Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w koszyku zestaw startowy Lovi - butelki + 2 smoczki. Jak nie podpisują to będziemy dalej szukać ☺️

    A wczoraj udało mi się upolować praktycznie za pół ceny nowy laktator na Vinted 😁

    Nati94, Olo323, KlaraJa, Szatkownicadojajek, Poziomka9204, Domi_naturelover lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam termin na cc. Brajanek będzie z nami 24 sierpnia 😁 Stary zasmucony trochę, bo już nie lew 😄 ale z dwoma lwami w domu chyba bym nie wytrzymała 😂

    Nati94, Olo323, KlaraJa, Oliwia23, Mgdra, Szatkownicadojajek, Grażyna1820, Paulina666, Poziomka9204, Angelaaaa, Chrupka , Milixx, Kasiooola, milam, Domi_naturelover lubią tę wiadomość

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Dziewczyny, mam termin na cc. Brajanek będzie z nami 24 sierpnia 😁 Stary zasmucony trochę, bo już nie lew 😄 ale z dwoma lwami w domu chyba bym nie wytrzymała 😂
    To już zaraz 😯😍

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    To już zaraz 😯😍
    Tak, dwa tygodnie 🥰 tym bardziej nie będę mogła wysiedzieć 🤣

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Dziewczyny, mam termin na cc. Brajanek będzie z nami 24 sierpnia 😁 Stary zasmucony trochę, bo już nie lew 😄 ale z dwoma lwami w domu chyba bym nie wytrzymała 😂
    O mamo, to już ☺️ ale Ci zazdroszczę
    Co do butelek to zapomniałam o tym ale rzeczywiście musi być 0 i przy Lili ją bez problemu znalazłam. Najbardziej chwale sobie Avent, medela calma robiła taki wypływ jak już Ala zassała, że się krztusiła 😅 ale nie zaburza rzeczywiście, tylko moja córka była żarłoczna.

    W ogóle od wczoraj więcej myślę o wyprawce. Muszę spiąć tyłek i spisać listę, bo za ubranka (bo mi się podoba itd), dałam już z 500 🙈

    Jak Go wczoraj widzieliśmy na USG, to pierwszy raz tak w pełni dotarło do mnie, że będziemy mieli tego wymarzonego zdrowego Synka. I takie myśli, jak się wychowuje chłopca, żeby był fajnym chłopakiem i poradził sobie w życiu. Wydaje mi się, że dziewczyny łatwiej 🙈

    Olo323, Blondyna.B, Grażyna1820, Poziomka9204, Domi_naturelover lubią tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Ja mam w koszyku zestaw startowy Lovi - butelki + 2 smoczki. Jak nie podpisują to będziemy dalej szukać ☺️

    A wczoraj udało mi się upolować praktycznie za pół ceny nowy laktator na Vinted 😁
    Laktatora też szukam. Moim zdaniem każdy, kto karmi piersią, powinien zainwestować też w laktator, jeśli planuje czasami wyjść. Miałam ręczne i pamiętam tę męczarnie przy ściąganiu. Tym razem elektryk

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Dziewczyny, mam termin na cc. Brajanek będzie z nami 24 sierpnia 😁 Stary zasmucony trochę, bo już nie lew 😄 ale z dwoma lwami w domu chyba bym nie wytrzymała 😂

    Ja jestem lew i mój teść też jest lew, generalnie się dogadujemy ale czasami jest nerwowo 😅🦁

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zaufaj położnej jest teraz mała promocja na laktatory. Ja się chyba zdecyduje na Neno Primo, bo widziałam dobre opinie, chociaż moja koleżanka ma dla mnie odłożoną Medele Swing i w sumie nie wiem, czy wymienić rurki, butelki i lejki czy kupić ten nowy Neno 🤷‍♀️

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Dziewczyny, mam termin na cc. Brajanek będzie z nami 24 sierpnia 😁 Stary zasmucony trochę, bo już nie lew 😄 ale z dwoma lwami w domu chyba bym nie wytrzymała 😂
    Jezu to juuuż 😍
    Ty będziesz 24 już po, a ja będę na USG hehe. Jeju ale leci 🙈

    Ja kupiłam przy 1 ciąży laktator canpol easy. Niestety nie ciągnął w ogóle.... Dla mnie nie odpowiedni. Kupiliśmy później medela swing i to u mnie się bardzo sprawdziło 💪

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Dziewczyny, mam termin na cc. Brajanek będzie z nami 24 sierpnia 😁 Stary zasmucony trochę, bo już nie lew 😄 ale z dwoma lwami w domu chyba bym nie wytrzymała 😂
    O jaaaacie, przecież to już zaraz 😄 ale fajnie 🥰

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3081 4277

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    O mamo, to już ☺️ ale Ci zazdroszczę
    Co do butelek to zapomniałam o tym ale rzeczywiście musi być 0 i przy Lili ją bez problemu znalazłam. Najbardziej chwale sobie Avent, medela calma robiła taki wypływ jak już Ala zassała, że się krztusiła 😅 ale nie zaburza rzeczywiście, tylko moja córka była żarłoczna.

    W ogóle od wczoraj więcej myślę o wyprawce. Muszę spiąć tyłek i spisać listę, bo za ubranka (bo mi się podoba itd), dałam już z 500 🙈

    Jak Go wczoraj widzieliśmy na USG, to pierwszy raz tak w pełni dotarło do mnie, że będziemy mieli tego wymarzonego zdrowego Synka. I takie myśli, jak się wychowuje chłopca, żeby był fajnym chłopakiem i poradził sobie w życiu. Wydaje mi się, że dziewczyny łatwiej 🙈
    Starsze siostry trochę pomaga, pokażą co i jak młodszemu bratu 😄

    👫 33lata

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraJa wrote:
    Ja jestem lew i mój teść też jest lew, generalnie się dogadujemy ale czasami jest nerwowo 😅🦁
    Ja bliźniak a mój Stary lew i czasem idą iskry 🤣

    Będę teraz skreślać dni w kalendarzu 😅

    Poziomka9204, KlaraJa lubią tę wiadomość

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Dziewczyny, mam termin na cc. Brajanek będzie z nami 24 sierpnia 😁 Stary zasmucony trochę, bo już nie lew 😄 ale z dwoma lwami w domu chyba bym nie wytrzymała 😂


    Dni się będą dłużyć 🤭
    Zaczynamy wielkie odliczanie 😁

    Poziomka9204, Olo323 lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u lekarza dostałam skierowanie do diabetologa.. ciężarne tylko w szpitalu przyjmują 🥴 2 dni robocze mam czekać aż zadzwonią z terminem wizyty także ciekawe na kiedy się dostanę 🙈
    Mam nie jeść słodyczy i ewentualnie 1 jabłko, jak żyć...? 😭

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Ja byłam u lekarza dostałam skierowanie do diabetologa.. ciężarne tylko w szpitalu przyjmują 🥴 2 dni robocze mam czekać aż zadzwonią z terminem wizyty także ciekawe na kiedy się dostanę 🙈
    Mam nie jeść słodyczy i ewentualnie 1 jabłko, jak żyć...? 😭

    Współczuję 😟 mnie tak ciągnie do słodyczy, że szkoda gadać 🙈 jutro robię krzywą, oby było dobrze.

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraJa wrote:
    Współczuję 😟 mnie tak ciągnie do słodyczy, że szkoda gadać 🙈 jutro robię krzywą, oby było dobrze.
    Jakiś masz powód, że robisz wcześniej niż 24tc?

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraJa wrote:
    Współczuję 😟 mnie tak ciągnie do słodyczy, że szkoda gadać 🙈 jutro robię krzywą, oby było dobrze.


    No ja też uwielbiam słodycze 😭😭 niby wysokiej cukrzycy nie mam, ale nie powinnam mieć glukozy w moczu 😒

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 760 1379

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Jakiś masz powód, że robisz wcześniej niż 24tc?

    Wiem, że zwykle krzywą ogtt robi się między 24tc a 28tc (niekiedy piszą, że między 21tc a 26tc) ale nie są to sztywne terminy, lekarz stwierdził że mogę zrobić wcześniej i tak mi dał skierowanie, no i pasuje mi to terminowo. Poza tym jestem w grupie zwiększonego ryzyka przez obciążenie genetyczne (cukrzyca w bliskiej rodzinie), nadciśnienie w ciąży i pcos, także też przez te predyspozycje chce zrobić ponad tydzień wcześniej niż standardowo.

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2 (2021rok) -> w 2025 spadło do 8,4.
    wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png

    Starania o drugiego maluszka od kwietnia 2025 -> stymulacja hormonalna -> udało się za pierwszym razem! ❤️
    16.06 - nifty ✅ niskie ryzyka, będzie drugi synek 🩵 USG 4,3cm bobasa 💪🏻

    preg.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraJa wrote:
    Wiem, że zwykle krzywą ogtt robi się między 24tc a 28tc (niekiedy piszą, że między 21tc a 26tc) ale nie są to sztywne terminy, lekarz stwierdził że mogę zrobić wcześniej i tak mi dał skierowanie, no i pasuje mi to terminowo. Poza tym jestem w grupie zwiększonego ryzyka przez obciążenie genetyczne (cukrzyca w bliskiej rodzinie), nadciśnienie w ciąży i pcos, także też przez te predyspozycje chce zrobić ponad tydzień wcześniej niż standardowo.

    U mnie w rodzinie dziadkowie cukrzycę mają więc ja też wolę dmuchać na zimne 😜
    Tym bardziej że w poprzedniej ciąży glukozę na czczo to miałam 75 i 85 a tu teraz od początku 95 i 98 no i ten cukier w moczu 😒😒 ciekawe co lekarz powie. Chyba jeszcze raz zrobie mocz i glukozę tak żeby sprawdzić

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Dziewczyny, mam termin na cc. Brajanek będzie z nami 24 sierpnia 😁 Stary zasmucony trochę, bo już nie lew 😄 ale z dwoma lwami w domu chyba bym nie wytrzymała 😂

    O kurczę, to już zaraz, za momencik! 😁

    Ja tez lew i mój S. Baran i czasem jeśli chodzi o upartość to ciężko 😂 tak to mówi, ze ja raczej z tych milusińskich simb 😂

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
‹‹ 510 511 512 513 514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ