X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Hej mój cud 2mm ciąża prawidłowa co do tygodnia :-D
    jeszcze raz gratuluje!!!! i zycze zeby cud trwal do samego porodu :-) <3

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1993 wrote:
    Witam przepraszam że wczoraj nie zaglądałam ale jeszcze mam doła Beta spadła z 4,70 do 4,49 a najgorsze jest to że moja tempka rośnie więc dalej nie wiem co jest grane, nakręcać się juz za bardzo co nie mam więc tylko czekać na @ tylko kuwa kiedy ona przylezie?
    bylam dzis na twoim wykresie dziwne jest to ze beta spada a tempka idzie w gore!!! moge ci tylko doradzic spokoj spokoj i cierpliwosci :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zycze milego dnia.

    Schowalam swoj wykres bo denerwuja mnie komentarze. Wciaz czekam na @

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hej zycze milego dnia.

    Schowalam swoj wykres bo denerwuja mnie komentarze. Wciaz czekam na @
    rozumie cie!!! <3 <3 ale ja juz niezwracam uwagi na komentarze,super ze ma sie takie wsparcie bo kto nas lepiej zrozumie jak nie inna staraczka??? <3 <3 dzien dobry :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ja juz w pracy ale mi sie spać chce mimo że niedawno kawe wypiłam :/ Ewelina również zycze miłego dnia :)
    Kasiu przykro mi że beta spadła ale może jeszcze jest nadzieja wspieram i tule <3

    Ewelina23, rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    rozumie cie!!! <3 <3 ale ja juz niezwracam uwagi na komentarze,super ze ma sie takie wsparcie bo kto nas lepiej zrozumie jak nie inna staraczka??? <3 <3 dzien dobry :-)
    Wiem kochana. Ale dziś zaznaczyłam tempke a jedna mi napisała że czeka na plus jak wczoraj test robilam . Wiec nie chce sie denerwowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2013, 08:45

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiem kochana. Ale dziś zaznaczyłam tempke a jedna mi napisała że czeka na plus jak wczoraj test robilam . Wiec nie chce sie denerwowac.
    a moze miala nadzieje ze ci sie udalo??? niewiem sloneczko co miala na mysli..ja zawsze u wszystkich mam nadzieje ze bedzie zielono ze sie udalo ale jak np.widze spadek tempki nieraz wole nic nienapisac..ja widzialam juz tu niejeden zwarjowany cykl np.niby bezowulacyjny(bo tak powiedzial ginek) a ciaze spadki a ciaze negatywne testy bardzo dlugo i nagle jednak plus..pamietaj nadzieja zawsze umiera ostatnia <3

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    hejka ja juz w pracy ale mi sie spać chce mimo że niedawno kawe wypiłam :/ Ewelina również zycze miłego dnia :)
    Kasiu przykro mi że beta spadła ale może jeszcze jest nadzieja wspieram i tule <3
    oj biedulko ja wczoraj mialam taki dzien senny,i pomimo wypitych kaw marzylam tylko o spaniu..milej pracy!!! witam sie ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    a moze miala nadzieje ze ci sie udalo??? niewiem sloneczko co miala na mysli..ja zawsze u wszystkich mam nadzieje ze bedzie zielono ze sie udalo ale jak np.widze spadek tempki nieraz wole nic nienapisac..ja widzialam juz tu niejeden zwarjowany cykl np.niby bezowulacyjny(bo tak powiedzial ginek) a ciaze spadki a ciaze negatywne testy bardzo dlugo i nagle jednak plus..pamietaj nadzieja zawsze umiera ostatnia <3
    No wlasnie a dzis spadek ja rozumie ze dziewczyny trzymaja kciuki i wierza ze sie udalo! Ale ja sie nie czuje na ciaze objaw zero i czuje @ juz blisko. Wiec nie chce sie nakrecac niepotrzebnie. Co ma byc to bedzie. czekam na @ jeszcze ma caly dzien

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2013, 09:03

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    No wlasnie a dzis spadek ja rozumie ze dziewczyny trzymaja kciuki i wierza ze sie udalo! Ale ja sie nie czuje na ciaze objaw zero i czuje @ juz blisko. Wiec nie chce sie nakrecac niepotrzebnie. Co ma byc to bedzie. czekam na @ jeszcze ma caly dzien
    rozumie cie :-) ja np.mam takie swoje objawy okresowe duzo wczesniej i tez wkurza mnie jak sa komentarze tybu slicznie i bedzie zielono skoro pisze ze czuje juz na plecach oddech wrednej..mam troszke z tym plus ze mam takie swoje objawy bo wtedy nawet testu niemusze sikac bo wiem ze wredna nadejdzie ;-)

    Ewelina23, iza30 lubią tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki :) Miłego dnia Wszystkim życzę :)
    Musimy sobie dzisiejszą poradę wziąć mocno do serca, dużo racji ma w sobie.

    Ewelina dobrze, że schowałaś wykres, nie ma co niepotrzebnie narażać się na stres. Ja w pierwszym wykresie tak bardzo stresowałam się tymi pierwszymi dniami po owulacji, że myślałam że zwariuje ;) musiałam chociaż na dwa dni odstawić mierzenie temperatury. Muszę w tym cyklu zrównoważyć swoje emocje ;)

    Ewelina23, rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    hej Dziewczynki :) Miłego dnia Wszystkim życzę :)
    Musimy sobie dzisiejszą poradę wziąć mocno do serca, dużo racji ma w sobie.

    Ewelina dobrze, że schowałaś wykres, nie ma co niepotrzebnie narażać się na stres. Ja w pierwszym wykresie tak bardzo stresowałam się tymi pierwszymi dniami po owulacji, że myślałam że zwariuje ;) musiałam chociaż na dwa dni odstawić mierzenie temperatury. Muszę w tym cyklu zrównoważyć swoje emocje ;)
    hej ;-) trudno jest sie nie nakrecac itp.czytajac takie wsparcie dziewczyn :-) moja kumpela starala sie bardzo dlugo o drugie,nogi do gory itp.w ostatnim miesiacu (po straniach) odpuscila stwierdzila ze teraz jej nie na reke dziecko bo znalazla prace(na czarno) i po paru dniach mowi ze wpadli ;-) teraz ma sliczna coreczke ;-) ale bedac tu na owu niewiem czy tak naprawde da sie wyluzowac :-)

    Mallina, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobilam test wczoraj bo bylam w 14dpo a dzis 15dpo pobolewa mnie brzuch jak na @ juz od 3 dni zawsze tak mam . Ja dziekuje dziewczynom za wsparcie. Tez staralam sie nie zwracac uwagi na kometarze ale jak by nie bylo czytam je.
    Rozumie tez ze pisaly ze bd plusik bo moj wykres wygladal obiecujaco ale od 3 dni śpadek no i ten komentarz juz mnie zrana zdenerwowal

    rybka, Mallina lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja zrobilam test wczoraj bo bylam w 14dpo a dzis 15dpo pobolewa mnie brzuch jak na @ juz od 3 dni zawsze tak mam . Ja dziekuje dziewczynom za wsparcie. Tez staralam sie nie zwracac uwagi na kometarze ale jak by nie bylo czytam je.
    Rozumie tez ze pisaly ze bd plusik bo moj wykres wygladal obiecujaco ale od 3 dni śpadek no i ten komentarz juz mnie zrana zdenerwowal
    ale juz teraz sie niedenerwuj :-) usmiech prosze!!! uda nam sie kiedys ;-) musimy tylko wygrac w totka bo tak tez jest z ciaza :-)

    Mallina lubi tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    hej ;-) trudno jest sie nie nakrecac itp.czytajac takie wsparcie dziewczyn :-) moja kumpela starala sie bardzo dlugo o drugie,nogi do gory itp.w ostatnim miesiacu (po straniach) odpuscila stwierdzila ze teraz jej nie na reke dziecko bo znalazla prace(na czarno) i po paru dniach mowi ze wpadli ;-) teraz ma sliczna coreczke ;-) ale bedac tu na owu niewiem czy tak naprawde da sie wyluzowac :-)
    Masz świętą rację, zaglądając tu, porównując wykresy, wpatrując się w swój jak ślepa kura w ziarno nie można wyluzować. Ale też ciężko zrezygnować z wykresu, mierzenia temperatury, ciężko jest się oprzeć obserwacji swojego ciała.

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja zrobilam test wczoraj bo bylam w 14dpo a dzis 15dpo pobolewa mnie brzuch jak na @ juz od 3 dni zawsze tak mam . Ja dziekuje dziewczynom za wsparcie. Tez staralam sie nie zwracac uwagi na kometarze ale jak by nie bylo czytam je.
    Rozumie tez ze pisaly ze bd plusik bo moj wykres wygladal obiecujaco ale od 3 dni śpadek no i ten komentarz juz mnie zrana zdenerwowal
    Rybka ma rację, nam też się uda. Kiedyś wygramy ten los na loterii :)

    Ewelina23, rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    ale juz teraz sie niedenerwuj :-) usmiech prosze!!! uda nam sie kiedys ;-) musimy tylko wygrac w totka bo tak tez jest z ciaza :-)
    Pewnie ze sie kochana uda :-D
    nastempny mam ze stymulacja moze bd lepszy. Tyle czasu sie staramy ze jeden cykl wiecej nawet sie nie obejrzę jak zleci :-D :-*

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Pewnie ze sie kochana uda :-D
    nastempny mam ze stymulacja moze bd lepszy. Tyle czasu sie staramy ze jeden cykl wiecej nawet sie nie obejrzę jak zleci :-D :-*
    i takie podejscie mi sie podoba :-)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy spokojnie czekać na swoją kolej, nauczyć się cierpliwości (ja w szczególności ;) )

    rybka lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Masz świętą rację, zaglądając tu, porównując wykresy, wpatrując się w swój jak ślepa kura w ziarno nie można wyluzować. Ale też ciężko zrezygnować z wykresu, mierzenia temperatury, ciężko jest się oprzeć obserwacji swojego ciała.
    ja mialam juz tu pare wykresow luzackich?? :-) niemierzylam tempki ale zawsze jak wstawalam rano to pierwsza mysl ciekawe ile mam dzis?? :-) ha ha ha luzik na maksa :-D ale ja nawet jak niebede prowadzic wykresu bede wiedziec ze mam lada dzien owulke bo zawsze bola mnie jajniki wtedy :-( wiec u mnie luzik odpada bo wiem co i jak za mocno znam juz swoj organizm :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ