Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 23 lipca 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu dziewczyny 😘

    My dzisiaj nad jeziorkiem byliśmy ale pogoda się popsuła także teraz odpoczywamy w domu😊


    IMG20220723112250.jpg

    malinowamamba95, Milixx, Mgdra, Olo323, Poziomka9204, Blondyna.B, Grażyna1820, Domi_naturelover, Szatkownicadojajek, Nati94, Blond27, Chrupka , Dominika96, cuddlemuffin, KlaraJa lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 23 lipca 2022, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa, zdrówka ❤️
    Oby szybko Ci przeszło 😊
    Moja przyjaciółka w pierwszym trymestrze przechodziła covid tez tak ciężko, ale z córeczka wszystko w porządku 😊

    malinowamamba95 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 23 lipca 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Miłego weekendu dziewczyny 😘

    My dzisiaj nad jeziorkiem byliśmy ale pogoda się popsuła także teraz odpoczywamy w domu😊


    IMG20220723112250.jpg
    Jakie te brzuszki cudne 😍😍😍

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 23 lipca 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Miłego weekendu dziewczyny 😘

    My dzisiaj nad jeziorkiem byliśmy ale pogoda się popsuła także teraz odpoczywamy w domu😊


    IMG20220723112250.jpg

    Wow, ale super miejscówka 🤩
    No i Twój brzuszek 😍

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 23 lipca 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy przyjmą mnie na izbę przyjęć z infekcja pochwy..? Nie mogę teraz wytrzymać, nie wiem czy czekać do poniedziałku? 🥺

    Szatkownicadojajek lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 23 lipca 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela ale super 😍

    U nas brzuszek wygląda tak ☺
    6d2c3277883a.jpg

    Teraz jesteśmy u dziadków. W dzień słońce i upał, a teraz idzie ogromna burza 🙈😱

    Blondyna.B, Angelaaaa, Grażyna1820, Domi_naturelover, Nati94, Olo323, Chrupka , Milixx lubią tę wiadomość

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 23 lipca 2022, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę na izbę 🥺

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 23 lipca 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Jadę na izbę 🥺
    Jedz, szkoda czasu, sobota dopiero, dostaniesz leki i zaczną już działać. Koniecznie daj znać po!

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 23 lipca 2022, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Jadę na izbę 🥺

    Jasne, szkoda się męczyć. Daj znac co powiedzieli

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 23 lipca 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na izbie trochę to potrwa bo są zajęci niby...🥴🥴

    Alicja kopie to najważniejsze.. ciekawe czy usg zrobi bo niby takie infekcje są niebezpieczne dla dziecka 🥺🥺

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 23 lipca 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na spokojnie. Nie dzieje się nic zagrażającego dziecku,ja ostatnio jak byłam to akurat tez był jeden lekarz na dyżurze i był na porodówce. Tez chwile musiałam poczekać. Myśle ze przy badaniu zaglądnie co u maleństwa. Bo zazwyczaj sprawdzaja i dzidziusia, szyjke, łożysko czy coś się nie dzieje.

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 23 lipca 2022, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx, czekamy na fotki ze słonecznej Chorwacji 🥰🏖

    conte, w razie czego faktycznie zacznij się pakować, już tak niewiele zostało 🥰 Oczywiście mam nadzieję, że spokojnie te kilka tygodni jeszcze pobędziecie w dwupaku 😃

    malinowa, zdrowiej! Co do covida, to Dzidziusiowi nic nie powinno być, nie martw się na zapas! Pamietam, że conte przechodziła na początku :D

    Angelaa, czekamy na wieści 🤞🏼🙁


    U Nas również intensywnie - wczoraj mała imprezka u Nas na mieszkaniu, więc było trochę przygotowań 😄 Dzisiaj odebraliśmy kolejne rzeczy z lokalnej grupy za darmo - dostaliśmy tak piękne ciuszki 😍 Do tego karuzelę i sterylizator 😃
    Nie obyło się bez dwóch drzemek przez burzową pogodę 🌩
    Dzisiaj weszłyśmy także w 22tc! Brzusio rośnie, Mała jest baardzo aktywna, spokojnie mogę powiedzieć, że odczuwam regularne ruchy 😀 Bardzo mnie to uspokaja. 😊❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2022, 21:04

    Mgdra, Blondyna.B, Grażyna1820, Nati94, Olo323, Chrupka , Milixx lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa, nie stresuj się kochana. Ja przechodziłam covid w 6tc, test ciążowy dodatni przed Bożym Narodzeniem a 4 stycznia miałam dodatni covidowy. Dziś jesteśmy w 35tc 😉

    Olo323 lubi tę wiadomość

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 23 lipca 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam antybiotyk
    Z małą wszystko ok

    Grażyna1820, Mgdra, Domi_naturelover, Blondyna.B, Nati94, Szatkownicadojajek, Olo323 lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 23 lipca 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. Ja dostałam antybiotyk w globulkach w poniedziałek, w środę już była mega różnica 👍 szybko pomoże

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 23 lipca 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że musiałam prawie 3 godziny czekać i się nasłuchać że to nie stan na izbę przyjęć... A ja do niej że jak chodzić, siedzieć nie mogę i się dobrze załatwić to jaki to stan ? I jak mam weekend przeczekać w takim stanie.. to już nic nie mówiła 🥴🥴

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 23 lipca 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanie jaką macie długość szyjki ?
    Ta lekarka mi mówiła że super długa itp. że fajnie
    I mam wpisane 31mm a 28 czerwca miałam 54mm, nie za szybko się skraca ? 😳

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 23 lipca 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Mam jeszcze pytanie jaką macie długość szyjki ?
    Ta lekarka mi mówiła że super długa itp. że fajnie
    I mam wpisane 31mm a 28 czerwca miałam 54mm, nie za szybko się skraca ? 😳
    U mnie w 18+5 była 37,5mm i powiedział, że w porządku.

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 23 lipca 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Mam jeszcze pytanie jaką macie długość szyjki ?
    Ta lekarka mi mówiła że super długa itp. że fajnie
    I mam wpisane 31mm a 28 czerwca miałam 54mm, nie za szybko się skraca ? 😳
    Tak szybko by się 31mm zrobilo? Może błąd.
    Koleżanka w 22tc miała 28mm i dostała nakaz leżenia. Za kilka dni byly 32mm. Lekarz musiał źle zmierzyć. No ale i tak kazał jej dużo leżeć.
    Ja w 24tc miałam 45mm.

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 23 lipca 2022, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mgdra wrote:
    Tak szybko by się 31mm zrobilo? Może błąd.
    Koleżanka w 22tc miała 28mm i dostała nakaz leżenia. Za kilka dni byly 32mm. Lekarz musiał źle zmierzyć. No ale i tak kazał jej dużo leżeć.
    Ja w 24tc miałam 45mm.


    No ciekawe, czy błąd czy co 😟 dobrze że 2 sierpnia mam wizytę

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ