X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak baaardzo super :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze kolejny cykl odczekac juz chce zeby sie to skonczylo i zebym mogla wrocic do staranek :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    jak braąłm lutke to dostawałam szybko a teraz nie brałam na swa odpowiedzialnośc chciała zobaczyc cio z tego wyjdzie
    Paticzka a jak dlugie masz cykle ?

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj leci dzis ze mnie jak z krowy :-( wczoraj zaznaczylam koniec cyklu ale tak naprawde mialam wczoraj tylko plamienie..ale czulam juz cala soba ze dostane a jak bym zaznaczyla plamienie by byly komentarze ze moze sie udalo? ze bedzie zielono itp.a ja jestem z tych co czuja cala soba ze sie zbliza ze nadchodzi ta wredna malpa!!!

    iza30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak już ci niedługo zostało i podejmiesz staranka :)

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Tak baaardzo super :)
    bardzo bardzo super!!!!! ;-D

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ukryłam wykres, bo nie chciałam takich komentarzy

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Ja musze kolejny cykl odczekac juz chce zeby sie to skonczylo i zebym mogla wrocic do staranek :)
    oj sloneczko nim sie obejrzysz a bedziesz sie starac :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja ukryłam wykres, bo nie chciałam takich komentarzy
    ale obiecalam dziewczyna ze jeszcze jeden bedzie wykres taki dla nich :-) bez mojej tempki ipt,ale dla nich zeby mogly se pisac :-) ale rozumie ciew bardzo dokladnie...

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    oj leci dzis ze mnie jak z krowy :-( wczoraj zaznaczylam koniec cyklu ale tak naprawde mialam wczoraj tylko plamienie..ale czulam juz cala soba ze dostane a jak bym zaznaczyla plamienie by byly komentarze ze moze sie udalo? ze bedzie zielono itp.a ja jestem z tych co czuja cala soba ze sie zbliza ze nadchodzi ta wredna malpa!!!
    Ja mam to samo czuje jej oddech na plecach

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie robie juz testu odechciało mi się bo jedna napiała że moż to być cykl bezowulacyjny i powiem wam ze jak nie wchodziłam na forum to był luz spokój i wyjebka a jak tylko wejdziesz to ludzie ci dziwnie pisza lub nakrecaja itd robia ci metlik w głowie juz lepsze czytanie pod wykresem :(

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja ukryłam wykres, bo nie chciałam takich komentarzy
    Ja tez mam ukryty wykres bo nie czytaja ja mam ze przewane starania a pozniej kometarze ale tu adnie bedzie zielono i wogole az smiac sie chce

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam nawet taki swoj bol krzyza ktory mi zawsze mowi wczesniej ze sie zbliza,do tego pobolewanie brzucha,bol miesni,uczucie ciagniecia(szyjka zmienia swoja wtedy chyba pozycje) nawet wtedy swojemu mowie ze sie nie udalo i niebede sikac :-) bez testowo a zawsze wiem ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    a ja nie robie juz testu odechciało mi się bo jedna napiała że moż to być cykl bezowulacyjny i powiem wam ze jak nie wchodziłam na forum to był luz spokój i wyjebka a jak tylko wejdziesz to ludzie ci dziwnie pisza lub nakrecaja itd robia ci metlik w głowie juz lepsze czytanie pod wykresem :(
    Mi to nie wyglada na bezowulacyjny ale nie wiem ginem nie jestem.
    To tak ja dziewczyny sobie wmawiaja ze na ciaze musi byc temperatura 37 stopni co jest nie prawda wystarczy wejsc w galerie wykresow i widac ze mozna miec niskie tempki i byc wciazy
    Trzymam mocno kciuki obys zobaczyla 2 kreseczki

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    a ja nie robie juz testu odechciało mi się bo jedna napiała że moż to być cykl bezowulacyjny i powiem wam ze jak nie wchodziłam na forum to był luz spokój i wyjebka a jak tylko wejdziesz to ludzie ci dziwnie pisza lub nakrecaja itd robia ci metlik w głowie juz lepsze czytanie pod wykresem :(
    wiem sama po sobie ze komentarze sa dolujace niby kazda chce wesprzec i to jest fajne ale wkurza mnie jak ja pisze ze dostane a inna ze bedzie zielono!!!!!! OOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak to wkurza!!!!! <3 ale sie nie przejmuj juz tu nie jedno widzialam i wiem ze niektore kobietki nie sa fajne :-(

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Mi to nie wyglada na bezowulacyjny ale nie wiem ginem nie jestem.
    To tak ja dziewczyny sobie wmawiaja ze na ciaze musi byc temperatura 37 stopni co jest nie prawda wystarczy wejsc w galerie wykresow i widac ze mozna miec niskie tempki i byc wciazy
    Trzymam mocno kciuki obys zobaczyla 2 kreseczki
    tak tak tak!!!! masz racje!!!! nie trzeba miec tempki 37 i ja juz od dluzszego czasu klade labe na tempke bo mnie robila w balona i mialam na nia focha!!!! :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje iza jakoś mnie tamte słowa zabolały wole miec kontakt ze sprwdzonymi i miłymi ludzmi i przestane na forum zagladac tylko komentarze pod wykresem bo tam takich jazd nie ma

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka dziekuje ci za miłe słowa

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    rybka dziekuje ci za miłe słowa
    alez bardzo prosze!!!! :-D polecam sie na przyszlosc!!! kiedys myslalam zeby zostac psycholoszka ;-) zarcik ;-D sloneczko ale prosze sie nie denerwuj nie trzeba nie mozna sie denerwowac olej tamta dziewczyne z gory bez kultury ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    dziękuje iza jakoś mnie tamte słowa zabolały wole miec kontakt ze sprwdzonymi i miłymi ludzmi i przestane na forum zagladac tylko komentarze pod wykresem bo tam takich jazd nie ma
    Paticzka jesli boisz sie zrobic test to poczekaj cierpliwie nie przejmuj sie zastanawiam sie czy niektore dziewczyny sa zazdrosne czy jak.
    Ja juz kiedys powiedziala zeby stwierdzic jaki sie ma cykl trzeba isc do gina i on moze jedynie stwierdzic a ovu to tylko program wiec trzeba brac na niego poprawke.
    Nie zalamuj sie bo stres zly humorek w niczym nie pomoze a jedynie moze zaszkodzic. Glowa do gory kochana :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ