Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 5 maja 2022, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie - lekarz 10 minut się spóźnił 😅

    Maleństwo pięknie urosło, serduszko bije i nawet 2 dni nadrobione więc jestem w 9+0 a nie 8+5 ❤️

    Następna wizyta 31.05 i prenatalne 01.06 (udało mi się na NFZ załapać)

    daa43ef05495.jpg

    Mgdra, malinowamamba95, Ola-Ola1992, Blond27, Koteczka82, Angelaaaa, Milixx, Nati94, Kalli95, KlaraJa, KaJa, Domi_naturelover, Tulipan, verliebtindich, Poziomka9204, cuddlemuffin, Lolka997, Grażyna1820, nick nieaktualny, a.ky.ska, Olaola, AgulaM, Aneta2506, Kluska95, nick nieaktualny, 2+3, Olo323 lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 5 maja 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Ja mam dopiero wizytę na 13 🥴 już się stresuje i bardzo liczę na to że mąż będzie mógł wejść ze mną 😊😊 chociaż ten jeden raz bo w poprzedniej ciąży sama bo covid a myślę że jak dzisiaj 11+0tc to jest to najlepsze usg gdzie już dzidziulek ładnie wygląda i się pokazuje 🤭
    Z córką na późniejszym etapie to oglądałam samą pupę i plecy 😂 jak pokazała na sekundę twarz to zasłonięta rękami 🥴
    Także trzymajcie kciuki 🤞 ja za was też trzymam ❤️
    U mnie w przychodni długo nie można było przyjść z partnerem. Potem zrobili ze tylko na USG trymestrów a teraz można na każdą wizytę więc u Ciebie też będzie można 🤞☺️

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 5 maja 2022, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Jestem po wizycie - lekarz 10 minut się spóźnił 😅

    Maleństwo pięknie urosło, serduszko bije i nawet 2 dni nadrobione więc jestem w 9+0 a nie 8+5 ❤️

    Następna wizyta 31.05 i prenatalne 01.06 (udało mi się na NFZ załapać)

    daa43ef05495.jpg
    Blondyna kawał dzieciaczka już 😍 ależ się cieszę że wszystko w porzadku 😊 nie wiem jak Wy ale ja to każda ciążę stąd przeżywam jakoś się zżyłam z Wami ✊😁

    Blondyna.B, Domi_naturelover, Olo323 lubią tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 5 maja 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Jestem po wizycie - lekarz 10 minut się spóźnił 😅

    Maleństwo pięknie urosło, serduszko bije i nawet 2 dni nadrobione więc jestem w 9+0 a nie 8+5 ❤️

    Następna wizyta 31.05 i prenatalne 01.06 (udało mi się na NFZ załapać)

    daa43ef05495.jpg

    Cudny widok 😍😍

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 5 maja 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    U mnie w przychodni długo nie można było przyjść z partnerem. Potem zrobili ze tylko na USG trymestrów a teraz można na każdą wizytę więc u Ciebie też będzie można 🤞☺️
    Obecnie w większości miast można już spokojnie chodzić z partnerem ale u mojej kolezanki w innym mieście to nawet z przychodni wyprosili jej meza 🤦‍♀️

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 5 maja 2022, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B piękny dzidziuś ❤️❤️

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 5 maja 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Jestem po wizycie - lekarz 10 minut się spóźnił 😅

    Maleństwo pięknie urosło, serduszko bije i nawet 2 dni nadrobione więc jestem w 9+0 a nie 8+5 ❤️

    Następna wizyta 31.05 i prenatalne 01.06 (udało mi się na NFZ załapać)

    daa43ef05495.jpg
    Ale super 🥰🥰

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 5 maja 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Jestem po wizycie - lekarz 10 minut się spóźnił 😅

    Maleństwo pięknie urosło, serduszko bije i nawet 2 dni nadrobione więc jestem w 9+0 a nie 8+5 ❤️

    Następna wizyta 31.05 i prenatalne 01.06 (udało mi się na NFZ załapać)

    daa43ef05495.jpg
    Ale już duży 😍

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 5 maja 2022, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jade z mężem na wizytę trzymajcie kciuki 🤞🍀

    Blond27, Blondyna.B, KlaraJa, Oliwia23, Milixx, nick nieaktualny, Aneta2506, Mgdra, 2+3, Olo323 lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 5 maja 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zaciśnięte ✊✊✊✊

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 5 maja 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Jestem po wizycie - lekarz 10 minut się spóźnił 😅

    Maleństwo pięknie urosło, serduszko bije i nawet 2 dni nadrobione więc jestem w 9+0 a nie 8+5 ❤️

    Następna wizyta 31.05 i prenatalne 01.06 (udało mi się na NFZ załapać)

    daa43ef05495.jpg

    Piękny widok 😍 kropek nabiera kształtów małego człowieczka ❤️ ja mam USG w pon. (będzie 8+6) oby było podobnie, łapie stres na samą myśl 🤢 🥴 ale trzeba być dobrej myśli 🍀

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 5 maja 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż ze mną nie mógł wejść 😭😭
    Dziecko wcale nie chciało współpracować 😭
    Zmienił mi się termin z 24.11 na 19.11 i muszę przełożyć prenatlane na szybciej 🙄

    COLLAGE-20220505-133348.jpg

    Domi_naturelover, Milixx, Nati94, Tulipan, Kalli95, Grażyna1820, nick nieaktualny, AgulaM, Aneta2506, Kluska95, Mgdra, nick nieaktualny, milam, 2+3, Olo323 lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 5 maja 2022, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna, jaki cudny Maluszek 😍 Miałaś usg przez brzuch czy jeszcze dopochwowo?

    Angelaaa, szkoda, że mąż nie mógł wejść 😔 Ale kawał człowieka już! ❤️

    Wspaniałe wieści dziewczyny!

    Angelaaaa, Olo323 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Blondyna, jaki cudny Maluszek 😍 Miałaś usg przez brzuch czy jeszcze dopochwowo?
    Jeszcze dopochwowo ale kolejne to już będzie przez brzuch ☺️
    W 1 ciąży miałam w 11 na luzie przez brzuch ale u niektórych może być za wcześnie

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Mąż ze mną nie mógł wejść 😭😭
    Dziecko wcale nie chciało współpracować 😭
    Zmienił mi się termin z 24.11 na 19.11 i muszę przełożyć prenatlane na szybciej 🙄

    COLLAGE-20220505-133348.jpg
    A kiedy miałaś mieć?
    Szkoda, że mąż nie mógł wejść ale później więcej widać i będzie mógł ładnie na 3D oglądać ☺️

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    A kiedy miałaś mieć?
    Szkoda, że mąż nie mógł wejść ale później więcej widać i będzie mógł ładnie na 3D oglądać ☺️

    23 maja miałam mieć

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 5 maja 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizytę prenatalna ide dziś na 18:40 . Dawno się tak nie stresowałam ..

    Angelaaaa, Mgdra, Domi_naturelover, Olo323 lubią tę wiadomość

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • Tulipan Autorytet
    Postów: 502 509

    Wysłany: 5 maja 2022, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ piękne zdjęcia pokazujecie ❤️💙❤️już można się zakochać 🥰😅

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia...<3
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 5 maja 2022, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Jestem po wizycie - lekarz 10 minut się spóźnił 😅

    Maleństwo pięknie urosło, serduszko bije i nawet 2 dni nadrobione więc jestem w 9+0 a nie 8+5 ❤️

    Następna wizyta 31.05 i prenatalne 01.06 (udało mi się na NFZ załapać)

    daa43ef05495.jpg

    ❤❤❤❤

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 5 maja 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Mąż ze mną nie mógł wejść 😭😭
    Dziecko wcale nie chciało współpracować 😭
    Zmienił mi się termin z 24.11 na 19.11 i muszę przełożyć prenatlane na szybciej 🙄

    COLLAGE-20220505-133348.jpg

    Najważniejsze że wszystko dobrze ❤

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ