X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    .

    Witam nowe dziewczyny, cieszę się że do nas dołączycie.
    Izmelka coś mi się zdaję, że tobie to trzeba już gratulować i pewnie długo tutaj nie zagościsz :)

    Witam was dziewczyny :)Olka30 wiesz tak bardzo bym chciała żeby było wszystko ok :)jutro jade poowtórzyć bete mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze że beta przyrośnie ... tylko martwia mnie niskie wyniki tzn w dolnych granicach normy ...:(:( chyba zwariuje do jutra !

    rybka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Izamelka.
    Rybka nie wiem, ja też zawsze mam obfite więc gdybym miała skąpą @ to zaczęłabym się zastanawiać :)

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izamelka wrote:
    Witam was dziewczyny :)Olka30 wiesz tak bardzo bym chciała żeby było wszystko ok :)jutro jade poowtórzyć bete mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze że beta przyrośnie ... tylko martwia mnie niskie wyniki tzn w dolnych granicach normy ...:(:( chyba zwariuje do jutra !
    musisz uwierzyc ze bedzie dobrze bo teraz niemozesz sie denerwowac jak bedziesz miala wyniki to daj nam znac bedziemy czekac :-) aaa!!! moze masz nizsze bo to bardzo wczesna ciaza..ja nigdy nierobilam bety bo mam dalekawo do jakiegokolwiek laboratorium wiec ci niepomoge ale moge i bede mocno kciukac :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Izka :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kochane wlasnie skonczylam was nadrabiac w koncu zaczyna sie tu cos dziac :)
    Witam nowe kolezanki oby wiecej taki tu przyszlo to nasze forum odzyje <3
    Wlasnie pije kawke.

    rybka, olka30 lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Trzymam kciuki Izamelka.
    Rybka nie wiem, ja też zawsze mam obfite więc gdybym miała skąpą @ to zaczęłabym się zastanawiać :)
    moj nawet w niedziele co mialam3 dzien nicosci na podpasce chcial jechac do sklepu po testa ale mu nie kazalam bo przeciez lecialo,przeciez przyszla..ze sie spoznila 5 dni to pewnie zgubila adres ;-) moze bym i siknela ale piersi juz nie bola...a tempke dzis mam niska wiec pewnie nic musze czekac na plodny sluz i dzialac ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka trzymaj kciuki bardzo mocno !! :)
    wiesz ja miałam przez jakiś czas @ po dwa dni i mogłam nosić wkładki a za każdym razem zastanawiałam się a może się udało ....
    Moja przyjaciółka w ciązy ze swoją córką pierwsze 3 miesiące miała normalne krwawienie nie podejrzewała że coś się dzieje i po czasie okazało się że będzie mamą :) więc to chyba różnie każdy organizm jest inny :)
    Olka30 dziękuję za odpowiedz :) dam znać co z tymi wynikami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 09:57

    iza30 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izamelka wrote:
    Witam was dziewczyny :)Olka30 wiesz tak bardzo bym chciała żeby było wszystko ok :)jutro jade poowtórzyć bete mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze że beta przyrośnie ... tylko martwia mnie niskie wyniki tzn w dolnych granicach normy ...:(:( chyba zwariuje do jutra !
    tak rybka ma racje mozesz miec nizsze normy bo moglo dojsc troszke pozniej do zaplodnienia oby byl przyrost, nie stresuj sie teraz tym bo to wogole Ci nie potrzebne

    rybka, Izamelka lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Hejka Kochane wlasnie skonczylam was nadrabiac w koncu zaczyna sie tu cos dziac :)
    Witam nowe kolezanki oby wiecej taki tu przyszlo to nasze forum odzyje <3
    Wlasnie pije kawke.
    czesc spiochu ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    tak rybka ma racje mozesz miec nizsze normy bo moglo dojsc troszke pozniej do zaplodnienia oby byl przyrost, nie stresuj sie teraz tym bo to wogole Ci nie potrzebne
    rybka ma czesto racje ;-) zgadzam sie z toba ;-)ona juz stara staraczka wiec wie co pisze ;-)

    iza30, Izamelka lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    rybka ma czesto racje ;-) zgadzam sie z toba ;-)ona juz stara staraczka wiec wie co pisze ;-)
    Podobnie do mnie :) u mnie juz tez 19 cykl szkoda tylko ze 2 ostatnie bez staran i kolejny przedemna :/

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Podobnie do mnie :) u mnie juz tez 19 cykl szkoda tylko ze 2 ostatnie bez staran i kolejny przedemna :/
    ja tez juz chyba 19 cykli nawet juz nielicze bo szkoda moich lez :-( izko uda sie uda nam sie wszystkim i niebawem zmienisz tytul naszego forum zaciazale ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już ponad 2 lata :(

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    tak rybka ma racje mozesz miec nizsze normy bo moglo dojsc troszke pozniej do zaplodnienia oby byl przyrost, nie stresuj sie teraz tym bo to wogole Ci nie potrzebne
    dzięki dziewczyny za wsparcie ! Mam nadzieję że będzie jak mówicie :):):*
    ale takie czekanie jest chyba najgorsze:)
    heh nno ta beta jak sprawdzić w kalkulatorze norm też jest w normie ale jakieś ale zawsze jest :):)
    PO takim czekaniu chciałabym się cieszyć a tu o człowiek dokłada sobie zmartwień
    iza30 olka30 rybka !!! głowa do góry na pewno nie długo się uda !! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 10:05

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izamelka wrote:
    dzięki dziewczyny za wsparcie ! Mam nadzieję że będzie jak mówicie :):):*
    ale takie czekanie jest chyba najgorsze:)
    heh nno ta beta jak sprawdzić w kalkulatorze norm też jest w normie ale jakieś ale zawsze jest :):)
    PO takim czekaniu chciałabym się cieszyć a tu o człowiek dokłada sobie zmartwień
    iza30 olka30 rybka !!! głowa do góry na pewno nie długo się uda !! :*
    to zebys nie myslala i sie nie zamartwiala to poczytaj ksiazke albo obejrzyj jakis fajny film :-) ja wierze ze sie uda :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    to zebys nie myslala i sie nie zamartwiala to poczytaj ksiazke albo obejrzyj jakis fajny film :-) ja wierze ze sie uda :-)

    Hahaha :) to bardzo dobry pomysł !!
    Trzymajcie kciuki '!!
    Ja za was też będę trzymać najmocniej jak tylko potrafię :)
    hi hi to forum to był najlepszy pomysł jaki wpadł mi ostatnio do głowy dziewczyny :):)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Amber85 Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    ja w pierwszej ciazy niemialam zadnych objawow nawet ba nie podejrzewalam jej ;-) to bylo zaskoczenie jak poszlam do ginka bo okres mi sie spoznia a ona ze jestem w 5 tygodniu ciazy!!!! <3 to bylo mega super!!!! kochane musimy czekac i pisac se na naszym forum wtedy moze odbiegniemy od myslenia o ciazy i zmienimy temata ;-) a gdzie wyjezdzasz??? moze zabierzemy sie z toba ?? ;-D
    Nad morze powdychac troche jodu:)

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izamelka wrote:
    Hahaha :) to bardzo dobry pomysł !!
    Trzymajcie kciuki '!!
    Ja za was też będę trzymać najmocniej jak tylko potrafię :)
    hi hi to forum to był najlepszy pomysł jaki wpadł mi ostatnio do głowy dziewczyny :):)
    a bo my super kobietki jestesmy i ty dolaczylas do nas i teraz tez jestes super kobietka ;-) ja jak jestem po owulce i sie staram nie nakrecac to zajmuje glowe innymi czynnosciami np.ukladam sobie w szafach,sprzatam w domku,ogladam film lub nawet ide do kumpeli na pogaduchy ;-) zawsze cos sie wymysli :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amber85 wrote:
    Nad morze powdychac troche jodu:)
    ja ja tez chce!!!! zabierz mnie ;-D oj zabierz albo cie znajde ;-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    a bo my super kobietki jestesmy i ty dolaczylas do nas i teraz tez jestes super kobietka ;-) ja jak jestem po owulce i sie staram nie nakrecac to zajmuje glowe innymi czynnosciami np.ukladam sobie w szafach,sprzatam w domku,ogladam film lub nawet ide do kumpeli na pogaduchy ;-) zawsze cos sie wymysli :-)

    Hi hi bardzo bardzo się ciesze że jestem tu z wami :)
    Rybka staram się :) po owulce robiłam to samo ale nie zawsze jest co :D:D jak juz wszystko w domu ogarniete obiadek zrobiony:D hi hi
    ja chyba dzisiaj pojde na dlugi spacer :P moze jakoś oderwe mysli od badan itp :D

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ