 💜

    Ja bym się musiała zdemaskować z imieniem 🤣

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest tu ktoś kto miał zastrzyki z heparyna?

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Ja mam jak już wiadomo 😂 Słuchajcie, ja tam nie mam nic przeciwko, ale zasada follow za follow, zdemaskowanie za zdemaskowanie 🤣🤣🤣 <3

    Ja na priv mogę podesłać, tak na forum to nie wiem kto podczytuje 🤣

    Edit. Podesłałam Ci w wiadomości 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2022, 21:25

    Domi_naturelover, Blond27 lubią tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia23 wrote:
    Dziewczyny czy jest tu ktoś kto miał zastrzyki z heparyna?
    Ja robiłam kilka dni miesiąc temu - teraz mam dopiero od serduszka zalecone

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia23 wrote:
    Ja bym się musiała zdemaskować z imieniem 🤣
    Niektórzy mają nick związany ze swoim imieniem i łatwo obczaic gdzieś a niektórzy tak wymyślne że nigdy byśmy się nie domyśliły nawzajem że to my 😂

    Oliwia23 lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Ja robiłam kilka dni miesiąc temu - teraz mam dopiero od serduszka zalecone

    Boże czy to aż tak boli czy ja zle robie? Nie samo wkucie,a później. Tak mi sie automatycznie niedobrze zrobilo, ze myslalam, ze zwymiotuje 😔Polała mi się krew i pewnie będą silniki... można tego uniknąć?

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Dziewczyny, ja po wizycie 🥰🥺 Kropeczek rośnie książkowo, mamy maleńki zarodek! 🥰🤯🤰

    Cieszę się ogromnie - Maleństwo rośnie i wreszcie chyba trafiłam na TEGO lekarza ❤️ jest świetny, w gabinecie spędziłam 25min, wypytałam o wszystko, On sam jest pod ogromnym wrażeniem mojej historii, dostałam jasne zalecenia, skierowania, bardzo ciepły człowiek i słuchajcie, czuję z nim VIBE 🤣 Nie sądziłam, że to kiedyś powiem, ale nadajemy na tych samych falach XD 😂 Oczywiście bardzo mnie pochwalił, że tak wszystko wiem, wszystko zapisane, witaminy dobrane w odpowiednich dawkach. Powiedział, że jestem lepiej przygotowana niż niejeden lekarz lub położna 🤣
    Chyba do mnie dochodzi, zalewa mnie miłość do tego Maleństwa 😭😍🥰 Patrzcie ciotki! :
    4833-D0-DB-A439-4-FC4-A349-AD9-BF6476994.jpg

    Wizyta serduszkowa na spokojnie 21.04, proszę mnie zapisać 🥰

    Domi ogromnie się cieszę że jest dobrze 😁 aż mam łezki radości w oczach. A wizytę serduszkowa masz w naszą 20 rocznicę bycia razem z mężem więc będzie piękne serduszko na prezent dla ciotki 🥰

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia23 wrote:
    Boże czy to aż tak boli czy ja zle robie? Nie samo wkucie,a później. Tak mi sie automatycznie niedobrze zrobilo, ze myslalam, ze zwymiotuje 😔Polała mi się krew i pewnie będą silniki... można tego uniknąć?
    Przede wszystkim nie usuwaj pęcherzyka z ampułki i sam zastrzyk powoli.
    Rzeczywiście ból jest tuż po zrobieniu a nie sam zastrzyk ale mnie nie bolało już 3/4 raz. Jak robisz to warto chwilę posiedzieć odpocząć i unikać ucisku np paska, gumki od spódnicy itp bo na bank będzie siniak a jak już będzie to go omijaj. Niektórzy polecają chwilę przed zrobieniem schłodzić miejsce kostką lodu

    Oliwia23 lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia23 wrote:
    Dziewczyny czy jest tu ktoś kto miał zastrzyki z heparyna?
    Nie ale ja codziennie robię milion.
    Zdezynfekuj miejsce wkłucia, złap fałd skórny ok 3-5 cm od pępka, ja robię na 2-3 palce w raz jedną, raz drugą stronę, trzymając strzykawkę jak długopis wbij pewnym ruchem w skórę i rozpocznij podawanie, powolutku, łącznie z pęcherzykiem powietrza. Puść fałd skórny i wyjmij strzykawkę. Najważniejsze- podawać wolno i z tym powietrzem z dołu, nic nie wypuszczaj. Pamiętaj o zmianie miejsc wkłucia. Ja tak robię i pacjenci chwalą, że jako jedyna robię bezboleśnie i bez siniaczkow. Będzie dobrze, przyzwyczaisz się 🍀

    Oliwia23, Blond27, Kalli95, Mgdra, milam lubią tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ