X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Iza :) miłego dnia :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Witaj Iza :) miłego dnia :)
    Hejka :)
    Kasia Tobie rowniez
    Co tam porabiacie dziewczeta ;) ja chyba zaraz wezme sie za ogladanie jakiegos filmu

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w pracy porobiłam wszystko co miałam przed swietami i zaczynam sie nudzić i czekam na tel od koleżanki i jade w teren :) troche mi czas szybciej minie :) A dziś po pracy jade do fryzjera musze sie jakos ogarnąc na swieta :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze jakieś półtory godz. w pracy i dopiero mi się zacznie kołowrotek sprzątania, ubierania choinek i biegania po sklepach. Już się boję :) Ale 3 dni całe do Wigilii więc powinnam zdążyć :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zostaly jeszcze tylko zakupy spozywcze ale to niedziela i pon pozniej juz tylko gotowanie :) Dobrze ze Andrzej mi pomoze zawsze lzej :)

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się mi już nie chce,już myślę o tym co trzeba w domu zrobić, a nie o pracy :) Za chwilę się stąd zwijam :)

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszcze :/ ja do 16 nie wiem jak wytrzymam jeszcze tyle czasu :(

    rybka lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze musze kupic na swieta spozywcze ale niewiele bo czesc juz kupiona. Ja nie wiele bd gotowac wiecej Piotrek bo od niedzieli ma wolne az do 2 stycznia .

    rybka lubi tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobitki moje:)ja dzis odebralam drugie hcg i wyszlo 799,9, progesteron 23,63...zalamalam sie tsh bo wyszlo 7,29

    rybka lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki!!! :) Ja dzisiaj nadrobiłam porządki, już mało zostało. Teraz odpoczywam z popołudniową kawką bo synek śpi :) Jutro zakupy i ubieranie choinki, potem wypieki, mniammm :D Mam nadzieję, że się ze wszystkim wyrobię. A tak poza tym, zrobiłam dziś test kolejny...pojawił się cień cienia drugiej kreski, ale boje się łudzić :/ Podjęłam decyzję, że jutro rano skoczę na betę i będzie 100% pewności...

    A co u Was kochane??? Ściskam mocno :*

    rybka lubi tę wiadomość

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dotarlismy w koncu do polski, tempka dzisiaj nie mierzona bo nie bylo jak, ale dzisiejszej @ nie ma wiec jest szansa jutro rano testuje.
    Niestety nie mam az tyle tu dostepu do internetu, ale postaram sie cos tu napisac jak rano zatestuje ;) milego wieczorka kochane ;)

    rybka, Inusia, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inusia wrote:
    Witajcie kobietki!!! :) Ja dzisiaj nadrobiłam porządki, już mało zostało. Teraz odpoczywam z popołudniową kawką bo synek śpi :) Jutro zakupy i ubieranie choinki, potem wypieki, mniammm :D Mam nadzieję, że się ze wszystkim wyrobię. A tak poza tym, zrobiłam dziś test kolejny...pojawił się cień cienia drugiej kreski, ale boje się łudzić :/ Podjęłam decyzję, że jutro rano skoczę na betę i będzie 100% pewności...

    A co u Was kochane??? Ściskam mocno :*
    Ja zagladam do was i podczytuje oj zycze ci z calego serduszka zebybyla to fasolka ale masz racje skocz na bete dobra zmykam bo w fonie niewygodnie sie pisze..buziaczki

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Dotarlismy w koncu do polski, tempka dzisiaj nie mierzona bo nie bylo jak, ale dzisiejszej @ nie ma wiec jest szansa jutro rano testuje.
    Niestety nie mam az tyle tu dostepu do internetu, ale postaram sie cos tu napisac jak rano zatestuje ;) milego wieczorka kochane ;)
    Daj znac koniecznie bedziemy czekac..

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jesli cos wyjdzie nie tak a @ nie bedzie to lece na bete, w polce na szczescie od reki bedzie ;) wesolych dziewczynki, dla calej rodzinki ;)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :-)
    za mna kolejny ciezki dzien, najpierw fatalna noc, snily mi sie jakies koszmary, potem ciezki dzien w pracy, do domu wrocilam juz po 14, wypilam 3 kawe i poszlam spac :/ dziewczyny naprawde nie wiem co sie ze mna dzieje, gdyby nie to ze jestem na 20 dc naprawde stawialabym na ciaze..

    dobrze ze na swieta mam wszystko gotowe, spedzamy je w tym roku sami i dobrze bo mam w planach lezec, spac i jesc popijajac winko...

    dziewczyny powiedzcie mi wlasnie o co chodzi z tym winem i endometrium???

    kasia przykro mi ze beta spada, tule mocno!<3

    ewelina cos nam nie wychodzi :( sciskam mocno! niedlugo i na nas przyjdzie pora:*

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    hej :-)
    za mna kolejny ciezki dzien, najpierw fatalna noc, snily mi sie jakies koszmary, potem ciezki dzien w pracy, do domu wrocilam juz po 14, wypilam 3 kawe i poszlam spac :/ dziewczyny naprawde nie wiem co sie ze mna dzieje, gdyby nie to ze jestem na 20 dc naprawde stawialabym na ciaze..

    dobrze ze na swieta mam wszystko gotowe, spedzamy je w tym roku sami i dobrze bo mam w planach lezec, spac i jesc popijajac winko...

    dziewczyny powiedzcie mi wlasnie o co chodzi z tym winem i endometrium???

    kasia przykro mi ze beta spada, tule mocno!<3

    ewelina cos nam nie wychodzi :( sciskam mocno! niedlugo i na nas przyjdzie pora:*


    Nie znane mi sa skutki picia wina na endometrium, tak samo jak na stymulacje jajeczkowania chociaż w sumie czasem dobrze jest odwrócić uwage od własciwego problemu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane . Ja juz w pracy . :-/ a tak mi sie nie chcialo ze szok.
    Karmelek pewnie ze przyjdzie <3
    milego dnia

    rybka lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 21 grudnia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, no i u mnie negatywnie ;( a malpy nie ma, ale chyba cos sie na nia zapowiada, ale nigdy mi sie nie spozniala, ale brzuch boli jak na @ .
    Do tego obudzilam sie z takim bolem gardla, pewnie zmiana klimatu masakra ;(
    Zycze wszystkim milego dzniA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2013, 08:22

    rybka lubi tę wiadomość

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ