X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam narazie dziewczyny moze uda mi sie zajrzec tu pozniej zycze wszystkim milego dzionka :)

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tamtym cyklu pierwszy raz nie miałam ani PMS ani objawów @ a i tak przylazła. Myślę, że mi ziółka podregulowały gospodarkę hormonalną i temu było tak lajtowo, a ja się oczywiście nakręciłam..

    Pa Iza:)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Ja uciekam narazie dziewczyny moze uda mi sie zajrzec tu pozniej zycze wszystkim milego dzionka :)
    pa pa sloneczko!!! milego dzionka ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja w tamtym cyklu pierwszy raz nie miałam ani PMS ani objawów @ a i tak przylazła. Myślę, że mi ziółka podregulowały gospodarkę hormonalną i temu było tak lajtowo, a ja się oczywiście nakręciłam..

    Pa Iza:)
    ja nic nigdy nie pilam i nie bralam..zastanawialam sie nad tym zelem ale niewiem czy go kupic bo hm..jest on tez na poprawe sluzu(ilosci) a na suchosc nie narzekam :-) nieraz sie smieje sama z siebie ze plywam ;-) moj mezus wie kiedy mam owulke bo jak dochodzi do serduszka sie smieje ze wplywa ;-)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam jak byłam młodsza, teraz susza, a ziółka o. Sroki nie poprawiają śluzu, mi pomógł dopiero wiesiołek, ale ziółka naprawdę działają. Mój też je łyka. Mi poprawiły cerę, tarczyca się obudziła bo biorę mniejszą dawkę leku a mam lepsze wyniki, PMS przeszedł prawie całkowicie i te cycki mnie tak nie bolały przed okresem jak zawsze. Magia :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja narazie jak mam duuuuzzzzooo sluzu nie bede nic brala bo juz wogole by moj plywal ;-) dobra chyba tez bede pomalu zmykac bo w domu zawsze jest co robic ;-) jesienia i zima sprzatam dom prawie codziennie a niestety latem od polowy kwietnia chodze do pracy(na czarno) to niemam sily jak wracam :-( robie wtedy od 10godzin do 13 godzin dziennie wiec dom jest wtedy brudny ;-)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam na chwilę, bo roboty masa, ale pewnie za jakąś godzinkę zaglądnę, bo w pracy mnie strasznie ciągnie :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Uciekam na chwilę, bo roboty masa, ale pewnie za jakąś godzinkę zaglądnę, bo w pracy mnie strasznie ciągnie :)
    ja zajrze dopiero popoludniu tak okolo16 wiec pa pa milego dnia!!!!! <3

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem :)

    gann3e3k07a442mt.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam czasem, mam jakieś takie wrażenie ze jak tu siedzę to myślami się nakrecam... Musimy sobie wymyśleć tematy do rozmów żeby głowy nie stracić :)

    gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,jestem 6dpo,właśnie zauważyłam małą brązową plamkę na bieliźnie,co to może oznaczać?Na testowanie chyba za wcześnie,co?Na dodatek piersi mnie bolą i wrażliwe sutki.Nie chcę się nakręcać,ale test już czeka na wypróbowanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i już zgłupiałam. Powtórzę za 2 dni,zobaczymy czy będzie wyraźniej :)

  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna a jaki jest wynik testu?
    Wiecie co dziewczyny jakoś nie moge sie odnaleźć na bellyfriend. Myślałam, że będą tam interesujące wątki i wogóle a tu lipa. Albo nic ciekawego albo jakies stare wątki. Chyba musze tu cześćiej zaglądac albo poszukać jakiegoś innego portalu o cieżarówkach :). A nawiązując do objawów okresu czy ciazy to można sobie nieźle wkręcic. Ja zaszłam za 4 razem, i w każdym z poprzednich myślałam, że to już. Miałam wszystkie objawy. Cykl w którym zaszłam niczym sie nie róznił od poprzednich. W sumie to najmniej sie staraliśmy a sie udało. Tak więc nigdy nic nie wiadomo :)

    relg4z17djzzyjqt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik testu jest niejednoznaczny,niby widać kreskę,ale jest tak słaba,że tylko pod światło widać.Wydaje mi się,że jest jeszcze za wcześnie,spróbuję za 2-3 dni moze coś będzie widać więcej.A poza tym podświadomość tez może robić swoje więc najlepsze co mogę teraz zrobić to czekać.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :)
    Czarna nie nakręcaj się ja tak miałam w poprzednim cyklu, a po paru dniach nic nie wyszło, poczekaj chociaż do tego 10 dnia, a najlepiej do term. @. Wiem jak ciężko się czeka, mi też się nie udaje :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :) postanowiłam zaglądać tutaj częściej, chyba częstotliwość zaglądania a jakaś blokada psychiczną nie mają ze swoba związku bo zaczynam odliczać do okresu... Dziś jakiś gorszy dzień, spada mi forma i znów im bliżej @ to popadam w jakies czarnodupie :/ ahhh

    weronika86 lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna164 wrote:
    Wynik testu jest niejednoznaczny,niby widać kreskę,ale jest tak słaba,że tylko pod światło widać.Wydaje mi się,że jest jeszcze za wcześnie,spróbuję za 2-3 dni moze coś będzie widać więcej.A poza tym podświadomość tez może robić swoje więc najlepsze co mogę teraz zrobić to czekać.
    U mnie na cztery dni przed okresem także pokazał sie cień cienia drugiej kreseczki. Zrobiłam test na drugi dzień- wynik negatywny. Dwa dni przed okresem- pozytyw, dzień przed i w dzień planowanej @ także pozytyw. Pięć dni po planowanej @ która nie przyszła pozytywny wynik z krwi. Więc wszystko jest możliwe :) Trzymam kciukasy.

    relg4z17djzzyjqt.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, dziś nie mam za bardzo czasu żeby tu zaglądnąć, właściwie wpadłam tylko żeby uzupełnić wykres :)
    Iwo_na ja niestety już drugi raz 2 kreski nie zobaczyłam.. Może teraz? A może kiedy indziej.. Wyluzowałam trochę, bo tamten cykl cały był jakiś dziwny, może się coś działo i nie doszło do skutku, a może to skutek leków, szkoda czasu na zastanawianie się..
    Ale daj znać czarna jutro co tam, jak nie wytrzymasz i zrobisz test :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, miłego dnia jeśli ktoś tu w ogóle dziś zaglądnie :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ